Ocean Algae, Slender Gel (Żel wyszczuplający)

Ocean Algae, Slender Gel (Żel wyszczuplający)

Skutecznie zwalcza cellulitis. Morszczyn pęcherzykowaty to silny sprzymierzeniec w batalii o szczupłą sylwetkę. Wzmacnia tkankę łączną i wspomaga usuwanie toksyn. Zawiera jod, który przyspiesza komórkową przemianę materii, co pozwala szybko spalać kalorie. Palmaria Palmata poprawia krążenie krwi, zapobiega zatrzymywaniu wody.

To byl moj pierwszy kosmetyk "wyszczuplający". Używałam go jeszcze jako nastolatka - co prawda wtedy to cellulitu trzeba bylo u mnie z lupa szukać ale wierzyło sie w te bajki pisane na etykietkach przez producenta (wstyd sie przyznać ;) ) Wiec byłam święcie przekonana ze w jakiś cudowny sposób mnie wyszczupli :P. Pamiętam ze przyjemnie wygładzał skore, ale to chyba tyle - nie ubyło mi ani grama tłuszczo (ku mojemu niezmiernemu zdziwieniu ;) ). Jak sprawowałby się z cellulitem - nie mam pojęcia. Ale dam 3 *** za mile wspomnienia

Używam tego produktu od: daaawno temu

bardzo lubie

Bardzo lubiłam ta serie oriflemowska szkoda ze wycofana:(. Kosmetyk miał fajna zelowa konsystencje, w miare zapach i dobrze działał. Po kilku tygodniach mozna bylo zauwazyc, ze skora jest lepiej napieta, nawilzona i wygładzona. Jedyny minus przy dwu dziennym uzyciu kiepska wydajnosc, ale i tak polecam, bo mi bardzo pomogł.

Używam tego produktu od:2 lata

taki sobie

ladnie pachnie wiec uzywam go jako balsamu do ciala bo efektow to ni zauwazylam.... moze nie jestem az w takiej potrzebie zaeby zauwazyc i nie stosuje go codziennie ale wedlug mnie nie dziala wyszczuplajaco

Używam tego produktu od:ok temu

dzienny smoky eyes

Daje widoczne efekty

Jest to kosmetyk, który naprawdę daje dobre efekty. Przede wszystkim widocznie ujędrnia skórę, napina ją i sprawia, że wygląda dużo estetyczniej. Moim zdaniem daje natychmiastowy efekt pod tym względem, że skóra od razu po zastosowaniu jest dobrze napięta i nie wygląda na zwiotczałą. Kosmetyk dobrze się wchłania, nie zostawiając na skórze tłustej, czy śliskiej powłoki. Jego zapach jest bardzo intensywny i specyficzny - mnie akurat się podoba, ale jestem pewna, że nie każdy podejdzie do niego w ten sam sposób.

Używam tego produktu od: rok

świetny

Żel bardzo przypomina krem ujędrniający z tej samej serii, konsystencja jest może ciut lżejsza, chociaż też nie jest to zupełnie przezroczysty żel. Wchłania się bardzo dobrze, nie lepi się. Tonuje skórę, wygląda ona lepiej od razu po jego nałożeniu. Dobrze ujędrnia i napina skórę. Zapach świeży, przyjemny. Wygodne opakowanie z poręczną zakrętką.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

świetny

skusiłam się na niego też ze względu na zapach, który jest naprawdę super:) co do samego działania, przyznaję, że nie stosowałam go codziennie, a pomimo to efekty były zdecydowanie widoczne. po nałożeniu czuć było napiętą skórę i rzeczywiście tłuszczyk się spalał. szkofa tylko, że trochę bardziej nie nawilża... no ale cóż, nie można mieć wszystkiego...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

4,5 :D

Bardzo fajny kosmetyk jesli chodzi o efekt naiecia, nawilzenia skory. Pod tym wzgledem nawet ujedrniajacy garnier mu nie dorownuje. Oczywiscie efekt wyszczuplenia pomijamy, ale kosmetyki nie sa od czynienia cudow. Fajne chlodzi cialko + mily zapach... luuuubie :)

