Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 2013

bloker

Cena na pewno jest ok, inne blokery kosztują po 30-40 zł, a ziaja mniej niż dyszkę. Z plusów ok zapach, nie jest drażniący, opakowanie jest ok, poręczne i łatwo z produktu korzystać. Co do działania to raczej średnie, u mnie tej produkt się nie sprawdził, za to mój facet jest z niego bardzo zadowolony, ale on używa wersji ciemnej, nie wiem czy się różnią składem. Plusem na pewno jest też to że nie szczypie po aplikacji, inne blokery mimo iż bardziej skutecznie niestety powodowały u mnie mega podrażnienie.

W porządku

Fajny antyperspirant. Nawet pomocny. Radzi sobie z potem przez prawie cały dzień. Zapach też ma niczego sobie. Mnie nie podrażnił ani nie uczulił. Będę do niego wracać.

tani i dobry

Bloker firmy ziaja jest tani i skuteczny. Podczas używania go, zwłaszcza w lecie byłam w stanei ograniczyć używanie dezodorantów. Bloker pozwala uniknąć plam na ubraniach

Bezlitosny acz skuteczny

Uzywalam go kilka lat temu dosc regularnie, pozniej przerzucilam sie na "zwykle" antyperspiranty, najwyrazniej moj temperament z wiekiem sie wyciszyl i nie potrzebuje juz tak mocnej ochrony :) Wspominam go jednak w ogolnym rozrachunku niezle.

Ma schludne, klasyczne opakowanie, nic sie nie wylwewalo ani nie wyslizgiwalo sie z dloni. Produkt jest bezbarwny i bezzapachowy. Obietnice producenta spelnione - produkt naprawde hamowal pocenie, a przez to i nieprzyjemny zapach. Wystarczylo uzyc go co drugi dzien, aby ochrona byla zapewniona.

Co jednak mi w nim nie pasowalo - niesamowicie draznil skore pod pachami. Nawet nie wspomne o skorze swiezo ogolonej - zdarzylo mi sie naniesc go rowniez i na taka, i bardzo tego zalowalam. Pieczenie i swedzenie bylo straszne. On draznil jednak skore nawet na drugi dzien po depilacji. A poniewaz ja depiluje pachy minimum co drugi dzien, bylo nam ze soba nie do konca po drodze.
Z biegiem czasu przyzwyczailam sie juz do tego szczypania i pieczenia, poniewaz produkt dzialal naprawde dobrze. Podsumowujac, polecam go wszystkim, nie kupie jednak ponownie bo bloker nie jest mi obecnie potrzebny i daje rade ze slabszymi, ale bardziej komfortowymi w uzyciu produktami.

Pożegnanie z potem :)

Od lat zmagam się z nadmierną potliwością, zwłaszcza pod pachami, dzięki temu produktowi jestem w stanie to kontrolować. Jest to produkt nie tak mocny jak apteczny antidral ale dużo bardziej skuteczny niż zwykłe antyperspiranty. Jestem z niego mega zadowolona i zużywam kolejne już opakowanie. Ostrzegam tylko żeby nie używać świeżo po depilacji bo powstają podrażnienia.

Uwielbiam

Używam go od lat i niezmiennie się sprawdza. Rzeczywiście blokuje, choć mam problem z jego systematycznym użyciem, ale kiedy pojawia się pot, to przypominam sobie o nim i pomaga od pierwszego użycia. Używam równocześnie z antyperspirantem w kulce (lubię delikatny zapach), ale spokojnie można używać tylko tego i pot znika.

Nie stosować po goleniu - piecze!

Tak

Jestem zdecydowanie na tak,świetnie się sprawdza ,hamuje wydzielanie potu oraz powstawanie mokrych plam .Używam 2-3 razy w tygodniu ze względu na silne działanie.

wyłącznie na specjalne okazje

Produkt jest dobry - ale wyłącznie na specjalne okazje. Osobiście nie polecam do regularnego stosowania. W moim przypadku zapycha ujścia gruczołów, potowych, powodując świąd i ból. Jedynym plusem jest skuteczność, ale tak jak zaznaczyłam w tytule - wyłącznie sporadycznie i na wyjątkowe okazje.

Na mnie działa

Skusiła mnie cena i nie pożałowałam. Na mnie działa bardzo dobrze. Zapomniałam co to pot pod pachami w upalne dni. Stosuję tylko latem. Trzeba pamiętać, aby aplikować tylko na noc, bo inaczej nie jest fajnie.

DZIAŁA-POLECAM!

Bloker jak najbardziej działa, trzeba tylko używać zgodnie z instrukcja i pilnować by nie nałożyć na świeżo wydepilowane pachy.
Miewałam z nimi lepsze i gorsze momenty ponieważ zdażyło się z 2 razy ż pachy strasznie mnie swędziały, ale mimo wszystko działa i jestem w stanie mu wybaczyc to.
Jego zapach nie jest jakiś piękny ale da się znieść.

Mój nr 1

Bardzo lubię kosmetyki Ziaja ponieważ są bardzo przyjazne dla mojej skóry. Ten bloker polecam szczególnie, ponieważ pomaga wyeliminować krępujący problem. Używam raz na tydzień i w zupełności wystarcza.

Zdecydowanie nie polecam!

Kocham wiele kosmetyków firmy Ziaja ale ten bloker to jakaś MASAKRA! Produkt ma dość lejącą się konsystencję ale dobrze rozprowadza się na kulce. Stosowałam go zgodnie z instrukcją na NIEpodrażnioną depilacją skórę a mimo to piekło niemiłosiernie! Mimo najszczerszych chęci chciałam wytrzymać aż preparat całkowicie wyschnie ale po prostu się nie dało. Zmyłam kosmetyk po kilkunastu minutach. Pomijając bardzo niemiły, wręcz śmierdzący zapach, kosmetyk podrażnił mi skórę aż pojawiła się wysypka. Zakup pomimo wielkich nadziei okazał się niewypałem. Dobrze że nie kosztował majątku.