Ruby Rose, Beauty Eyeshadow Kit HB 318 (Paleta do makijażu)

Ruby Rose, Beauty Eyeshadow Kit HB 318 (Paleta do makijażu)

Cienie małych i dużych zestawach. Dostępne również w kompletach z: błyszczkiem do ust, tuszem do rzęs, różem do policzków, kredką do oczu, a nawet pudrem!
W przeróżnych kształtach opakowań - od klasycznych piętrowych po wymyślną muszelkę.

dobre cienie

Bardzo sympatyczna paletka cieni. Plusem jest to, ze mamy do wyboru az 24 kolory, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie :) Osobiscie najbarsziej upodobalam sobie brazy, ktore sa po prostu przesliczne. Cienie maja dosc spora gramature, jak na ta cene oraz jest ich duzo. Po nalozeniu bazy wytrzymuja caly dzien. Sa dobrze napigmentowane, wiec kolory sa wyrazioste, tym bardziej po uzyciu bazy. Ogolnie jestem zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jak dla mnie super :)

Uzywam od bardzo dawna. Probowalam rozne inne cienie ale lubie miec duzo kolorow do wyboru zeby codziennie nie miec takiego samego makijazu. A poza tym te inne (czesto drogie) jakos mnie nie przekonaly. Ostatnio znow sie przekonuje do matowej paletki 24 kolorkow.

Plusy:
cena
ilosc kolorow
roznego typu paletki (male, duze)
na dobrej bazie na moich powiekach trzymaja sie naprawde dlugo, nie roluja sie, nie obsypuja
mozna je fajnie laczyc i blendowac
matowe lub perlowe

Minusy
niektore kolorki mimo ze ladnie wygladaja to na powiece sa duzo bledsze
dostepnosc (allegro lub tylko wybrane punkty w krakowie)

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam, 5-10 roznych

Szału nie ma..

Była to moja pierwsza paletka cieni którą zakupiłam jako biedna studentka;P Za cenę około 14zł mamy okolo 24 cieni bodajze ;P Zacznę od tego iż niektóre kolory są naprawdę fajne, strasznie spodobały mi się te odcienie rózu i bordo ktorych jest 3 ;> Reszta, bez szału, nawet brązy są też takie "babcine" nijakie;/ Uważam że ta paletka jest okropnie tandetna, prawie wszystkie odcienie tandetnie sie błyszczą, mają taką okropną poświatę jakbysmy nałożyły na powieke smalec;/ z 24 kolorów do gustu przypadly mi około 6, al to i tak z dużym naciągnieciem. Co do kolorów jeszcze to znajdziemy w paletce odcienie niebieskiego, zieleni, z przewaga brazów, 3odcienie szarosci i różu. Myślę ze jesli ktos lubi fantazyjny makijaż bądź poprostu maluje sie takimi na codzien heh to ta paleta jest dla niego, dla mnie zdecydowanie nie. Dobra też na jakas uroczystosc by skomponowac makijaz pasujacy pod sukienke, ale niestety również całej imprezy nie przetrwaja te cienie, Szybko sie zmywają, tak jakby kruszą, rozmazują sie;/ Generalnie okropieństwo, najgorsze cienie jakie chyba miałam, aaa nie miałam jeszcze takie okropne Vollare czy coś tam;p Ja szczerze nie polecam. Dołożycie troche i macie profesjonalne cienie ze Sleeka, które ubustwiam. Tych nie używam, no chyba ze najdzie mnie ochota na ten kolor bordo na impreze. Chyba tylko on trzyma mnie przy tej paletce bo inaczej znalazla by się już w koszu ;) Jednak wiadomo, ze nie wszystkich stac na droższe cienie, takze dla niewymagających użytkowniczek będą ok, bo i cena niska, i kolory chociaż te brązy już od biedy nadadzą się do dziennego make-up ;)

Nie polecam.Używam tego produktu od: 1 Rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

NARS

Warto spróbować, być może okażą się najlepsze...

Dla mnie są to najlepsze cienie. Próbowałam wielu, nawet drogich cieni, ale żadne nie przypadły mi do gustu tak jak te. Drogie cienie często zawodziły a ja żałowałam, że tyle pieniędzy wyrzuciłam w błoto.

Pierwszy raz kupiłam tę paletkę jak byłam nastolatką, potem na jakiś czas się z nimi rozstałam (bez wyraźnego powodu) i zaczęłam kupować inne cienie, droższe i uznane za dobre. Dosyć długo mi zajęły te nieudane eksperymenty. W końcu zdegustowana niedawno kupionymi drogimi cieniami postanowiłam wrócić do tych. No i nareszcie mam dobre cienie.

