Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

Ulubiony

Zagościł w mojej kosmetyczce wielokrotnie, używam go "fazowo", i zawsze po dłuższej przerwie zakochuje się w nim na nowo. Najlepszy eyeliner jakiego używałam, nie rozmazuje się, ma piękny intensywny kolor, bardzo trwały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573721].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie hit!

Uwielbiam go! Wcześniej miałam Rimmela też w słoiczku, ale on się umywa do tego!
Idealna konsystencja, wygodnie się nakłada, długo się utrzymuje, przy demakijażu się nie rozmazuje po całej twarzy.
Ja po każdej aplikacji myję pędzelek, bo jak nie umyję to zaschnięty żel utrudnia kolejną aplikację. Mega wydajny, Codziennie malując się starcza mi na ok pół roku!
Kupuję w Rossmanie jak jest promocja 49%. Gorąco polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555036].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy, jedyny, hit na zawsze !!!! :*

Mój absolutny hit!!! Jestem od niego uzależniona, odkąd go odkryłam reszta poszla w odstawkę. Głęboka czerń, trwały caaaały dzień. Świetna konsystencja, kiedyś był lepszy pędzelek chyba go zmienili, ale ten też nawet daję radę, na szczęście pędzelków mam sporo. Po mimo, że go używam codziennie jest mega wydajny. Ja już nie chcę innego, chcę ten i tylko ten. Rysowanie nim kresek to sama przyjemność i nie muszę przejmować się, że się rozmaże gdy płaczę oczywiście ze śmiechu :D Piękne i oryginalne opakowanie. Mam też granatowy, który też jest super, ale czerń wymiata. Cudowny!!!! Polecam!!!! :*

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554656].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik - jak powiększyć usta bez zastrzyków

Aż za mocny

Eyeliner o głębokim czarnym kolorze i żelowej konsystencji, nakłada się go bardzo łatwo, ale ciężko się go pozbyć. Po dokładnym zmywaniu oczu płynem dwufazowym czy micelarnym i umyciu twarzy żelem nadal są widoczne ślady linera na powiekach, które utrzymują się nawet do 2-3 dni po kilkukrotnym dokładnym demakijażu. Pędzelek dołączony do opakowania beznadzieja

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551161].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Plusy
-konsystencja
+mocna pigmentacja
Minusy
- fajnie, że dali do zestawu pędzelek, ale nie nadaje się do malowania kresek, gdyż jest za szeroki
-szybko wysechł w opakowaniu
-rozmazuje się na powiece
-nie jest wart swojej ceny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545326].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Mam mieszane uczucia co do tego eyelinera.
Przede wszystkim zawiodła mnie trochę jego trwałość - mimo nałożenia bazy na powieki zdarza mi się, że produkt "schodzi" lub odbija się na dolnej powiece :/
Eyeliner po jakimś czasie wysycha w słoiczku - na szczęście mając w zapasie duraline z inglota można go używać, ale Panie które nie mają tego produktu będą miały duży problem z korzystaniem z takiej konsystencji eyelinera.

Na plus oceniam jego wydajność - stosuję eyeliner codziennie od ponad roku i mam jeszcze pół słoiczka oraz kolor i nasycenie - bo jest prawdziwie czarny, a nie szary i mętny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527001].usefull || 0 }}% pomocna.

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner

Bardz fajny produkt, ale trzeba nauczyć się z nim pracować. Ma ładny, głęboki czarny kolor, po aplikacji trzyma się cały dzień na powiece. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Pędzelek dołączony do zestawu średnio się nadaje do rysowania kreski. Po jakimś czasie wysycha i trzeba go używać z płynem duraline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510041].usefull || 0 }}% pomocna.

kupiłam, testowałam, jest OK

Mam naprawdę spory problem z eyelinerami, miałam już z Kobo, Loreal, Bonjour.. jak dotąd same pisaczki, ale skusiłam się po recenzjach.

Plusy:
-łatwe, wygodne nakładanie
-napigmentowany
-wydajny

Minusy:
-rozmazuje się, schodzi szybko, ściera
-chyba szybko zmienia konsystencję na grudkową, mam go może z 2 tygodnie a już widzę, że coś jest nie tak
-dość drogi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507126].usefull || 0 }}% pomocna.

Precyzyjna kreska w kilka sekund

Produkt wręcz idealny dla mnie. Przetestowałam naprawdę wiele eyelinerów, zarówno w żelu, we flamastrze, czy też płynnych. Jednak żaden nie był tak trwały i intensywny, jak ten. Nakłada się bardzo prosto, jestem w stanie wykonać idealną kreskę w kilka sekund. Jeszcze nigdy się nie rozmazał w ciągu dnia, niezależnie od tego, co danego dnia robiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502681].usefull || 0 }}% pomocna.

póki co najlepszy

Ten zel się u mnie idealnie sprawdza. Co prawda macie racje że dość szybko zastyga, jednak wystarczy go rozpuścić w czymś ciepłym i jego właściwości wracają. Mi to nie przeszkadza być może dlatego że nie używam go na co dzień a raczej od święta a mimo to jestem zadowolona. Wielkim plusem jest fakt, że dobrze się operuje tym żelem. Niestety dołączony pędzelek nie jest zbyt dobry. Moim zdaniem idealny pędzelek wogóle bardzo trudno dobrać do eyelinerów w żelu gdyż są albo zbyt miękkie albo zbyt grube. Póki co jednak ta konsystencja się u mnie jak najbardziej sprawdza. Żel również się nie odbija mi na powiece za co wielki plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488566].usefull || 0 }}% pomocna.