Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

Najlepszy Eyeliner jaki dotychczas używałam

posiada żelową konsystencję
Jest to jeden z najlepszych eyelinerów jakie dotychczas używałam a miałam ich w sowim życiu sporo. Kosmetyk ten jest bardzo trwały, wydajny,
dobrze napigmentowany. Pozwala na wykonywanie precyzyjnej kreski, sunie pędzelku jak po masełku. Można dodać kroplę duraline, aby ułatwić sobie aplikację i wyrysować cieniutką kreskę.
Posiada dwustronny aplikator: pędzelek do nakładania(bardzo dobry) i gąbeczkę do rozcierania. W końcu uzyskuję prawdziwą czarną kreskę a nie szaro bure coś.

Dobry, lecz nie idealny

Na eyeliner Maybelline natrafiłam przypadkiem podczas którejś promocji w Rossmanie, i jako że zawsze używałam tylko eyelinerów w pędzelku, to postanowiłam zaryzykować i wypróbować po raz pierwszy żelowy.
Eyeliner zamknięty jest w małym, ładnym słoiczku, w opakowaniu można znaleźć również pędzelek do aplikacji, co jest dużym plusem.
Załączonym pędzelkiem bardzo łatwo, precyzyjnie oraz wygodnie rozprowadza się produkt na powiekach,
Eyeliner ma wyrazisty, czarny kolor, który równomiernie pokrywa całe kreski. Jest bardzo wydajny.
Trwałość jest dość dobra, jednak potrafi się czasem rozmazać w załamaniach, a po pewnym czasie od pierwszego otwarcia nieco kamienieje, tworzy grudki zaschniętego produktu.

Mały, niepozorny a świetny ;)

Długo opierałam się przed zakupem eyelinera żelowego w słoiczku. Do tej pory używałam eyelinerów w płynie z pędzelkiem. Obawiałam się, że nie poradzę sobie z nakładaniem eyelineru żelowego pędzelkiem. Na szczęście okazało się, że jeżeli poradziłam sobie z eyelinerem w płynie z pędzelkiem to i nie sprawiła mi trudności inna forma :D

Najbardziej w tym eyelinerze podoba mi się intensywny czarny kolor oraz trwałość. Wcześniej miałam problemy ze ścierającą się jaskółką, tutaj nie mam takich problemów ;) Konsystencja również przypadła mi do gustu ;)

Nie potrafiłam precyzyjnie namalować kreski za pomocą dołączonego pędzelka. Dla mnie jest on średnio przydatny. Zakupiłam pędzelek z cieniutkim, długim włosiem i dla mnie jest on idealny ;)

Doceniam także mały, elegancki, szklany słoiczek, który w moim odczuciu pięknie się prezentuje ;)

Hit

Długo szukałam aż w końcu znalazłam idealny eyeliner do malowania kreski. Próbowałam ich w wielu formach wszystkie nie były na tyle łatwe w użyciu. Ten ma idealna konsystencje która szybko nie zasycha i mogę nią spokojnie w skupieniu pracować bo nie jestem na tyle wprawiona ze zrobię kreskę jednym pociągnięciem. Kolor idealnie mocno czarny i nie odbija się na powiece po zaschnięciu. Do tego ma dołączony pędzelek który tez mi podpasywał bo jest mały precyzyjny i z twardego włosia. Nie podrażnia ten produkt okolic oczy. Ja mam tendencje do rożnych podrażnień ale ten produkt zadziałał dobrze na moich oczach.
Jest to mój hit i wydaje mi się ze warto mieć go w swojej kosmetyczce.

Wspaniały

Kolor eyelinera jest wspaniały. Świetna pigmentacja i konsystencja. Jedynie pędzelek po paru uzyciach robi się zbyt miękki i ciężko zrobić nim perfekcyjną kreskę.

Super :)

Jest to jeden z nielicznych eyelinerow, ktorym potrafie namalowac kreskę, a maluję ją codziennie. Sam eyeliner ma żelowo-kremową konsystencję. W połowie opakowania trochę zasycha ale mi sie wtedy nawet łatwiej go używa. Kolor określiłabym jako grafitowo-czarny. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie odbija na powiece. Tańsze zamienniki niestety u mnie sie nie sprawdzily. Nakładam go dołączonym pędzelkiem, taki sposób najbardziej mi odpowiada. Maluje kreske blisko linii rzęs i delikatnie wyciągam ją w górę, można łatwo stopniować grubość kreski. Ja niestety nie potrafie uzywac eyelinerów w innej formie np. tuszu czy pisaka, drażnią mi powiekę, a na oczach mam plamy zamiast kresek. Podsumowując: dla amatorek takich jak ja, które nie potrafią obejść się bez kresek jest w porządku. Dziewczyny, które wykonują makijaż profesjonalnie na pewno znają i używają lepszych w podobnej cenie, do swoich pięknych jaskółek, których zazdroszczę ;) ja nie szukam już dalej.

super

jak dla mnie super ! Jest mega trwały, łatwo namalować idealna kreske dzięki super pedzelkowi, jest wodoodporny i nie rozmazuje się. Namalawona kreskę można z łatwością rozetrzeć i wykonać np. smoky eyes.
Jest wydajny i mocno czarny jest tez dostępny niemalże w każdej drogerii

Kreska w idealnym wydaniu.

Eyeliner zakupiłam na promocji w Rossmannie za połowę ceny i choć do malowania kreski wolę formę pisaka to na Maybelline skusiłam się zachęcona pozytywnymi opiniami.

Eleganckie i ładnie wyglądające opakowanie w formie małego słoiczka z zmatowionego szkła , zaopatrzony w metalową nakrętkę. Pojemność jest niewielka bo tylko 3g , lecz konsystencja sprawia że jest on bardzo wydajny.

Do eyelinera dodatkowo otrzymujemy pędzelek, który jest na tyle dobrze wyprofilowany, że nawet osoba bez wprawy bezproblemowo poradzi sobie z namalowaniem kreski. Jednak z czasem pędzelek mi się odkształcił i musiałam posilić się w malowaniu innym.

Konsystencja jest niezwykle miękka, żelowa, jednak z biegiem czasu staje się bardziej treściwa, ale nie powoduje to problemów w malowaniu,łatwo można przywrócić go do pierwotnej formy poprzez dodanie kropelki olejku lub gliceryny.
Kolor mocno napigmentowany ,głębokiej ,nasyconej czerni.

Dobrze rozprowadza się na powiece ,już po pierwszej warstwie daje mocne krycie bez prześwitów. Szybko zasycha. Kreska przez cały dzień nie zmienia koloru i nie blaknie. Trwały ,bez poprawek wytrzymuje na powiece aż do wykonania demakijażu . Nie rozmazuje się , nie kruszy ,ani nie osypuje.
Nie podrażnia oczu ,ani powiek ,nie powoduje szczypania,czy łzawienia.

Bardzo wydajny , przy codziennym malowaniu kreski starcza na co najmniej kilka miesięcy.
Dobry produkt który w promocji można nabyć za niewielkie pieniądze.

Pędzel do kosza! Eyeliner w sumie też.

Zaczynając od pędzelka trzeba powiedzieć, że w ogóle się nie nadaje do kresek. Także od samego początku trzeba się zaopatrzyć w odpowiedni. Moja pomada od samego początku miała dziwną konsystencję. Ciężko było nią uzyskać precyzyjny makijaż. Po niedługim czasie zrobiła się twarda jak kamień. Nie miałam z niej żadnego pożytku. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Całkiem, całkiem :)

Nie przepadam za malowaniem rzęs, więc żeby podkreślić mało widoczną oprawę oczu, kreski malowałam już od lat. Przetestowałam więc sporo różnych linerów i zdecydowanie mam z czym porównywać te produkt. Nie wiem czy nie będzie wysychał (używam go od stosunkowo niedawna) ale z całą pewnością jest to, jak na razie, najlepszy liner jakiego używałam. Bardzo trwały a przy tym łatwo go zmyć płynem micelarnym. Nie rozmazuje się, jest wygodny w aplikacji (dołączony pędzelek sprawdza się doskonale) i z pewnością będzie wydajny. Eyelinery w żelu to będzie chyba mój must have.

Jak dla mnie najlepszy

Jest to mój pierwszy eyeliner w żelu (wcześniej używałam w pisaku) i obawiałam się aplikacji, jednak nie jest to żadną filozofią. Czerń jest bardzo intensywna, a eyeliner utrzymuje się przez cały dzień i nie rozmazuje się. Jest bardzo wydajny i zdecydowanie kupię go po raz kolejny.

Eyeliner i kredka w jednym

Kosmetyk pełni rolę dwóch produktów: eyelinera i kredki do oczu - świetnie trzyma się nawet na linii wodnej. Dobrze napigmentowany, miękki, łatwo się nim operuje dzięki dość długiemu pędzelkowi.