L'Oreal Paris, Body Expertise, Exfotonic

L'Oreal Paris, Body Expertise, Exfotonic

Peeling do ciała stymulujący odnowę komórkową. Doskonały efekt peelingu, skóra jest wyraźnie odnowiona. Skóra jest gładsza i delikatniejsza o 90%. Oczyszcza i wzmacnia, daje skórze uczucie świeżości i witalności. Exfotonic dzięki specjalnie opracowanym składnikom odnawia i wzmacnia skórę: - mikrogranulki wygładzają skórę i mechanicznie usuwają martwe komórki; - kwasy owocowe AHA wspomagają odnowę komórkową.
Peeling ma bardzo przyjemny zapach, fantastycznie regeneruje skórę. Naprawdę rewelacja. Fantastycznie się wchłania. Polecam.

Skład: Glycerin, Water, Polyethylene, PEG 20 Methyl Glucose, Sequistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Fragrance, Triethanolamine, Saccharum Officinarum Extract (sugar cane), Benzophenone-4, Citrus Medica Limonum Peel Extract (Lemon), Pyrus Malus Fruit Extract (Apple), Camellia Sinensis Leaf Extract, Methylparaben, Propylparaben, Blue 1, Yellow 5, CI 42090, CI 19140 (FIL B6544/2), 20AMEA

Cena: 43 - 45 zł / 200 ml

Można spróbować...

Peeling ma postać gęstego żelu o zielonym zabarwieniu z dość sporą ilością drobinek. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Pachnie przyjemnie, świeżo, choć nie jest to zapach typowo morski, gdyż w tle czuć nutę cytrusów. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Świetny, ale trudnodostępny

Nasłuchałam się masy pozytywnych opinii o tym produkcie w Internecie, dziewczyny wielokrotnie go polecały, dlatego dałam się skusić i nie byłabym sobą gdybym go nie przetestowała :) Tym bardziej, że zdobył tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.
+ Produkt zamknięty w wygodnej, plastikowej tubie o pojemności 200 ml. Jak to przy tego typu aplikacji bywa - na początku dozuje się idealnie, ale pod koniec używania opakowanie lubi płatać figle i ciężko coś z niego wydobyć, wtedy najlepiej rozciąć je nożyczkami na pół, aby nie marnować kosmetyku.
+ Zapach! To jedna z jego największych zalet. Świeży, relaksujący, morski, czuję w nim algi, krystalicznie czystą wodę, piasek. Dla miłośniczek męskich zapachów będzie idealny, bo czuć w nim nutę faceta :D Pozwala się odprężyć.
+ Konsystencja. Peeling jest koloru zielonego, a w nim zatopione są tysiące świetnie zdzierających drobinek. Dla wzmocnienia efektu wcierałam peeling w minimalnie zwilżone ciało, aby mieć pewność, że pozbywam się wszelkich nierówności. Przy kontakcie ze skórą peeling zamienia się w krem/pastę, która nie rozpuszcza się i pozwala na długi masaż. Drobinki nie znikają, są ostre i trzeba uważać by nie zrobić sobie krzywdy.
+ Działanie. Skóra po jego użyciu jest lekko zaczerwieniona, ale to szybko znika. Dzięki licznym składnikom odżywczym pozostaje gładka, wypielęgnowana i pachnąca.
+ Brak parafiny w składzie.
+ Cena, oczywiście ta internetowa. Swój peeling kupiłam w drogerii internetowej za 12 zł. Ale za cenę regularną nigdy bym się nie skusiła. 45 zł za zdzierak? Powariowali :)

- Dostępność. Nigdy nie widziałam go na sklepowych półkach. Jeszcze kilka miesięcy temu można go było kupić w kilku drogeriach w necie, teraz został wykupiony i nie mam jak nabyć kolejnego opakowania.

Peeling był dla mnie towarem luksusowym, chciałam by był ze mną jak najdłużej i używałam go jedynie wtedy kiedy potrzebowałam prawdziwego relaksu. Na pewno będę o nim pamiętała i mam nadzieję, że niedługo znowu zagości w moich kosmetycznych zbiorach, bo jest tak dobry, że nie mam ochoty testować niczego innego.

dobry, ale za drogi

Bardzo dobry peeling, robi co ma robić.
Ma cudowny zapach, taki perfumeryjny uniseks (drzewno-cytrusowy), który pod wpływem pary pod prysznicem roznosi się po całej łazience. Niestety na skórze nie utrzymuje się długo. W ślicznym energetycznie zielonym, bardzo gęstym żelu jest zatopione mnóstwo mocno ścierających drobinek, dość ostrych. Produkt nie spływa, drobinki schodzą dopiero przy zmyciu wodą, nie rozpuszczają się. Dobrze radzi sobie ze przetłuszczającą się skórą na plecach. Lekko wysusza skórę. Ja używam dość sporo, nie jest wydajny (opakowanie starczy mi na półtora miesiąca, a używam go na zmianę ze "zwykłym" żelem. Mi udało się go dostać w promocji i wtedy polecam, ale w cenie regularnej bym go na pewno nie kupiła. Za tą cenę można kupić sobie zapas peelingów z Joanny na pół roku.

