Orangenbluten Nachtcreme (Krem z kwiatów pomarańczy)

Orangenbluten Nachtcreme (Krem z kwiatów pomarańczy)

Delikatny krem na noc do wszystkich typów cery. Dzięki naturalnym składnikom czynnym doskonale pielęgnuje skórę. Wyjątkowo łagodne, łatwo przyswajalne kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórek w ciągu nocy. Witamina C zapobiega tworzeniu się zmarszczek, a witamina E wspiera regenerację skóry.

świetny ale wycofany :(

Firma Scheller postanowiła ograniczyć asortyment i ze swoich zestawów kremów na dzień i noc zrobić pojedyncze produkty- teraz zamiast marchewkowego na dzień i pomarańczowego na noc dostępny jest marchewkowo- pomarańczowy (podobnie było w przypadku recenzowanego przeze mnie kremu migdałowego, który połączono z rokitnikowym). Nie wiem czemu to ma służyć skoro produkt wyjściowy był doskonały. Fantastyczny kosmetyk na noc. Lekka, nieco wodnista konsystencja bardzo odpowiadała mojej tłustej skórze o porach skłonnych do zapychania (ten krem ich zupełnie nie zatyka). Do nawilżenia wystarczyła zaledwie malutka jego ilość, więc kosmetyk był niesamowicie wydajny (dlatego też nie skąpiłam kosmetyku na dekolt i szyję)- zwłaszcza przy tym dużym słoju. No właśnie ciemne szklane słoiczki Schellera (teraz zmienione, na takie zwykłe drogeryjne- pewnie żeby wyglądały mniej aptecznie i nie odstraszały potencjalnych klientów...)- śliczne i do wielokrotnego użytku- i to ciemne szkło też jest jednak niezastąpione, zwłaszcza jeżeli chce się w nim trzymać mazidła własnego wyrobu ;)
O efektach działania kremu będzie krótko: rano budziłam się z piękniejszą cerą. Tak po prostu. Niczym królewna w bajce po przemyciu twarzy poranną rosą zebraną o świcie z płatków róż... Nie wiem co w tym kremie miało taką moc sprawczą, ale cera była o wiele ładniejsza- do tej pory się nie mogę nadziwić. Taka świeża, jasna, gładka, miękka, czysta, wypoczęta... Jak po romantycznej nocy w ramionach namiętnego kochanka...
Aż żal było nakładać na to cudne oblicze filtr, czy jakikolwiek inny kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy

Przyzwoity

Mogłabym wszytskie uzywane przeze mnie produkty firmy Apotheker Dr. Sheller nazwać "przyzwoitymi" ;) bo generalnie dość dobrze działają namoją skórę. Minusem jest zwykle zapach, dziwny, niemiły, który z pewnością nie uprzyjemnia aplikacji kremu. Tak też jest i w tym przypadku, krem dobrze nawilża, wygładza, spory słoiczek starcza na bardzo długo.

ok

Odkrylam ten krem niedawno. Jedynym jego minusem jest zapach, ktory wogole nie przypomina zapachu pomaranczy. Ale tak poza tym to kremik jest super. Dobrze sie rozprowadza i wchlania, nie podraznia i jest wydajny. Doskonale pasuje do mojej cery, ktora rano jest wypoczeta, gladka i rozswietlona. Naprawde polecam !!!

wrastające włoski

Nic w dużym słoiku

Koszmarrr, spodziewałam się czegoś lepszego po przeczytaniu opini tego kremu. Nie daje żadnego efektu, zapach dla mnie nieprzyjemny, nie przypomina pomarańczy ani nic smakowitego czy zjadliwego. Nie nawilża, bardzo lekka wodnista konsystencja. Cena zupełnie nie adekwatna do zawartości.

Jedyny na noc !

Używałam go kilka lat temu kiedy można było Schellera kupić w 20 ml słoiczkach. Potem próbowałam różnych kremów na noc wielu firm, ale ostatnio przypomniałam sobie o nim, bo jest jednak najlepszy: bardzo wydajny, pięknie pachnie (uwielbiam intensywny zapach w kosmetykach) i naprawdę regeneruje: rano cera jest wypoczęta, uspokojona, "nakarmiona" a efekt utrzymuje się długo. Krótko mówiąc - dla mojej skóry mieszanej, po 30-tce - ideał.Trochę drogi, ale warto ..
16.09.04 - jest coraz lepiej, nie mam żadnych problemów ze skórą, rano jest wypoczęta i gładka, w dobrej kondycji przez caly dzień, dzięki czemu podkład dobrze się trzyma i niewiele trzeba ukryć.
30.04.05 -Po trzech miesiącah poszukiwanie innego kremu na noc i rozczarowujących eksperymentach z Olay, Loreal i innymi "cudami" wrócilam do Schellera i w ciągu kilku dni udało mi się doprpwadzić cerę do równowagi. Jest jednak najlepszy dla mnie - naprawdę regeneruje podczas nocy, nawet jeśli noc jest krótka i efekt ten trwa przez cały dzień
Zostanę przy nim!!!!!!

