Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

liczylam na lepsza jakosc za tak wygorowana cene

Wydawal sie fajny. Z czasem stwierdzam, ze to nadal nie jest to czego szukam.
Przyjemnie sie go aplikuje, ale nie jest to produkt, ktory wytrzymuje do wieczora w stanie nienaruszonym, a tego bym oczekiwala od eyelinera za 40 zl !!! Po co kupowac cos nietrwalego skoro mozna kupic za 8 zl i jakosc jest podobna.
Za taka cene nie wart uwagi. Odbija sie na powiece za kazdym razem, rozmazuje w ciagu dnia, sciera przy dotknieciu palcem, nie zastyga na mat. Nie jest trwaly.
Jedyny plus to kremowa konsystencja i latwa aplikacja, ale nie dolaczonym aplikatorem, ktorym nie da sie zrobic cienkiej, rownej, prostej kreski.
Z czasem ten produkt wysycha w sloiczku i nie da sie do zuzyc do konca. Moj w polowie zuzycia nie nadaje sie juz do uzytku, bo zrobila sie skorupa, a byl po kazdej aplikacji dokladnie zakrecany. Nietrwaly.
Cena wygorowana a jakosc przecietna!
W tym przypadku placimy za marke a nie sam produkt.

Efekt wow!

Dla mnie ten eyeliner nie ma żadnych minusów, no dobrze nie odpowiada mi załączony pędzelek, ale to żaden problem. Przejdźmy zatem do tego co ważne, czyli plusów. Kremowa, lekka konsystencja dzięki czemu produkt świetnie się prowadzi, bardzo intensywny czarny kolor, trwałość, trwałość i jeszcze raz trwałość, dobra wydajność wystarczy niewielka ilość produktu do wykonania kreski, ładnie można połączyć go z innym kolorem nie rozmaże się, cena regularna bardzo atrakcyjna, a jak się trafi na promocje... POLECAM!

Super !

Uwielbiam ten eyeliner! Kolor mega czarny, nie żaden szarawy jak to z niektórymi produktami bywa. Świetnie się go nakłada dodatkowo używając do niego duraline z Inglota. Nakłada się jak masełko. Utrzymuje się cały dzień, nie pęka i nie rozmazuje się. Jedyna wada to aplikator dołączony do opakowania. Wolę używać swoich bardziej precyzyjnych pędzli ;)

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Kultowy eyeliner

Tu nie ma co się rozwodzić. Krótko i na temat.
+ wydajny
+ czerń to naprawdę jest intensywna czerń, a nie czerniopodobne coś
+ trwały, nie rozmazuje się w kącikach oczu
+ fajna konsystencja
+ duża gramatura
+ nie zasycha, da się go uratować kropelką duraline
Minusem jest cena, ale da się ją zdzierżyć, kiedy przekalkulujemy sobie na jaki czas nam starcza produkt. Jeden z lepszych żelowych eyelinerów na rynku drogeryjnym, niezaprzeczalnie lider.

Jeden z lepszych, jakich używałam

Eyelinery w płynie zaczęły mi pękać w wewnętrznych kącikach oczu, więc przeskoczyłam na żelowe. Lasting Drama jest tym, któremu jestem wierna i chociaż testuję inne, to zawsze do niego wracam. Jest niesamowicie wydajny, ładnie trzyma się na powiece cały dzień (o ile w nim nie uśniemy, bo zdarzyło mi się to i jaskółka potrafi się wtedy zetrzeć), ma naprawdę fajny pędzelek w zestawie - używam i sobie chwalę, choć super cienką kreskę będzie nim ciężko zrobić. Jest wodoodporny, ale w nim nie pływałam, więc nie wiem czy tak w 100% ;) Zmywać go muszę olejkiem, bo sam płyn micelarny nie zawsze daje radę.
Ma jednak też wady. Zasycha w połowie opakowania i trzeba go reaktywować Duraline. Jego kolor to bardziej matowa czerń, nie ma jak dla mnie intensywnego odcienia (eyelinery w płynie są bardziej intensywne). Konsystencja z czasem staje się bardziej tępa, przez co kreska może wyjść poszarpana.
Mimo to, bardzo go lubię i nauczyłam się już jak sobie z nim radzić. Na dzień sprawdza się świetnie, bo kreska nie jest tak mocno napigmentowana i ładnie wtapia się w dzienny makijaż, nawet jeśli jest gruba.

