Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Świetnie zmywają cały makijaż - od pudru po tusz do rzęs, nawet wodoodporny. Niezwykle delikatne mleczko którymi są nasączone łagodzi podrażnienia, koi skórę. Duże, baaardzo mięciutkie, o miłym zapachu.
Chusteczki do demakijażu są drogie, część z nich może podrażnić delikatną skórę, a te chusteczki przeznaczone są własnie do skóry z podrażnieniami. Jak wiadomo produkty dla niemowląt dobierane są najstaranniej ze wszystkich :) Więc czemu nie... Choć z przeznaczenia są do dziecięcych pup dorównują mleczkom do demakijażu wiodących firm.

lubię

materiał tych chustek niekoniecznie przypadł mi do gustu, ale najgorszy też nie jest- o niebo lepszy o pampersa! jak ktoś wcześniej napisał o uk, tak i w irlandii te chustki sa taniuśkie 1,50 euro = 6zł, nie 18 - za 18 w życiu bym ich nie kupiła. a tak nie jest mi szkoda używać ich do wszystkiego, łącznie z przetarciem blatu czy parapetu(!) jak nie mam nic innego pod ręką.
ie podrażniaja mi skóry,skłonnej do podrażniej i alergii i nie mam po nich śliskich rąk- są faktycznie jak woda.zapach akurat też mi odpowiada.
jak zapomnę huggisów a tylko te mam po drodze, to też kupię i nie narzekam

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka o ile nie kilkanaście

Fatalne

Najgorsze chusteczki z jakimi się spotkałam.
Maja nieprzyjemny chemiczny zapach.
Nawilżenie chusteczek jest bardzo słabe.
Nie wiem co za środek jest zastosowany do nawilżenia ale przy zdrowej skórze tak szczypie i piecze ze nie wyobrażam sobie ich użyć do delikatnej pupy dziecka.

Podsumowując:
Wg. Mnie te chusteczki do niczego się nie nadają. Co najwyżej można je zastosować do przetarcia ławki w parku czy butów które się ubłociły na spacerze (ale tylko jak nie ma w poblizu wody).

Używam tego produktu od: jakiś czas temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 cale z wielkim trudem

wszytsko na nie

nie ten zapach (sztuczny, plastelinowy)
slabo nasaczone
szybko wysychaja co za tym idzie
malo poreczne opakowanie
slaby material

nie uczulaja, za to jedna gwiazdka plus, cena tez nie jest jakas wygorowana (uk)

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Eris film 2

18 zl??? za co?!

Po zobaczeniu ile te chusteczki ksztuja w Polsce omal nie zaslablam.
To bardzo przecietne chusteczki, jakoscia nie odbiegajace od tych, ktore sa sprzedawane pod marka wlasna marketow. W dodatku wg mnie sa slabo nasczone. Swoja role spelniaja tzn, czyszcza, pielegnuja, nie podrazniaja itp.
W UK te chusteczki kosztuja max. 2,5 funta, a bardzo czesto mozna kupic w promocji "buy one get one free".
Wole inne.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobre, ale drogie

Chusteczki niczym nie roznia sie od tych za 5,6 zlotych, maja nawet gorszy sklad, a sa bardzo drogie, oplaca sie je zakupic jedynie w cztero- lub wiecej- paku, jezeli sa juz sprawdzone. Za to odejmuje 3 gwiazdki. Produkt zdecydowanie przereklamowany. Jednak za to, ze nie uczulily dziecka, delikatny przyjemny zapach, dobre nasaczenie mleczkiem myjaco- pielegnujacym, delikatna fakture i wreszcie dobre oczyszczanie, jedna gwiazdka, gdyz to akurat zalety wiekszosci tego typu produktow. Chusteczki naprawde nie sa wyjatkowe, niczym sie nie wyrozniaja, a formula mleczka to tylko chwyt marketingowy, na mojej twarzy ich nigdy nie probowalam, ale nadaja sie swietnie do czyszczenia skorzanych butow, jak pozostale innych marek. Wiec po co tyle halasu i pieniedzy wydawac. Moj syn bardzo lubi chusteczki " Dzidzius" i " Happy". Sa tanie i maja takie same wlasciwosci, co Johnson. Nie polecam

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:8 w czteropakach

niedelikatne

Chusteczki wprawdzie ladnie pachna, ale tu koncza sie ich zalety. Strasznie podrazniaja moja buzia, ktora po ich zastosowaniu szczypie i jest mocno podrazniona, a niemowleciem to ja juz nie jestem :p: Ma nieprzyjemna, drapiaca fakture i jest slabo nasaczona nawilzajacymi substancjami, strasznie szczypie mnie w oczeta, jak przez przypadek sie do nich zblizy. Dodatkowo ma beznadziejne opakowanie, ktore nie dawalo sie zamknac juz po tygodniu, przez co chusteczki jeszcze bardziej wysychaja :baba: nie radza sobie z pudrem do twarzy, a wcale go duzo nie uzywam. Zeby sie pozbyc jego resztek musze trzec twarz, przez co pewnie tak mi sie podraznia :( trudno, nie wroce juz do nich. Podobnie bylo z kremem dla niemowlat tej firmy. Zuzywam je do wycierania kurzu i czyszczenia skorzanych adidaskow, bo do tego sie dobrze nadaja :D Kupilam Nivea Toddies i sa o niebo lepsze :)

bardzo ok

Kupuję je zawsze w Macro - niedrogi i dobry produkt. Bardzo dobre do pielegnacji skóry dziecka, delikatne, nie podrażniają, ładnie pachną.

wszechstronne

Uwielbiam te chusteczki! Ślicznie pachną, są duże, mięciutkie i delikatne. Są też wszechstronne, co doceniam na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Służą mi wtedy jako: 1. chusteczki do demakijażu - usuwają makijaż skutecznie, buzia jest po nich czysta, nie podrażniona, taka jak u niemowlaczka :)2. waciki z tonikiem - na wyjazdach z ograniczonym dostępem do wody rewelacja, można buzię potraktować taką chusteczką z rana w ramach mycia ;) w ciągu dnia w ramach odświeżenia - to coś, czym chusteczki są nasączone, łagodzi, koi i odświeża3. chusteczki do higieny intymnej - idealne, nie podrażniają4. do mycia ogólnego (oczywiście w sytacjach ekstremalnych = zero wody w okolicy) - też świetne bo są duże. Ładnie myją i w zasadzie można się obejść bez balsamu po "umyciu" he he5. mnóstwo innych zastosowań turystycznych np. zmywako-ścierka, coś do mycia rąk itd.Uwielbiam je za tę wszechstronność i za to, że jako jedne z nielicznych NIE LEPIĄ SIĘ. No i cena niewysoka.Ilość zużytych opakowań: 3