Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Lactacyd, Femina, Emulsja do higieny intymnej

Cena już od 11,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bardzo łagodna, nie zawierająca mydła emulsja. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Odczyn pH 5.2.

polecam każdej kobiecie

płyn polecił mi ginekolog a ja go mojej mamie. Dobrze pielęgnuje okolice intymne. Oczyszcza, nie powoduje podrażnień, chroni przed infekcjami, Łagodzi gdy zdaży nam się jakiś świąd. Zapach mógłby byś lepszy ale nie używam go na całe ciało więc i tak po użyciu go nie wyczuwam.
Przyjemny aplikator w postaci pompki ułtwia dozowanie.
Mega wygajny
Cena może wydawać się wysoka bo inne płyny do higieny intymnej kosztują mniej ale przez wydajność i działanie nie zamierzam z niego rezygnować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450962].usefull || 0 }}% pomocna.

Używałam przez jakiś czas na próbę. Ogólnie jestem zadowolona. Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania jakie przed nim stawiałam. nie podrażnia i nie powoduje swędzenia co niestety często mi się zdarzało przy innych produktach tego typu. delikatny zapach lekka konsystencja sprawiły, że na pewno jeszcze do niego powrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441861].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie ma sobie równych

Z tym kosmetykiem miałam przyjemność pierwszy raz jakieś parę lat temu i tak już u mnie został :) super konsystencja, nie podrażnia, utrzymuje czystość i komfort przez cały dzień. Mieszkając w Niemczech zamawialam płyn z Polski. Używałam tutejszych kosmetyków do higieny intymnej ale nawet niemieckie nowości nie są w stanie przebić lactacyt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434221].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Totalny KIT

Kilka lat temu używałam go regularnie. I cały czas miałam problem z infekcjami. Ale wtedy nie łączyłam moich problemów z tą emulsją. Kupiłam inną,która po prostu bardziej mi "podeszła". Po jakimś czasie infekcje minęły. Przez długi czas było ok...Do moich wakacji. Kupiłam malutkie opakowanie tej emulsji, żeby nie targać całej butli mojego płynu. Po dwóch dniach stosowania pojawiło się podrażnienie, swędzenie, zaczerwienienie. Po prostu porażka, a do domu daleko, do lekarza też. Kupiłam jakiś łagodzący żel w aptece. Nie pomagał. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Wytrzymałam do powrotu ( wróciłam w sobotę wieczorem) z myślą, że w poniedziałek pędzę do lekarza, bo nie dam rady. Po powrocie szybki prysznic. Użyłam mojego starego płynu i...rano skończyły się dolegliwości. Jak ręką odjął. Ta emulsja to totalna porażka. Na pewno na mnie żle działa, bo po paru tygodniach znowu jej użyłam i od razu pojawiło się swędzenie. Teraz wiem, że wiele moich problemów było spowodowanych przez ten produkt. Nigdy więcej go nie kupię!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400026].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Bardzo starannie przykładam się do wyboru kosmetyków przeznaczonych do higieny intymnej, mam wrażliwą skórę i wymagam, żeby płyn ją nawilżał i pielęgnował

+ opakowanie z pompką
+wystarczy jedna pompka, więc jest wydajny
+ delikatny zapach
+ nie podrażnia
+ odświeża

Płyn jest ok, nie zrobił mi krzywdy, ale znam lepsze ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375846].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatna i skuteczna.

Przez długi czas używałam żeli Białego Jelenia. Później sięgnęłam po Ziaję. Odkąd kupiłam pierwszą butelkę Lactacydu, jestem mu cały czas wierna. Bardzo lubię te emulsje, właściwie każda wersja jest dla mnie dobra.

Plusy:
+ Delikatnie oczyszcza.
+ Nie wysusza wrażliwych okolic intymnych.
+ Mogę stosować go po depilacji, nic mnie wówczas nie podrażnia.
+ Konsystencja.
+ Delikatny zapach.
+ Praktyczne opakowanie z pompką, zgrabne, miłe dla oka.
+ Cena, często bywa w promocji.

Minusem może być wydajność, ja na raz używam 3 pompki. Jednak jest to kwestia indywidualna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369386].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko zależy od punktu widzenia

Zazwyczaj używałam tego płynu do higieny intymnej i wszystko było w porządku. Dostępność, normalne efekty.
Kłopot zaczął się gdy złapałam infekcje intymną, jeszcze nieświadoma tego stosowałam go. Po jakimś czasie po użyciu przesuszał delikatną skórę, ale myślałam że to inny czynnik bo przecież używałam go już od bardzo dawna. Niestety kiedy kolejnym razem go użyłam bardzo dziwnie zareagował: piekł i zaczerwieniał skórę. Wtedy natychmiast go odstawiłam. Zupełnie nie nadaje się do podrażnionej przez infekcję skóry (nawet różowa "delikatna" wersja. Po tym jak się zawiodłam na pewno go już nie kupię, tym bardziej że znalazłam o połowę tańszy i lepszy specyfik. Nie mogę jednak powiedzieć że jest bardzo zły i szkodzi, bo kiedyś działał.
Muszę przyznać też że jego konsystencja, zapach i wydajność jest bardzo dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344121].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej, wybierałam go bardzo często. Jest bardzo delikatny, jednak nie do końca spełnia moje oczekiwania tzn. przy użytkowaniu tego produktu dość często występowały podrażnienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341861].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Używam do codziennej pielęgnacji od lat. Nie podrażnia - łagodzi podrażnienia.
W delikatny sposób odświeża okolice intymne. Nie uczula. Nie wysusza. Ma ciekawą barwę, zapach i konsystencję :) Opakowanie z pompą bardzo wygodne i wydajne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338281].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie służy mi...

Nie wiem, może to zależy od moich osobistych preferencji, ale ta emulsja chyba nie jest dla mnie. Mam wrażenie że jak się nią myje, moje okolice intymne tak jakby nieco pieką przez pewien czas nawet kiedy już ją spłuczę. Próbowałam robić przerwy w stosowaniu, ale zawsze mam to samo. Plusem na pewno jest wygodne opakowanie z pompką, neutralny zapach i konsystencja emulsji. Ale najwidoczniej nie działa na mnie dobrze. Wracam z podkulonym ogonem do ulubionej Intimy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337381].usefull || 0 }}% pomocna.