Kobo Professional, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Kobo Professional, Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Produkty marki Kobo Professional gwarantują piękny efekt profesjonalnego makijażu, a niezwykłe bogactwo asortymentu i wyrazista gama kolorystyczna odpowiedzą na potrzeby każdej wymagającej klientki. Baza pod cienie do powiek sprawia, iż kosmetyk nie ściera się i nie zbiera w załamaniach powiek.

Super

To najlepsza baza pod cienie jaką używałam, mega wydajna i tania.Zdecydowanie przedłuża makijaż bez poprawek podczas dnia, wystarczy tylko odrobinkę nanieść na powiekę.Nie roluje się,a to bardzo ważne

w miarę ok

Baza jest w małym słoiczku. Zabezpieczona jest folią. Więc od razu mamy pewność, że nikt nie wtykał w nią swoich palców. Ma delikatną, kremową konsystencję. Posiada delikatny zapach. Nakładam ją pędzelkiem i rozprowadza się idealnie. Nie chciałam ją dotykać w środku palcem by nie przenosić bakterii. Nie roluje się na oczach. A cienie dzięki temu mają swój prawdziwy i głęboki kolor. Na moich oczach wraz z cieniami catrice i makeup revolution london trzyma się około 12 godzin. Po prostu powoli zanika stopniowo. Na szczęście "nie odpada" kawałkami.
Jak na pierwszą bazę to zaskoczyła mnie pozytywnie. Wiem, że jeśli nie znajdę innego zamiennika to do niej powrócę. Chociaż dla mnie używającej jej od 2 lat był to przy duży słoiczek. Używam ją tylko jakieś kilka razy w tygodniu, a nie codziennie. Po tych kilkunastu miesiącach użytkowania powoli twardnieje w zamknięciu. Ale nadal zachowuje swój efekt.

Piękny różany zapach :)

Kupiłam go, bo polecała Pani ekspedientka. Że niby taki dobry.
No i może i dobry. Ale nie TAKI.
Bardzo spodobał mi się zapach róż. Było to coś z czym dawno się nie spotkałam. Baza ma konsystencję trochę musu, z czasem zamienia się w gumę. Pod koniec nie ma co go używać, bo zasycha. Utrzymywanie cieni ma nawet dobre, ale nie jest to jakiś hicior.

Tłusto, tłuściej jeszcze tłuściej

Jeżeli zmagasz się z tłustymi powiekami a nawet jeśli nie to zaczniesz mieć wrażenie że tak po użyciu tego cuda. Przeczytałam zacne recnzje, powiek tłustych nigdy nie miałam więc upolowałam tą oto bazę aczkolwiek w innym słoiczku więc moze coś się zmieniło w składzie. Efekt mojej przygody jest taki że mam nieprzydatny kosmetyk, na którym nie tylko nie trzymają się cienie ale dodatkowo nawet zaaplikować je trudno. Mistrzostwem jest moment kiedy po 20 min usiłowania zaaplikowania na to coś cieni uda się coś "wyrzeźbić" (tak się czuje moja powieka po tych próbach) mrugniesz 4 razy i bum zrolowane cienie.... Nie wiem, nie mam pojęciamoże mam dziwne powieki, moze mam dziwne cienie, może żyję w innej atmosferze no nie wiem ale to ni du du nie zadziałało.

hity wśród mascar

Dobra drogeryjna baza

Bardzo dobra baza. Jak na drogeryjny produkt i to za tak niską cenę, myślę że sprawdził się naprawdę super. Cienie bardzo fajnie się na nim trzymały, może pod koniec dnia (i to w zależności od marki cieni) widać było, że już traci na sile, ale nadal podtrzymuję swoją opinię. Nie zauważyłam, aby cienie się na nim rollowały, a kolor jest podbity za każdym razem. Cena niewielka, pojemność całkiem niezła i z pewnością jest wydajny. Baza służyła mi dobry rok przy codziennym stosowaniu.
Jedyny minus to aplikacja, trzeba się troszkę pobawić aby dobrze ją rozprowadzić na powiece, aczkolwiek jak już nabierze się wprawy to wszystko idzie gładko.

