Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Miłe zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem. Uwielbiam kosmetyki Ziaja ale nigdy nie używałam antyperspirantu. Jakże miłe zaskoczenie było kiedy go użyłam i poznałam jego działanie. Idealnie blokuje pocenie, kamufluje nieprzyjemny zapach. Skóra pod pachami pozostaje nawilżona oraz świeża przez cały dzień. Antyperspirant ma bardzo dobry skład, nie powoduje podrażnień oraz nie uczula. Niska cena, gwarantowane działanie.

Miłe zaskoczenie

Faktem jest, że po zastosowaniu produktu można poczuć bardzo nieprzyjemne pieczenie, nawet jeśli od depilacji minęło kilka dni, natomiast jest to raczej normalne przy tego typu produktach o wzmocnionej efektywności. Jestem mile zaskoczona, że za tak niską cenę można otrzymać tak skuteczny produkt, który może konkurować z, niegdyś przeze mnie namiętnie stosowanym, Etiaxilem.

świetna alternatywa dla droższych odpowiedników

Nie mam problemu z poceniem się, pocę się raczej mało, natomiast z blokerów korzystam na wakacjach, kiedy wiele razy w ciągu dnia kąpię się w basenie lub morzu i nie mam ochoty za każdym razem aplikować później dezodorantu. Dodatkowym plusem jest to, że bloker nie zostawia śladów na ubraniach. U mnie sprawdza się znakomicie, jest prawie równie skuteczny, jak dużo droższy Etiaxil.

Cellulit jak stosować kosmetyki

delikatny

lubię produkty polskie, ziaja to jedna z firm które moja skóra lubi. W upały nie lubię się pocić, ale co zrobić postanowiłam wypróbować.
Bez szału. Produkt ma konsystencję, która faktycznie nie wchłania się długo, ale nie lubię mieć mokro pod pachami, a to jest jednak "wodnisty" antyperspirant.
Zapach delikatny. Co się zaś tyczy blokowania potu to u mnie nie działało. Może nie było już takiej skali ale to też jest kwestia personalna- ile się pocisz czy dlaczego (genetycznie, chorobowo, pogodowo 40 stopni C to poważny powód do pocenia).
Kosmetyk ma łatwe w użyciu opakowanie, nakrętka łatwo nie odpada więc nie ma obaw, że samoczynnie się odkręci i wypaćka wszystko w torebce. No i cena- zawsze na plus. Produkt nie uczula, nie podrażnia, ale nie działa spektakularnie.

Nie sprawdził się

Dosyć mocno się pocę i dlatego chciałam go wypróbować . Pierwsze wrażenie to nieciekawy zapach ale nie chodziło mi o zapach tylko blokowanie potu i tu kolejne rozczarowanie. Niestety po godzinie w dwóch warstwach ubrania byłam cała spocona a bloker był niewyczuwalny . Nie mówiąc o mokrych planach pod pachą . Mimo że lubię kosmetyki tej firmy to ten sntyoerspirant nie przypadł mi do gustu . Może sprawdzi się u osób które mniej się pocą. I jeszcze jedna rada , nie polecam używać bezpośrednio po goleniu pachy bo podrażnia skórę !!!

Jak dla mnie jeden z najlepszych blokerów na rynku. Przed wypróbowaniem tego produktu często miałam uczucie, jakby bloker nie spełniał swojej roli. Na szczęście trafiłam na bloker z firmy Ziaja. Od tamtej pory nie szukam nawet innych alternatyw.

nie nie nie

Miałam do niego trzy podejścia. Dwa z wyboru, bo 'może' to moja wina, źle używałam, coś źle zrobiłam, trzeci u znajomej. O trzy za dużo. Antyperspirant który kompletnie nic nie daje a do tego uczula- pierwszy raz trafiłam na takie zło.

NIGDY WIĘCEJ

Dałam mu wiele szans. Nie sprawdza się. Podrażnia, nie działa lepiej niż inne antyperspiranty w kulce. Ma nieprzyjemny zapach.
Bardzo podrażnił moją skórę, nie mogłam opanować sytuacji przez kilka dni!!! Piecze, swędzi, powoduje wrastanie włosków. Zostawia biały nalot na skórze i na ubraniu. Nigdy więcej, przestrzegam przed tym produktem!!!

Dla mnie świetny

Używałam etiaxil, antidral i bloker Ziaji na mnie działa tak samo a jest o wiele tańszy. Pomógł mi w okresie kiedy bardzo się pociłam. Mogłam cieszyć się suchą bluzką pod pachami, również latem. Trzeba pamiętać tylko, żeby nie używać od razu po goleniu ;) Auć

pomógł mi

Gdy zbliża się lato potrzebuje silniejszych anty-perspirantów. Używałam już kilku i zawsze wracałam do tego bo spełnia swoje zadanie w zupełności. Dostępność też na plus a jak cena tak niska to czego chcieć wiecej ? Podkreśle ze nie mam jakiś mega problemów z poceniem więc nie wiem czy poradziłby sobie w takiej sytuacji.

Świetny

Świetny jest ten perpisrant!!! Jestem z niego mega zadowolona! Zwłaszcza latem super mi się sprawdził. Nie mam już takiego problemu z poceniem i z mokrymi, nieprzyjemnymi plamami pod pachami.
Mega polecam!

Kontrowersyjny

Bloker Ziaji to naprawdę kontrowersyjny kosmetyk.
Raz sprawdza się idealnie, a raz dość słabo... To znaczy...
Raz bloker w ogóle nie podrażnia, nie zostawia żadnych śladów, nie swędzi mnie skóra i wytrzymuje cały dzień nadmiernego pocenia się.
Drugi raz zaś, zaraz po nałożeniu na nieogoloną skórę pach, swędzi jak szalony i powoduje lekkie podrażnenie. Naprawdę tego nie rozumiem.
Generalnie jednak przykrych sytuacji było o wiele mniej, więc oceniam kosmetyk dość pozytywnie, Nie używałam nigdy innych blokerów, więc nie wiem jak inne mogą działać. Jak narazie używam go w wyjątkowych i żadkich sytuacjach.