Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Cena już od 4,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Dobry, ale ma swoje wady

Produkt jako antypespirant czy bloker sprawdza się świetnie - powstrzymuje pocenie nawet do 5 dni. Produkt jest tani, łatwo dostępny i nie brudzący ubrań. Jako jedyny bloker, z tych których stosowałam, nie podrażnia skóry po nałożeniu. I to jedyne jego plusy. Produkt ma bardzo wodnistą konsystencje co sprawia, że jego aplikacja jest trudna. Dodatkowo obrócony "do góry nogami" po prostu przecieka, co już nie raz sprawiło, że ubrania w walizce miałam ubrudzone. Dodatkowo ma obrzydliwy zapach - po raz pierwszy zdarzył mi się bloker, który tak brzydko pachnie, a wręcz śmierdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283661].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapomniałam o problemie

Moja nieprzyjemna przygoda z poceniem zaczęła się jakieś 10 lat temu. Wcześniej nie rozumiałam reklam dezodoratów itd., bo się nie pociłam. Nawet na studiach podczas sesji jakoś mnie to omijało (tylko ręce i to lekko). Aż tu nagle zaczęłam się pocić BEZ POWODU., np podczas oglądania wiadomości w telewizji, czytania książki czy w połowie spaceru z koleżanką. Niezależnie od pory dnia. Plamy pod pachami wielkości trudnej do przeoczenia. Leki z apteki typu tabletki na pocenie, zioła przeciw potliwości guzik dawały, wyciszenie, relaks i leki uspokajające (jedna z teorii lekarza to była nerwica) też nic.
W końcu pogodziłam się z tym, wyrzuciłam wszelkie bawełniane rzeczy w innym kolorze niż biały i czarny, zaczęłam kupować rzeczy luźniejsze i ze sztucznych materiałów, bo na nich plam nie widać...
Któregoś dnia koleżanka poleciła mi bloker znanej firmy, drogi (4 razy droższy niż Ziaja). Użyłam - efekt: szczypanie nie do wytrzymania mimo że skóra idealnie sucha, niepodrazniona, nie po depilacji, na noc. Wytrzymałam 2 noce (miało być 3-5) a skóra pod pachami przez kilka tygodni dochodziła do siebie (była pociemniała, jak po jakimś oparzeniu, swędziała). Więc do blokerów się zraziłam.
I pewnego dnia usłyszałam dosłownie taką samą historię jak moja i osoba ta poleciła Ziaję. Cena wygórowana nie była, więc spróbowałam. Ostatnia szansa.
Wykorzystana w 100%
Trzy noce z rzędu stosowałam na pachy umyte, suche. Konsystencja rzadka, ale nie kapiąca, w miarę szybko wysycha na pachach (przez minutę radzę nie zakładać bluzki), szczypanie da się wytrzymać, jest o wiele mniejsze niż w przypadku E.....
Od tego czasu stosuję raz w tygodniu , czasem rzadziej, jak zapomnę (do 10 dni), rano umyję po nim pachy a czasem z braku czasu dopiero wieczorem - i w ciągu dnia już nie szczypie. Przyzwyczajeń higienicznych nie zmieniłam - prysznicuję się nie tylko co wieczór, bo słyszałam tez taki pogląd, że jak raz na tydzień się używa, to gdzie higiena!
I jest spokój - nie pocę się! Nawet na dywaniku u prezesa :P choć uczucie mokrych pach czasem w takim wypadku jest, ale mam pewność, że to tylko uczucie. W upały też sucho.
Wróciły do łask bawłniane rzeczy blisko ciała, nareszcie kolorowe! :-)
Zapach jest... dziwny. Moja córka go wyczuwa, gdy ją wieczorem usypiam i np podniosę rękę, ja prawie nie. Ale to tylko jedna noc w tygodniu.
Z dodatkowych plusów, oprócz braku plam potu, jest czystość ubrań. Stosuję na noc, rano zmywam i w ciągu tygodnia nie ma szans na pobrudzenie ubrań podczas ubierania/przebierania się. Żadnych żółtych lub białych plam pod pachami czy pasków z boku bluzki.
A bloker jest wydajny. Mam drugie opakowanie, ale awaryjnie kupione, na razie ciągle korzystam z pierwszego, a mam go prawie 1,5 roku!
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277136].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry w ekstremalnych warunkach

Produktu zużyłam 2 opakowania co mogę powiedzieć to że bardzo dobrze chroni naszą skóre pod pachami dzięki czemu czujemy się świezo i bezpiecznie przez cały dzień. Dość szybko zasycha mimo żadkiej konsystencji i jest wydajny a kosztuje niewiele jednak ma też swoje wady nie pachnie pięknie oraz potrafi podrażnić po depilacji niemniej jednak dla osób z nadmierną potliwością bedzie zbawienny:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275141].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

4/5

Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Bez zapachu tak powiada producent,. Po otwarciu uderzył mnie nieprzyjemny zapach. Przeraziłam się naszczepcie na ciele nie czuć go w ogóle. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Wydajny, tani, łatwo dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272861].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa dobrze, ale podrażnia skórę

Blokera używam okazjonalnie i muszę przyznać, że działa tak jak powinien - po zastosowaniu, problem z uciążliwym potem mija i nie trzeba się nim przejmować nawet do kilku tygodni. Jedyną wadą tego antyperspirantu jest to, że pierwszego dnia po zastosowaniu pozostawia nieprzyjemne wrażenie "kałuży" pod pachami, u mnie na dodatek wywołuje efekt swędzenia przez pierwsze kilka dni. Gdyby nie to, dałabym maxa!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271546].usefull || 0 }}% pomocna.

używam okazjonalnie

Antyperspirant jest bardzo mocny w swoim działaniu. Blokuje wydzielanie potu w 100%. Używam go okazjonalnie gdy potrzebuję 100% ochrony przed potem. Nie polecałabym jednak stosowania na co dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265396].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Jestem mało wrażliwa i raczej nie mam alergii, ale było to pierwszy antyperspirant, który mnie uczulił. Niestety, okazał się też mało skuteczny i nie zadziałał. Skusiła mnie niska cena, która jest jedynym plusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265263].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po kilku pozytwynych opiniach postanowiłam spróbować i ja.
Oczywiśćie większość ludzi tak ma, że, są dni kiedy pocimy się więcej i szukałam co mi w tym okresie pomoże.. Niestety po kilkukrotnym użyciu odłożyłam antyperspirant w kąt. Na mnie nie zadziałał, jak się pociłam tak się pociłam. Brak jakiegokolwiek zapachu (dla niektórych to plus, a ja akurat lubię czuć przyjemny orzeźwiający zapach).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263786].usefull || 0 }}% pomocna.

Szok...

Niezależnie od pory roku miałam problemy z potliwościa pod pachami- kupowałam więc droższe odpowiedniki tego produktu tj. Etiaxil itp.
Koleżanka namówiła mnie na kupno tego blokera, stwierdzialm to tylko 6zł więc czemu nie....no i okazało sie to strzałem w 10!
Tani, mega wydajny, no i co najwazniejsze działa!
Używam go 2x w tygodniu i jestem naprawdę bardzo zadowolona=brak potliwośći.
Napwardę ksmetyk godny polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263538].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Zdecydowałam się na używanie blokera przed latem. Robiłam kilka podejść, ale za każdym razem ból i swędzenie okazują się nie do wytrzymania. (Nakładam tylko trochę, 2-3 dni po depilacji) Efekty widać, pocenie jest ograniczone, ale używanie blokera jest męką. Zapach też jest trochę dziwny, przypomina maggi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263276].usefull || 0 }}% pomocna.