Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

doskonały

Na temat tego produktu już wszystko zostało powiedziane. Co prawda nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale każda ilość doprawadza mnie do szału ;-) po kilkakrotnym użyciu blokera problem zniknal :-) co prawda na poczatku nieco piekl, ale nie jakoś strasznie, szybko ustapilo. Polecam, naprawde zasluguje na KWC :-) no i ta cena, w aptece zapłaciłam 6.50.

Używam tego produktu od: miesiac

pomógł mi

Gdy zbliża się lato potrzebuje silniejszych anty-perspirantów. Używałam już kilku i zawsze wracałam do tego bo spełnia swoje zadanie w zupełności. Dostępność też na plus a jak cena tak niska to czego chcieć wiecej ? Podkreśle ze nie mam jakiś mega problemów z poceniem więc nie wiem czy poradziłby sobie w takiej sytuacji.

Świetny

Świetny jest ten perpisrant!!! Jestem z niego mega zadowolona! Zwłaszcza latem super mi się sprawdził. Nie mam już takiego problemu z poceniem i z mokrymi, nieprzyjemnymi plamami pod pachami.
Mega polecam!

Kontrowersyjny

Bloker Ziaji to naprawdę kontrowersyjny kosmetyk.
Raz sprawdza się idealnie, a raz dość słabo... To znaczy...
Raz bloker w ogóle nie podrażnia, nie zostawia żadnych śladów, nie swędzi mnie skóra i wytrzymuje cały dzień nadmiernego pocenia się.
Drugi raz zaś, zaraz po nałożeniu na nieogoloną skórę pach, swędzi jak szalony i powoduje lekkie podrażnenie. Naprawdę tego nie rozumiem.
Generalnie jednak przykrych sytuacji było o wiele mniej, więc oceniam kosmetyk dość pozytywnie, Nie używałam nigdy innych blokerów, więc nie wiem jak inne mogą działać. Jak narazie używam go w wyjątkowych i żadkich sytuacjach.

depilacja ciąża

Śmierdziuszek

Miał u mnie ciężko już na starcie. No bo jak odświeżyć się czymś co zwyczajnie samo śmierdzi.
Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami no i ceną. Niestety nie sprawdził sie u mnie absolutnie mimo, że dałam mu wiele szans. Muszę tu wspomnieć że nie mam problemu z nadmierną potliwością. Zakupiłam kiedy panowały afrykańskie upały z nadzieja że pomoże bardziej niż zwykły antyperspirant. No niestety nie pomógł.
Dodatkowy minus, że zostawia ślady na skórze w postaci białego suchego nalotu, który nie zmyty szybko powoduje podrażnienia i pieczenie.

Dobry, choć po dłuższym użyciu podrażnia

Bloker Ziaji po raz pierwszy kupiłam chyba 2 lata temu podczas upalnego lata. W porównaniu do "zwykłych" drogeryjnych antyperspirantów odczułam zauważalną różnicę. Pociłam się mniej, nieprzyjemny zapach potu pojawiał się rzadziej. Jednak po dłuższym czasie użytkowania zaczął mnie on podrażniać, mimo prawidłowego stosowania (czyli nie po goleniu).

NIE przy problemie nadmiernej potliwości

Niestety nie sprawdził się u mnie kompletnie. Mam problem z nadmierną potliwością od około 15 lat, a więc miałam trochę czasu na wypróbowanie wszelkich środków, maści, blokerów, ziółek i wszystkiego co mogłoby mi pomóc. Pocę się nie tylko w ciepłe dni, ale i zimą przy -20 stopniach - brzydkie plamy na bluzkach czy swetrach to bez odpowiedniej profilaktyki rzecz normalna.
Bloker kupiłam, bo naczytałam się, że poradzi sobie nawet z takim problemem jak mój. Niestety nie dał sobie rady. Nie tylko stosuje się go podobnie jak znacznie silniejsze tego typu blokery, czyli na suche pachy, na noc, oczywiście nie po goleniu. Jest drażniący (zawiera alkohol, który można wyczuć), również jak większość takich produktów, więc może nieco piec, pachy swędzą, pojawiają się zaczerwienienia. Ale jeśli chodzi o skuteczność: brak. Niestety po męczącej nocy z takim środkiem spodziewam się jakichś pozytywnych wyników, ale w tym przypadku byłam rozczarowana.
Z drugiej jednak strony, nic straconego: cena blokera jest tak niska, że wcale nie żałowałam zakupu. Dla mnie każda próba ma pozytywny oddźwięk, gdyż eliminuję w ten sposób zawodne produkty.
Podsumowując: cena zachwycająca, u mnie się nie sprawdził jako bloker, ale podejrzewam, że przy mniejszych problemach z nadpotliwością może okazać się bardzo skuteczny (szczególnie, że większość użytkowników bardzo go sobie chwali). Jednym zdaniem: poza podrażnieniem skóry pach, nie zauważyłam żadnego efektu.

