Les Plaisirs Nature, Vanille Bourbon EDT (stara wersja)

Les Plaisirs Nature, Vanille Bourbon EDT (stara wersja)

Super zapach za nieduże pieniądze! Pachnie ślicznie wanilią. Jest bardo trwały. Na włosach utrzymuje się aż do ich umycia, a na ubraniach nawet kilka tygodni! Genialny!

Cena: ok. 32zł / 100ml

to nie to

zapach zamówiłam przez interenet wiec sugerowałam sie nutą zapachową z opisu,niestety stwierdzam że zapach jest okropny koło wanili ten zapach nawet nie leżał pachnie jak olejek do ciasta w połaczemou z duża dawką chemi,jest nietrwały i wiecej na pewno go nie kupie:(

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pół

Niefajny

Ten zapach jest dziwny. Niby wanilia, ale czuć jakiś obrzydliwy chemiczno-szczypiący "posmak", mocno spirytusowy. Perfumy pachną, jakby były zepsute, ale nie są, bo wąchałam z innego źródła i zapach był ten sam. Drapiący, ostry, właśnie taka "żyleta" jak ktoś to określił. Szkoda, bo spodziewałam się miękkiej, gładkiej "puchatej" wanilii, a perfumy kupiłam w ciemno. Stoją teraz od paru lat na półce nieużywane, muszę się z końcu ich pozbyć.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

czy ja wiem...?

Dostałam ten perfumy na święta, jednak miałam okazje spróbować ich wcześniej. Strasznie nie podoba mi się początkowy zapach, jest tak ostry jakby wanilia zmieszana z pieprzem.. jednak po jakimś czasie zapach się rozwija i pachnie mi takimi świętami, wanilia, czekolada [nie wiem skąd ją tam wziełam no ale..:D] także spryskać trzeba się minimum pół godziny przed jakimkolwiek wyjściem, jak dla mnie. Flakonik okropnyyyy! i to kartonowe pudełeczko, omg :D no ale, to nie jest najważniejsze, prawda? Cena przystępna, chociaż nie wydałabym własnych pieniędzy na to. Mam nadzieje że uda mi się skończyć te perfumy w ciągu roku, może zapach mi się bardziej spodoba no i plusem jest to, że jest taki świąteczny, zimowy, więc jak najbardziej na teraz, na lato raczej nie bo jest zbyt ciężki.

Używam tego produktu od: jeden dzień, ale wcześniej już próbowałam
Ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze

Make up no make up H&M

Mmmm

Na początku bardzo mi się nie podobał, potem się zaprzyjaźniłam z tym zapechem. :)

+cena
+dostępność
+zapach

- brzydka buteleczka
-trwałość

Taka wanilia to mi się nie podoba :(

Jednak nie. Nie podoba mi się ta wanilia. Nie przeszkadza mi jej słodkość, ani nawet chemiczność. Nie podoba mi się przez to, że jest jakaś "woskowa", pachnie jak świeca aromatyczna o zapachu wanilii. Trwałość w porządku, cała seria wyróżnia się zaskakującą jak na niską cenę jakością,i za to taka ocena. Flakon szpetny, ale nie to jest najważniejsze

Używam tego produktu od: z rok co najmniej miałam, nim szczęśliwie posłałam w świat
Ilość zużytych opakowań: z 15 ml?

naprawdę lubię :) monozapachowy KWC :)

KWC zapachów to nie jest bo mam inne ale wśród tych jedno zapachowych jak najbardziej!!
słodka prawdziwa wanilia, zaskakująco długo sie utrzymuje, ładne opakowanie, do wyboru duża i mała pojemność, wydajny, naprawdę same plusy :)
polecam wielbicielkom ciasteczkowych zapachów :)

Ilość zużytych opakowań: 2 małe buteleczki

truciciel

Jak w tytule - rasowy truciciel.
Jako maniaczka wanilii i wszystkiego co waniliowe, moja siostra O. sprawiła sobie ten oto koszmarek i używała z konsekwencją godną prawdziwego maniaka.
Zero litości.
"Zapach" chemicznej wanilii zionący w każdym pokoju po przejściu wspomnianej O.
Równie dobrze mogłaby wysypać na siebie zgrzewkę proszków waniliowych + proszek do pieczenia jako utrwalacz woni :p.
Aromat waniliowy w szklanych tubkach jest o niebo subtelniejszy i mniej rażący.
Do dziś dziwię się, że kwiatki nie padły od tego :).
Z sympatii do siostry - 1 gwiazdka.

