Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Creamy Shine (Kremowa pomadka do ust)

Creamy Shine (Kremowa pomadka do ust)

Cena już od 15,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nawilżająca, kremowa pomadka do ust. Matowa, jednocześnie nadaje ustom soczysty, lśniący kolor.
Dostępna w 5 odcieniach.

nawilżające
Efekt
matowe
w sztyfcie

jest ale

firma Bell choc produkuje tanie kometyki wypuściła kilka perełek. Ta pomadka do tej grupy nie należy, jakkolwiek nie jest to najgorsza szminka na świecie. Ot przeciętniaczek. Na duży plus zasługuje spora gama koorystyczna , wśród nich kolory mało spotykane, oscylujące w barwach pomarańczy - 03 , 04. Opakowanie proste, choć ta prostota o dziwo do mnie nie przemawia, nie jest brzydkie, ale i nie jest ładne. Kolor na ustach wyglada powalająco, ale jest jeden minus. Moje usta sa wypielęgnowane, gładkie, a ta szminka ( posiadam dwa wymienione wyżej kolor) poprostu roluje się i jak już zacznie trzeba się trochę namęczyc by efekt był estetyczny. Jest to wykonalne, ale ..nie spotkałam jeszcze takiej wady. Cena ok. Ogólnie polecam, ale minusy są.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa kolory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036847].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Oceniam wersję Hypoallergenic Creamy Lipstick nr 10.

Trochę zdziwił mnie odcień, wydawał się to być ciemny, powiedzmy brudny róż, natomiast okazała się fuksja.. Kupiłam ją jednak za 7 zł na promocji i mimo zmiany koloru jestem bardzo zadowolona ;)

+ ładne opakowanie
+ kremowa konsystencja
+ nawilża usta, są bardzo miękkie
+ nie ma zbytniego połysku ale nie jest też matowa
+ jest bardzo trwała jak na tak tanią pomadkę

Z pewnością kupię jeszcze jakiś odcień :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008061].usefull || 0 }}% pomocna.

Przecietna pomadka

Pomadka mila byc z opisu kremowa,kiepsko sie rozprowadza ,krycie srednie ,podkresla suche skorki ,cena wygorowan jak na stoisku firmowym za 18,30 ,za ta kwote mozna kupic duzo lepszy jakosciowo produkt,ladne opakowwanie

Używam tego produktu od: 1mies

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927260].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

DOSKONAŁA JAKOŚĆ ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE! POLECAM!

SZMINKĘ KUPIŁAM JAKIŚ CZAS TEMU , ZAPOMNIAŁAM O NIEJ,A TERAZ ZIMĄ ODKRYŁAM JĄ W KOSMETYCZCE :) JEST BOSKA , OBŁĘDNA, CUDOWNIE KREMOWA, MATOWA Z DELIKATNYM VINYLOWYM POŁYSKIEM ( NIE PRZEPADAM ZA MATOWYM WYKOŃCZENIEM, ANI BROKATEM ) TWORZY NABŁYSZCZAJĄCĄ TAFLĘ BEZ ŻADNYCH DROBINEK ,ANI NAWET POŁYSKU SATYNY, NATOMIAST JEST NA TYLE GĘSTA , ŻE PIĘKNIE PODKREŚLA NATURALNY KOLOR UST, MAM ODCIEŃ 06 , JEST TO JEDYNY STOSOWNY ODCIEŃ CIEMNIEJSZEGO NUDE BEZ EFEKTU TRUPA...PRZEŚLICZNY ODCIEŃ, IDEALNY NA CO DZIEŃ, SZMINKA DODATKOWO PIELĘGNUJE, NIE WYSUSZA I Z PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘGAM PO NIĄ TERAZ ZIMĄ, BO CUDOWNIE OTULA OCHRONNĄ KREMOWĄ WARSTWĄ, WYGLĄDA ŚLICZNIE NAŁOŻONA NA CARMEX W TUBCE ;)

Używam tego produktu od: ROKU
Ilość zużytych opakowań: JEDNO, JUŻ POŁOWA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865111].usefull || 0 }}% pomocna.

niezła

myślę, że każy jest w stanie dobrać z tej serii kolor dla siebie, ja swój znalazłam, była dość wydajna z tego co pamiętam chyba pół roku stosowania. delikatnie nawilżała usta, a stosowałam ją zimą :) na pewno do niej wrócę, ale zimą, bo w lecie wolę bardziej szalone kolory :)

Używam tego produktu od: kupiona 8 miesięcy temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786284].usefull || 0 }}% pomocna.

nie przypadła mi do gustu

mam odcień jasny mleczny róż, numer 02

+ładny kolor, który niestety do mnie nie pasuje

- sztuczny, intensywny, chemiczny zapach !
- kremowość wątpliwa raczej
- odkreśla wszystkie suche skórki na ustach
- kiepska trwałość
- jak na taką jakość cena owinna być niższa

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[757182].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDO!

