Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Wszystko ok

Fajny, lekki płyn do higieny intymnej. Nie miałam z nim żadnych problemów, a czasami odwiedzają mnie infekcje. Spełnia się w każdej sytuacji, nie podrażnia ani zapach nie przeszkadza.

Chyba jestem wrażliwcem

Po przeczytaniu wielu recenzji skusiłam się na ten produkt. Miałam problemy z infekcjami, więc rozsądnie dobieram kosmetyki do higieny intymnej. Wizualnie bardzo mi się podoba, średniej wielkości buteleczka z pompką dla łatwiejszego wydobycia produktu. Po paru aplikacjach, czułam lekkie pieczenie w miejscu intymnym. Przestraszona tym faktem odstawiłam go, lecz wróciłam po dłuższym czasie z takim samym efektem. Fajna konsystencja, znośny chemiczny (jak dla mnie) zapach. Niweluje przykre zapachy, ale nie zagości nigdy więcej w mojej łazience

Koszmarne uczulenie, nie polecam

Zazwyczaj stosowałam płyn z Facelle , postanowiłam wypróbować coś innego i wybór padł na ten produkt i to był błąd. Emulsja ślicznie pachnie, jest gęsta i świetnie się pieni i tyle z plusów. Byłam z niej zadowolona przez chwilę póki nie dostałam po niej koszmarnego uczulenia. Nie wiem jak mogą polecać to ginekolodzy to jest czysta chemia. Skutki uczulenia odczuwałam przez dobre kilka miesięcy nie obyło się bez pomocy ginekologa.

wrastające włoski

delikatny

Śmialo mogę polecić plyn Lactacyd - jest delikatny, nie podrażnia, nie uczula - a jestem atopowcem :)
Dodatkowo pomaga w delikatniejszych problemach intymnych.
POLECAM!

Jest super, ale zapach mi sie nie podoba

Generalnie plyn jest rewelacyjny! Dobrze myje, koi, lagodzi-poprostu spelnia swoje zadania.
Ma lekka konsystencje, wygodna pompke. Wszystko to czego ja potrzebuje.
Dla mnie zapach jest niezbyt fajny, uzywam tego plynu na zmiane z innym.

ten jedyny

Żaden inny płyn do higieny intymnej nie spełnił moich oczekiwań. Jedynie Latacyd. Jest przyjemny w zapachu, idealnie odświeża i oczyszcza jednocześnie niepodrażniając tak jak inne płyny czy też zwykły żel pod prysznic. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do codziennej higieny. Cena jest stosunkowo wysoka, natomiast zawsze gdy kupię inny produkt o tym samym przeznaczeniu, po użyciu żałuję, że nie kupiłam żelu Latacyd. Szczerze polecam każdemu :-)

Lactacyd

Mój faworyt pośród żeli do higieny intymnej.
Dzięki pompce możemy użyć odpowiednią ilość. Nie podrażnia, nie wysusza. Długo pozostawia uczucie świeżości.

Produktu używałam kilka lat. Schludne opakowanie, z fajną pompką , która dozuje taką ilość produktu jaka jest nam potrzebna.
Miałam różne wersje tego płynu. Jednak po wersji odświeżającej czułam pieczenie. Sama nie używam już, ponieważ znalazłam bardziej delikatniejszy kosmetyk do tych części ciała , ale jak najbardziej polecam :)

Bezpieczny !

Najlepszy produkt do mycia okolic intymnych, w higienicznym opakowaniu z pompką, dość wydajny o subtelnym zapachu. Dostępny praktycznie w każdej drogerii, jest wiele różnych odmian tej emulsji, ja najczęściej korzystam z tej.

mój nr 1

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- spełnia obietnice producenta
- nie uczula
- delikatny
- wydajny
- opakowanie
wady:
- nie widać zużycia produktu

Mój zachwyt się skończył !

Nie polecam nikomu... płyn podrażnił okropnie... producent zapewnia o delikatności jednak z tyłu opakowania pisze że w razie wystąpienia reakcji alergicznej zaprzestać stosowanie... totalny badziew więcej się nie skuszę...

Spisuje się

Żel zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką, która zdecydowanie ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu. Żel jest gęsty, o bardzo delikatnym zapachu. Bardzo dobrze się pieni, przyjemnie myje i odświeża. Nie podrażnia, nie wysusza. Zapewnia uczucie świeżości na bardzo długo, nawet podczas tzw. trudnych dni. Skuteczny i zarazem delikatny, a do tego wydajny. Serdecznie polecam.