Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Bardzo dobry produkt za niewielką cenę.

+Używałam na skórę pod pachami i wyeliminował pocenie całkowicie.
+Wydajny.
+ Cena.
+ Dostępność.

- Bardzo podrażnia mi skórę w dzień zastosowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608501].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę tak, ale chyba nie za bardzo

Mam co do tego produktu mieszane odczucia. Z jednej strony jest to fajny produkt- faktycznie skutecznie powstrzymuje pot, jednak z drugiej strony nie jest odpowiedni dla skóry wrażliwej a przecież właśnie taka jest skóra pod pachami. Mi także pojawiły się zaczerwienienia jak u dziewczyny dodającej zdjęcia, nawet nie wiem dlaczego.
Uważajcie z tym produktem, efekty uboczne mogą być zdecydowanie bolesne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604606].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem całkiem

Zaczęłam używać kilka tygodni temu po poleceniu znajomej. Na ogół w letnie dni pocę się dosyć mocno, jak na szczupłą dziewczynę, dlatego liczyłam na naprawdę mocne działanie. Ogólnie działanie całkiem ok, porównywalne z o wiele droższym Medispirantem. Co prawda nie można na nim polegać w każdej sytuacji, ale w miarę daje radę. Choć na resztę lata rozejrzę się chyba za czymś mocniejszym jeszcze!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603031].usefull || 0 }}% pomocna.
Cellulit adipocyty

skuteczny i nie podrażnia

Bloker Ziai kupiłam pierwszy raz po zużyciu kolejnego opakowania Etiaxilu, który choć skuteczny, jest jednocześnie dość drogi i nawet w wersji dla wrażliwej skóry czasami mnie podrażniał.

Ziaja jest świetnym dla mnie rozwiązaniem, bo zdecydowanie nie działa tak podrażniająco. Owszem, momentami skóra nieco swędzi, ale na pewno nie piecze ani nie staje się zaczerwieniona. W porównaniu z Etiaxilem jest to dużo łagodniejszy bloker. Czy tak samo skuteczny? W mojej opinii dokładnie tak samo i niczym się od niego nie różni. Na pewno przez kilka dni mamy spokój, ja jednak dla pewności na trzeci dzień wolę już użyć klasycznego antyperspirantu, a potem ponowić aplikację.

Bloker stosujemy na noc, zawsze na nie podrażnioną skórę (nigdy po depilacji czy goleniu pach). Ja przed aplikacją dodatkowo osuszam pachy suszarką, żeby zwiększyć działanie antyperspirantu, które słabnie, jeśli zastosujemy go na wilgotną skórę.

Zapach - nic nie wyczuwam nic szczególnego.
Opakowanie z kulką, wygodne, nie zacina się, krawędź nie jest drapiąca.
Nie zostawia żadnych plam na ubraniach, nie odbarwia, przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam - wydaje się bezpieczny dla tkanin.
Bardzo wydajny (cena przy tej wydajności jest już naprawdę okazyjna).

Polecam, według mnie jest do dobra alternatywa dla dużo droższych blokerów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599731].usefull || 0 }}% pomocna.

Na krótką chwilę

Latem, gdy panują na zewnątrz wysokie temperatury, czasem występują nieestetyczne ślady potu na ubraniach. Aby temu zaradzić u siebie zdecydowałam się na ten produkt z Ziaji.

Zalety produktu:
+ cena,
+ dostępność,
+ zapach,
+ wydajność [pomimo złego opakowania] - wystarczył mi aż na rok, choć nie stosowałam go codziennie .

Wady produktu:
- opakowanie z kulką z której się wylewało zbyt dużo produktu,
- potrafi podrażnić skórę.

+/- działanie – doraźnie rzeczywiście pomagał jednak nie rozwiązywał problemu na długo. Gdy nie użyłam tego specyfiku jakiegoś dnia znów zaczynałam się pocić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598896].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.!

Nie mam problemów z potliwością. Dostałam go w zestawie z kosmetykami Ziaja na urodziny. Przetestowałam. U mnie blokuje pot do zera. Testowałam przy bardzo wysokich temperaturach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597066].usefull || 0 }}% pomocna.

Było ok do czasu

To był mój pierwszy bloker i naprawdę działał! Choć nie wierzyłam, że za te 9 zł otrzymam cudo to jednak było warto go kupić ;). Bloker działał ... przez pierwszy miesiąc po czym moja skóra bardzo szybko przyzwyczaiła się do niego i przestała reagować ... Zrobiłam przerwę , wróciłam do niego po kilku miesiącach, znowu miesiąc działania i znowu 'przyzwyczajenie'

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589371].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Był taki moment że miałam problem z nadprogramowym poceniem i przykrym zapachem z tego tytułu, nawet bardzo przykrym. Jak się potem okazało przyczyną była choroba przewlekła. Ale zanim znaleziono przyczynę starałam sie zrobić coś z moim nieprzyjemnym problemem. Po rozczarowaniu jakiego doświadczyłam po użyciu Etiaxilu do skóry wrażliwej, zrezygnowana, tak od niechcenia kupilam bloker z Ziaji. I nastąpiło objawienie! po ok 1,5 tygodnia stosowania problem z nadmiernym poceniem zaczął znikać, przykry zapach również. Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589276].usefull || 0 }}% pomocna.

Robi to co ma

Produkt bardzo w porządku, u mnie zwalczał pot na 90%. Świetna cena i łatwo dostępny. Na początku pachy bardzo piekły ale po dwóch zastosowaniach dało się przyzwyczaić. Niestety przy dłuższym stosowaniu ponad miesiąc (używałam raz w tygodniu jak zalecił producent) bez przerwy swędziały mnie pachy. Dlatego musiałam z niego zrezygnować. Regularnie do niego wracam szczególnie przed wakacjami, wyjazdami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1588871].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam..!!!!

Co prawda nie chroni mnie w 100% ale tak na 75%...W szkole całkiem się sprawdził nie musiałam się martwić o mokre plamy itp..Jednak na treningu się nie sprawdził..dodatkowo swędziały mnie pachy jak się spociłam..Przejdę do plusów i minusów.
PLUSY
+ chroni całkiem dobrze
+ wydajność
+ cena
MINUSY
- swędzenie
- niestety rano muszę używać jeszcze zwykłego dezodorantu by zwalczyć nieprzyjemny zapach
- aplikacja ( to swędzenie i pieczenie ..koszmar)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584351].usefull || 0 }}% pomocna.