Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Jest super, ale zapach mi sie nie podoba

Generalnie plyn jest rewelacyjny! Dobrze myje, koi, lagodzi-poprostu spelnia swoje zadania.
Ma lekka konsystencje, wygodna pompke. Wszystko to czego ja potrzebuje.
Dla mnie zapach jest niezbyt fajny, uzywam tego plynu na zmiane z innym.

Emulsja do higieny intymnej marki Lactacyd

Emulsja do higieny intymnej marki Lactacyd kupiona w Rossmannie. Akurat pilnie potrzebowałam kupić płyn do higieny intymnej, a niestety pod ręką nie było Ziaji, żebym mogła skusić się na piankę. Tym razem trafiła w moje ręce emulsja nieznanej mi marki i postanowiłam dać jej szansę. Jej zadaniem jest chronić naturalne pH miejsc intymnych, regenerować i pozwalać czuć się świeżo i czysto przez cały dzień. Kosmetyk w tym celu został wzbogacony o kwas mlekowy czy właśnie Lactoserum. W buteleczce z wygodną pompką znajduje się 200 ml kosmetyku w mlecznym kolorze i dość intensywnym kwiatowym zapachu. Lubię kiedy coś ładnie pachnie pachnie, ale tutaj ten zapach jest może ciut za mocny jak na płyn do pielęgnacji delikatnych miejsc. Emulsję oczywiście nanosimy na zmoczone ciało, a następnie dokładnie spłukujemy. Niestety po dłuższym okresie używania pianek ciężko byłoby mi zaprzyjaźnić się z nią na dłużej. Tak jak wspominałam na pierwszy szczeblu stanął zapach, ale muszę przyznać, że produkt słabo się pieni i jego używanie jak dla mnie nie jest komfortowe. Produkt mnie jednak nie podrażnił i nie uczulił. Uczucie świeżości jest z nami faktycznie dość długo. Niemniej jednak ja raczej ponownie po niego nie sięgnę właśnie ze względu na zapach i formę. Koszt to 9,99 zł, a kosmetyk nie może pochwalić się dobrą wydajnością. Przy miesięcznym regularnym używaniu ja jestem już na dnie opakowania. Zdecydowanie forma pianek do higieny intymnej tutaj u mnie wygrywa i po raz kolejny się o tym przekonałam, że zwykłe płyny czy emulsje nie są dla mnie. Nawet opakowanie jest smutne i mało kuszące. Póki co dla mnie firma Ziaja oferuje najlepsze kosmetyki do higieny intymnej czy to w formie pianek czy w żelach. Produkty w dobrych cenach i świetnie działające na skórę, tutaj jednak coś nie zagrało. Zapach za mocny, produkt nie wydajny, słabo się pieni i nie daje niczego czego nie znalazłam w innych kosmetykach tego typu.

Emulsja na medal

Lactacyd to jedna z nielicznych firm która spełnia oczekiwania wobec higieny intymnej założone w opisie. Używałam Lactacyd na przemian z innymi płynami do higieny intymnej i Lactacyd jest według mnie najlepszy . Przy innych płynach infekcje wciąż nawracały a Lactacyd jednak używany systematyczne dba o prawidłowe pH jak również dba o higienę miejsc intymnych i przeciwdziała nawracaniu infekcjom. Używam go już od kilku miesięcy na przemian z innymi i zawsze do niego wracam bo w porównaniu do innych emulsji jest najlepszy!
Przede wszystkim zawsze jest w dobrej cenie, w poręcznych opakowaniach z pompką i opakowaniach uzupełniających na różne problemy intymne, zawsze się sprawdza .

