Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Cena już od 16,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Emulsja Lactacyd to najlepszy produkt do higieny intymnej. Ma wygodne opakowanie z pompką (ja kupuję takie najczęściej), które ułatwia dozowanie produktu. Emulsja ma dość gęstą konsystencję i nie ma zapachu, co również doceniam. Ponadto produkt jest wydajny i często można kupić go w promocji za około 10 zł. Emulsja dobrze oczyszcza i nie podrażnia skóry. Daje uczucie odświeżenia i nawilżenia. Według mnie nie ma lepszego produktu w tej kategorii :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278476].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepsza była stara wersja.

Stara wersja była dużo lepsza. Nowa jest mniej wydajna i słabiej działa. Generalnie emulsja myje ale po dłuższym działaniu odczuwam lekki dyskomfort w miejscach intymnych. Nie jest to świąd czy pieczenie ale jakby uczucie ściągnięcia. Podejrzewam, że preparat wysusza delikatną błonę śluzową albo nieznacznie ją podrażnią.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277061].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo delikatny

Na produkt skusiłam się po rekomendacji . Zakupiłam go przed wyjazdem ale mu zaufałam i miałam nadzieje ze nie zrobi krzywdy i stał się jednym z moich ulubionych:) Posiada przyjemny dość specyficzny zapach który jest dość dobrze wyczuwalny niemniej jednak mi sie podoba. Produkt ma dość rzadką kremową konsystencje przez co jest nieco mniej wydajny ale starczyl mi na ponad 1,5 miesiaca przy codziennym stosowaniu a miałam najmniejsze opakowanie bez pompki.Spełniał swoją rolę jak najbardziej więc w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia ,Pewnie skusze sie ponownie ale juz na wersje z pompka;))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275341].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

UCZULA

Dałam mu kolejną szansę, ale niepotrzebnie. Mimo iż nie mam dużego problemu z tego typu produktami, za każdym razem gdy tylko trafię na Lactacyd kończy się to u mnie okropnym pieczeniem i swędzeniem.
Szkoda, bo bardzo lubię jego konsystencję i "mycie".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271351].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze go kupuję

Lactacydu używam od wielu lat i rzadko kiedy kupuję inny produkt. Natomiast faktem jest, że kupuję go jedynie, kiedy jest w promocji (i robię wtedy zapas), bo uważam, że cena regularna jest za wysoka.

W Lactacydzie cenię to, że łagodzi podrażnienia, jest idealny do codziennej pielęgnacji, jest wydajny, dobrze się pieni, łatwo się spłukuje i ma delikatny zapach. Ważne jest też dla mnie, że produkt jest polecany przez ginekologów i jest po testach klinicznych.

Myślę, że to po części też kwestia przyzwyczajenia, ale dla mnie Lactacyd jest #1.

Plusy:
+łagodzi podrażnienia
+odświeża
+wydajny
+dobrze się pieni
+łatwo się spłukuje
+delikatny zapach
+polecany przez ginekologów
+dostępność

Minusy:
-cena

Używam od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście-kilkadziesiąt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254231].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE ROZUMIEM FENOMENU I ZACHWYTU

Nie rozumiem dlaczego spora część kobiet się nim zachwyca. Według mnie śmierdzi, jest drogi, niewydajny i nie spełnia swoich zadań. Kupiłam w porywie promocji: kup jeden, dostaniesz drugi za grosz. Skusiłam się. I źle zrobiłam. Jedyne co jest fajne w tym żelu to z pewnością pompka, która pomaga w wydajnym gospodarowaniu żelem, a mimo to schodził jak woda. Nie polecam i na pewno nie wrócę. Nie czułam także efektu odświeżenia. Beznadziejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206843].usefull || 0 }}% pomocna.

do codziennej pielęgnacji

Kosmetyk spełnia wszystkie zapewnienia producenta. Stosuję go już od kilku lat, zamiennie z innymi produktami i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie uczula, nie podrażnia. Jedynymi minusami jest specyficzny zapach, który nie każdemu odpowiada i dość wysoka cena regularna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199183].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy...

Najlepszy płyn, ten i ten różowy Lactacyd. Ładnie pachnie, ale nie za mocno. Konsystencja też ok, nie cierpię gdy płyn jest gęsty. Pompka trochę denerwuje, bo na końcówce ciężko cokolwiek wydusić. Wydajność też nienajgorsza, przy codziennym używaniu wystarcza ok. na 2 miesiące (+ -). Do najtańszych nie należy, ale warto. Nie uczula, nie podrażnia, delikatny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177823].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwyczajny

Produkt ten kupiłam po przetestowania juz kilku innych znanych produktów i niczym nie różni się od pozostałych. Jest po prostu zwyczajny. Na pewno starcza na długo mimo regularnego stosowania, nie powoduje podrażnień i w sumie to wszystko. O wiele bardziej cenie sobie żel provag do higieny intymnej - nie mam mu nic do zarzucenia i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163286].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowany średniak

Plusy:
- wydajność- 1 opakowanie starczyło mi na ponad 3 m-ce
- wygodne opakowanie z pompką
- konsystencja
- nie powoduje uczuleń
- podczas jego używania nie miałam żadnej infekcji intymnej, ale to raczej zasługa tego, że jednocześnie po osuszeniu używałam żel Trivagin

Minusy:
- specyficzny zapach- mocny i w moim odczuciu niezbyt przyjemny
- nie łagodzi podrażnień
- czasami po użyciu czułam pieczenie- teraz już wiem, że to przez SLS w składzie
- krótkotrwałe uczucie świeżości

Szukam dalej swojego KWC

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123736].usefull || 0 }}% pomocna.