Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Ziaja, Anty - perspirant `Bloker`

Cena już od 4,78 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.

Dobry

Odpowiada mi ten bloker. Sprawdza się - zwłaszcza latem. Chociaż latem trzeba go używać częściej niż zimą. Nie jest drogi, jest wydajny. Za tę cenę nie ma chyba lepszego blokera. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499816].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Kolejny super produkt Ziaji. Dobry dezodorant w kulce. Bezzapachowy, polecany dla alergików, osób z wrażliwą skórą. Chroni przed potem, nie brudzi ubrań, jest tani i dostępny wszędzie. Moja mama go uwielbia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496911].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Niestety nie mogę się zgodzić z większością opinii na temat tego blokera.
W moim przypadku nie sprawdził się a wręcz pogarszał mój stan w ciągu dnia.
Po jego zastosowaniu zaczynałam się pocić bardziej niż gdybym nic nie nałożyła pod pachy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494876].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Jedyny taki!

Bardzo długo szukałam produktu który poradzi sobie z potliwością dłużej niż tylko na pierwsze użycie. Wszystkie dezodoranty i antyperspiranty były nieskuteczne nawet te specjalistyczne i z wyższej półki dopiero po kupieniu tego produktu wreszcie mogłam pożegnać się z problemem potliwości, a używam go od 2 miesięcy i wciąż działa
Jedynym minusem jest to że strasznie swędzi przy pierwszych użyciach ale warto

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494006].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt w dobrej cenie :)

Bloker jest naprawdę bardzo fajny. Pamiętam, jak kilka lat temu dostałam od mamy mój pierwszy. Dla mnie jest całkowicie bezzapachowy, mama wyczuwa delikatny, kremowy zapach. Nie zapobiega poceniu w 100%, ale żaden produkt tego nie potrafi. Ten robi swoją robotę bardzo dobrze, dodatkowo pochłania niezbyt ładny zapach potu :) Jest też super wydajny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487711].usefull || 0 }}% pomocna.

Było dobrze do czasu ;)

Na początku stosowania blokera byłam bardzo zadowolona. Faktycznie, nie pociłam się a więc uniknęłam nieestetycznych plam pod pachami. Stosowałam go zgodnie z zaleceniami producenta przez okres około 6 miesięcy. Niestety w miejscach gdzie stosowałam produkt (czyli pod pachami) dostałam mega swędzącej wysypki! Było to lato, więc jeszcze gorzej. Nie mogłam stosować żadnego dezodorantu, krosty wciąż swędziały i nie goiły się. Myślę że przyczyną tej wysypki był właśnie ten oto produkt. Mimo wszystko daje mu 3 gwiazdki, ponieważ spełniał swoje zdanie, a odejmuję dwie za ten przykry incydent ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486421].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

+ Tani
+ Bardzo wydajny
+ Zatrzymuje pocenie
+ Po nałożeniu nie ma zapachu
+ Używa się na noc

- Trochę wysusza
- Podrażnia
- Długo schnie, gdy nie wyschnie może odbarwić ubrania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475736].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy i tańszy niżeli Etiaxil

Bloker stosuję latem. Zawsze kupowałam Etiaxil. Mimo iż wybierałam do skóry wrażliwej podrażniał mnie.
Rok temu kupiłam za 7zł w aptece Ziaję i powiem Wam że nie widzę żadnej różnicy na minus.
+ Cena
+ nie podrażnia
+wydajny

Polecam do spróbowania nawet osobą z delikatną skórą. U mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474516].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Kupiłam po tym, gdy przyjaciółka oświeciła mnie, że istnieje taki produkt z Ziaji i to w dodatku za tak niską cenę. Przeżywałam wtedy dziwny okres, w którym z niewiadomych powodów pociłam się jak stary osioł (ilościowo i zapachowo...)
i żaden antyperspirant już sobie z tym nie radził. Połowa dnia, a bluzka najlepiej juz do zmiany, a fe.
- Używałam regularnie 1,5 roku według zalecen producenta, po odstawieniu pocenie sie wrocilo do normy, a nawet stało się lżejsze, już nie muszę obowiązkowo każdego swetra czy bluzy prac po jednym założeniu.
- Żre pachy, jeżeli są podrażnione goleniem, ale producent uprzejmie przed tym przestrzega :D Ja jednak, szalona kobieta, smarowałam tak czy owak, bo czekając aż moje pachy nie będą podrażnione goleniem, nie użyłabym go nigdy. Ale ostrzegam, wtedy jest to naprawde silny ból.
- Spełnia w 100% zapewnienia producenta - zero zapachów przy używaniu raz w tygodniu, pocenie ograniczone.
Myślę, że jest to ratunek dla osób z problemem nadmiernego pocenia lub nieradzących sobie z zapachem. Zupełnie go eliminuje.
Hmm co tu więcej powiedziec. Po prostu, jak obiecane - blokuje pocenie i robi to świetnie. Podczas kiedy go używałam, nic, zero zapachu, komfort, a aplikacja raz w tygodniu. Udany i świetny produkt, polecam. Na pewno do niego wrócę, podejrzewam, że w okresie lata.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472916].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!

Za niską cenę świetny bloker!
Nie zamienię go na żaden inny. Stosowałam już mocniejsze, apteczne, które niestety nie starczały na długo i były w wysokiej cenie. A ten, nie dość że wydajny, duży, działa to jeszcze w niskiej cenie. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472726].usefull || 0 }}% pomocna.