Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Jest super, ale zapach mi sie nie podoba

Generalnie plyn jest rewelacyjny! Dobrze myje, koi, lagodzi-poprostu spelnia swoje zadania.
Ma lekka konsystencje, wygodna pompke. Wszystko to czego ja potrzebuje.
Dla mnie zapach jest niezbyt fajny, uzywam tego plynu na zmiane z innym.

po ciąży

Używałam po ciąży, Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej, jest godny polecenia , jest bardzo delikatny i pomógł mi w gojeniu ran. Kupowałam inne emulsje do higieny niestety kończyło się to zawsze z pieczeniem, a ten produkt nie piecze.

Emulsja jak wiele innych.

Po Lactacyd sięgam jedynie wtedy kiedy wypatrzę, że akurat jest na promocji, lubię go jako produkt jednak nie uważam, by posiadał tak dobroczynne działanie jak jest to opisane, zwyczajna emulsja do higieny intymnej o lekko zawyżonej cenie.
Oczywiście produkt jest bardzo delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień, nie przesusza tych wrażliwych okolic, super odświeża, przyjemnie pachnie oraz posiada wygodne u użyciu opakowanie - buteleczkę z pompką, która dozuje odpowiednią ilość płynu.
Pojemność to 200 ml i przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na około dwa miesiące.
Lubię wracać do tej emulsji (tym bardziej, że jest kilka wersji do wyboru) jednak nie jestem specjalnie przywiązana do jednej marki i często zmieniam akurat tego typu kosmetyki.

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

To jeden z tych produktów którego nie może zabraknąć w mojej łazience. Bo odkąd parę lat temu zaczęłam go stosować nie zastąpiłam go żadnym innym nawet przez moment. Cena moim zdaniem odpowiednia. Produkt jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo m.in. dzięki pompce. Minusem jest to że nie mając wymiennej nakrętki nie jesteśmy w stanie go nigdzie przewieźć bo rozleje nam się w kosmetyczce.

Lactacyd, emulsja do higieny intymnej

Produkt używam od dawna, przyjemnie pachnie, wbudowana wygodna pompeczka, bardzo wydajny, konsystencja dość gęsta, emulsja nie spływa między palcami, dobrze myje, jest delikatna dla stref intymnych, lekko nawilża.
Używam najczęściej, a jeśli spróbuję czegoś innego to i tak wracam do niej

Reklama działa

Tyle tutaj pozytywnych recenzji, że aż nie potrafię się nadziwić. Jednak reklama działa. W końcu chyba nie ma tak rozleklamowanego płynu do higieny intymnej jak ten. Piszę to z odrobiną ironii, bo nie uważam by był tak cudowny jak go reklamują. Kupiony za ponad 10 zł, a nie wiem czy nie 18 zł. Nie pamiętam dokładnie ceny, ale jak za 200 ml płynu to wychodzi bardzo drogo, ale tyle go reklamują, że w końcu i ja się złamałam.

+/- Zapach moim zdaniem ala proszek do prania, trochę nie wiadomo jaki, ale czasami to plus,bo mało prawdopodobne, że komuś będzie śmierdzieć. W sumie to nawet bardzo ładny, ale jak miałam gorsze dni to potrafił drażnić, mimo wszystko jest trochę sztuczny.
+/- lekko grzeje w trakcie stosowania, nie do końca lubię takie uczucie
+/- główny składnik myjący to Magnesium Laureth Sulfate i Disodium Laureth Sulfosuccinate zamiast SLeS( jest na dalszej pozycji, to on z regóły znajduje się w największej ilości w takich płynach)

Zawiera kwas mlekowy, laktozę, proteiny mleczne.

Lepiej się u mnie sprawdziło mydło naturalne z nanosrebrem w płynie(chociaż nie było do tego celu dedykowane).
Podsumowując. Nie kupię ponownie. Nie opłaca się. Stosunek jakości do ceny jest niekorzystny.

Idealny do postawienia w toalecie. Świetne opakowanie i aplikacja sprawia, ze łatwo się nakłada i spłukuje. Pozostawia bardzo fajne...Uczucie świeżości.

Mój hit!

Używam odkąd pamiętam. Super wydajny, dzięki pompce dozujemy odpowiednią ilość. Ładnie pachnie, dobrze się pieni i myje. Super odświeża. Pomaga utrzymać prawidłowe pH. Polecam.

najlepsza emulsja!

Jest to najlepsza emulsja jaką miałam. Delikatna, ma przyjemny zapach. Odkąd jej używam nie miałam "kobiecych" dolegliwości, lub gdy używałam innego żelu i takowe się pojawiały zawsze kupowałam Lactacyd i szybko pomagał mi się z dolegliwościami uporać.

Pewniak

To jedyny produkt do higieny intymnej do którego wracam z przyjemnością. Mam do niego pełne zaufanie i choć jest nieco drogi to często można spotkać go na promocji. Odpowiednio pielęgnuje, ma delikatny zapach. Używam go od długiego czasu i nie miałam żadnych nie przyjemnych dolegliwości. Polecam serdecznie

Łagodny

Bardzo łagodna emulsja ,przyjemny delikatny zapach a co najważniejsze dobrze pielęgnuje .Łatwo dostępny,często znajdziemy go na promocjach w Rossmanie i Biedronce . Polecam wszystkim dziewczynom:)) zawsze do niego wracam

Fajny, bo neutralny

Płyn do higieny intymnej Lactacyd bardzo pozytywnie wpływa na higienę osobistą. Oczyszcza i nie podrażnia, jest bardzo delikatny dla skóry. Chyba najlepszy jaki miałam do tej pory. Ma przyjemny zapach i fajne opakowanie z pompką, która idealnie dozuje produkt. Ma dość wysoką cenę jak na małe opakowanie, ale moim zdaniem jest jej wart. Polecam.

ulubieniec

Stosowałam już wiele płynów do higieny intymnej, ale od kąt odkryłam Lactacyd, używam tylko jego!
Ma wygodną pompkę, dzięki czemu używamy tyle produktu, ile akurat jest nam potrzebne, jest to bardzo higieniczne.
Nie podrażnia skóry. Jestem bardzo wrażliwa i uczulona na wiele produktów do higieny intymnej a ten? Działa cudownie, nic mi po nim nie jest.