Plusy:
- trwałość jest powalająca,
- połyskują delikatnie (oprócz odcieni z brokatem-tych nie używam ponieważ wyglądają tandetnie),
- nie wymagają (przynajmniej u mnie) użycia bazy,
- doskonale się ze sobą łączą w przypadku użycia kilku kolorów,
- łatwo się nimi cieniuje,
- można bez problemu uzyskać zarówno delikatny jak i mocny makijaż,
- ogólnie mają sporo plusów:) ogólnie jestem zszokowana, że tak tanie cienie mogą być tak dobre.

Jedynym minusem jest ich dość mocny, jakby mydlany zapach. Jednak nie jest to zapach trwały.

Podsumowując: nie każdemu pewnie przypadną do gustu, ale dla mnie niezastąpione. Wiadomo trwałość itp. zależy od kilku czynników m.in od rodzaju skóry. Na pewno warto spróbować ponieważ cena jest bardzo niska więc nie ryzykuje się wydania dużej gotówki.

Używam tego produktu od: dokładnie nie wiem, ale dość długo
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania: 24 kolory i 18 kolorów

Dobra na użytek codzienny

Byłam sceptycznie nastawiona na zakup tej palety.
I kolejny raz pozytywnie się zaskoczyłam.

Posiadam paletę 24 cienie z aplikatorem taką samą jak widoczna na zdjęciu.

Plusy:

+ cena, kupiłam ją za 8 zł.
+trwałość, spokojnie utrzymują się cały dzień, nie osypują się z powiek na policzki, mnie się nie rolują
+ lusterko, jest przydatne
+ dość wydajne
+ cienie dobrze się rozprowadzają, można je łączyć i daje to bardzo fajny efekt
+ w mojej paletce jest dużo brązów które są podstawą mojego dziennego delikatnego makijażu.
+ładne opakowanie, uznaję za zaletę, bo miło też cieszyć oko
+cienie przy nałożeniu wyglądają inaczej niż po kilku chwilach kiedy trochę się "wtopią". później są bardziej perłowe co akurat mnie nie przeszkadza.

Minusy:

- za aplikator, jest do niczego, ja te cienie nakładam pędzelkiem.

Innych minusów nie zauważyłam

Stosuję pod nie bazę, co wzmacnia ich utrzymywanie się na powiekach.
Te cienie mogą mieć zagorzałych zwolenników i przeciwników. Każdy jest inny. W moim przypadku się sprawdziły i przebiły niejeden droższy cień.

Jestem na tak

Mam paletkę z 24 cieniami i muszę przyznać, że jestem bardzo z nich zadowolona. Moje cienie trzymają się cały dzień bez poprawek, super się cieniują, są całkiem nieźle napigmentowane. Kolorki też niczego sobie. Podobają mi się te cienie i tyle.

Ilość zużytych opakowań: 1 i ciągle mam

Dobra, dla amatorek, do codziennego, domowego użytku :)

Za taką cenę jest super paletą, ponadto, przy moich skromnych wymaganiach i na domowe potrzeby, zupełnie wystarczającą :)
Poszczególne kolory różnią się od siebie stopniem pigmentacji, choć, ogólnie rzecz biorąc, pigmentacja wszystkich cieni w palecie nie jest szczególnie intensywna. No, ale cóż, tego właśnie należy się spodziewać, sięgając po paletki z tej półki cenowej :)

Krótko,
plusy:
+ cena (za zestaw 24 matowych cieni na Allegro, z przesyłką, zapłaciłam trochę ponad 18 zł)
+ fajne odcienie, przynajmniej w posiadanej przeze mnie wersji kolorystycznej (chyba nr 1)
+ pozwalają się bez protestów nakładać na mokro ;)
+ opakowanie wygląda w miarę ładnie i solidnie, ma w środku NORMALNE LUSTERKO, a nie jakiś przyklejony kawałek folii, co się ponoć czasami zdarza
+ dosyć trwałe, o ile się nie ma skłonności do miziania się po powiekach w ciągu dnia ;) (testowałam je bez bazy)
+ cieszy mnie sam fakt posiadania nowej paletki (jak to u zakupoholików) przy niewielkim ubytku środków finansowych :)
+ wygląda na to, że będą całkiem wydajne

minusy
- badziewne aplikatorki (ale to chyba nic zaskakującego) - jeden rozleciał się podczas pierwszego, delikatnego i stricte próbnego grzebanka w palecie :D
- różny stopień pigmentacji (no bo zrozumiem to, że we wszystkich pigmentu mało, tylko dlaczego w niektórych jeszcze mniej?;))

