Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Sprawdza się

Bloker, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, rzeczywiście się sprawdza. Osobiście miałam obawy przed stosowaniem preparatu wyłącznie na noc i z przerwami, ale okazały się nieuzasadnione, bo preparat świetnie ograniczał pocenie. Zapach jest specyficzny, ani przyjemny, ani odpychający. Należy jednak uważać na podrażnienia i przy aplikacji i bezpośrednio po niej, bo preparat dość długo schnie.

Dobry bloker potu

Ten produkt pomaga mi zwalczać problemy z poceniem się. Stosuję co kilka dni na noc. Przy codziennym użytkowaniu może podrażnić skórę pod pachami więc warto robić przerwy, tak jak sugeruje producent. Minusem jest to, że po aplikacji pomimo długiego trzymania rąk w górze i wachlowania, wciąż nie chce doschnąć do końca. Lepiej trzymać w pionie, by nic się nie wylało. Zapach jest neutralny, trochę mydlany. Nie drażni. Bardzo wydajny. Jak na taką cenę, bardzo dobry produkt.

Nie zadziałał

Kupiłam ponieważ szukałam czegoś innego niż zwykłego antyperspirantu i nie polecam.Bloker z Ziaji nie działa w żadnym stopniu.Na dodatek uczula,piecze i wywołuje podrażnienia.Mi wyskoczyły krostki pod pachami i jak tylko go odstawiłam wszystko wrócił do normy.Nie polecam!

depilacja ciąża

Słaby.

Latem mam problem z nadpotliwością. Zwykle uzywam Aquaselinu, jednak skusiłam się pewnego dnia na bloker z Ziaji. O ile Aquaselin działał na mnie świetnie o tyle - mam wrażenie, że bloker z Ziaji nie działa niestety wcale. Dodatkowo mam wrażenie, że podrażnia moją skórę. Po zastosowaniu czasem nieco piecze. Nie skończyłam nawet 1 opakowania. Nie kupię ponownie.

Jestem za

Używałam dość długi okres czasu miałam dość duże problemy z potliwością a teraz ich brak, jest mega skuteczny trzeba uważać aby nie stosować na podrażnioną skórę (piecze strasznie). Działa i chwała mu za to, bez mokrych plam bez zapaszku :P

Coś z czymś, ale bez czegoś

„Bloker” jest produktem Ziaji działającym trochę jak słynne Etiaxil czy Antidral.
„Bloker” jednak dostępny jest w drogeriach jak każdy inny antyperspirant, którym moim zdaniem tak do końca nie jest. Produktu używa się jako zapobiegacza nadmiernego pocenia i nie powinno stosować się go codziennie. Aplikuje się go w określony sposób zgodnie z instrukcjami – nie na świeżo ogoloną skórę, nie na skórę mokrą. W przeciwnym razie zaczyna piec niemiłosiernie. Na początku stosowałam go codziennie, a następnie jakieś raz w tygodniu, nie codziennie jak zwykły antyperspirant – zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt bardzo przesusza skórę, a kiedy jest przesuszona, bardzo piecze. Raz przebudziłam się nawet w nocy z potwornym pieczeniem, musiałam to zmyć i skończyłam z poparzeniami. Tutaj nie do końca wiedziałam co mam zrobić, bo mimo stosowania go z zaleceniami, bardzo przesuszył mi skórę, a kiedy była przesuszona, piekł i parzył. W związku z tym przerywałam stosowanie, po czym, kiedy ranki się zagoiły, działo się to samo. Nie licząc tego, że po jakimś czasie zaczyna przesuszać i piec, spełnia w pewnym stopniu swoje zadanie i nieco blokuje intensywne pocenie. Nie jest jednak tak mocny jak wspomniany wyżej Etaixil czy Antridral.. W przeciwieństwie jednak do Etiaxilu czy Antidralu, jest o wiele tańszy. Działa tak samo tylko pod jednym względem – jeśli nie zastosuje się go prawidłowo albo się przesadzi. Jest też o wiele tańszy. Bezzapachowy.
Warty przetestowania, aczkolwiek nie sądzę bym do niego wróciła.

Niezawodny

Nagle pojawił się u mnie problem potu pod pachami. Ten produkt wszystko szybko i zgrabnie załatwił. Wystarczy kiedy używam go raz na 2 tygodnie. Niestety lubi podrażniać więc lepiej używać go przed goleniem.

Śmierdzioszek ale naprawdę skuteczny!

Zapach może nie jest najprzyjemniejszy, ale działa już od pierwszej aplikacji. Nawet mój TŻ się skusił kiedy zobaczył że naprawdę nie mam mokrych plam pod pachami przez cały dzień - i poprosił żeby kupić mu osobne opakowanie! :) Mam bardzo potliwe dłonie i stopy, więc tam też po kąpieli zawsze smaruję, efekt widać już następnego dnia.
Ważne żeby stosować tak jak producent przykazał - aplikować po umyciu, wieczorem! Wtedy działa najlepiej, no i zapach za dnia nie drażni bo rano już wszystko się wchłonęło :)
Po jakimś czasie nawet zapach nie przeszkadza aż tak :)
Wygodne opakowanie, nie rozlewa się (w przeciwieństwie do Antidralu, podczas podróży przeciekł do kosmetyczki i się pożegnaliśmy)

Rewelacja

Do tej pory używałam Antidralu, jednak nie byłam w stanie zużyć go do końca przed datą ważności, no a alkohol w składzie powodował podrażnienia. Antyperspirant Ziaji postanowiłam przetestować po przeczytaniu praktycznie samych pochwał na jego temat, do tego ma prawie identyczny skład jak Antidral, a jednak producent zrezygnował z użycia alkoholu za co duży plus! Bloker sprawdza się w 100%, wystarczy używać go przez pierwszy tydzień trzykrotnie, a później dla podtrzymania efektu raz w tygodniu. Trzeba odczekać 2-3 dni po depilacji, bo inaczej wywołuje straszny dyskomfort. Stosunek jakości do ceny rewelacyjny, całkowita skuteczność, bardzo niska cena - zdecydowanie mój hit!

Wygrana walka z potem

Trzeba przyznać, że to malutkie cudeńko faktycznie nieźle radzi sobie z postawionym przed nim zadaniem. Zgodnie z zaleceniem producenta, użyłam go raz, a następnego wieczoru ponownie - na noc. Oczywiście moim błędem było posmarowanie pach świeżo po depilacji, co spowodowało spore szczypanie. Mój błąd - przestrzegali przed tym. Pomijając ten drobny dyskomfort, bloker jest rewelacyjny i NAPRAWDĘ blokuje pocenie. Później należy poprawiać efekt, kulkując się raz lub dwa razy w tygodniu ale to już pikuś.

Ulubiony

Jeden z najlepszych antyperspirantów w kulce jakie miałam, jest bardzo tani i działa lepiej niż niektóre kilkakrotnie droższe. Miałam też inne antyperspiranty Ziai z tej serii i ten chyba najdłużej zatrzymuje pot.

Rewelacyjna ochrona przed poceniem

Używam Blokera firmy Ziaja szczególnie w sezonie jesienno zimowym, gdzie trzeba ubierać się ciepło i na tak zwaną cebulkę. Uważam, że produkt ten jest rewelacyjną ochroną przed poceniem.