Cellulit adipocyty

Mogłabym wwąchiwać się godzinami...

Może gdybym oceniała ten produkt w jakiejś promocyjnej cenie typu 20 zł, spojrzałabym na niego łaskawszym okiem, ale oceniam go przez pryzmat kupna w regularnej cenie.:-D
Mam ten peeling od kilku lat, ponieważ nie stosuję go regularnie, a raczej zostawiam na szczególne okazje, ale data przydatności wciąż jest aktualna.:-)

*Pierwsze wrażenie, często bywa mylące i dany produkt naprawdę trzeba przetestować do końca, żeby wyrobić sobie o nim opinię, ale to moje pierwsze wrażenie, wiążę się dla mnie z czymś ważnym, z piękną chwilą. Otóż, tego peelingu pierwszy raz użyłam w dniu mojego ślubu. Zrobiłam sobie rano relaksacyjną kąpiel, tuż przed wizytą u fryzjera, tuż przed tą całą bieganiną. Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne- przyzwoity peeling o przecudnym zapachu.

*Zapach- tego nie da się przeoczyć, ani pomylić z niczym innym. Zapach jest obłędny, cudownie świeży, intensywny. Roznosi się po całej łazience. Raczej trudno mi określić, jaka to jest woń, ale zgadzam sią z poprzedniczką, że pachnie ziołowo, leśnie i świeżo.

*Peeling- nie wiem czy sprawdzi się na skórze przyzwyczajonej do złuszczania i na tzw. grubej, trudnej do wygładzenia powierzchni. Na mojej skórze się sprawdza, ponieważ mam skórę ciała w o tyle dobrej kondycji, że w ogóle nie muszę stosować peelingów. Wystarczy żel do mycia ciała- najlepiej kremowy i delikatny balsam, albo mleczko Nivea.
Na moje, to peeling jest dość konkretny, a granulki średnio ostre i trzeba uważać, żeby nie podrażnić sobie nimi skóry.

* Konsystencja- przyzwoity żel z peelingującymi drobinkami. Przyjemny, dość dobrze się pieniący, przez co bardzo wydajny.

*Cena- no coż ODSTRASZA, ale czego się nie robi, żeby kąpiel była relaksująca i przyjemna. Można kupić coś tańszego, a może nawet skuteczniejszego, ale chyba żaden z peelingów do ciała, nie pachnie tak obłędnie jak ten!:-)

PODSUMOWANIE:
Ze względu na cenę nie jestem pewna, czy kupię ponownie, ale mam jeszcze resztę poprzedniego, a peeling jest szalenie wydajny.
Skóra po jego użyciu jest przyjemnie gładka, peeling bardzo dobrze się pieni i cudownie pachnie, przy okazji ma wygodną i wizualnie ładną tubę.
Polecam paniom, które nie potrzebują nie wiadomo jakiego złuszczania, ale którym zależy na komforcie stosowania.

Używam tego produktu od: kilka lat

piękny zapach

Pięknie pachnie - ziołowo, świeżo, leśnie.
Drobinek sporo, pilingują dobrze - szczególnie na lekko zwilżonej, a nie mokrej skórze, nie jest to jednak najmocniejszy super zdzierak.
Idealnie odświeża, lekko wygładza.
Jest bardzo dobry na co dzień, jednak nie sprawdzi się jako uderzeniowa dawka "złuszczająca", szczególnie dla skór "grubych" i do peelingów przyzwyczajonych :)
Dobry dla zaczynających przygodę z kosmetykami tego typu.

Kupiłam w promocji za kilkanaście złotych, jestem zadowolona, choć moim zdaniem nie jest wart ceny ze zgłoszenia (ponad 40).

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

szału nie ma...

Peeling z rodzaju tych konkretnych. Granulki są dośc duże, średnio ostre, zanurzone w żelu i jest ich sporo. Ściera porządnie, ale nie podrażnia skóry (przynajmniej mojej - normalnej). Trochę spływa z ciała, jeśli nałożony jest na mokro, dlatego należy szybko wykonac masaż. Nałożony na sucho jest niewydajny, a efekt jest moim zdaniem niewiele lepszy.
Uważam, że jego cena jest mocno przesadzona. Znam peeling kosztujący kilkanaście zł, a o podobnej konsystencji i dający takie same rezultaty. Kolejny przykład płacenia za markę, a nie za zawartośc opakowania i za to odejmuję gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 miesiące?
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Porządny, prawdziwy peeling

Peeling bardzo mi odpowiada, bo:

- ma konsystencję zwartego kremu, nie rozłazi się po ciele, nie spływa, nie jest to jakiś galaretowaty żel z nielicznymi drobinkami udającymi peeling

