Elancyl, Chrono-Actif (Koncentrat wygładzający.)

Elancyl, Chrono-Actif (Koncentrat wygładzający.)

Pojemność 14 szt

Koncentrat wygładzający Chrono-Actif działa na celluit zaawansowany. Jest to preparat wyszczuplający w postaci specjalnych ampułek na dzień i na noc. Koncentrat kofeiny ukierunkowanej maksymalizuje proces eliminacji złogów tłuszczu w dzień. W nocy dzięki opatentowanemu wyciągowi z Phloridzine (z młodych gałęzi jabłoni) zapobiega odkładaniu się tłuszczów, hamuje magazynowanie cukrów i reguluje proces powstawania "pomarańczowej skórki". Kompleks drenujący poprawia mikrocyrkulację krwi, co wspomaga procesy eliminacji toksyn i wody. Ma on postać delikatnie perfumowanego fluidu o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką. Producent obiecuje pierwsze efekty po 14 dniach stosowania.

calkiem niezly ;)

kupilam ten produkt przypadkowo pare miesiesy temu i dopiero niedawno skusilam sie zeby jednak go wyprobowac...
musze przyznac ze skora stala sie ladnie napieta i gladsza ;) co do cellulitu to sie delikatnie zmniejszyl. nie spodziewalam sie cudow bo one nie istnieja dlatego jestem w miare zadowolnona ;)

Nie dla mnie :(

stosowałam regularnie jak należy, ale niestety mi nie pomógł :( Miałam co do niego wielkie nadzieje i się zawiodłam. Redukcja cellulitu była, ale minimalna, nieporównywalna do innych wypróbowanych przeze mnie preparatów.

Zaletą było bardzo szybkie wchłanianie i podobał mi się pomysł z wydzielonymi porcjami :)

Używam tego produktu od:stosowałam ponad rok

Działa

Po skończeniu kuracji miałam lepiej napiętą i gładszą skórę. Minusem jest to, że preperat bardzo ją wysuszył. Cena też nie zachęca do zakupu. Co do zwalczania cellulitu - zauważyłam efekty, ale wydaje mi się, że przy zaawansowanym cellulicie kuracja powienna być przynajmniej dwa razy dłuższa.

WŁOSY lokówka

nie sprawdził się

No cóż kolejny kosmetyk na celulit po którym nie widzę żadnego cudownego efektu.Fakt,że lekko napina i ujędrnia skórę,ale w moim wypadku nie zrobił nic więcej.A poza tym lekko wysusza skóre.

bardzo dobry

Bardzo dobry kosmetyk, obietnice producenta co do efektu wyszczuplającego faktycznie sie sprawdzają, ja straciłam po 2 cm w udach, cellulit na udach zniknął całkowicie, na posladkach był bardzo niewielki, a używałam przez 2 tygodnie plus następne 3 tyg żelu ELANCYL w tubie (używałam po ciaży więc cellulit był bardzo duży). Ale jednocześnie z dietą i cwiczeniami.
Po jakims czasie powtarzałam zabiegi.
Acha, zapomniałam dodac, nie daje 5 gwiazdek ze względu na cenę i to że nieco wysusza skórę.

słaby

Efektu brak !Skóra po urzyciu bardziej gładka w dotyku i tylko tyle.Dobrze się wchłania i ładnie pachnie ale przecież nie o to chodzi ! Nie polecam.