Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Można na nim polegać.

Produkt kupiłam około 2 lat temu kiedy jechałam na na wakacje do pracy sezonowej. Sprawdził się w 100% kiedy temperatury sięgały 40*C a ja zasuwałam niczym mały samochodzik. Co więcej, produktu nie trzeba używać codziennie, więc świetnie sprawdza się na krótkich wyjazdach - bo nie musisz zabierać go ze sobą :)

Bloker na upalny wieczór

Idealnie sprawdził mi się na upalne wieczory w czasie urlopu.Przyjmuję duże ilości leków,które znacznie osłabiają mój organizm, co powoduje,że bardzo intensywnie się pocę.Spróbowałam z polecenia znajomej. Anty - perspirant "Bloker" okazał się idealny.

Skuteczny w 100%

Kupiłam go z myślą o tym aby mniej nie pocić, skuszona pozytywnymi opiniami. Ogólnie jestem zadowolna bo jest u mnie skuteczny na 100% albo i wiecej. Tak jak pisze na opakowaniu zaaplikowalam na wstepie przed spaniem na 3noce. ZA pierwszym razem nie swedzialy mnie tak bardzo na 2 bardziej a za 3mega .. za to efekt jest niesamowity od tamtej pory nie uzywalam go jeszcze ani razu (minely 2tyg) i nie stosowalam nic innego a potu nie ma wgl. Problem zniknal. czekam az znowu poczuje ze go potrzebuje i zaaplikuje ale juz nie boje ze znowu zacznie sie to swedzenie, Ale wierze ze dam rade bo ten efekt jest niesamowity. Nie chce go czesto aplikowac bo zawiera duuuzo aluminium a to szkodliwe. W dodatku niska cena za ta jakosc to bomba :D

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Warto spróbować

Jestem w trakcie drugiego opakowania i mogę powiedzieć, że działa faktycznie. Ale przyznam szczerze, że tylko raz stosowałam produkt na całą noc tak jak jest w zaleceniach. Pół nocy miałam nieprzespane, pachy tak mnie swędziały, że myślałam że się zadrapię a następnego dnia znów mnie bolały od drapania. Teraz stosuję ten specyfik co kilka dni po max godzinę i widzę różnicę. Dużo mniej się pocę a efekt utrzymuje się dwa - trzy dni, ale tak jak mówię stosuję go według własnych zaleceń a nie wg. ulotki.

polecam :)

Na pewno jest to najlepszy bloker na rynku. Działa w 100% - chroni przed poceniem się. Niestety w moim przypadku dość mocno podrażnia skórę pod pachami, więc używam go niezbyt często, tylko w przypadku, kiedy jest to niezbędne.

Działa

Kupiłam go sugerując się recenzjami pod tym kosmetykiem. Wiązałam z nim spore nadzieje i oczywiście się nie zawiodłam :)
Nawet po wysiłku fizycznym, tam gdzie został użyty skóra jest suchutka.
+ SKUTECZNY wszystko co obiecał producent jest spełnione
+niedrogi
+delikatny zapach, z czymś mi się kojarzy, lecz nie wiem z czym :D
•(nie polecam od razu po goleniu :/ ale to raczej zrozumiałe )
- konsystencja; jest rzadki, wodnisty, przez co albo trzeba poczekać aż wyschnie, albo bluzka będzie trochę mokra.
-może powodować podrażnienia
Wiele osób narzekało, że podrażnia, nie nadaje się na co dzień ect. Otóż należy przeczytać informacje od producenta i stosować według zaleceń.
Polecam!!

działa, ale jest nieprzyjemny

bardzo dobry, tani, polski produkt, nemniej jednak ma drazniace działanie na skore, kupiłbym go jeszcze raz, niemniej jednak uwazam, ze pocenie sie jest naturalna rzecza a ja nie mam z tym problemow(nadpotliwosc), ale jezeli ktos jest caly czas mokry moze po to siegnac i zobaczyc efekty

Bardzo skuteczny

Mam tendencję do szybkiego pocenia się pod pachami, więc dobry bloker jest dla mnie niezbędny. Ten spełnia moje oczekiwania. Wystarczająco hamuje pocenie się. Trzeba tylko uważać, żeby nie stosować go na podrażnioną skórę, bo nie jest to produkt delikatny i po nałożeniu możemy czuć swędzenie.

Działa...

Produkt kupiłam gdy byłam nieco zdesperowana problemem z poceniem, który był raczej wynikiem stresu. Bloker kosztował tylko kilka złotych. Na początku byłam super zadowolona, bo produkt działa bez zarzutu. Potem jednak postanowiłam z niego zrezygnować, bo nie sądzę żeby blokowanie potu w organizmie było zdrowe. Póki go używałam był jednak w porządku, bardzo wydajny. Nie odpowiadał mi jedynie jego zapach i to, że czasem powodował pieczenie. Szczególnie nie należy go używać po depilacji, wtedy piecze okropnie i trzeba go zmyć. No i trochę wylewał się z opakowania. Ale działał i an tamten moment byłam zadowolona, także polecam każdemu, kto szuka blokera w niskiej cenie.

działa :)

ZALETY:
+zmniejsza potliwość
+tani
WADY:
-śmierdzi
-czasami swędzi po nim skóra
kiedyś był trudno dostępny, jednak teraz częściej g spotykam:)

bardzo fajny ale nie idealny

w okresie wzmozonej potliwosci jest to moj niezbednik, uzywam go raz dwa razy w tygodniu i problem pocenia znika. ale dla osob ktore maja wrazliwa skore nie polecam, moja przyzwyczaja sie jakies 2 tyg. w tym okresie skora jest lekko podrazniona, zaczerwieniona i nieprzyjemnie lepi tak ze czasem ciezko mi zaznac bo pojawia sie nieprzyjemne uczucie swedzenia. mimo tego ze nie uzywam go na skore swiezo po depilacji.
Ja jestem w stanie sobie z tym poradzic i mimo wszystko do niego wracam.

Niezbędnik !

W swoich rękach miałam już wiele blokerów. Ten jest wspaniały i pozostaje ze mną juz na zawsze. Dzieki niemu zapomnialam co to plamy na kolorowych ubraniach. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. JEdyny minus jest taki ze dosc wolno sie wchlania.