Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Sprawdź ceny produktu

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

niezawodny

Najtrwalszy eyeliner jaki miałam, często do niego wracam bo ma świetną pigmentację, dobrze się rozprowadza. Jak już zastygnie to świetnie trzyma się godzinami. Opakowanie jest duże i w miarę wygodne.Pędzelek znajdujący się w zestawie jak dla mnie to porażka, zupełnie nie potrafię nim stworzyć równiej linii.

Mam mieszane uczucia

Kupiłam ten eyeliner na promocji w Rossmannie. Pierwsze co mnie zdziwiło to napis na opakowaniu - made in China. Opakowanie jest ogólnie ładne, małe. Konsystencja trochę jak dla mnie mało plastyczna, twarda. Maluję kreskę pędzelkiem dołączonym do opakowania (póki co nie mam nic lepszego). Niestety nie jest nim łatwo ją namalować. Może nie ma tragedii, ale muszę kupić pędzelek, żeby się nie męczyć. Na plus jest na pewno głęboki kolor czerni i dość dobra trwałość. Muszę jednak poobserwować sprawę, bo po nałożeniu kreski lekko piecze mnie powieka (czyżby uczulał?).

Raczej meh

Kupiłam już dawno temu, czytałam i słyszałam, ze to najlepszy eyeliner w słoiczku, a do niego dołączony jest całkiem niezły pedzelek. Co do pędzelka to nie zostaliśmy przyjaciółmi, ale nie dla niego kupowałam produkt. Eyeliner bardzo szybko zasechł, czego można było się spodziewać, ale taka już chyba charakterystyka produktów w słoiczku. Niestety przy użyciu duraline ten eyeliner rozmazuje mi się na powiece, a kolor jest bardziej szarawy - robią się po prostu plamy. Nie dodaje niewiadomo ile duraline do słoiczka - to wszystko co opisałam wyżej dzieje się po jednej kropli. Dodatkowo kreska nie wytrzymuje u mnie za długo i jaskółka lubi w trakcie dnia zniknąć lub po prostu zblednąć.

Dobra współpraca

Jest to mój pierwszy eyeliner w takiej postaci, żałuję że przez długi czas męczyłam się z piórkiem, skoro teraz rysowanie idealnych kresek zajmuje mi około 5 minut. Wszystko mi się podoba zaczynając od opakowania - bardzo ladny słoiczek, kończąc na konsystencji. Czerń głęboka. Ładnie trzyma się przez cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na powiece, zasycha w dobrym tempie. Jestem zadowolona. Polecam

Eyeliner w żelu Maybelline

Mój pierwszy eyeliner żelowy. Jestem zachwycona. Kreski na górnej powiece to moja codzienna rutyna. Testowałam tysiące kredek i eyelinerów. Technikę opracowałam do perfekcji. Ale dopiero z tego produktu jestem zadowolona maksymalnie!
Kupiłam produkt z pędzelkiem zakończonym z dwóch stron.
Nakłada się świetnie, jest trwały a kolor bosko intensywny. Na pewno kupie ponownie.
Jestem zachwycona.

Bardzo dobry, jeden z ulubionych

To pierwszy eyeliner w sloiczku, jaki uzywalam. Zdecydowalam sie na niego wlasnie ze wzgledu na opakowanie - bylam ciekawa, jak uzywa sie takiego produktu.

Eyeliner ma w sloiczku stala forme, twardawa, jednak nie ma najmniejszego problemu z nabraniem go na pedzelek. Da sie go dowolnie dawkowac, mozemy nabrac na pedzelek mniej, lub "zrzucic" z pedzelka nadmiar produktu.

Kreska na powiece jest wpisana w moje DNA :) wiec z reguly nie mam problemu u uzywaniem eyerlinerow. Tak tez bylo z tym produktem. Ma bardzo plastyczna, ale nie wodnista konsystencje, dzieki czemu zostaje dokladnie tam, gdzie go nalozymy. Szybko zasycha i nie rozmazuje sie. I co najwaziejsze - juz po jednej warstwie tworzy piekna, gleboka czarna tafle na powiece. W zadnym wypadku nie jest to wyblakly kolor, czern jest niesamowicie intensynwna.

Utrzymuje sie caly dzien, nawet na mojej tlustej skorze powiek, Dobrze komponuje sie z cieniami do powiek.

Dolaczony do opakowania pedzelek jest twardy, co jest dla mnie najwazniejsze. Nienawidze malowac kreski miekkimi pedzelkami/aplikatorami.

Podsumowujac, eksperyment "sloiczek" uwazam za udany, dobrze pracuje mi sie z tym eyelinerem i na pewno kupie kolejne opakowanie, aby zawsze miec go w lazience. W kosmetyczce, ktora nosze ze soba, mam jednak zwykly eyliner w pedzelku - ze wzgledow praktycznych lubie produktu jednoelementowe :) ale polecam ten eyeliner, solidny produkt i latwy w uzyciu.

