Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Cena już od 4,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Podrażnił

Może i niweluje zapach potu, ale za to strasznie podrażnił. Nie należę do osób z wrażliwą skórą. Poza tym antyperspirantem nie zadziałało na mnie nic w ten sposób. Po użyciu skóra pod pachami piekła i swędziała. Myślę, że trzeba być ostrożnym ze stosowaniem tego preparatu. Na pewno nie jest dla osób wrażliwych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367746].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Od czasu kiedy go używam, moje problemy zniknęły. Jest bardzo dobry, wydajny i już się z nim nie rozstanę. Trzeba jedynie uważać, aby nie nałożyć go na dopiero co wydepilowane pachy, bo wtedy będzie piec i boleć. Ogólnie bardzo polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366986].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa

Stosuję go od dwóch tygodni, dwa razy w tygodniu. Widać efekty. Jedyny jego minusem jest to, że skóra po nim okropnie swędzi. Nie należy stosować go po depilacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365181].usefull || 0 }}% pomocna.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

może podrażnić

Produkt naprawdę działa, ale trzeba go stosować w małej ilości na niewydepilowane pachy! Należy o tym pamiętać, bo wtedy może nam wyrządzić krzywdę. Stosuję go (tylko na noc )gdy przychodzą upały i spisuje się świetnie. Po aplikacji trochę szczypie i swędzi, ale to uczucie zaraz przechodzi. Tani, wydajny i łatwo dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358936].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

regularnie stosowany zatrzymuje pocenie lepszy niż niektóre odpowiedniki w wyższej kategorii cenowej, jednak trzeba uważać bo po depilacji jak sie nałoży to swędzi niemiłosiernie :(no i zapach mnie troche drażni ale najważniejsze że spełnia swoją funkcje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351056].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Za taką śmieszną cenę na prawdę bardzo przyjemny. Przede wszystkim baaaardzo duże opakowanie w porównaniu do innym tego typu blokerów i faktycznie działa bardzo podobnie. Nie jest tak mocny, trzeba go używać ciut częściej, ale warto ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348316].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie najlepszy

w sumie to używam tego antyperspirantu raczej zimą i jesienią niż latem . Niestety, ale ja akurat sporo się pocę, a on wbrew nazwie aż tak bardzo nie blokuje i niestety w lecie musiałam go używać codziennie, a nie 1-2 dni w tygodniu. Mimo wszystko dla tych z was, które nie mają problemow z nadmierną potliwością powinien być bardzo fajny. No i cena - mega kusząca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346321].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam

Bardzo wydajny i skuteczny, nie zamienię go na żaden inny. Sprawdza się w każdych warunkach :) Lekki, nie podrażni ani nie wyrządzi nam krzywdy jeśli stosujemy go zgodnie z instrukcjami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340471].usefull || 0 }}% pomocna.

Mały, ale wariat ;)

Nie mam wielkiego problemu z potliwością, ale latem sobie wymyśliłam, że jak zacznę używać blokera, to w międzyczasie będę mogła się przerzucić na jakiś lekki dezodorancik, który nie będzie mi wreszcie brudził ubrań. Zasadniczo cel został osiągnięty.

Jednakże, jeśli producent napisał "Nie stosować po goleniu", to ABSOLUTNIE nie wolno sobie pomyśleć "E tam, przesadzają, zawsze stosowałam antyperspiranty po goleniu, odrobinkę szczypało, ale przecież spokojnie to wytrzymam".

Otóż nie.

Ponieważ z powodu własnej głupoty chciałam być mądrzejsza od producenta, to ogoliłam pachy i kilka godzin później nałożyłam bloker. A potem myślałam, że umrę. Piekło, szczypało, bolało - dosłownie poparzyłam sobie pachy - miałam ogromne wykwity na skórze - takie prawdziwe poparzenie. Całą noc nie spałam z bólu (zmycie nie pomoże, gdy krzywda już się stała) z ramionami uniesionymi nad głowę, żeby przypadkiem nic mi nie dotykało pach. Poparzenia były naprawdę duże i bolesne, a goiły się chyba około półtorej tygodnia. Ale to całkowicie mea culpa. Opowiadam tą historię tylko dla przestrogi.

Jak już wygoiłam skórę, to zrobiłam drugie podejście do blokera i tym razem na wszelki wypadek nie goliłam się nawet ponad 48h. Czułam pewne swędzenie, gdy kurczyły się kanaliki potowe, ale poza tym już nic złego się nie wydarzyło ;)

PLUSY:
+działa, obkurcza kanaliki potowe w niemal wyczuwalny sposób, skutecznie zapobiega poceniu,
+tani,
+łatwo dostępny,
+niesamowicie wydajny,
+wystarczy stosować raz w tygodniu,
+nie wylewa się z opakowania,
+nie zajmuje dużo miejsca.

MINUSY:
-niezbyt atrakcyjnie pachnie,
-może poparzyć, uczulić, trochę skrzywdzić, jeśli ma się do tego tendencję, albo jeśli tak jak ja - chce się być mądrzejszym od producenta

Swędzenie i lekkie szczypanie po użyciu są normalne przy blokerach i nie można ich uznawać za wadę - wręcz należy się tego spodziewać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340271].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój osobisty must have!

Najlepszy antyperspirant!
Mega wydajny, przystępna cena, zapach mógłby być trochę ładniejszy, ale dla mnie jest nieprzeszkadzający.
Serdecznie polecam każdemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339186].usefull || 0 }}% pomocna.