Nigdy więcej !!!

Szczerze mówiąc jestem zawiedziona tym kremem. Kupiłam go pod wpływem dobrych opinii, ale niestety krem nie sprostał moim oczekiwaniom. Po otwarciu słoika spodziewałam się przyjemnego nienachalnego zapachu pomarańczy, a tu niespodzianka - smród nie do zniesienia - pachnie dusząco i stęchle oliwą z oliwek + jakiś mdły zapach, który po wmówieniu sobie, może i przypomina odrobinę aromat cytrusowy. Krem jest moim zdaniem za lekki jak na krem na noc. Na pewno nie jest do każdego typu cery, ja mam suchą i po nałożeniu kremu nie czuję ulgi nawilżenia. Rano pozostawia na twarzy bardzo nieprzyjemną śliską warstwę pod którą (po opornym zmywaniu wodą) zastajemy skórę taką jaka była dotychczas !!! Skóra po nocy jest taka sobie, nie natłuszczona i zwykła. Daję 2 gwiazdki, ponieważ krem nie zawiera sztucznych barwników i substancji zapachowych (to się czuje :D), ale więcej go na pewno nie kupię. Może po dłuższym stosowaniu dojrzę te cudowne efekty.

Po wysmarowaniu ok. 1/2 słoika zrezygnowałam z używania tego kremu; zapach jest nie do zniesienia, konsystencja wodnisto - maziowata, efektów brak. Odejmuję 1 gwiazdkę, bo komfort użycia i efektywności jest za niski jak na taką cenę !

rozświetla cerę

Stosowałam ten krem dość dawno temu(5 lat temu?) gdy jeszcze nie używałam za często kremów z kwasami i dlatego tak dobrze wspominam delikatne złuszczanie w wyniku czego twarz rano była promienna i świeża. Pamiętam, że stosowałam wczesną wiosną i na te porę(i jak sądzę na jesień )idealny .Mimo gęstej, kremowej konsystencji wchłania się dość dobrze(ale warstewka pozostaje, ale dla mnie w kremach na noc to zaleta, choć to takie starodawne). Pięknie pachnie, skóra po nocy z tym kremem jest wypoczęta, jasna, nawilżona.

Pachnie luksusem

Baaardzo dobry krem. Dobrze nawilża. Lekko natłuszcza, dlatego wolę go zimą, kiedy skóra jest przesuszona od CO. Ładny słoiczek, pojemność o połowę większa, niż u większości kremów do twarzy. Przyjemna konsystencja (jak bita śmietana ;) Cudowny zapach.
Szczerze polecam.

09.01.05
Scheller zmienił opakowania i co dziwne zawartość też... Teraz krem jest znacznie bardziej rzadki i już nie pachnie tak wspaniale :( Odejmuję jedną gwiazdkę, ale nadal polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

milusi

Mój ulubiony Apotheker ;) Bardzo naturalnie, ale i delikatnie pachnie pomarańczami tak, jak napisała Babcia-łączy skuteczność działania z przyjemnością stosowania :) Rano skóra jest wypoczęta, lekko rozjaśniona i jakby wygładzona, napięta. Bardzo mało natłuszcza, dlatego jako posiadaczka cery suchej wolę go na cieplejszą porę roku. W ogóle stosowanie tego kremiku kojarzy mi się z samą naturą ;)Polecam z czystym sumieniem :)Ilość zużytych opakowań:obecnie w trakcie dużego słoika(75 ml.), wcześniej wypróbowywałam go na małym(20 ml), który został już wycofany ze sprzedaży :(

mniamuśny

Wahałam się, czy nie pięć gwiazdek, ale może po następnym opakowaniu ;). Krem dla mnie świetny, nie za tłusty, pięknie sie wchłania, CUDOWNIE pachnie pomarańczami, zapach czuję długo po nałożeniu. Rano skóra jest gładziutka, napięta. Dla mnie jeden z kosmetyków dających największe zadowolenie i wielką przyjemność.

Kwasów owocowych nie zauważyłam ale nadal go lubię :)

Ilość zużytych opakowań: dwa