Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Paris, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Paris, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Seria lakierów do paznokci o wyjątkowym połysku. Nie wymaga nakładania dodatkowej warstwy preparatu nabłyszczająco-utwardzającego. Bardzo trwały, nie traci połysku. Dostępny w niezwykle modnej kolorystyce.

słaba jakość, ładne kolory

Miałam tylko jeden kolor z tej serii, piękny intensywny róż. Pomimo tego, że jakość lakieru jest bardzo słaba, to zużyłam go do końca ze względu na cudowny kolor. Lakier dość rzadki, mało kryjący, musiałam nakładać aż 3 warstwy do swojego neonowego różu. Wolno schnie na paznokciach, nie jest trwały. Buteleczka o dość oryginalnym kształcie, z za małym pędzelkiem. Trzeba się dużo ,,namachać", żeby dobrze rozłożyć produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480431].usefull || 0 }}% pomocna.

A niech się już kończy to opakowanie...

Posiadam kolor 122. To delikatny róż. Bardzo dziewczęcy, ładnie prezentuje się na dłoniach. Pasuje do kobiecych stylizacji.

Od dłuższego czasu nie przepadam za lakierami Golden Rose. Żałuję, że swego czasu skuszona ich piękną gamą kolorystyczną skusiłam się na zakup nastu sztuk z różnych serii. Po czasie, kiedy znalazłam świetny utrwalacz i wysuszacz z firmy Seche Vite od nowa próbuję przekonać się do malowania paznokci. Czemu zaprzestałam tego wcześniej? Bo lakiery, które posiadam pomimo swoich pięknych kolorów to BARDZO długo schną, co w moim odczuciu sprawia, że ich użytkowanie jest nieprzyjemne.

Zatem...

1) Pędzelek - moim zdaniem jest zbyt mały. Trzeba kilkakrotnie przykładać go do paznokcia, żeby pokryć całą płytkę.
2) Gęstość - bardzo duży plus, że lakier ma odpowiednią gęstość i wraz z upływem czasu nie ulega ona zmianie.
3) Intensywność koloru - jedna warstwa sprawia, że lakier bardzo prześwituje. Trzeba nałożyć ich około 2-3, żeby uzyskać odpowiedni odcień lakieru. Problem jest zwłaszcza przy ciemnych lakierach, kiedy prześwity wyglądają wyjątkowo źle.
4) Schnięcie - zdarzało się, że siedziałam około 2-3 godziny bez ruchu, a później czegoś dotknęłam i okazywało się, że całe malowanie szlak trafił... Ta seria radzi sobie troszkę lepiej. Jak już wspomniałam odkąd używam produktu Seche Vite lakier schnie bardzo szybko i nie robią się na nim żadne odznaczenia, jednak bez tego produktu zawsze to następowało.
5) Trwałość - pomimo stosowania utwardzacza, który radzi sobie świetnie z innymi lakierami to końcówki zaczęły mi odpryskiwać po niecałym dniu. Akurat byłam kilka dni poza domem, więc nie miałam możliwości ich domalować, co nie wyglądało estetycznie. Lakier z innej firmy na trzech innych paznokciach nie miał tego problemu.

Paznokcie po kilku dniach nie zachowały tak ładnego blasku (zresztą od początku go nie miały). Porobiły mi się na nich drobne ryski, których wcześniej nie było.

Przyznam szczerze, że nie jestem zadowolona z tego lakieru. Żałuję, że wolałam zaoszczędzić kilka złotych i go kupić. Następnym razem sięgnę po produkty innych marek. Pomijając problem długiego schnięcia to lakier ten nie prezentuje się na paznokciach zbyt ładnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441016].usefull || 0 }}% pomocna.

Wracam

Wracam do nich bo na moich paznokciach mało co się sprawdza. Mam miękką, kruchą, cienką płytkę. Genetyka- inaczej tego nie mogę wytłumaczyć. Paznokcie mi się rozdwajają regularnie. Mało który lakier jest w stanie jako tako przetrwać dwie doby na moich paznokciach. Ten daje radę. Dla mnie dwie doby bez poprawek to dużo, a ten poza tym, że nie odpryskuje tak szybko jak inne, ładnie się błyszczy, nie muszę nakładać dwóch warstw, ma ładne odcienie no i jest tani. Jest też dosyć trwały pod względem świeżości. Niestety mocno wpływa na żółknienie paznokci. Ciągle jednak szukam czegoś lepszego. Taka mocna 3+, albo 4=

Plusy:
+dosyć trwały
+cena
+błyszczące wykończenie
+gama kolorystyczna
+wystarczy jedna warstwa

Minusy:
-żółknące paznokcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415966].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

OK

Bardzo duży wybór kolorów, dobry pędzelek tzn nie wychodzą włoski, nie czapierzy się, dobrze pokrywa lakierem paznokcie. Trzeba nałożyć kilka warstw (minimum dwie), bo ma słabe krycie. Utrzymuje mi się na paznokciach w stanie idealnym przez dwa dni, potem już pojawiają się małe odpryski na brzegach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374501].usefull || 0 }}% pomocna.

Mięta.

Kupiłam mięte na spróbowanie. I niestety.
Smuży się i odpryskuje.
W dodatku ta piramidka trochę za cienka i za długa jest. Przyzwyczaiłam się do innego rodzaju nakrętek.
Ale:
+ spora gama kolorów
+ nie są drogie

Może miałam pecha?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344556].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet

Posiadałam lakier neonowy różowy z tej serii i niestety baaardzo słabiutko krył. Bez białej bazy byłby do niczego. Kolor fajny, długo się utrzymywał, troche długo wysychał (ale nic dziwnego jak potrafiłam nałożyć go 4 warstwy :P) i dosyć tani. Nie będę się o nim wypowiadać źle bo te cechy, które podałam są charakterystyczne dla neonowych lakierów, więc dam mu jeszcze kiedyś szansę z normalnym kolorem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335706].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Miałam dwa opakowania - biały i jasny perlisty. Perlisty do nieczego, mało krycia i bardzo szybko wysechł. Biały nadal mam i czasem użyję, ale nie polecam.

Bardzo długo schną i mam problem żeby się nie poodgniatał. Krycie takie sobie. Cienki pędzelek, czego bardzo nie lubię. Więcej nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321391].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Bardzo dobry lakier w przystępnej cenie. Dość długo utrzymuje się na paznokciach, ma fajne kolory. Jedyna wada to kształt buteleczki, jest dla mnie niepraktyczna, choć ładna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319381].usefull || 0 }}% pomocna.

najgorsza seria z firmy golden rose

Miałam 2 kolorki tego lakieru jasny róż oraz ciemny granat .Nazwa serii paris nawiązuje do kształtu lakieru który ma przypominać wieże Eiffla . Produkt sam w sobie bardzo przeciętny posiada cienki pędzelek który bardzo smuży i trzeba nakładać kilka warstw aby dobrze pokryć paznokcie kolorki ma bardzo ładne i trwałość również na plus niestety nie skuszę się już na żaden produkt z tej serii jestem zawiedziona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276426].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo

Uwielbiam lakiery z Golden Rose, ale ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Jest dosyć rzadki, Trzeba 3x malować jednego paznokcia, żeby kolor był jednolity i bez smug. Kupiłam jeden i nawet go nie dokończyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252433].usefull || 0 }}% pomocna.