Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Recenzje 1900

Niezawodny

Bloker zakupiłam, ponieważ szukałam tańszego zamiennika Etiaxila. Za grosze mamy produkt o wiele bardziej wydajny, o większej pojemności, mniej podrażniający, no i przede wszystkim ta cena! Jedna aplikacja produktu pozwala zapomnieć o pocie na około tydzień. Przy regularnym stosowaniu szybciej kończy się data ważności produktu, aniżeli sam kosmetyk.

Dobry i skuteczny

Niedawno kupiłam bloker Ziaja za 6,50 zł w drogerii zachęcona pozytywnymi opiniami. Żaden antyperspirant, który używałam do tej pory się nie sprawdził, więc postanowiłam wypróbować bloker. Pachnie bardzo ładnie, łatwo się go używa i naprawdę działa lepiej niż wszystkie antyperspiranty. Zauważyłam, ze mniej się pocę i jestem dłużej sucha pod pachami nawet podczas wzmożonego wysiłku i stresu. Nie powoduje u mnie on 100% ochrony, ale pomaga mi lepiej niż inne podobne kosmetyki.

Must have na lato

Bloker z ziaji to moje wybawienie w miesiące gdy jest ciepło. Da mnie wystarczy że użyję go raz na tydzień/półtora i mam spokój. Trzeba uważać żeby nie nakładać go na ogolone pachy bo będzie szczypał niemiłosiernie. No i ta cena <3

Super

Bloker pozytywnie mnie zaskoczył. Działa idealnie zmniejszając pocenie. Na początku stosowania swędziały mnie pachy ale potem moja skora chyba przyzwyczaiła się, bo swędzenie minęło. Cena jest bardzo niska. Produkt jest wydajny i na pewno bede do niego wracać. Naprawdę polecam!

must have w kosmetyczce

Bloker jest moim must have w kosmetyczce, zwłaszcza w taką pogodę jak ta. Jest taniutki (bodajże 6 zł). Radzi sobie w 80% z potem. Co prawda po nałożeniu troszkę szczypie, ale jednak daje efekty. Warto zwracać uwagę, żeby założyć starą piżamę, bo zostawia plamy.

Działa :)

Dobry produkt za niską cenę czyli antyperspirant "Bloker" marki Ziaja :) Zmniejsza pocenie, nie podrażnia i nie zostawia śladów. Jest jak najbardziej w porządku!

Dobry ale radzę uwazać

Antyperspirant działa. Zdecydowanie zmniejsza wydzielanie potu w miejscach gdzie został zaaplikowany.
Skora przed aplikacja nie może być podrażniona bo inaczej piecze jak cholera ;)
Trzeba stosować się do opisu producenta.
Jednak trzeba pamiętać, ze jeżeli ograniczymy pocenie się pod pachami to ogranizm jakoś musi się chłodzić - ja zaobserwowałam wtedy ze zdecydowanie częściej pocą mi się dłonie i twarz. Nie wiem czy to ma coś ze sobą wspólnego ale takie są moje obserwacje.
Jeżeli zależy nam na ograniczeniu pocenia np. Przed ważnym spotkaniem, albo akurat do jakiegoś ubrania z wielkiej okazji, to jak najbardziej ten produkt się sprawdzi.
Raczej stosuje do doraźnie niż regularnie.

Fajny produkt za super cenę

Moim zdaniem ostatni mój number one. Ziaja bloker chroni przed nadmiernym poceniem, do tego posiada neutralny zapach i jest faktycznie skuteczny przy dłuższym stosowaniu.

Uczulił mnie

Szukałam taniego i dobrego antyperspirantu który mnie zadowoli. Wybrałam bloker z Ziaji. Na początku używania bardzo dobrze powstrzymywał pot, ale niestety po jakimś czasie mnie uczulił. Z pach schodziła mi naskórek i na dodatek strasznie swędziało.

Świetny produkt

Polecam każdemu, kto ma problem z poceniem. Już po pierwszym użyciu widać działanie produktu. Używam od dłuższego czasu i na pewno pozostanę wierną fanką Blokera.
Jedyny mały minus- nie stosować po depilacji.