odświeża, ale nie jest pomocna w walce z problemami

Emulsja sprawdza się w pielęgnacji okolic intymnych, ale tylko wtedy, gdy akurat nie walczę z jakąś infekcją. W tym wypadku produkt może nie jest bezużyteczny, ale po prostu nie wspomaga walki z problemem. Na szczęście też nie wywołuje wystąpienia tego typu przykrościom.
W normalnych warunkach emulsja zapewnia odświeżenie i utrzymuje to komfortowe uczucie na długo. W trakcie "tych dni" jest pomocna.
Posiada delikatną, przyjemną konsystencję i subtelny, sympatyczny zapach.
Nie wywołuje wysuszenia i podrażnień, to wielki plus.
Jest wydajna, a butelka z pompką ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości płynu. Oczywiście na rynku jest wiele tego typu kosmetyków z większą pojemnością i wydajnością, ale jak na swoje 200 ml, nie jest źle.
Często też spotykać ją w cenie promocyjnej, warto się rozglądać. Ja wracam do niej, gdy trafiam na taka właśnie okazję.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Spróbowałam

Za namową ginekologa kupowałam go przez kilka lat. Wydajny, polecam z pąpka. Przyjemy zapach. Cenowo raczej drogi w porownaniu do ziaja. Nie podrażnienia i nie uczulal.

jeden z lepszych

Żel zamkniety jest w dość sporym opakowaniu z pompką. Zużywam taką ilość,jaka jest potrzebna i nic się nie marnuje. Żel jest bardzo wydajny, a zapach nie męczy. Zostawia uczucie świeżości i nie podrażnia. Do tej pory nie zaszkodził, a kiedyś miałam i takie żele, po których nabawiłam się infekcji (albo mnie przed nią nie uchroniiły).

idealny!

jest super, mam duze sklonnosci do podraznien,a on je łagodzi :) dlatego na pewno do niego bede wracac, jak dla mnie najlepszy ze wszystkich ktore uzywalam. uspokaja skore, podraznienia, nie szczypie.

Nie zachwyca

-nie zachwyca mnie ta emulsja, ze wszystkich stosowanych przeze mnie kosmetyków do higieny intymnej ten jest chyba najgorszy,
-mimo kilku zużytych butelek już raczej do niej nie wrócę,
-delikatnie podrażnia, zwłaszcza wtedy, kiedy lekkie podrażnienie już jest, nie pomaga,
-konsystencja niemiła, wręcz ohydna, glutowata,
-zapach niefajny, na początku mi się podobał (krótko), potem był neutralny, a na koniec to już mnie denerwował, specyficzny,
-niewydajna,
-nie pieni się,
-dosyć zimna w odczuciu, nieprzyjemna,

-/+ wersja z pompką jest ok, ale trzeba uważać, żeby nie kupić tej bez, bo ja kiedyś nie popatrzyłam i miałam bez, nie było już tak wygodnie,

+cena ok

Nie polecam tej emulsji, jest nieprzyjemna, podrażnia, po jakimś czasie drażni zapachem. Są lepsze.

jestem zadowolona

Emulsja nie podrażnia, ma fajną konsystencję i delikatny nie drażniący zapach. Posiadam opakowanie bez pompki, ale emulsja jest dość płynna, więc mi to nie przeszkadza.

Super emulsja

Bardzo fajna i delikatna emulsja do pielęgnacji. NIe mogę powiedzieć złego słowa o niej, ponieważ nie wyrządziła mi żadnych szkód ;) Nie podrażnia, nie powoduje pieczenia czy czegokolwiek w moim przypadku. Ale z drugiej strony nie działa tak, jak produkt apteczny, więc w przypadku szczególnych problemów kobiecych może być tylko uzupełnieniem jakiegoś leczenia.

Super emulsja

Mój numer jeden

Zawsze wracam do lactacydu, każdy inny żel intymny sprawia ze moje infekcje wracają a lactacyd doskonale mnie przed nimi broni a nawet wspomaga leczenie. Wart jest każdych pieniędzy.

Wszystko ok

Fajny, lekki płyn do higieny intymnej. Nie miałam z nim żadnych problemów, a czasami odwiedzają mnie infekcje. Spełnia się w każdej sytuacji, nie podrażnia ani zapach nie przeszkadza.