Działał lecz tyko na początku

Bloker radził sobie na początku bardzo dobre, nie pociłam się, nie czuć było żadnego zapachu. Stosowałam go na noc tak jak zaleca producent. Po około 1,5 miesiąca zaczęła mnie swędzieć skóra, bloker zaczął pozostawiać na skórze dziwną jakby proszkową warstwę. Długo się wchłaniał co mi nie pasowało, w czasie gdy zaczęły występować u mnie podrażnienia zrezygnowałam z niego. Wspomnę jeszcze o tym, że im dłużej go używałam tym słabiej działał.

Piecze, swędzi i podrażnia.

Niestety nie mogę stosować tego produktu. Zastosowałam go zgodnie z zaleceniami na noc, skóra nie była podrażniona nie ogliłam specjalnie kilka dni pach.
Kilka minut po aplikacji skóra zaczęła mnie piec i swędzieć, to było coś okropnego, nie przespałam przez to nocy ciągle się drapałam. Dawałam temu produktowi kilka razy szansę i zawsze było to samo. Idealnie suche pachy nie są warte takiej męczarni.

jest ok

Generalnie nie jest to zły kosmetyk. Cena jest zdecydowanym plusem, poza tym bloker wystarcza na całkiem długo. Jednak według mnie nie do końca dobrze działa. Używam go rzadziej niż antyperspirant ale wciąż jest to co 2 lub 3 dzień. A inne podobne blokery (na A.) mogę stosować raz na tydzien....

Idealny dla osób ze wzmożoną potliwością

Świetny produkt dla osób, których problemem jest wzmożona potliwość. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć go na podrażnioną skórę. Ja nakładam go na noc, następnego dnia skóra pod pachami przez cały dzień jest sucha. Stosowany według zaleceń producenta spełnia w 100% swoje zadanie. Najlepiej używać go, co jakiś czas, bo faktycznie może powodować podrażnienia. Ma ładny zapach, chociaż po pewnym czasie może odrzucać.
Jego minusem jest to, że bardzo długo wysycha, a jego aplikacja też nie należy do najprzyjemniejszych. Gdy dobrze nie wyschnie to się klei. Konsystencja jest lekko wodnista. Oceniam jednak działanie produktu, bo rekompensuje ono te drobne wady. Jak najbardziej polecam.

o nieee, ale wtopa!

Kupiłam ten bloker jako zamiennik droższego antyperspirantu. Moje pierwsze wrażenie- "o super mniej potliwości w ciągu długiego zabieganego dnia. " Działał nieziemsko, sprawił mi taką ulgę, że nie musiałam martwić się o to czy będzie widać potliwość czy tez czuć. Jednak po dłuższym stosowaniu zaczęło podrażniać mi skórę, zaczerwienienie i dyskomfort nie ustąpił a nasilało się to jeszcze bardziej po goleniu. Fakt. Zapach jest piękny, delikatny . Tak samo jak wydajność czy ten niwelowanie nadmiaru potliwości, ale co z tego jeśli podrażnia mocno skórę? Spodziewałam się po tej marce czegoś co na pewno nie spowoduje podrażnień tym bardziej, że używam innych produktów ziaji i imponowało mi jej delikatność a tu takie nie przyjemne rozczarowanie.

Nie zamienię na nic innego

Najlepszy antyperspirant. Co tu się dużo rozpisywać. Jedyny który u mnie działa. Wystarczy użyć raz na tydzień na noc i zero plam i nieprzyjemnego zapachu pod pachami. Mój ideał!!