Nie dla mnie

Po pierwsze baza ma spowodować że cienie nałożone na powieki nie będą się rolowały, pozostaną na miejscu a kolor będzie podbity.

Niestety ta baza tego nie robi. Bardzo szybko po nałożeniu roluje się. Moje opadające powieki z tendencją do przetłuszczania są dużym wyzwaniem dla tego typu produktów ale są takie które dają spokojnie rade.

W opakowaniu wygląda na jasnoróżową ale po nałożeniu nie daje krycia czyli widać naczynka a w moim przypadku przy ciemnych powiekach ciężko też wydobyć kolor z cieni.

Niewart zainteresowania

+podbija kolor cieni
+ po roztarciu skóra jakby zyskuje taki zdrowy mat, ale produkt zawiera minimalne, błyszczące (nienachalne) drobinki, które nie rzucają się w oczy i nie przebijają pod matowymi cieniami
+/- nie daje koloru na powiece (nie zakryje żadnych niedoskonałości skóry jak np widoczną żyłkę)

Plusy mają się nijak do tego jak zachowuje sie na skórze
-ciężko go dobrze rozetrzeć i rozprowadzić tym bardziej, że powieki to wrażliwe miejsce
-ciężka konsystencja
-zbiera się w załamaniach i w nich najbardziej podkreśla cienie
-podkreśla nierówną fakturę skóry
-opakowanie nie zamyka się należycie (mam problem z jego zakręceniem, ale może trafiłam na felerny okaz)
-napisy na opakowaniu szybko się ścierają
-nie potrafię zrobić na niej ładnego blendowania
-zapach nie jest najgorszy, ale ja go nie znoszę

Zdecydowanie nigdy już po nią nie sięgnę.

Koszmar

Cienie mi się zebrały w załamaniu powieki po 20 minutach od umalowania oczu. Tyle w temacie.
Ładne opakowanie, piękny zapach i fajna konsystencja się nie liczą, bo kosmetyk najzwyczajniej w świecie nie spełnia swojego zadania,
Bubel.

miało być fajnie

Zalety:
+praktyczny i solidny słoiczek
+kupiłam w promocyjnej cenie
+ konsystencja jest bardzo kremowa i bardzo dobrze się rozprowadza
+ rewelacyjnie się wchłania
+ jest transparentna na powiece, nie ma drobinek, więc nie koliduje z nakładanym cieniem

Wady:
- czasami wieczko mi się nie dokręca
- nie zawsze wzmacnia kolor cieni
- nie wpływa zbytnio na przedłużenie trwałości cieni

Średniak

Ładny słoiczek choć niektórzy nie lubią takiej formy, przyjemna kremowa konsystencja, piękny zapach i ładny łososiowy kolor choć na powiece nie zostawia koloru. Przedłuża trwałość cieni ale nie jakoś specjalnie długo. Można łatwo przesadzić a wtedy efekt będzie odwrotny i cień zbierze się w załamaniach powieki. Jednak za ta cenę można go wypróbować

Średnia

Jak dla mnie ta baza jest średnia.
Jest bardzo wydajna, ale przez opakowanie niehigieniczna.
Zdecydowanie na plus wpływa cena, a zwłaszcza ta w promocji.
Baza po nałożeniu na powiekę jest przezroczysta.
Trzeba nałożyć odpowiednią, cienką warstwę, bo ma tendencję do zbierania się w załamaniach oka.
Przedłuża trwałość cieni, ale jednak nie na długo. Mam tłuste powieki.
Jak dla mnie średnia. Nie kupię ponownie.

dobra

Baza ma fajną konsystencję, łatwo się nakłada, nie roluje. Cienie utrzymują się na niej dłużej. Ładne, praktyczne opakowanie. Nie ma koloru, więc kolorytu powieki raczej nie wyrówna, trzeba nałożyć beżowy cień. Jak dla mnie produkt bardzo okej, nie wiem czego wiecej mozna oczekiwac od bazy :)

Fajna

Bardzo fajna baza. Trzeba uważać na rolowanie. Nakładać odpowiednie ilości i całość zabezpieczyć cieniem. Pachnie super:)