Super

Bloker z ziaji zakypulam pierwszy raz jakiś czas temu Rossmannie. Niska cena naklonila mnie do zakupy oraz fakt że nigdy wcześniej uzywalam. Po Pierwszej aplikacji pachy trochę swedzialy ale to dlatego że były świeżo po depilacji ( na opakowaniu odradzaja stosowania pp depilacji). Po dobie zero pocenia i przykrego zapachu! Rewelacja! Na drugi dzień ponownie użyłam, i potem stosował tylko 2 razy w tyg. Jest naprawdę bardzo skuteczny w walce z poceniem. Ja jestem zachwycona.

Skuteczny w walce z poceniem, ale trzeba na niego uważać

Osławiony bloker z Ziaji. Może się wydawać, że powiadziane w tym temacie zostało już dosłownie wszystko, jednak mam wrażenie, że nikt nie opisał jeszcze sytuacji jaka przytrafiła się mnie, więc podzielę się z Wami moją historią, bo być może ktoś ma z nim podobny problem.

Na swój pierwszy zakup blokera zdecydowałam się kilka lat temu. Pomimo dyskomfortu wywołanego potwornym swędzeniem przez całą noc zaraz po aplikacji, pokochałam go za cudowne antyperspiracyjne właściwości. Nie można go porównać do żadnego droderyjnego anty-perspirantu, typu Rexona czy Fa. Bloker naprawdę hamuje pocenie. Choć nie chroni przed "zapaszkiem", o mokrych plamach można zapomnieć na dobre.

Używałam go więc regularnie, tak jak zaleca producent, dwa razy w tygodniu, do momentu, aż pod pachą zaczęło mnie coś dziwnie boleć. Pewnego dnia zaczęłam odczuwać dziwny ból pod pachą, blisko piersi. Myślałam początkowo, że nadwyrężyłam jakiś mięsień, albo coś sobie zerwałam, gdyż ćwiczę sobie w domu, a nie pod okiem profesjonalnego trenera i mogłam popełnić błąd. Przez kilka dni, ten dziwny ból nie pozwalał mi na swobodne opuszczenie ręki. Musiałam mieć cały czas ramię lekko odgięte od ciała, tak jakbym chciała sobie przewietrzyć pachę :) Teraz to brzmi śmiesznie, ale wtedy było to naprawdę dokuczliwe. Oczywiście nie przejęłam się tym za mocno, do momentu, aż wyczułam guzek. Byłam przerażona. Pobiegłam szybko do ginekologa, który wykonał mi badanie palpacyjne. Potwierdził, że coś jest, ale nie zupełnie w piersi, tylko bardziej pod pachą. Dostałam skierowanie na USG z notatką "pilne". Wtedy jeszcze nie przyszło mi do głowy, aby łączyć ten ból z blokerem. Lekarz wykonał USG, uspokoił mnie, że to nie guz na piersi, ale mam powiększone węzły chłonne i stan zapalny. To właśnie on zasugerował mi, że może to być skutek depilacji, bądź... zbyt mocnego antyperspirantu. Polecił odstawić mi go na jakiś czas. Tak zrobiłam. Guzek zniknął, ból też. Stosowałam drogeryjne psikadełka i antyperspiranty w kulce, aż w końcu zatęskniłam za komfortem, jaki dawało mi stosowanie blokera. Wróciłam do niego.

Początkowo nic się nie działo, ale po jakimś czasie znów pojawił się znajomy ból. Musiałam odstawić go ponownie. Nie wiem dlaczego mój organizm reaguje na niego w taki sposób. Bardzo chciałabym móc stosować go regularnie, ale za bardzo się boję. Nie zamierzam rezygnować z niego całkowicie, stosuję go więc okazjonalnie, żeby nie denerwować moich węzłów chłonnych, ani żadnych innych organów. Chroni przed potem znakomicie, ale jest bardzo mocny, więc trzeba uważać. Stosuję go od czasu do czasu, np. przed ważną uroczystością, a na co dzień wybieram dezodoranty, bez soli aluminium. Póki co jest ok.