Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Cena już od 10,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Bardzo delikatny ;3

Osobiście polecam. Płyn jest bardzo delikatny, nigdy mnie nie podrażnił. Konsystencja też jest oki. Nie ma co więcej mówić, może nie jest on jakiś nadzwyczajny, ale można go kupować na pewniaka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563326].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

+ wydajna (jedno opakowanie wystarczyło mi na rok(!)
+ przyjemny zapach
+ konsystencja (lekko sie pieni)
+ nie podrażnia
+ cena (często jest na promocji)
+ łatwo dostępny

+ / - wygodne opakowanie, ale mnie wystarczy połowa ilości, którą dozuje pompka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562211].usefull || 0 }}% pomocna.

mocno podrażnia

Mnie bardzo, bardzo, bardzo podrażnia. Po kilku użyciach nie mogę go więcej używać... Opakowanie jest bardzo wygodne, zapach i konsystencja w porządku, jednak działanie jak dla mnie nie do zniesienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557741].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Codziennie

Używany i doceniany. Nie zastępuje go żadnym innym od dawna. Używa go wiele moich znajomych, również zachwalają. Delikatnie myje, nie powoduje podrażnień ani żadnych innych niepożądanych efektów. Przystępna cena, dobra dostępność. Przede wszystkim cudnie się pieni, ma fajną konsystencję. Jestem na tak (:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550186].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra na co dzień

Emulsja jest na prawdę bardzo skuteczna, a w dodatku tania i łatwo dostępna. Używam jej na co dzień. Jest bardzo delikatna, odświeża i pielęgnuje, nie podrażnia, ani nie uczula.
Jest bardzo wydajna, jedno opakowanie starcza mi spokojnie na około 6 miesięcy. Emulsja dobrze się pieni, więc nie trzeba wyciskać jej zbyt wiele. A wersja z pompką jest bardzo wygodna, w dodatku nigdy się nie zepsuła.
To zdecydowanie moja ulubiony środek do higieny intymnej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546746].usefull || 0 }}% pomocna.

Płyn do higieny intymnej.

W moim życiu przewinęły się dziesiątki płynów do higieny intymnej , ale ten okazał się najlepszy z najlepszych.Delikatny, nie podrażnia......ten płyn ,to strzał w dziesiątkę.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538156].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry płyn

Jak dla mnie jest to najlepszy płyn do higieny intymnej. Ma zgrabne opakowanie z pompką co cenię, ma delikatny zapach, wystarczy niewielka ilość, dobrze się pieni, chroni przed infekcjami i podrażnieniami. Można znaleźć go w promocyjnej cenie w drogerii. Jednym słowem ideał! nie zamienię go na żaden inny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535886].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa

Produkt u mnie sprawdził się bardzo dobrze.
Nie podrażnia, jest delikatny, nie piecze po depilacji, utrzymuje świeżość nie tylko w ciągu dnia, ale również na treningu. Nie było żadnych infekcji, nic nie swędziało.
Jest wart swojej ceny, renomy i wszechobecnego rozgłosu. Na pewno kupię ponownie.
Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519576].usefull || 0 }}% pomocna.

Płyn

Kupując go spodziewałam się zdecydowanie więcej. Trzeba mu przyznać, że myć myje, nie zawala pianą to jego spory plus, zapach hmm, dla jednego ok dla mnie zbyt intensywny. Daje uczucie czystości i świeżości, więc swoją funkcję spełnia, ale szału nie ma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512911].usefull || 0 }}% pomocna.

drażniący zapach

Niestety ale nie znoszę tego zapachu który czuć po zastosowaniu tego płynu. To go zdecydowanie dyskwalifikuje w moim odczuciu. W podobnej cenie znajdziemy lepsze i bardziej delikatne produkty np z linii kosmetyków biedronki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496361].usefull || 0 }}% pomocna.