KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do ciała

Chanel Coco Mademoiselle, Huile Velours Pour Le CorpsSuchy olejek zapachowy do ciała

4,6 na 55 opinii

praha71
    5 listopada 2010 o 15:25
    4 / 5
    super
    Olejek jest rewelacyjny! + pięknie pachnie (uwielbiam zapach Coco Mademoiselle) + jest suchy, momentalnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze + wydajność standardowa, ja go używam tylko na górne partie, bo na nogi mi go szkoda;) + super w połączeniu z perfumami CM + czuć go na skórze nawet wieczorem, ale wtedy bardziej wyczuwalny jest zapach olejku niż nut zapachowych CM + dobrze nawilża i zmiękcza skórę - olejek jest w spreju, świetny pomysł, tylko, że akurat mój aplikator zepsuł się po drugim użyciu i przecieka :/ głównie dlatego nie daję KWC - opakowanie mogłoby być szklane, ten plastik jakoś mi tu nie pasuje - cena jest wysoka (ale to jest Chanel, więc musi kosztować) Ogólnie produkt bardzo polecam, moje \'ale\' dotyczą jego opakowania, ale to nie jest najistotniejsze. Na pewno kupię ponownie. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    uzunia
    12 maja 2011 o 0:20
    Przyjemny w obcowaniu
    Bardzo szkoda,że był to prosukt limitowany,bo jest naprawde rewelacyjny! Przede wszystkim to daje efekt lśniącego ciała (jak to oliwka),ale przy tym nie lepi się i nie brudzi ubrań. Ponadto trzyma zapach Coco Madmosielle i jest świetnym dopelnieniem perfum. Bardzo podoba mi się pomysl z sprayem i,że nie trzeba tej oliwki wylewać na dloń i wcierać. Bardzo udany pomysł! Używam tego produktu od: 3 m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    maocudo
    6 października 2010 o 21:27
    4 / 5
    super- tylko ta cena!
    Otrzymałam w prezencie, sama raczej bym nie kupiła ale muszę przyznać, ze olejek jest naprawdę fajny. Nie jest tłusty, naprawdę szybko się wchłania, zostawia skórę lekko nabłyszczoną. Średnio wydajny, ja używam głównie na ramiona. Zapach zgodny z perfumami Madmoiselle choć nie identyczny. Pachnie intensywnie ale do trwałości perfum mu daleko. Opakowanie gustowne. ciekawy produkt dla wielbicielek zapachu CM. Używam tego produktu od:niedawna Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    pelkak510i
    11 kwietnia 2021 o 7:49
    Kocham go!!!
    Olejek jest przecudowny!!! Tak piękne pachnie że już nie trzeba używać perfum. Nie pozostawia po sobie takiego tłustego filtry jak przy tradycyjnych oliwkach, świetny aplikator, cudowne opakowanie. Jedyny minus to cena... Ale wiadomo za markę się płaci
    Zalety:
    • Działanie
    • Zapach
    • Opakowanie
    Wady:
    • Cena
    Szczegóły:

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    aniyam
    12 listopada 2020 o 16:13
    świetny
    Kiedyś była to edycja limitowana, po czasie został wycofany i od jakiegoś czasu mamy go ponownie i to już w normalnej sprzedaży. Jeśli ktoś lubi zapach CM będzie nim zachwycony. Minusem jest plastikowe opakowanie, w ogóle nie pasuje mi do marki Chanel, nie kojarzy się z luksusem, dużo lepiej wyglądałaby szklana buteleczka. Atomizer jest ok, nie zacina się, nie przecieka, nie zapycha. Sam olejek ma typowy zapach dla serii Chanel Mademoiselle, po nałożeniu na ciało podbija i przedłuża trwałość perfum, które i tak są dość trwałe same w sobie. Olejek jest suchy, nałożony na skórę nie wytłuszcza jej, skóra pięknie lśni i pachnie. Nie brudzi i nie tłuści ubrań. Plus za atomizer, nie trzeba wylewać go na dłoń i mocno się maziać :). Produkt lekko nawilża skórę, jest dość trwały i wydajny. Latem często stosowałam go zamiast perfum, tzn po wtarciu w skórę olejku nie musiałam już używam perfum, zapach był dość trwały i wytrzymywał dość długo. Idealne rozwiązanie dla osób, u których mocne perfumy powodują migreny.
    Szczegóły:
    • Wydajność: