Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner (Eyeliner w żelu)

Nowy Eye Studio Lasting Drama Gel Liner zapewnia:
- więcej intensywności niż liner w płynie,
- więcej efektu koloru niż w przypadku linera z końcówką flamastra,
- precyzję jaką zapewnia zastosowanie pędzelka,
- trwałość przez 24 godziny,
- 100% wodoodporność.
W przeciwieństwie do zwyczajnych linerów, które ulegają działaniu oleju i wody, nowy Gel Liner jest w 100% wodoodporny i nie rozmazuje się, zapewniając prawdziwie teatralny efekt. Produkt nie zawiera olejków, dzięki czemu utrzymuje sie przez 24 godziny.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, ISODODECANE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA/CANDELILLA WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TIN OXIDE. [+/- MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR: CI 77491, CI 77492, CI 77499/IRON OXIDES, MICA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, CI 77007/ULTRAMARINES, CI 77510/FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288/CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289/CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742/MANGANESE VIOLET, CI 42090/BLUE 1 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77510/FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE.]

Ulubiony

To mój ulubiony eyeliner, jedyny którym potrafię się malować (te w markerach lub w pędzelku nie sprawdziły się u mnie), na poczatku może być problematyczny, ale jak się dojdzie do wprawy to bardzo łatwo można wyrysować kreskę idealną, równiutką. Jest bardzo wydajny ale trochę zasycha, jednakże mimo tego można dalej go stosować.

Bardzo dobry eyeliner dla wprawionych w boju

Szczerze polecam dla wielbicielek kociego spojrzenia, jaskółek i pięknych czarnych kresek na powiekach!
Eyeliner jest bardzo (!) trwały, świetnie napigmentowany (czarny jak smoła ;-)), ma fajną konsystencję i można z nim tworzyć cuda na oczach. Konsystencja jest bardziej kremowa, aniżeli żelowa więc można swobodnie zrobić cieniutką kreskę, jak i grubą krechę. Łatwo się rozmazuje, więc można swobodnie zrobić także "smokey eye". Jest naprawdę bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień i się nie rozmazuje.
Mam jedno ale... Moim zdaniem, jest to zestaw dla wprawionych osób, które z makijażem są za pan brat. Pędzelek dołączony do kosmetyku wydaje mi się za gruby, używałam zwykle innego - cieńszego pędzelka. Gąbeczka na drugim końcu pomaga w rozmazaniu eyelinera. Trzeba jednak bardzo dbać o czystość jednej i drugiej końcówki, gdyż przy dłuższym braku użytkowania kosmetyk szybko zastyga na pędzelku, a tym samym sprawia, że może on być niezdatny do użycia.
Jest bardzo wydajny, nawet przy codziennym stosowaniu kosmetyku ubywa niewielka ilość, więc wystarczy nawet na 2-3 miesiące. W małym estetycznym słoiczku dokładnie widać, ile mamy produktu, więc nie zostaniemy z ręką w nocniku ;-)

Najtrwalszy eyeliner

Od wielu lat używam eyelinerów w pisaku bądź w płynie, pod wpływem filmów na YT postanowiłam wypróbować ten w żelu. Jest naprawdę bardzo trwały, nic go nie rusza, jeżeli zależy nam na roztarciu, należy to robić dosyć szybko. Dzięki temu, że zastyga, nie odbija się na mojej opadającej powiece, nie spływa, kiedy łzawią mi oczy. Ma głęboki odcień czerni, najlepszą konsystencję ma po dodaniu kropli Duraline z Inglota. Używam pędzelka z gąbeczką dołączonego do żelu jak i innych pędzli. Widziałam, ze niektóre dziewczyny malują nim linię wodną, ja tego nie lubię, ponieważ jest wodoodporny i trudno go zmyć. Używam go za to czasami jako bazy pod ciemne smoky, to prawdziwa petarda, tworzy wodoodporny makijaż na wiele godzin. Za tę jakość i ilość jet to naprawdę tani produkt, na internecie widziałam też kolory brązowy i ciemnozielony. Polecam, wystarcza na długo

Makijaż ślubny

Po prostu najlepszy!

Na pewno najlepszy jakiego używałam. Bardzo wydajny, o głębokim kolorze, nie robi smug, pięknie się rozprowadza. Dość szybko zasycha, ale da się zrobić na nim poprawki, więc nie jest to wadą. Nie odbija się na górnej powiece i w samym opakowaniu na długo pozostaje w ładnej niewysuszonej konsystencji. I co jest największym plusem to to, że bardzo długo utrzymuje się na powiece. Czasami nawet dość ciężko go zmyć po całym dniu, ale nie wiem czy to plus czy minus. W każdym razie produkt warty polecenia.

To już chyba legenda...

Produkt idealny. Ma lekką, masełkowatą konsystencję, jest porządnie napigmentowany, a umoczony w nim pędzelek dosłownie sunie po powiece, malując idealnie czarną, równiutką kreskę. Bez prześwitów, grudek ani smug. Mój ideał. Mega wydajny...