Posiadam odcień 014, dla mnie to taki nude róż.Na każdą okazje.Od lat jestem jej wierna :) pięknie pachnie, ma bardzo modne opakowanie, u mnie lekko powiększa usta mimo że to nie czerwień.Pomalowanie ust sprawia że twarz jakby cała promienieje :-) Niestety jedyna wada to taka, że jest cieżko dostępna.Przynajmniej w Łodzi do tej pory znalazłam ją tylko w dwóch sklepach kosmetycznych, dlatego kupuje zawsze 2 opakowania...Gorąco polecam tą pomadke!

Używam tego produktu od: kilka lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[729745].usefull || 0 }}% pomocna.

ukochana! :)

Wahałam się, czy wziąć tą pomadkę, ale to był świetny wybór.
Mam kolor 05, ciemniejszy róż, wygląda bardzo naturalnie na ustach i jest to moja najlepiej dobrana szminka z wszystkich które mam, a trochę tego jest :D

Praktycznie nie czuć jej na ustach. Bardzo przyjemnie się nakłada, jest kremowa. Daje matowy efekt i jednocześnie nawilża, co uwielbiam :)

Gdzieś czytałam porównanie tego produktu do tych z Rimmela czy Maybelline. Moim zdaniem Bell jest przyjemniejsza w noszeniu, ale rzeczywiście utrzymuje się krócej, chociaż np po jedzeniu nadal widać jej cieniutką warstwę, pozostaje lekki kolor.
POLECAM :)
Cena to 20 zł w Naturze.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[637022].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemna szminka za niewielkie pieniadze...

Na ta szminke “czailam sie” od dawna, i nie moglam sie doczekac wizyty w Polsce, by w koncu ja kupic! Wybralam kolor 06. Wydaje mi sie, ze to jest wlasnie ta na zdjeciu – fioletowo-rozowa, chlodna, bezdrobinkowa.

Szminka ma sliczne metalowe opakowanie.

Konsystencja szminki jest kremowa, bardzo przyjemna!
Sztyft bardzo latwo sie rozprowadza na ustach i nadaje intensywny kolor. Moj kolor jest kryjacy a na ustach nie jest matowy, lekko lsni. Najlepiej sie ja naklada pedzelkiem i przy lusterku ;)
makijaz ust wyglada naturanie.

Co do wlasciwosci nawilzajacych szminki to mam male watpliwosci, poniewaz szminka nalozona na spierzchniete i suche usta nie wyglada ciekawie – podkresla skorki, sciaga usta. Ale z tego co zauwazylam, to przy wiekszosci szminek tak sie dzieje.
Najlepiej wtedy nalozyc ja na pomadke nawilzajaca, a szminka wowczas ten efekt nawilzenia podtrzyma.
Przy ustach “normalnych” mozna ja zaaplikowac bez wczesniejszego nawilzenia ust i usta pozostaja nawilzone caly czas, miekkie i gladkie.

Przez to ze szminka jest kremowa i kryjaca, calkiem szybko sie zuzywa. Po miesiacu stosowania widac wyrazny ubytek, mimo ze nie uzywam jej dzien w dzien. Mysle jednak ze za takie pieniadze to zadna wada, szminka jakosciowo jest bardzo dobra a efekt swietny!

Szminka schodzi z ust rownomiernie, nie wazy sie i nie zbiera w pionowych zmarszczkach ust. Przyjemnie sie ja stosuje. Ladnie pachnie i nie zostawia sztucznego posmaku w ustach.

Trwalosc szminki jest normalna, zadne wielogodzinny efekt, schodzi przy jedzeniu, piciu czy oblizywaniu ust. Oczywiscie slad szminki jest zostawiany na wszystkim, czym dotkniemy usta pomalowanymi ustami ;)

Podoba mi sie z tej serii jeszcze jeden kolor i na pewno go kupie, a 06 ktory mam, jak sie zuzyje to kupie ponownie. Jest to jedna z moich ulubionych szminek.

Swatche tej szminki oraz innych bedzie mozna zobaczyc na moim blogu, ktory mam zamiar lada chwila uruchomic... zapraszam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[572118].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobra szminka

Posiadam odcień 02, jasny róż.
Pomadka jest bardzo kremowa, daje naprawdę piękny, intensywny kolor. Długo się utrzymuje na ustach za ogromny plus. Bardzo podoba mi się opakowanie, takie eleganckie, nietandetne.
Jedyną wadą jest cena, w HEBE zapłaciłam za nią prawie 20 zł (jak na szminkę, dla mnie to jest całkiem sporo) i za odejmuję pół gwiazdki. W przyszłości chętnie wypróbuję inne odcienie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545846].usefull || 0 }}% pomocna.