- po wyciśnięciu na dłoń otrzymujemy gęsty, wilgotny peeling o przepięknym zielonym kolorze identycznym jak tubka

- zaczynamy ścieranie: na wilgotną skórę nakładamy porcję kosmetyku i trzemy, trzemy, trzemy - na skórze peeling robi się biały, między palcami dłoni robi się jakby leciutka pianka, drobinki trą aż miło, aż do "bólu"

- peeling ma dobrą przyczepność do ciała, nie spływa na wilgotnej skórze, nałożony i roztarty pozostaje na swoim miejscu aż do spłukania

- intensywnie pachnie, jakby sosnowo

- skóra po nim jest świeża, różowa, gładka, ale nie podrażniona, nie pokaleczona

- peeling nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

- ma bardzo ładne opakowanie w moim ulubionym soczysto zielonym kolorze

- pod koniec użytkowania ciężko go wycisnąć z tuby, chyba podczas ostatniego użycia najlepiej rozciąć opakowanie i wygrzebać wszystko do końca

- bardzo dobrze się spłukuje, nie pozostawia na ciele tłustej warstwy, nie ma żadnego oblepiania

- nie wysusza skóry, nie ściąga

- minusy: nie widziałam go ostatnio w sklepach, kupiłam kiedyś na wyprzedaży za 15 zł.

Ogólnie: bardzo porządny zdzierak, ale nie do wrażliwych partii ciała, tylko do tych gruboskórnych.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

czysta przyjemność

zdecydowanym minusem jest cena, trzeba szukać promocji
cała reszta to niezliczona ilość zalet:

działanie
zapach
przyjemność stosowania
długotrwały efekt
złuszczenie bez podrażnienia czy wysuszenia skóry
polecam wrażliwcom i osobom borykającym się z wysuszoną klimatyzacją skórą

Używam tego produktu od: kila lat
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Calkiem porzadny..

Produkt ktory niedawno kupilam na sprobe,w jakiejs super promocji za 3 f:) Wizualnie przypominal mi moj ukochany peeling za garniera(ten zolty) i powiem szczerze ze jesli chodzi o wlasciwosci jest do niego troszke podobny.Ma dosyc ostre drobinki,dobrze radzi sobie ze zdarciem naszej starej skory.Tak jak pisaly poprzedniczki,dobrze ja oczyszcza,tonizuje.Skora jest po nim mieciutka i gladka.Zapach..troche dziwnie meski?Jest tym dlaczego nie kupie go ponownie.Lubie piekne otulajace zapachy pod prysznicem,a z tym tej przyjemnosci nie zaznalam.Co do wydajnosci-na 3 kapiele dotychczas zeszla prawie polowa opakowania wiec dosc slabo :) W normalnej cenie kosztuje ok8 funtow i za tyle bym go nie kupila.Wole swoj garnier;)

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie

świetny

PLUSY:

- przede wszystkim spełnia swoje podstawowe zadanie- dobrze peelinguje, złuszcza i wygładza skórę która staje się bardzo głądka i stonizowana,

- nie podrażnia, nie powoduje mocnego zaczerwienienia choć jest to peeling dosyć mocny

- świetna zwarta konsystencja, nie spływa z dłoni, można go swobodnioe rozsmarowywać a kuleczki pozostają na ciele aż do spłukania,

- bardzo podoba mi się kolor i zapach, dynamizujący i bardzo energetyczny,

- nie przesusza skóry,

- jest bardzo wydajny,

- praktyczne opakowanie to zawsze plus

MINUSY:

- bardzo trudno go dostać, nawet w necie.

Używam tego produktu od: poółtora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

prawie najlepszy

Wreszcie trafiłam i dzisiaj już wykończyłam chyba u mnie najbardziej wydajny, najlepiej ścierający peeling do ciała. Natrafiłam na niego w małej drogerii cena 20zł za 200ml/ Zapach jak dla mnie średni. Granulki się nie rozpuszczają i nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Super peeling

Używam tego produktu od: kwietnia (raz w tygodniu) do dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1x 200ml

póki co najlepszy

Produkt stosuje co drugi dzien na plecy i raz w tygodniu na całe cialo. Pelling bardzo dobrze zluszcza, nakladam i pozostawiam na moment na skorze, nastepnie masuje skore i scieram. Po nalozeniu tworzy forme bialego kremu z ostrymi dorbinkami, o mocnym sosnowo-ziolowym zapachu, ktory utzrzymuje sie przez chwile.Dobrze oczyszcza skore, ale jednoczenie niestety wysusza.
Produkt bardzo wydajny, uzywany od wrzesnia, w opakowaniu mam jakas 1/3 tuby. Jedynym minusem jest cena- ponad 50 zl to jednak duzo jak na tę firme.

Używam tego produktu od: 7mcy
Ilość zużytych opakowań: 1, male