Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

delikatny

Śmialo mogę polecić plyn Lactacyd - jest delikatny, nie podrażnia, nie uczula - a jestem atopowcem :)
Dodatkowo pomaga w delikatniejszych problemach intymnych.
POLECAM!

Koszmarne uczulenie, nie polecam

Zazwyczaj stosowałam płyn z Facelle , postanowiłam wypróbować coś innego i wybór padł na ten produkt i to był błąd. Emulsja ślicznie pachnie, jest gęsta i świetnie się pieni i tyle z plusów. Byłam z niej zadowolona przez chwilę póki nie dostałam po niej koszmarnego uczulenia. Nie wiem jak mogą polecać to ginekolodzy to jest czysta chemia. Skutki uczulenia odczuwałam przez dobre kilka miesięcy nie obyło się bez pomocy ginekologa.

Jest super, ale zapach mi sie nie podoba

Generalnie plyn jest rewelacyjny! Dobrze myje, koi, lagodzi-poprostu spelnia swoje zadania.
Ma lekka konsystencje, wygodna pompke. Wszystko to czego ja potrzebuje.
Dla mnie zapach jest niezbyt fajny, uzywam tego plynu na zmiane z innym.

ten jedyny

Żaden inny płyn do higieny intymnej nie spełnił moich oczekiwań. Jedynie Latacyd. Jest przyjemny w zapachu, idealnie odświeża i oczyszcza jednocześnie niepodrażniając tak jak inne płyny czy też zwykły żel pod prysznic. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do codziennej higieny. Cena jest stosunkowo wysoka, natomiast zawsze gdy kupię inny produkt o tym samym przeznaczeniu, po użyciu żałuję, że nie kupiłam żelu Latacyd. Szczerze polecam każdemu :-)

Peeling do ciała

Lactacyd

Mój faworyt pośród żeli do higieny intymnej.
Dzięki pompce możemy użyć odpowiednią ilość. Nie podrażnia, nie wysusza. Długo pozostawia uczucie świeżości.

Produktu używałam kilka lat. Schludne opakowanie, z fajną pompką , która dozuje taką ilość produktu jaka jest nam potrzebna.
Miałam różne wersje tego płynu. Jednak po wersji odświeżającej czułam pieczenie. Sama nie używam już, ponieważ znalazłam bardziej delikatniejszy kosmetyk do tych części ciała , ale jak najbardziej polecam :)

Bezpieczny !

Najlepszy produkt do mycia okolic intymnych, w higienicznym opakowaniu z pompką, dość wydajny o subtelnym zapachu. Dostępny praktycznie w każdej drogerii, jest wiele różnych odmian tej emulsji, ja najczęściej korzystam z tej.

mój nr 1

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- spełnia obietnice producenta
- nie uczula
- delikatny
- wydajny
- opakowanie
wady:
- nie widać zużycia produktu

Mój zachwyt się skończył !

Nie polecam nikomu... płyn podrażnił okropnie... producent zapewnia o delikatności jednak z tyłu opakowania pisze że w razie wystąpienia reakcji alergicznej zaprzestać stosowanie... totalny badziew więcej się nie skuszę...

Spisuje się

Żel zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką, która zdecydowanie ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu. Żel jest gęsty, o bardzo delikatnym zapachu. Bardzo dobrze się pieni, przyjemnie myje i odświeża. Nie podrażnia, nie wysusza. Zapewnia uczucie świeżości na bardzo długo, nawet podczas tzw. trudnych dni. Skuteczny i zarazem delikatny, a do tego wydajny. Serdecznie polecam.

Jeden z lepszych:)

Płyn jest bardzo delikatny ,nie podrażnia i nie uczula.
Koi podrażnienia, ma naturalne PH.
Wzbogacona o naturalny kwas L-mlekowy oraz regenerujące Lactoserum odżywia i pozwala czuć się świeżo przez cały dzień, chroniąc przed uczuciem dyskomfortu.

Bardzo delikatny ;3

Osobiście polecam. Płyn jest bardzo delikatny, nigdy mnie nie podrażnił. Konsystencja też jest oki. Nie ma co więcej mówić, może nie jest on jakiś nadzwyczajny, ale można go kupować na pewniaka.

świetna

+ wydajna (jedno opakowanie wystarczyło mi na rok(!)
+ przyjemny zapach
+ konsystencja (lekko sie pieni)
+ nie podrażnia
+ cena (często jest na promocji)
+ łatwo dostępny

+ / - wygodne opakowanie, ale mnie wystarczy połowa ilości, którą dozuje pompka