Najlepszy Eyeliner jaki dotychczas używałam

posiada żelową konsystencję
Jest to jeden z najlepszych eyelinerów jakie dotychczas używałam a miałam ich w sowim życiu sporo. Kosmetyk ten jest bardzo trwały, wydajny,
dobrze napigmentowany. Pozwala na wykonywanie precyzyjnej kreski, sunie pędzelku jak po masełku. Można dodać kroplę duraline, aby ułatwić sobie aplikację i wyrysować cieniutką kreskę.
Posiada dwustronny aplikator: pędzelek do nakładania(bardzo dobry) i gąbeczkę do rozcierania. W końcu uzyskuję prawdziwą czarną kreskę a nie szaro bure coś.

Dobry, lecz nie idealny

Na eyeliner Maybelline natrafiłam przypadkiem podczas którejś promocji w Rossmanie, i jako że zawsze używałam tylko eyelinerów w pędzelku, to postanowiłam zaryzykować i wypróbować po raz pierwszy żelowy.
Eyeliner zamknięty jest w małym, ładnym słoiczku, w opakowaniu można znaleźć również pędzelek do aplikacji, co jest dużym plusem.
Załączonym pędzelkiem bardzo łatwo, precyzyjnie oraz wygodnie rozprowadza się produkt na powiekach,
Eyeliner ma wyrazisty, czarny kolor, który równomiernie pokrywa całe kreski. Jest bardzo wydajny.
Trwałość jest dość dobra, jednak potrafi się czasem rozmazać w załamaniach, a po pewnym czasie od pierwszego otwarcia nieco kamienieje, tworzy grudki zaschniętego produktu.

Mały, niepozorny a świetny ;)

Długo opierałam się przed zakupem eyelinera żelowego w słoiczku. Do tej pory używałam eyelinerów w płynie z pędzelkiem. Obawiałam się, że nie poradzę sobie z nakładaniem eyelineru żelowego pędzelkiem. Na szczęście okazało się, że jeżeli poradziłam sobie z eyelinerem w płynie z pędzelkiem to i nie sprawiła mi trudności inna forma :D

Najbardziej w tym eyelinerze podoba mi się intensywny czarny kolor oraz trwałość. Wcześniej miałam problemy ze ścierającą się jaskółką, tutaj nie mam takich problemów ;) Konsystencja również przypadła mi do gustu ;)

Nie potrafiłam precyzyjnie namalować kreski za pomocą dołączonego pędzelka. Dla mnie jest on średnio przydatny. Zakupiłam pędzelek z cieniutkim, długim włosiem i dla mnie jest on idealny ;)

Doceniam także mały, elegancki, szklany słoiczek, który w moim odczuciu pięknie się prezentuje ;)

Hit

Długo szukałam aż w końcu znalazłam idealny eyeliner do malowania kreski. Próbowałam ich w wielu formach wszystkie nie były na tyle łatwe w użyciu. Ten ma idealna konsystencje która szybko nie zasycha i mogę nią spokojnie w skupieniu pracować bo nie jestem na tyle wprawiona ze zrobię kreskę jednym pociągnięciem. Kolor idealnie mocno czarny i nie odbija się na powiece po zaschnięciu. Do tego ma dołączony pędzelek który tez mi podpasywał bo jest mały precyzyjny i z twardego włosia. Nie podrażnia ten produkt okolic oczy. Ja mam tendencje do rożnych podrażnień ale ten produkt zadziałał dobrze na moich oczach.
Jest to mój hit i wydaje mi się ze warto mieć go w swojej kosmetyczce.

Wspaniały

Kolor eyelinera jest wspaniały. Świetna pigmentacja i konsystencja. Jedynie pędzelek po paru uzyciach robi się zbyt miękki i ciężko zrobić nim perfekcyjną kreskę.

Super :)

Jest to jeden z nielicznych eyelinerow, ktorym potrafie namalowac kreskę, a maluję ją codziennie. Sam eyeliner ma żelowo-kremową konsystencję. W połowie opakowania trochę zasycha ale mi sie wtedy nawet łatwiej go używa. Kolor określiłabym jako grafitowo-czarny. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie odbija na powiece. Tańsze zamienniki niestety u mnie sie nie sprawdzily. Nakładam go dołączonym pędzelkiem, taki sposób najbardziej mi odpowiada. Maluje kreske blisko linii rzęs i delikatnie wyciągam ją w górę, można łatwo stopniować grubość kreski. Ja niestety nie potrafie uzywac eyelinerów w innej formie np. tuszu czy pisaka, drażnią mi powiekę, a na oczach mam plamy zamiast kresek. Podsumowując: dla amatorek takich jak ja, które nie potrafią obejść się bez kresek jest w porządku. Dziewczyny, które wykonują makijaż profesjonalnie na pewno znają i używają lepszych w podobnej cenie, do swoich pięknych jaskółek, których zazdroszczę ;) ja nie szukam już dalej.

super

jak dla mnie super ! Jest mega trwały, łatwo namalować idealna kreske dzięki super pedzelkowi, jest wodoodporny i nie rozmazuje się. Namalawona kreskę można z łatwością rozetrzeć i wykonać np. smoky eyes.
Jest wydajny i mocno czarny jest tez dostępny niemalże w każdej drogerii