Super

Jeden z najlepszych eyelinerów jakie miałam. Poleciła mi go konsultantka w hebe, a później kilka koleżanek jak już go używałam i na prawdę sprawuje się bardzo fajnie. Wszystkie eyelinery w pisaku szybko mi wysychały i nie malowały, nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście? a ten jest po prostu nie zawodny. W zestawie jest również pędzelek, jednak nie sprawdził się dla mnie. Włoski każdy w inną stronę już po kilku stosowaniach i ciężko narysować było precyzyjną kreskę. Zamiast pędzelka do namalowania kresek używałam wcześniej wspomnianych moich wyschniętych pisaków i muszę powiedzieć, że idealnie. Opakowanie eyelineru gadżeciarskie, bardzo wydajne, mam już go dość długo i nie mogę zużyć. Intensywny kolor czerni, dobrze trzyma się na powiece, nie rozmazuje się i nie odbija się ( większość eyelinerów, gdy robię kreski zostawia ślad na mojej powiece ) . Same plusy,

Dobry, ale nie najlepszy

Długo zastanawiałam się nad rozpoczęciem używania eyelinerów w żelu. Zakupiłam pędzelek, poczytałam opinie na wizaz,pl i w końcu sięgnęłam po ten eyeliner. Niestety nie zrobił on na mnie wrażenia WOW, ale śmiało mogę powiedzieć, że chętnie sięgnęłabym po niego po raz kolejny, chyba że znalazłabym coś bardziej trwałego.

Ok

Zwykły produkt, nie ma co się jakoś bardzo nad nim rozwodzić, robi to co ma robić. Po dłuższym czasie zasycha, na ratunek jak zwykle w takich sytuacjach przychodzi duraline. Dobrze trzyma się na powiece, gdy się go dobrze nałoży, w odpowiedniej ilości to się nie osypuje, w przeciwnym razie gdy dowali się go ile na pędzel się zmieści to wiadomo jakie są tego skutki, dlatego też moim zdaniem nie nadaje się do osób ćwiczących.

Może być

Ten eyeliner był moim pierwszym w słoiczku.
Dołączony pędzel według mnie nie nadaje się do niczego, więc go wyrzuciłam po kilku próbach.
Sam eyeliner był ok, jednak po jakimś czasie wysechł niemal na kamień, próbowałam go ożywić Duralinem, ale po 10 kroplach dalej był nieco skamieniały, więc po prostu go wyrzuciłam...
Co do samego produktu, według mnie jest dobry na jakiś czas, ale mam lepsze.

Nie moja bajka

Eyeliner miał swoje 5 minut, więc go kupiłam. Posiadałam dwie wersje - Maybelline i Rimmel, obydwie o podobnej jakości, obydwie baaardzo podobne. Jednak pomimo, że używam eyelinera od minimum 6 lat to ten nie przypadł mi do gustu. Zacznę od tego, że ma świetny pędzelek, ale trzeba mieć wprawę, żeby go dobrze nałożyć, ponieważ nie jest to takie proste jak przy produkcie płynnym. Jak dla mnie nie nadaje się do nakładania na cień. Z jednej strony nie można zrobić nim cieniutkich kresek, ale z drugiej nie można narobić sobie nim wielkiej krzywdy. Bardziej przypomina on jednak kredkę niż klasyczny eyeliner w płynie. Produkt baardzo wydajny, ale szybko zasycha. Dobra odskocznia od płynnego produktu ale jednak w mojej kosmetyczce na stałe go nie zastąpi. WAŻNE - odbijał się na opadającej powiece jak kredka - nie zasycha.

Must have

Próbowałam już wielu eyelinerów w różnych formach i ten jest jednym z moich ulubionych. Jest bardzo trwały, w kolorze głębokiej czerni, fajnie się rysuje kreskę, da się nawet tym pędzelkiem dołączonym do produktu (choć polecam skośny pędzelek). Szklany słoiczek jest wygodny i elegancki. Minusem jest to,że po jakimś czasie eyeliner zasycha,ale wystarczy kropelka duraline i dalej możemy się nim cieszyć. Wydajność jest naprawdę powalająca.

Można ale czy trzeba?

Kupiłam milion lat temu. Bardzo się zdziwiłam bo przy kupnie wybrałam nie ten produkt (ach to odkładanie na miejsce przed klientele...) i kupiłam co innego niż chciałam. Okazało się, ze pędzelek jest osobno,co było mało praktyczne, konsystencja na plus, choć osobom nie wprawionym może przysporzyć trudności z obsługą. Kolor głęboki, można jednym pociągnięciem wyrysować kreskę. Ale po pewnym czasie w opakowaniu produkt zastygał i można było "kopać" bo reszta stwardniała. Produkt warty uwagi choć obecnie dużo łatwiej kupić eyeliner w pisaku i nie ma problemów z ilością nabranego produktu, wysychaniem, etc. Można ale czy trzeba?