Nie wiem, czy jeszcze do niej wrócę, bo w kwestii palet jestem dopiero na etapie poszukiwań, jednakże póki co, podoba mi się i jeśli nie trafię na większy hit, to kupię ją kiedyś ponownie. No, i mimo wszystko, jak w tytule, polecam :)

Cienie godne polecenia w rozsądnej cenie

Bardzo dobre cienie w przystępnej cenie. Ogromny wybór kolorów w palecie umożliwia wyczarowanie przepięknego makijażu powiek.Poszczególne kolory można ze sobą łączyć, dobrze się rozcierają i ze sobąwspółgrają. Nie krusza się i nie osypują. Nakłada się je bardzo komfortowo. Na bazie do powiek wytrzymują ponad 10 h. Bez bazy nieco krócej. Wersja z brokatem może sprawiać problemy przy aplikacji, gdyż brokat się osypuje i jego dosyć grube drobinki nie wygladaja zbyt estetycznie na policzkach.

Ilość zużytych opakowań: 1 paleta z 24 odcieniami

bez rewelacji

Ruby Ross to była moja pierwsza paletka jaką kupiłam, wtedy się nią zachwycałam ale dziś zdecydowanie bym jej nie kupiła... Kolory są ładne ale tylko z wierzchu, przy robieniu makijażu kolory się scierają i nie daja takie efektu jaki bysmy chciały osiągnać poza tym nie są zbyt trwałę i się wałkują (szczególnie perłowe) Na codzień można je zużyć ale zdecydowanie lepiej kupić mniejsze cienie i lepszej jakości niż cała paletę marnej jakości...
Są wydajne ale ja już nie mogę się doczekać aż się z nimi rozstane :) jedyny powód dla ktorego ich używam (z braku laku i kit dobry) :D

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie- 72 kolory, 1- 42 kolory, 1- 15 kolorów

jestem rozczarowana nimi...

sa nietrwale, nie daja zadnego koloru na twarzy a jedyne co widac to mega duzo swiecacych drobinek. ktore po chwili opadaja. sa okropne. nigdy wiecej...

Używam tego produktu od: urzywalm kilka razy i wiecej nie zamierzam
Ilość zużytych opakowań: jedno... jest juz w smieciach...

takie sobie...

Cienie w tej paletce są nietrwałe, raczej mało intensywne i akurat w mojej paletce wszystkie są brokatowe. Minusem jest też to, że występują obok siebie bardzo zbliżone kolory.
Jako plus dodam, że biały i bardzo jasny ecrue dobrze się spisuje, gdy używam go jako rozświetlacza pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka.

Używam tego produktu od: 1 roku

Wszystko zależy od paletki

a raczej od kolorów. To prawda, w niektórych jest praktycznie sam brokat, a do tego są słabo napigmentowane. Ale to dotyczy kolorów z brokatem. Te, które brokatu nie mają, są całkiem przyzwoitej jakości. Łatwo się nakładają, mają taką półaksamitną konsystencję, są także dobrze napigmentowane. Łatwo się nimi cieniuje, nieźle się rozcierają(wiadomo,gdy używamy bazy cieniowanie może sprawiać problem-baza niejako utrwala stan cieni na oku, więc rozcieranie ich idzie wtedy dosyć topornie). Przy pomocy tych cieni możemy zrobić zarówno delikatny, dzienny makijaż, jak i w bardziej wieczorowej, nasyconej wersji. Paletki mają wiele różnych kombinacji kolorów, dosyć łatwo dostępne, i śmiesznie tanie. Czego chcieć więcej, szczególnie za tą cenę?

Daję 4*, ponieważ w niektórych cieniach jest sam brokat(dlatego też warto wybrać paletkę, w której jest jak najmniej brokatowych odcieni), i są raczej nietrwałe(z bazą Joko cały dzień, bez bazy ok.4h, potem nieestetycznie zbierają się w załamaniu powieki). Opakowanie proste, choć poręczne;niektóre się rozszczelniają-zależnie od wersji.Napisy na wieczku się ścierają, opakowanie jest zaopatrzone w dwa aplikatory i lusterko.

Plusy przeważają nad minusami, polecam wypróbować :) Nie jest to żadne cudo na kiju, ale generalnie te cienie są warte uwagi. 25zł za paletkę nie szkoda, tym bardziej że kolory są fajnie dobrane i w większości wersji dobrze się uzupełniają. Tańsza alternatywa, wcale nie gorsza-zaznaczam że przy uprzednim użyciu bazy-od kilkukrotnie droższego MAC-a lub Inglota.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka w trakcie