Jestem na tak...:)

Używałam kiedyś wanilii z innej firmy, niestety nie była ona dostępna w Polsce, do tego jej cena była dość wygórowana. Szukałam czegoś tańszego i wtedy trafiłam na YR.

+Zapach, lubię pachnieć jak ciasteczka;)
+Cena
+Utrzymuje się długo na skórze, jeszcze dłużej na ubraniach. Często mnie ludzie pytają na ulicy co to za zapach:)

Nie zauważyłam żadnych minusów, chociaż mógłby się utrzymywać na skórze troszkę dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 3/100ml

cukier waniliowy

wanilia! też przymierzałam się jakiś czas, zanim się zdecydowałam, ale gdy już ją miałam.. czyste szaleństwo. ta woda jest słodka i gorzka zarazem, dodaje energii. na mnie jest dość intensywna, roztacza wokół delikatną woń jeszcze długo po psiknięciu. zapach utrzymuje się tak samo dobrze jak kokos z tej samej linii - czyli od rana do wieczora, a na ubraniach aż do prania. używam o każdej porze dnia i roku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

...

Zachęcona opiniami kupiłam całe 100ml. Zapach słodki. Jedno-nutowy. Utrzymujacy się dość długo "przy skórze" (do 5-6 godzin). Dla mnie za słodki, a szczególnie na lato. Bardziej sprzyjający zimą... Teraz stosuje go tylko na wieczorny spacer by ustrzec się przed komarami. Bardzo tani sposób, żeby się od nich odpędzić. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 25% 100ml

baardzo słodka wanilia:)

Uwielbiam wanilię i od dawna szukałam zapachu, który pachniałby czystą wanilią. W końcu trafiłam na ten zapach, poczytałam wcześniej recenzje i ostrożnie kupiłam mniejszą wersję.

Zapach jest śliczny, nie jest to jakaś chemiczna wanilia czy ta "kuchenna" (chociaż usłyszałam, że pachnie jak aromat do ciasta- mi jednak zupełnie się tak NIE kojarzy). Większość zostało już powiedziane, jest to czysta wanilia, bardzo słodka, palona. Dla mnie zapach jest bardzo słodki, powiedziałabym, że pachnie jak "cukrowa wanilia". Zapach jest naprawdę śliczny, absolutnie polecam wszystkim fanom prawdziwej wanilii :) Jest tani więc warto zaryzykować.

Jest dość trwały, wyczuwam go nawet pod koniec dnia (baardzo lekko). Jest to zapach, który trzyma się typowo blisko skóry i z tego jestem akurat średnio zadowolona. Zapach czuję tylko gdy przystawiam nos do nadgarska, normalnie w ciągu dnia nie wyczuwam go wcale i z tego co zauważyłam inni także - czuć go tylko gdy ktoś, za przeproszeniem, bezpośrednio nas powącha.

Od długiego czasu szukałam zapachu czystej wanilii, a kiedy już znalazłam okazało się, że zapach baardzo szybko mi się znudził (ale tak to bywa z zapachami o jednej tylko nucie), mimo, że uwielbiam wanilię ponad wszystko! Używam właściwie tylko kiedy nie wychodzę z domu, do tego jest moim zdaniem idealny. Nie mdli, nie dusi, taki przyjemny, domowy, sympatyczny. Na wyjścia wolę coś bardziej wyrafinowanego i mniej takiego przytulnego (chociaż po przeczytaniu recenzji a przed zakupem wody byłam pewna, że będzie idealny też na wyjścia). Także polecam z czystym sumieniem :) ale proponuję wersję mniejszą, bo mogą się znudzić tym bardziej, że są dość wydajne.

Mój KWC

Uwielbiam :) Zapach utrzymuje się długo. Poza tym podoba mi się duużżee opakowanie :D

Czasem kiedy jestem gdzieś w towarzystwie, słyszę jak ludzie rozmawiają: "Jak ładnie pachnie. Kto robił ciasto?" :)

Używam tego produktu od:8 czy 9 lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań:niezliczona