Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Nie dla mnie

Niestety zarówno mnie, jak i mamę bardzo podrażniał. Powodował pieczenie nie do wytrzymania. Po paru użyciach wylądował w koszu, dlatego nie jestem w stanie ocenić zapewnień producenta. Na pewno nie nadaje się do skóry wrażliwej i po depilacji.

polecam

Już nie pamiętam od kiedy go używam.Sprawdza się lepiej niż niejeden antyperspirant z apteki.Utrzymuje się naprawdę długo. Trzeba jednak pamiętać żeby nie nakładać go po depilacji bo nieziemsko szczypie.

Bloker z Ziaji :)

Kiedy bylam nastolatka i wchodzilam w okres dojrzewania nie moglam sobie poradzic z nadmiernym poceniem. Zadne dezodoranty ani kulki nie dawaly rady. Po zobaczeniu w telewizji reklamy postanowilam, ze kupie bloker. Problem odszedl w zapomnienie. Naprawde u mnie sie swietnie sprawdzil i naprawde polecam !:)

depilacja czego nie wolno

rewelacyjny :-)

Zapewnia oczekiwany efekt za tak niską cenę. Zdecydowanie będę go kupować :-) Idealnie chroni przed poceniem, łatwo się rozprowadza, nie szczypie jak inne podobne produkty

Wydajny w niskiej cenie

Używam go z przerwami od prawie 2 lat. Nie byłam nigdy tak zadowolona z żadnego kosmetyki i nigdy do żadnego nie wracałam jak do tego. Jego wydajne opakowanie starcza mi na ok 9 miesięcy. Obawiałam się czy sprawdzi się w dniu ślubu i czy nerwy oraz upał nie będą miały zgubnego wpływu na mój ulubiony kosmetyk. I miłe zaskoczenie !!! Nie zawiodłam sie, sprawdził się w 100% !!

Wykorzystała: kilka próbek

Skuteczny

Bloker z ziaji jest pierwszym tego typu produktem jaki miałam okazję przetestować. Ma delikatny, neutralny zapach. Czasem trochę szczypie, nawet jeśli skóra nie była wcześniej depilowana. Generalnie spełnia swoją rolę, no i też można go kupić praktycznie za grosze co jest dużym plusem.

Ccałkiem spoko

Kupiłam go, gdyż wcześniej miałam Etiaxil, który zrobil spustoszenie na moich pachach, podrażniając je dość mocno.
Troszkę nie wierzyłam w działanie ziaji, biorąc pod uwagę chociażby jego cenę ,ale sprawdził się!
Nie podrażnił, nie piekł i zahamował pocenie się. Oczywiście musiałam poczekac troszkę na efekt ( około kilku dni) ale było warto. Aktualnie nie mam problemu z poceniem się, zdarza się że raz na jakis czas go uzyje jednorazowo a i tak działa :)

Bardzo dobry

Cena rewelacyjna przy innych podobnych specyfikach a działanie bardzo dobre. Trochę pieką pachy po użyciu ale spełnia swoją funkcję i pomaga w nadpotliwości.

Niestety nie dla mnie..

Posiadam bardzo wrażliwą skórę, szczególnie po depilacji.. Niestety bloker powodował u mnie pieczenie ( nie do zniesienia) po każdym użyciu, jednak faktycznie działał i mogłam sobie pozwolić na zrezygnowanie z innego antyperspirantu, którego używałam na co dzień.

To działa!

Jestem bardzo aktywną osobą, w ciągłym biegu i dodatkowo aktywną sportowo. W nocy w szczególności mam problem z potliwością. Od kiedy używam tego "Blokera" moja potliwość się zmniejszyła i zapach nie jest aż tak rażący. Nie polecam jednak stosować po depilacji ;) mój błąd i roztrzepanie. Produkt sam w sobie nie uczula, starcza na bardzo długo. Mała buteleczka, idealna do kosmetyczki podróżnej

Skuteczny,ale mam jedno ale...

No cóż... fakt- jest skuteczny, już po kilku aplikacjach problemu potu znika. Ale w moim przypadku stało się tak, że po zaaplikowaniu czułam ogromne pieczenie, a stosowałam go według instrukcji . Po kilku razach musiałam zregyznować bo pieczenie było nie do wytrzymania. Cena bardzo przystępna jak w większości kosmetyków z Ziaji.

Bomba

Dla mnie absolutny hit! Dzięki blokerowi Ziaji pożegnałam się z antyperspirantami, z którymi zawsze miałam problem, bo albo uczulały, albo brudziły ubrania, i często po prostu nie działały.
Należę do osób nie pocących się za wiele i zupełnie wystarcza mi użycie tego blokera TYLKO RAZ W MIESIĄCU. Magia, dosłownie. Aplikuję na noc, na niepodrażnioną goleniem skórę, i fakt, okropnie piecze przez jakiś czas - pomaga sen ;) ale o dziwo nie mam po nim podrażnień ani uczulenia (a mam do tego dużą skłonność).
Nigdy nie zauważyłam, by pobrudził mi koszulę nocną.
No i tani jak barszcz :)