Anty - perspirant `Bloker`

Anty - perspirant `Bloker`

Cena już od 4,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Napisanych recenzji: 1

Piecze

Myślę, że nie powinniśmy się spodziewać, że jakikolwiek preparat magicznie sprawi, że w ogóle przestaniemy się pocić, najlepiej na kilka lat :) Jednak przy moim trybie życia, gdy robię co dzień ciężki trening na siłowni, produkt nie działa na długo. Musiałabym aplikować go co dzień, jak normalny antyperspirant. Poza tym, najważniejsze i najgorsze- PIECZE! Wiadomo, że nie stosuję go zaraz po depilacji, nawet nie kilkanaście godzin po. Zastosowałam go 24h po goleniu i od razu boli, piecze już kolejną godzinę, podrażnia skórę. Produkt jest za bardzo problematyczny, zastanowię się, czy kupię ponownie. Pewnie tak, bo jest tani i będę go stosować raz na tydzień, gdy troszkę bardziej zarosnę :) Póki co pieczenie jest nie do zniesienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256303].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Może być

plus: niska cena, wysoka wydajność- produkt wystarczył na ponad pół roku, skutecznie ogranicza wydzielanie potu oraz niweluje brzydkie zapachy
minus: opakowanie- mokre od cieknącego płynu, oraz bardzo podrażnia skórę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256221].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Całkiem, całkiem

Jak na swoją cenę bloker jest bardzo dobry.
Zapach ma dosyć neutralny.
Przy regularnym stosowaniu widać efekty, jednak nie jest zbyt dobry do wrażliwej skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255081].usefull || 0 }}% pomocna.

wrastające włoski

Napisanych recenzji: 8

tani i skuteczny

Plusy:
-cena
-wydajność
- skuteczny przy regularnym stosowaniu
-neutralny zapach
Minusy:
- podrażnia, ale warto się poświęcić
-no i fakt, ograniczyło się moje pocenie pod pachami, ale znajdowało to ujście w innych miejscach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254923].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry i tani

Bloker Ziaji to najlepszy tego rodzaju produkt, z jakim miałam dotychczas do czynienia. Równocześnie jest on ze wszystkich testowanych przeze mnie najtańszy, dlatego nie sądzę, bym chciała dalej szukać "ideału". Nie używam go jednak dokładnie według zaleceń producenta, lecz okazjonalnie, bo o ile przy pierwszym użyciu (a drugi raz stosuję go dwa dni później) wszystko jest okej, to już przy następnym bardzo swędzi mnie skóra. Nie obwiniam jednak produktu, bo kiedyś tak nie było (mogłam go stosować regularnie), a ostatnio moja skóra bardzo się uwrażliwiła. Odejmuję jedną gwiazdkę za opakowanie, ponieważ jego dozowanie bywa problematyczne - przy aplikacji bloker spływa z kulki na dłonie, a czasem nawet kapie mi na ciało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254481].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny ale podrażnia

skuteczny ale niestety mnie podrażnia, produkt jest bardzo wydajny, zapach taki średni, cena jest bardzo przystępna na takie działanie, na pewno kupie ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254388].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam!

bardzo go lubię, stosowałam zarówno bloker ziaji jak i antidral, i ziaja zdecydowanie lepsza. mogłam się nim posmarować na ogoloną skóre i nie dostałam podrażnienia, gdzie antidral nawet przy goleniu z rana a smarowałam wieczorem strasznie mnie piekł aż musiałam do zmywać. zapach super, mi odpowiada, taki delikatny pudrowy, a antidral czysty spirytus. no i cena dodatkowy atut. jak dla mnie działanie to samo, a jednak plusów więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253313].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Ma wady i zalety

Wcześniej przed blokerem stosowałam Antidral i produkt działał łudząco podobnie, mimo wyższej ceny.

Bloker jest trudnym kosmetykiem w użytkowaniu.
Nie można go stosować po depilacji, dla wrażliwej skóry moze zrobić dużą krzywdę.
Stosuję do tylko i wyłącznie na noc, na czystą, suchą skórę i zostawiam do wyschnięcia, najlepiej założyć koszulkę na ramiączka, żeby nie odbarwił ubrań.
Stosuję go raz w tygodniu i naprawdę świetnie działa.
Dla mnie największym minusem jest swędzenie zaraz po zastosowaniu, nie jest może mocne, ale irytujące. Jednak po 10-15 minutach jak tylko dobrze przyschnie już jest ok.
Wymaga zmycia go rano, ponieważ zostawia takie lepkie uczucie pod pachami czego nie znoszę.

Plusem ogromnym jest to, że hamuje pocenie i jego cena.
Jednak rozumiem, że nie wszyscy mają ochotę się z nim męczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251896].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Działa

+ rzeczywiście hamuje potliwość
+ nie ma drażniącego zapachu
+ cena
+ wydajny
+ nie trzeba go stosować codziennie

+ podrażnia
Stosowanie go po depilacji powoduje swędzenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250263].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Genialny

Ten bloker działa świetnie, na początku trochę szczypał/swędział, ale to może dlatego że używałam go zaraz po depilacji. Będąc w innym kraju na wakacjach, gdzie było bardzo gorąco delikatnie czułam, że się pocę. Próbowałam stosować go codziennie, ale dalej ciut gorzej działał. Jednak tutaj w Polsce jest idealny! Działa rewelacyjnie! Jedyne co może ciut przeszkadzać to zapach. Jednak polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248208].usefull || 0 }}% pomocna.