Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 2003

doskonały

Na temat tego produktu już wszystko zostało powiedziane. Co prawda nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale każda ilość doprawadza mnie do szału ;-) po kilkakrotnym użyciu blokera problem zniknal :-) co prawda na poczatku nieco piekl, ale nie jakoś strasznie, szybko ustapilo. Polecam, naprawde zasluguje na KWC :-) no i ta cena, w aptece zapłaciłam 6.50.

Używam tego produktu od: miesiac

Mój nr 1

Bardzo lubię kosmetyki Ziaja ponieważ są bardzo przyjazne dla mojej skóry. Ten bloker polecam szczególnie, ponieważ pomaga wyeliminować krępujący problem. Używam raz na tydzień i w zupełności wystarcza.

Zdecydowanie nie polecam!

Kocham wiele kosmetyków firmy Ziaja ale ten bloker to jakaś MASAKRA! Produkt ma dość lejącą się konsystencję ale dobrze rozprowadza się na kulce. Stosowałam go zgodnie z instrukcją na NIEpodrażnioną depilacją skórę a mimo to piekło niemiłosiernie! Mimo najszczerszych chęci chciałam wytrzymać aż preparat całkowicie wyschnie ale po prostu się nie dało. Zmyłam kosmetyk po kilkunastu minutach. Pomijając bardzo niemiły, wręcz śmierdzący zapach, kosmetyk podrażnił mi skórę aż pojawiła się wysypka. Zakup pomimo wielkich nadziei okazał się niewypałem. Dobrze że nie kosztował majątku.

Taki sobie

Nie pocę się nadmiernie, zatem nie oczekiwałam cudów od tego kosmetyku. Tak jak się spodziewałam był całkowicie przeciętny, w moim odczuciu gorszy nawet od antyperspirantów Garniera, czy Lady Speed Stick. Bardzo mile wspominam pierwsze dni z tym antyperspirantem. Wtedy byłam nawet z niego zadowolona, ale później bardzo się rozczarowałam. Po dłuższym użytkowaniu jakby zmienił swój zapach i po prostu zaczął śmierdzieć. Zważył się? Nie wiem, ale był on na tyle drażniący i nieprzyjemny, że postanowiłam wyrzucić go w połowie zużytego i kupiłam następny. Niestety za drugim razem było to samo. Póki co podziękuję.

Ulubiony

Po wpadce z antyperspirantem Garnier i wielkimi białymi śladami na czarnych koszulach, zaczęłam korzystać z blokera. I już nie przestawiam się na nic innego.
Nie mam wielkich problemów z potliwością, więc u mnie ten produkt sprawdził się świetnie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją - nie smarować na ogoloną skórę, zawsze na noc. Pachy są suche i nie wydzielają żadnego zapachu. Może sam zapach blokera nie należy do najprzyjemniejszych (jest dość ostry), ale to tylko szczegół. Rzeczywiście może porządnie zapiec, gdy korzysta się z niego po goleniu (nawet po kilku godzinach od użycia maszynki). Trzymam się go i na razie nie mam zamiaru zmieniać na nic innego.

Chętnie zablokowałabym go na wszystkich portalach społecznościowych - oczywiście gdyby był istotą ludzką :D

Nadmierna potliwość, to zdecydowanie nic fajnego. Człowiek po jakimś czasie zaczyna szukać pomocy dosłownie wszędzie. Kiedy widzi reklamę niedrogiego i podobno radzącego sobie z jego problemem antyperspirantu, od razu po niego sięga. A przynajmniej ja sięgnęłam. Efekty? Bloker okropnie podrażniał mi skórę, a przecież nie aplikowałam go po depilacji pach. Początkowo myślałam, że to chwilowe, ale problem niestety nie znikał. Uczucia pieczenia, swędzenia, szczypania nie mogłam dosłownie znieść - wytrzymywałam maksymalnie godzinę z produktem pod pachami :D. Zamiast zasypiać spokojnie, biegałam jak poparzona na trasie sypialnia-łazienka. Co w takim razie z rzekomym redukowaniem - jak nazwa wskazuje blokowaniem - nadmiernego pocenia? Miałam wrażenie, że antyperspirant w ogóle mnie nie ochraniał. W dalszym ciągu pociłam się, zauważyłam nawet wzmożenie nieprzyjemnego zapachu. Postępowałam zgodnie z zaleceniami producenta, ale nie wyszło. No nic. Co tu dużo pisać, w moim przypadku kosmetyk kompletnie się nie sprawdził. Każdy z nas jest inny, więc może Tobie pomoże?