Używam tego produktu od: pol roku

Przyjemny

Zel ma dosc przyjemny zapach i fajna konsystencje. Szybko sie wchlania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skorze.
Spelnia swoje zadanie, ale nie do konca, bo cialo staje sie jedynie bardziej gladkiej i sprezyte. Jednak nie sa to jakies spektakularne efekty, a o wyszczuplaniu bez jakichkolwiek cwiczen, mozna zapomniec.
Nie spodobalo mi sie tylko opakowanie z ta niepraktyczna zakretka.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

lepszy od Vichy

Mimo iż dobrze wiem, że tego typu kremy kompletnie nie działają na cellulit i centymetry w obwodzie; mimo iż już raz (i to dość kosztownie) nacięłam się na specyfiku Vichy, który obiecywał pokonać cellulit raz na zawsze, to jednak mimo wszystko daję się złapać w pułapkę marketingową:( Z reguły przy jednoczesnym przypływie gotówki i okresowym obniżeniu zadowolenia z własnego wyglądu.
Ale ten żel jest najlepszy ze wszystkich anty- jakie do tej pory używałam. Pięknie podtrzymuje złudzenia rozbudzone wyszukaną wizualnie reklamą (strony z kosmetykami z serii Ocean Algae to moim zdaniem najładniejsze w całym katalogu).
Żel mocno napina skórę przez co daje wrażenie wygładzenia, ujędrnienia itp. Efekt utrzymuje się aż do zmycia żelu. Ale w każdym razie jakiś efekt jest. Myślę, że to nawet mógłby być przydatny trik na randkę ;)
Jendak trochę wysusza skórę, poza tym pojemność bardzo mała a cena bardzo wysoka :(Używam tego produktu od: ok 3 miesiące

ten zapch....mmmm

Uwiódł mnie:)
rzadko mi się zdarz żeby sięgać ponownie po ten sam kosmetyk,nawet jeśli jest dobry.Po prostu szybko mnie nudzą te same kosmetyki:)
po ten zal-krem sięgnę na pewno, niewyobrażam sobie zeby go nie uzywac:)
-piękny kolorek
-zapach jak marzenie
-super konsystencja kremo-żelu,nie klei się i nie wysusza skóry jak żele
-ładnie wygładza skórę
-super rezulataów antycellulitowych nie widzę,niemniej jakoweś są;)
wada jest bardzo mała wydajność,opakowanie 150 ml stosowane na nogi ,pośladki i brzuch starcza najakieś 10-12 użyć:(
Mimo to polecam,daj się uwieść:D

Używam tego produktu od:1

bardzo miłe zaskoczenie

nigdy jeszcze nie zauwazyłam widocznego efektu po stosowaniu jakiegokolwiek żelu czy kremu wyszczuplającego. tutaj było zupelnie inaczej! po stosowaniu dwa razy dziennie tego żelu przez ok. 2 tygodnie zauważyłam widoczne rezultaty! skóra tuż po nałożeniu specyfiku jest ładnie napięta. wyraźnie zmniejszył mi się cellulit, skóra napięła się an brzuchu. jestem abrdzo zadowolona z tego żelu.zapach ma świeży, dośc intensywny, lecz nie utrzymujący się zbyt długo :) konsystencja bardzo miła. niestety jest on barzdo drogi :( bez promocji napewno nie kupiłabym go. wadą jest również mała wydajnośc (tylko 150ml) natomist efekty są bardzo zadowalające, co bije wyzej wymienione wady :) polecam ten zel.

naprawdę dobry

Naprawdę dobry żel antycellulitowy. Ukrył mój cellulit i świetnie napiął skórę. Nie łudziłam się, ze zlikwiduje go, ponieważ stosowałam juz droższe preparaty, a wcale nie były lepsze. Powiedziałabym nawet, że ten lepiej schował cellulit, niż tamte. Poza tym pięknie pachnie, nawilża skórę, staje się ona gładka. Średnio wydajny, standardowa cena troche zawyzona, ale w promocji jest OK. Polecam :)