Zdecydowanie lepszy od Scandaleyes Waterproof Gel Eyeliner od Rimmela.

Mój drugi eyeliner, którego użyłam w życiu. Byłam wniebowzięta, gdyż wcześniej używałam wodoodpornego eyelinera z Wibo. Byłam zakochana w tym produkcie przez jakieś dwa/trzy miesiące - łatwo się nim rysowało precyzyjną kreskę, utrzymywała się cały dzień, była pięknie czarna, nie kruszyła się. No... ideał! Po tych trzech miesiącach eyeliner zrobił się wyblakły, kreska nie była już tak trwała, przy zgięciu się ścierała, była wyblakła... Nie wiem, czy jest to wada produktu, czy po prostu nie dokręciłam słoiczka i wysechł. Szkoda, bo bardzo lubiłam ten produkt. Używam go nadal, lecz zawsze muszę dodać kropelkę dualine z Inglota. Tak czy siak, polecam i mam nadzieje, że wam się nie popsuje.

Super

Ciekawy eyeliner, miałam okazję go przetestować. Krótko mówiąc jestem zadowolona, świetnie się nakłada, łatwo i precyzyjnie, kolor jest jakby bardziej nasycony, nie ściera się i nie zmywa. Sama "kredka" dobrze się trzyma i jest mocna.

Nie trwały

W opakowaniu znajdziemy metalowy słoiczek z produktem oraz pędzelek, przyznam, że nawet wygodnie mi się nim maluje. Jeśli chodzi o same kreski to ciężko mi namalować cienką kreskę. Podoba mi się, że czerń jest bardzo intensywna ale do czasu pod wieczór już jest niestety wyblaknięta. Jeśli chodzi o trwałość oceniam ją pół na pół, jeśli są upały kreska się ściera i nieestetycznie odbija nad powieką. W normalne dni potrafi wytrzymać długo lecz troszkę blaknie.

Tragedia

Zachęcona dobrymi ocenami zdecydowałam się na kupno tego kosmetyku na promocji, bardzo się jednak zawiodłam. Zbyt dużo kosmetyku nabiera się na pędzelek wiec ciężko narysować cienką, dokładną linię, eyeliner momentalnie zasycha na powiece więc nie ma mowy o wykonaniu smokey eyes przy użyciu drugiej końcówki pędzelka, chcąc zmyć kreskę szeroką na pół powieki, kosmetyk osadził się pod okiem i nie mogłam go usunąć, zmywał się bardzo ciężko przez co bardzo podrażnił skórę wokół oczu, niestety eyeliner wylądował w koszu, nie polecam

IDEAŁ

Mój ukochany eyeliner, do którego na początku nie byłam przekonana (głównie przez mój brak umiejętności użycia). Mam go ponad rok i nie dogrzebałam się nawet do dna, jest bardzo wydajny. W początkowych miesiącach ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję, po czasie przysycha, ale to normalne w tego typu produktach. Wystarczy kropelka Duraline i eyeliner jak nowy! ;)

Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Eyeliner jest bardziej intensywny niż eyelinery w pisaku
trwałość do 24 godzin
100% wodoodporność.
precyzyjność w aplikowaniu dzięki zastosowaniu pędzelka

Dobry produkt

Gdy wycofano ze sprzedaży eyeliner w żelu firmy Essence szukalam jego następcy. Testowałam ich kilka, ale tylko Lasting Drama spełniło moje oczekiwania. Piękny czarny kolor, dobrze się rozprowadza i dobrze się trzyma. Dobrze maluje się kreski pędzelkiem dołączonym do eyelinera. Niestety cena wyższa od tego z firmy Essence, ale warto czekac na promocje ;)