Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

Idealny!

jest to moj ukochany plyn do higieny intymnej.mam wersje nieperfumowana.jest wydajny,niezastapiony w pielegnacji TYCH czesci ciala.jak mi zabraknie zelu do mycia twarzy to tez uzywam lactacyd i jest ok.mam butelke 350 ml od kilku miesiecy i nie widac dna.wystarczy kilka kropel do mycia.lubie cala serie lactacyd.mam rowniez plyn do kapieli i mydlo w plynie.

Lubię

Emulsja spełnia swoje zadanie; jest wydajna, ma delikatny zapach, nie pidrażnia, nie uczula. Plusem jest także opakowanie z pompką. Dotychczas nie stosowałam lepszego produktu.

Jest wporządku

Jak dla mnie produkt fajny i spełnia swoje zadanie. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie uczula. Co najważniejsze nie wysusza skóry. Ma deliktny zapach, wygodną aplikację i jest wydajny.

nawet ok

płyn do higieny intymnej w 100 % pomaga przynajmniej mi i mojej rodzince. Nawilża , wspomaga florę bakteryjną. Odkąd używam tej emulsji jest znaczna poprawa jeśli chodzi o nawilżenie okolic intymnych oraz mniej skaleczeń.

Moja intymność

Jeden z lepszych produktów jeżeli chodzi higienę intymna , świetnie się nadaje jeżeli ma się problem z infekcjami lub stanami zapalnymi , łagodzi te objawy , do tego jest lekki :) Cana jest adekwatna do wydajności emulsji mi starcza na dość długi czas :)

Ok

Produkt jest bardzo wydajny i dobrze myje. Po użyciu czuję się odświeżona.
Nie uczula i nie podrażnia. Emulsja jest bardzo łagodna dla wrażliwej skóry.
Opakowanie produktu jest wygodne w codziennym użytkowaniu.
Zdecydowanie polecam.

Pionierski produkt

Nie bez powodu oceniony jako najlepszy kosmetyk. Jest bardzo łagodny, o idealnych właściwościach, nadający się zarówno do codziennej higieny jak i w przypadku stanów zapalnych czy infekcji. Ma odpowiednie pH dostosowane do potrzeb okolic intymnych, jest wydajny i w wygodnym do użycia opakowaniu. Zapach zupełnie neutralnym, myślę, ze dobrym dla wszystkich. Stosuję go od bardzo dawna i każdej kobiecie gorąco polecam.

polecam

ja osobiscie uzywam tylko tych emulsji z lactacyd. Próbowałam różne lecz dla mnie nie daja efetktu tak dobrego ja te. Naprawde pielegnuja i przy codziennym stosowaniu daja komfort. Pomogły mi bardzo przy zapaleniu pęcherza złagadzajac troche wrażliwa okolice.. Polcam każdej do codziennej higieny

Delikatna pielęgnacja

Płyn jest delikatny, nie podrażnia skóry. Pomaga utrzymać równowagę pH przy codziennym użytkowaniu. Emulsja nie jest tania, ale warta zastosowania. Opakowanie jest natomiast wydaje i poręczne.

Nie zachwycił mnie.

Emulsję kupiłam zauroczona pozytywnymi opiniami, ale niestety bardzo się rozczarowałam. Jest niby delikatny, ma subtelny zapach, ale okropnie podrażnia. Dawałam mu dwie szansy - z początku myślałam, że swędzenie to jakaś infekcja i leczyłam się na infekcję. Później znowu spróbowałam Lactacydu, ale była ta sama historia. Zmieniłam płyn na inny i wszystko było ok. Pomimo atestów nie polecam, dla mnie się nie sprawdził, a wręcz zaszkodził.

Płyn jak wiele innych

Lubię ten płyn i jest dobry, ale uważam że jego jakość jest prównywalna do wielu innych tańszych płynów do higieny intymnej, a cena do jakości i pojemności jest mocno wygórowana. Nie robi tych wszystkich dobroczynności jakie obiecuje producent, jest poprawną, zwyczajną emulsją do higieny. Kupuję gdy wypatrzę go na promocji.
Delikatnie pachnie i jest bardzo delikatny.
Nie podrażnia mnie, nie uczula, nie powoduje pieczenia/świądu. Odświeża, myje, lekko się pieni. Jest wydajny.

Emulsja do higieny intymnej

Emulsja do higieny intymnej Femina:) .Uwielbiam go za to że jest delikatny i skuteczny. Jest to delikatna emulsja do codziennego stosowania . Pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych , testowany dermatologicznie.Ładnie pachnie i nie podrażnia.