KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    00karolina00
    17 listopada 2010 o 9:13
    5 / 5
    nigdy więcej zwykłych podkładów!
    Mam cerę suchą, szorstką, jednak ze skłonnością do wyprysków Jestem zaskoczona, nigdy wiecej zwykłych ciężkich podkładów! Przede wszystkim bardzo dobrze matuje. Po nałożeniu podkłądu na połowę twarzy byłobardzo dobrze widać, jak ładnie ją zmatowił. Bardzo dobrze kryje, świetnie poradził sobie z zaczerwienioną częścią skóry,ładnie to ukryl co wprzypadku zwykłych podkładów nigdy mi się nie zdarzało (chociaz zastanawiam się, czy nie mógłby jeszcze lepiej), skóra po nim wygląda jak u laleczki. Jest lekki, po nałożeniu w ogóle nie czuć,że ma się coś na twarzy (co często zdarza się w przypadku zwykłych podkładów) Można spać z tym podkładem :) to jest bardzo dobra wiadomość dla leniuchów Odkąd używam tego podkładu, nie wyskoczył mi jeszcze ani jeden pryszcz... skóra jakby odżyła. Jestem pozytywnie zaskoczona!
    Używa produktu od:rok lub dłużej

moniczuska
    24 listopada 2010 o 20:45
    Najlepszy!
    Mam skórę suchą i bardzo wrażliwą. Ten podkład jako jedyny spełnia moje oczekiwania. Nie zapycha , nie wysusza, dobrze kryje niedoskonałości i niewielkie zaczerwienienia. Skóra prezentuje się świetnie i bardzo naturalnie. Serdecznie polecam ten podkład :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

nowalinka
    15 lutego 2011 o 21:35
    3 / 5
    Podkład po prostu rewelacyjny!! Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami :) podkład daje efekt takiej naturalnej, zdrowej buzi ;p przy tym nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha. Polecam z czystym sercem Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 Edit: niestety przy wysokiej temperaturze jakoś dziwnie zachowuje się na mojej twarzy... warzy się- chyba tak to sie nazywa ;P wiec odejmuje 1,5 gwiazdki
    Używa produktu od:rok lub dłużej

esquilo
    24 lutego 2013 o 19:05
    4 / 5
    Przyjemny
    Lubię ten podkład. Wbrew temu, czego się spodziewałam (bardzo delikatne krycie, bardziej puder niż podkład) jestem mile zaskoczona, gdyż produkt ten kryje bardzo dobrze! a przy tym jest niezauważalny. Podkłady pixie mają przyjemną konsystencję- nie są ani suche, ani ciężkie. Łatwo się nakłada. Co jeszcze dobre, to: :) niezależnie od tego czym nawilżam twarz, podkład wygląda tak samo dobrze :) super wybór odcieni! mój Blossom 1 to strzał w 10. Ma jeden wazny minus- bardzo słaba trwałość. Po 5 godzinach praktycznie go nie ma... Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

lemka
    23 czerwca 2012 o 23:38
    3 / 5
    Można spróbować.
    To jest mój drugi podkład mineralny a kolor to Marigold 1. Pierwszym był Lumiere FF Light Golden. Oba kolory są podobne i idealnie wtapiają się w moją skórę. W porównaniu do L.. Pixie jest mniej kryjący i trochę lżejszy. W związku z tym aplikacja jest trochę łatwiejsza. Natomiast trzeba zużyć więcej proszku by uzyskać mocne krycie. Podobnie jak w przypadku Lumiere podkład podkreśla mi pory, po 3 godzinach świeci się i nie wygląda atrakcyjnie. Nie wiem, czemu ale u mnie wszystkie minerały spływają. Może to być związane z używaniem filtrów przeciwsłonecznych, które jednak solidnie matuję przed nałożeniem minerałów. Ogólnie wrażenia mam mieszane, niby w porządku, ale jednak nie jest to mój podkład wymarzony. Może minerały się dla mnie po prostu nie nadają? Będę dalej testować, kuszą mnie zwłaszcza Lily Lolo i Meow. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Używa produktu od:miesiąc

kijanka89
    1 maja 2012 o 10:18
    świetny
    to mój pierwszy podkład mineralny z którego jestem bardzo zadowolona. nakładam go flat topem z tej samej firmy. - świetnie sie nakłada - daje równomierny efekt - nigdy nie spływa, nie waży się - nieźle kryje niedoskonałości - daje naturalny efekt - wydajny mógłby być tylko troche bardziej trwały Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

iskierka115
    13 listopada 2011 o 13:42
    2 / 5
    Rozczarowanie
    Niestety jestem zawiedziona.... :( Efekt chwile po aplikacji bardzo mi sie podoba, niestety po godzinie nawet mniej zaczyna sie swiecic ale to nic w porownaniu z tym co dzieje sie z tym podkładem w okolocach nosa (wazy sie i spływa) . Niesamowicie podkresla zmarszczki (ktorych normalnie prawie nie mam ). Probowałam z pudrem tej samej firmy, pudrem Kryolan i bez pudru, efekt zawsze taki sam ,beznadziejny. Ogolnie konsystencja jest badzo milutka, nie czuc go na twarzy i fajnie kryje (daje naturalny efekt) ale co z tego jak taki efekt utrzymoje sie pol godziny. Używam tego produktu od: uzyłam kilka razy i darowałam sobie (a niestety kupiłąm 2 pełnowytmiarowe opakowania:() Ilość zużytych opakowań: tylko troszeczke

kawa.
    1 kwietnia 2011 o 1:26
    Cud miód
    Podkład jest świetny! Krycie średnie w kierunku mocnego, konsystencja lekko kremowa - na pewno nie jest sypki i pylisty - dobrze się klei pędzla. Wykończenie matowo-satynowe, trwałość bardzo dobra. Nie podkreśla suchych skórek (zawsze utrwalam podkład hydrolatem lub wodą termalną). W porównaniu do formuły Cover de Luxe nie tworzy efektu ciasta i nie warzy się na mojej skórze, co niestety zdażało mi się przy wersji bardziej kryjącej. Opakowanie wystarcza mi na naprawdę bardzo długo - ze względu na dobre krycie stosuję jedynie 1-2 warstwy do codziennego makijażu.

Leseratte
    4 października 2010 o 19:10
    jedyny!
    Ten kosmetyk to moje wybawienie.Największy plus za to, że nie zapycha, co zdarzało mi się przy innych minerałach i niemal wszystkich podkładach z drogerii.Uwielbiam go za efekt satynowej, zdrowej, rozświetlonej cery.Bez żadnych primerów i pudrów wykończeniowych itp. trzyma się cały dzień. Kryje jak dla mnie wystarczająco.Cera jest matowa cały dzień. Minusem jak dla mnie jest cena. Używam tego produktu od:pół roku Ilość zużytych opakowań:próbki, refill oraz mała część biga