Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Sprawdź ceny produktu

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 2032

Byłby fajny, gdyby nie podrażniał

Bloker ten rzeczywiście działa, może nie reguluje w 100 % pocenia, ale bardzo ogranicza wydzielanie potu. Na tej półce cenowej nie ma lepszego produktu.
Opakowanie posiada dużą kulkę, wystarczy raz przejechać i już całe pachy są pokryte.
Jest dosyć rzadki, więc trzeba go stosować umiejętnie,aby nie czekać 5 minut do wyschnięcia. Mimo konsystencji jest bardzo wydajny i mam go już długo, pewnie coś koło 3 miesięcy.
Nie brudzi ubrań
Ma przyjemny, w miarę neutralny zapach.
Ogólnie uważam go za dobry produkt i z chęcią bym go ponownie kupiła, tylko że podrażnia moją skórę. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, żeby pachy po użycie antyperspirantu tak strasznie mnie swędziały- i nie mówię, że używam go zaraz po depilacji, ponieważ nawet jakiś czas później moja skóra źle na niego reaguje. Gdy go nie używam wszystko jest ok, skóra nie jest zaczerwieniona ani podrażniona, więc to musi być wina tego produktu.

Sprawdza się

Jestem zadowolona z niego.Nie podrażnia mojej skóry, poradził sobie z moja potliwością cena bardzo niska w porównaniu do innych tego typu produktów a radzi sobie równie dobrze.Jedno zastrzeżenie to radzę pamiętać aby nie stosować po depilacji ponieważ zaserwujemy sobie pieczenie i swędzenie.Nie mam problemów z brzydkimi plamami czy zapachem.

Skuteczny, ale...

Stosowany pod pachami faktycznie blokuje pocenie się w tym miejscu, ale nieważne czy mam pachy świeżo po depilacji czy nie zawsze strasznie piecze zanim się wchłonie i swędzi :/ Po kilkukrotnym stosowaniu tworzą mi się pod pachami takie czerwone krostki. Na co dzień zdecydowanie nie dla mnie, ale stosuję go (o ile przypomnę sobie o jego istnieniu :p) przed jakimś większym wyjściem, np. weselem. Do użytku codziennego wolę jego łagodniejszą wersję z jasnoniebieskim napisem Sensitiv. którą stosuję wieczorem po kąpieli.

Przestał działać

Na początku stosowania byłam nawet zadowolona. Nie zablokował całkowicie pocenia, ale znacznie je ograniczył. Niestety bardzo szybko przestał na mnie działać, a dodatkowo pojawiło się podrażnienie i swędzenie pach. Cena tego blokera w porównaniu z innymi tego typu produktami jest bardzo zachęcająca, ale mnie zależy na skuteczności, a na tym produkcie się zawiodłam.

Niczego sobie

Bloker z ziaji kupiłam szukając tańszego zamiennika blokeru z apteki. Niestety problem nadmiernego pocenia dotyczy mnie od okresu dorastania. Dlatego jestem wdzięczna za takie kosmetyki:)

ulubiony

sprawdza sie nawet w gorące dni podczas wakacji za granica, sliczny zapach, kremowa konsystencja, wydajny, dobry produkt w niskie cenie z mojej ulubionej firmy

Radzi sobie

Nie jest to bloker skuteczny przy dużej nadpotliwości. Natomiast u mnie (osobie umiarkowanie pocącej się) sprawdza się bardzo dobrze. Lekko zmniejsza pocenie i totalnie eliminuje nieprzyjemny zapach. Cena bardzo niska, jak na tak dobre działanie- możemy dostać go nawet za 5 PLN. Ma delikatny kremowy zapach. Jest wydajny. Polecam.

Naprawdę działa

Bloker działa już po 1. zastosowaniu. Na plus cena, wydajność i działanie. Jest jeden minus - nie wolno go stosować na świeżo ogoloną pachę... auć! swędzi i piecze wtedy, ale oprócz tego polecam w 100%

szkoda moich pach

mój chłopak używa tego blokera w wersji męskiej i jest bardzo zadowolony. Mi natomiast kompletnie nie przypadł do gustu. Bardzo ściąga mi skórę pod pachami i nie mogę używać go po depilacji. niestety jest dla mnie podrażniajacy i nie mogę go używac

Nic dodać, nic ująć.

Świetny produkt!
Pierwsze opakowanie kupiła mi moja mama, która miała dość tego że nieprzyjemny zapach spod moich pach jest odczuwalny na ciuchach pomimo ich wyprania.
Zaczęłam stosować go zgodnie z zaleceniami i już po kilku użyciach widać było ( a raczej nie było ich czuć ;) ) pierwsze efekty. Naprawdę pomogł mi z tym problemem! Nie pociłam się już tak bardzo a co najważniejsze zapach nie był -już taki "odrażający". Ważna jest jednak systematyczność - gdy przestaniemy go stosować to problem powróci.

Bloker

Niezawodny produkt zarówno w wakacje jak i w ziemie.
Często noszę szare ubrania a co się z tym wiąże plamy poty przez które czuję się niekomfortowo. Dzięki temu produktowi mogę zapomnieć o tym problemie.
Super cena i świetne działanie.

Skuteczny :)

Bardzo dobry antyperspirant w kulce. Chroni przed brzydkim zapachem długie godziny w porównaniu do innych takich produktów. Nie zauważyłam żeby jakoś mocno wysuszał skórę pod pachami. Zapachy są delikatne, bardzo przyjemne. Zużyłam już kilkanaście opakowań i na pewno kupię następne.