Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 1945

doskonały

Na temat tego produktu już wszystko zostało powiedziane. Co prawda nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale każda ilość doprawadza mnie do szału ;-) po kilkakrotnym użyciu blokera problem zniknal :-) co prawda na poczatku nieco piekl, ale nie jakoś strasznie, szybko ustapilo. Polecam, naprawde zasluguje na KWC :-) no i ta cena, w aptece zapłaciłam 6.50.

Używam tego produktu od: miesiac

Na mnie nie działa

Zastosowałam go zgodnie z zaleceniem producenta i ... nic się nie zmieniło. Niestety nie zadziałał i nadal pocę się normalnie jak dla siebie. Na szczęście nie podrażnił skóry i nie był drogi.

Skuteczny

Stosowałam inne produkty tego typu z apteki, które są tak samo skuteczne jak Ziaja, ale są też kilkakrotnie droższe, a więc myślę, że nie ma sensu przepłacać. Bloker to mój must have w upalne lato. Stosowany na noc, jeden lub dwa razy na tydzień sprawia, że nie mam problemu z potem. Niestety, ale w trakcie aplikacji czasem piecze i szczypie. Ale zauważyłam, że jeśli nałożę go i trzymam ręce w górze:), aż się wchłonie i wyschnie, a potem zakładam pidżamę, to dyskomfort związany z jego stosowaniem jest zdecydowanie mniejszy.
Ogólnie tani, wydajny i skuteczny produkt.

skuteczny

spełnia swoją funkcję a to najważniejsze, łatwa aplikacja przy zachowaniu instrukcji , nie przeszkadza codziennym perfumom bo jest bezzapachowy, w porównaniu z droższymi produktami tak samo skuteczny, dla mnie ok

Skuteczny bloker, ale dziwne uczucie

Używałam parę razy i piekło mnie, nie było to zbyt przyjemne uczucie, kiedy ten bloker zasychał.
Bezzapachowy jest to plus.
Skuteczny - jak najbardziej, chociaż ja chyba nie lubię za bardzo tego typu produktów, bo czuć, że skóra chciałaby się spocić, ale nie moze (normalnie uczucie gorąca)

nie dla mnie

po zastosowaniu blokera marki ziaja, niestety efekt potliwości się nie zmiejszyl.
Choć bloker jest tani, dostępny to niestety nie spełnia swojej funkcji. Stosowany był według wskazan z ulotki,
Nie polecam...

Bardzo dobry bloker ,skutecznie chroni przed potem ,niska ,bardzo korzystna cena. Pierwszy antyperspirant / bloker który faktycznie poradził sobie z moim problemem

OK ale bez szału

Kupiłam ten dezodorant, bo kocham kosmetyki Ziaji - próbowałam już naprawdę wielu pozycji ale niestety ten dezodorant trochę mnie jednak rozczarował - ze względu na wysypkę i okropne szczypanie.. może jestem uczulona na jakiś składnik. Produkt oddałam siostrze. Pamiętam, że miał fajny zapach i niską cenę :) także są jakieś plusy w moim mniemaniu. Siostra zadowolona - chwaliła wydajność i składniki. Jednak jak widać - nie dla każdego.

Rewolucja w moim życiu

Odkrycie tego produktu było rewolucją w moim życiu. Żaden zwykły antyperspirant nie był w stanie poradzić sobie z moim potem dłużej niż na godzinę, a bloker Ziaji mogę stosować 2-3 razy w tygodniu i zapominam zupełnie o niedawnym "problemie".
Należy tylko pamiętać żeby nie używać go tuż po goleniu/depilacji, bo z pewnością wtedy spowoduje podrażnienia.

Świetny produkt

Wspaniały i niezawodny produkt, jeżeli ktoś chce zablokować pot i pozbyć się na stałe to gorąco polecam. Stosowałam kosmetyki, o podobnym składzie za bajońskie ceny rekomendowane przez farmaceutów, które były dostępne tylko w aptekach, gdy kupiłam ten produkt nie powróciłam do tych drogich. Naprawdę działa pierwsze efekty można uzyskać już po pierwszym zastosowaniu. Przy regularnym stosowaniu nie ma mowy o pocie. Świetne jest też to, że jest wersja również dla mężczyzn ja kupiłam go swojemu i również był bardzo zadowolony. Jednak nie stosujecie go na świeżo depilowaną skórę, powoduje ogromne podrażnienia, piecze, swędzi. Przy kolejnych również pojawia się niemiłe uczucie. Ma gęstą konsystencje i pozostaje na piżamie. Dosyć nieprzyjemny zapach, ale działanie bardzo skuteczne!

Polepsza komfort życia

Zacznę od tego że jego cena jest śmieszna-jakieś gorsze a za tak niewielkie pieniądze dostajemy fajny produkt , po którym widać różnice.Opakowanie bardzo higienicznie w przeciwieństwie do innych antyperspirantów nie "ciapie "się. Efekty są naprawdę zauważalne. Jedynym minusem jest, że gdy zaaplikuję produkt po goleniu pach , to odczuwam intensywne pieczenie i zaczerwienienia.

Dobry

Zauważyłam różnice, szczególnie w upalne dni. Nigdy nie miałam wielkich problemów z poceniem się ale mokre plamy pod pachami to już przeszłość.
Warto spróbować.

Najlepszy

Bloker jest bardzo skuteczny, zapewnia suchość i świeżość przez długi czas i zatrzymuje pocenie się. Nie podrażnia skóry, jest wydajny i niedrogi jak na takie świetne efekty.