Hair Silk, Maseczka intensywnie pielęgnująca włosy

Hair Silk, Maseczka intensywnie pielęgnująca włosy

Maseczka intensywnie pielęgnująca włosy. Gwarantuje regenerację i wygładzenie, polecana szczególnie dla włosów zniszczonych i po farbowaniu. Zawiera w 1/4 mleczko nawilżające. Po jej użyciu włosy stają się gładkie, jedwabiste i miękkie w dotyku.

Cena: ok. 16 zł

dobra

Świetnie nawilza włoski! Są gładkie, błyszczące, miekkie;) Maseczka jest bardzo wydajna! Zapach jest przyjemny, specyficzny dla kosmetyków dove. Opakowanie mi nie przeszkadza. Własciwie wole takie, niż tubki. polecam

Używam tego produktu od:pół roku

nie rewalacyjna

zużyłam dwa opakowania,więc moje włosy być może się przyzwyczaiły...ogólnie jest dobra,ale niestety na krótką metę.ja oczekuję dogłębnego nawilżenia i odżywienia,a nie na czas używania maski.długofalowych efektów brak.ale jeśli komuś zależy na takim chwilowym efekcie:włosy po niej rzeczywiście wyglądają lepiej,ale efekt nie powala.teraz próbuję kosmetyków profesjonalnych,może będzie lepiej...

Używam tego produktu od:2 lata

bardzo dobra

bardzo dobra maseczka,intensywnie nawilza,wlosy sa miecieutkie,gladkie,nawilzone...jesli o mnie chodzi to naprawde same pozytywy
co prawda sam kosmetyk nie poprawi kondycji włosów ale warto ją uzywać ma rewelacyjne działanie
szkoda tylko ze opkaowanie nie jest troche bardziej pojemne ale w koncu najwazniejsza jest jakosc

Manicure - glitter nails

można

Mam w wersji w granatowym pudełku. Kosmetyk niby całkiem przyzwoity a jednak nie przepadam za nim. Chyba zwyczajnie jestem uprzedzona do Dove :P
Gęsty, kremowy, o typowym i bardzo intensywnym zapachu Dove ( nie lubię). Bardzo ułatwia rozczesywanie, delikatnie wygładza, włosy są miekkie i przyjemne w dotyku. Spektakularnie jednak stanu włosów nie poprawia.

REWELACJA!!!

Świetna maseczka do moich włosków, tak samo jak jej siostra do włosów farbowanych, pozostawia włosy miękkie, błyszczące, nie elektryzuja sie po jej użyciu, zupełnie odmienione; pełne blasku i życia. Naprawdę świetna! Służy moim włoskom. I wydajna. :D

Dobra maseczka

Używam jej w zimie bo dobrze nawilża i zapobiega elektryzowaniu. Po jej użyciu włosy sa gładkie i lśniące. Troche dziwne jest opakowanie wszak dobrze prezentuje sie w łazience ale musze zanurzać palce :) Co do ceny sie nie wypowiadam bo wygrałam ją w konkursie Dove. Według mnie to bardzo udana maseczka, choć cudów tez nie robi :)

bliska ideału;)

Dobrze "nawadnia" włosy;) po umyciu włosy sa śliskie, gładkie, mam wrażenie, ze zdrowsze. Chyba musi działac, skoro moja fryzjerka ostatnio nie ubolewała nad moimi włosami i nie nakazała mi stosować jakąs maskę na włosy;):)
Mam wrażenie, ze włosy są po tej masce jakoś ujarzmione, odżywione i nawilżone.
Koloru nie "zatrzymuje" na włosach. Za to ślicznie i długo pachnie na włosach. I nie aż taka strasznie droga w stosunku do jakości.

Używam tego kosmetyku : skonczylam jedno

skuteczna

często do niej wracam bo sprawdza się nawet w porównaniu z produktami profesjonalnymi a przy tym jest b.przyjemna w użyciu :) ładnie pachnie , zresztą jak wszystkie produkty z tej serii , świetnie nawilża i regeneruje włosy , stają się doslownie jedwabiste , bez problemu się rozczesują , są mięciutkie i przyjemne w dotyku :)

ok

Fajna maseczka. nie obciąża włosów, po użyciu sa miękkie, elastyczne i bardzo bardzo błyszczące. niestety nie spełnia obietnic producenta, nie regeneruje. ale i tak zostaje jednym z moich ulubionych kosmetyków do włosów. zwłaszcza, że starcza na długo, a ja zużywam mnóstwo takich specyfików :)

Naprawdę intensywna

:czytaj:

Ta maseczka to świetna kuracja dla mocno zniszczonych włosów. Efekty widać po pierwszym użyciu: miękkie, lśniące i nawilżone włosy. Poza tym, lubię zapach i konsystencję tego kosmetyku.
Jest tylko jedno "ale": obciąża cienkie włosy, po tej masce są mocno przyklapnięte. Myślę, że lepiej będzie sprawować się na gęstych i ciężkich puklach.

puszy

gesta, trzyma sie na wlosach ale latwo splukuje. mimo to sa inne, lepsze-efekywniejsze (przede wszystkim gliss kur). nawilza troche, odrobine nablyszcza. niestety daje efekt puszystych wlosow ktorego nie pozadam (mam takie z natury, chce je wygladzic). placze wlosy-trudno je juz wyschiete czesac. nieladnie za kwiatowo pachnie.

wiecej nie kupie

może być

Niby nawilża, włosy wyglądają ładnie i dobrze się rozczesują, jednak później już nie widziałam tak rewelacyjnych efektów. Włosy 'przyzwyczaiły się'. Śliczny zapach :)