Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Cena już od 4,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Nie polecam!

Kupiłam Ziaja Bloker zachęcona pozytywnymi opiniami, ale niestety nie mogę go używać z powodu powodowania podrażnień. Zaraz po posmarowaniu poczułam pieczenie, myślałam, że to takie "działanie" przy wchłanianiu, niestety nie dało się wytrzymać wiec po ok 3 minutach zmyłam wszystko, niestety było już za późno kosmetyk podrażnił mi pachy! Nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546041].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię, poceam

+ Tani
+ Łato dostępny
+Wygodny w stosowaniu
+Nie podrażnia skóry- jeśli nie jest uszkodzona przy nałożeniu świeżo po goleniu piecze niemiłosiernie, to samo dzieje się przy zbyt dużej ilości produktu

-Zapach
- Codzienne stosowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie przeciętniak

Myślałam,że jak bloker to nie potrzebuję stosować codziennie,no niestety się myliłam...Na cały dzień starczyła i to tyle...
Z drugiej strony jak używałam jej codziennie,to mocno wysuszała moją pachę i dość często się zdarzało,że drapałam się .Używałam ją raz,dwa razy w tygodniu,ale w pozostałe dni musiałam ratować się Rexoną,wtedy wszystko było ok.
Plus za to,że tu wyjątkowo nie ma uczucia mokrej pachy,mino,że to jest kulka.
Zapach praktycznie nie wyczuwalny,chyba,że prosto z opakowania będziecie wąchać to przeciętny,ziołowy.
Plus za cenę 5 zł dałam w Rossmannie,ale nie wrócę do nie go,nie rozumiem zachwytu wokół tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537531].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit mity

u mnie się nie sprawdził

ocena takiego produktu zalezy od doświadczeń z innymi produktami tego typu, od tego, czego oczekujemy, oraz czy pocimy się nadmiernie (a to też jest pojęcie względne),

przed blokerem z firmy Ziaja używałam etiaxilu, może też w związku z tym bloker się nie sprawdził, porównywałam te dwa kosmetyki i ich działanie, początkowy dyskomfort wydawał mi się porównywalny, jednak etiaxil szybko przynosił efekty, efekty oczekiwane i w pełni zadowalające, zaś bloker niby działał, ale jednak nie na 100%, szybko przestałam go używać i z tego co pamiętam, wyrzuciłam po tym jak minął mu okres przydatności (pewnie jeszcze z pół opakowania było do wykorzystania :-/ )

kupiłam bloker w aptece, był zachwalany i kilka razy tańszy od etiaxilu, postanowiłam spróbować,
zapewne nie jednej osobie przypadnie do gustu, ja przeprosiłam się z etiaxilem ;-)

plusy BLOKERA:
+ znakomita cena,
+ wydajność,
+ dostępność,
+ ładne, proste, wygodne opakowanie,
+ uniwersalny produkt, dla kobiet i mężczyzn

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531566].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa !!

Od zawsze miałam problemy z potliwością pod pachami - z ilością potu, nie z zapachem. Wcześniej używałam drogich blokerów z apteki, które działały, ale bardzo podrażniały skórę, aż trafiłam na bloker Ziaji i jestem nim zachwycona. Trzeba przyznać, że też jest trochę agresywny, ale nieporównywalnie mniej. Dzięki niemu zupełnie pozbyłam się problemu z poceniem za niewielkie pieniądze (kiedyś 5, teraz 7 zł, co dowodzi, że nie tylko drogie kosmetyki są skuteczne). Po początkowym okresie intensywnej pielęgnacji używałam go tylko raz na jakiś czas (według zaleceń), a obecnie jak mi się przypomni. Minusem jest przykry zapach, ale produkt i tak stosuje się tylko na noc ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529181].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowolona, produkt fajnie się u mnie sprawdził. Zapach mi nie przeszkadza, cena super i rzeczywiście - przynajmniej w moim przypadku - spełnia swoją rolę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525716].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt nie działa

Skusiłam się nazwą "bloker" gdyż myślałam, że będzie działał na zasadzie blokowania zapachu i mokrości potu, jednak bardzo się myliłam. Zakupiłam ten antyprespirant w drogerii za naprawdę niską cenę, koleżanka mi jeszcze odradzała mówiąc, że skoro takie tanie to pewnie nie działa, ale ja się uparłam zwłaszcza, że lubię markę Ziaja. Jak się okazało produkt naprawdę nijak ma się do antyperspiranru. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521781].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt za niską cenę

Bardzo fajny produkt. Zawsze stosuje go na noc bo ma lepką konsystencje i potrzebuje trochę czasu na wchłonięcie. Niestety, zaraz po nałożeniu szczypie i swędzi przez jakiś czas, ale jest to do przeżycia. W zamian za to gwarantuje mi brak potu przez kilka dni. Używam raz w tygodniu, bo nie chcę się blokować całkowicie dlatego po kilku dniach znowu sięgam po jakiś zwykły antyperspirant, ale mimo to nie mam problemu z poceniem, nawet po ciężkim treningu. Warto mieć go w kosmetyczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518446].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny.

"Przygodę" z tego typu dezodorantami rozpoczęłam od Etiaxilu. Był skuteczny jednak jego cena równie skutecznie mnie odstraszała. Gdy znalazłam produkt od Ziaji, podeszłam do niego bardzo sceptycznie przecież - bądź co bądź - kosztuje tylko 5 zł, czy faktycznie może być skuteczny?

Okazało się, że tak! Jakim wielkim i przyjemnym zaskoczeniem było odkrycie taniego, dobrego i skutecznego blokera. Aplikuje go średnio co dwa, trzy dni. Działa fantastycznie.

Przede wszystkim nie brudzi ubrań - wstaje rano, wskakuje pod szybki prysznic i nie muszę się obawiać, że moje ubrania będą nosiły plamy po antyperspirancie, bo zwyczajnie nie muszę używać już nic innego.

Zapach tego produktu jest subtelny i ja osobiście go nie wyczuwam.

Opakowanie zwykłe, proste, lekkie. Dobrze dystrybuuje produkt.

Mam dosyć wrażliwą skórę i nie zauważyłam, żeby mnie podrażniał. Zazwyczaj, gdy skończę jedno opakowanie robię sobie od niego jakiś czas przerwy (max. miesiąc).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514166].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Antyperspirant od Ziaji ma formę kulki,która jest wygodną formą. Zapach jest przyjemny,niedrażniący. W znacznym stopniu pomaga w problemie nadmiernego wydzielania potu. Jedyny minus to jego działanie,gdy skóra jest chociaż w minimalnym stopniu podrażniona,wtedy posmarowane miejsce swędzi,szczypie,co jest bardzo nieprzyjemne. Cena jest bardzo atrakcyjna,a antyperspirant dostępny jest w wielu drogeriach. Wydajność jest bardzo dobra,a opakowanie wykonane jest z solidnego plastiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513996].usefull || 0 }}% pomocna.