przyzwoity bloker

Generalnie produkt polecam każdemu kto ma problem z nadmierną potliwością, mój problem rozwiązał Nowa wersja ma przyjemny zapach (delikatny), ja nie zauważyłam aby niszczył ubrania. Po aplikacji pachy lekko swędzą ale da się wytrzymać . Nie zauważyłam też osłabienia działania po dłuższym stosowaniu produktu

Ulubiony!

Bloker ZIAJA staje na wysokości zadania. Jestem z niego bardzo zadowolona. Póki co nie zrezygnuję z niego ;)

*Nie należy smarować nim pach zaraz po goleniu (wtedy strasznie piecze :/ )

Myślałam, że będzie dobrze

Niestety, ale ja i ten produkt to dwa różne światy.
Po posmarowaniu niesamowity ból, myślałam że to chwilowe, ale jednak nie. Nawet po umyciu okolicy ból pozostawał.
Mokre pachy przy podstawowych czynnościach. Zdecydowanie nie spełnił swojej roli

Jestem na tak

Używany zgodnie z zaleceniami producenta rzeczywiście działa. Oczywiście do czasu, ale taka już jego uroda i mimo to polecam.
Mimo drobnej postury pociłam się potwornie czy to lato czy to zima... Tragedia. Bloker podołał. Smrodku potu nie było czuc, ale owy kosmetyk chwilowo nadrabia. Do przeżycia.
Bardzo korzystna cena, odpowiednik w aptece droższy czterokrotnie i chyba opakowanie ma mniejsze wiec Ziaja wygrywa stanowczo!

coś poszło nie tak

Należę do tych osób, które gdy tylko w życiu pojawi się więcej emocji (stresu czy radości) od razu włącza się klimatyzacja organizmu. Dlatego nie rozstaję się z antperspirantem. Słyszałam kiedyś od kogoś, że Ziaja Bloker działa podobnie co Etiaxil, z tą różnicą że pierwszy kosztuje ok. 6 zł, adrugi 30 zł.
Przez pierwsze miesiące stosowania blokera było fajnie bo czułam, że mogę na niego liczyć w kryzysowych sytuacjach. Nie przeszkadzała mi jego „bezzapachowość”, liczyła się skuteczność. I nagle, tak po prostu z dnia na dzień, coś się popsuło między nami. Okropne pieczenie i swędzenie w miejscach gdzie się nim posmarowałam. Nie ważne czy po czy przed depilacją, skutek był taki sam. Sprawdziłam termin ważności blokera (był ok), ale dopiero po zmianie antyperspirantu te nieprzyjemne dolegliwości minęły. Do tej pory nie wiem co zrobiłam źle, że tak się stało. Ale cóż…kosmetyk poznaję nie jak zaczyna, ale kończy dlatego nie polecam.

Bardzo dobry bloker za śmieszne pieniądze

Bloker kupiłam w drogerii za ok.6zl. Są to bardzo małe pieniądze za które dostajemy naprawdę dajny produkt.
Szukalam czegoś co będzie lepiej działalo niż antyperspirant i znalazłam. Bloker stosuje około 3 razy w tygodniu wieczorem, a na dzień normalnie używam dezodorantu. Lubię czuć w ciągu dnia ładny zapach z okolic pach.
Przy takim zestawie zauważyłam naprawdę fajne działanie, bo nie mam już uczucia mokrej pachy ani wilgotnej bluzki. Jestem naprawdę zadowolona.

To nie jest bloker

Od czasów dojrzewania mam problemy z nadpotliwością, więc wypróbowałam wiele antyperspirantów i blokerów, które są na rynku. Niestety ten się nie sprawdził, wg mnie to nie jest bloker a zwykły antyperspirant. Plus za dużą pojemność i niską cenę. Może sprawdza się u osób, które nie mają problemów z nadpotliwością, ale u mnie zero działania, nawet nie ogranicza pocenia. Dobrze chociaż , że nie podrażnił skóry.