Mariza, Soft & Colour, Puder w kulkach

Mariza, Soft & Colour, Puder w kulkach

Lekki puder w postaci różnokolorowych, świetlistych perełek wyrównuje koloryt cery i dodaje jej blasku. Może być stosowany na twarz, dekolt i całe ciało. Świetnie podkreśla opaleniznę, pozostawia efekt zdrowej, gładkiej i rozświetlonej cery.
Dostępny w 3 odcieniach.

Może być

Jeżeli chodzi o jasny odcień to raczej nie nadaje się do nakładania na kości policzkowe jako róż gdyż w ogóle go nie widać. Z drugiej strony świetnie nadaje się do modelowania twarzy i rozjaśniania jej w niektórych miejscach.
Idealny wręcz efekt osiągnęłam mieszając jasny odcień tego pudru z lekko żółtawym pudrem w kulkach firmy Paese. Wyszedł mi kolor w odcieniu zimnego brązu, którego szukam od dłuższego czasu i niestety nie mogę znaleźć.
Jest matowy.

Podsumowując - jest ok, ale w połączeniu z innym pudrem w kulkach.

No i w końcu to produkt w normalnej cenie ! Bez przesady, żeby za zwykłe kulki płacić krocie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Godny polecenia

Bardzo dobry puder. Kulki się nie kruszą i nie robi plam na skórze.
Bardzo dobrze dobrane kolory i fajne rozświetlenie skóry.
Stasuję także na dekold i nie brudzi ubrań.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

dobre.

Kupiłam kulki brązujące z myślą o ładnym konturowaniu twarzy, jednak do konturowania one się niestety nie nadają :/ mam dosyć bladą cerę i przy mocniejszym nałożeniu \\\'kulek\\\' na kości policzkowe jednak przebija mocny i niekorzystny odcień pomarańczu ;/, a ja szukałam czegoś w zimnym brązie. Na opalonej skórze za pewne efekt konturowania też nie będzie zadowalający gdyż będzie za słaby.
Sprytnie wyciągnęłam pomarańczowe kulki z pudełeczka z myślą, że teraz osiągnę zamierzony efekt jednak teraz - są one za jasne na bycie bronzerem i za słabe na bycie rozświetlaczem;/
ogólnie:
- do konturowania twarzy -NIE
- ogólnie ocieplić twarz -tylko DO SKÓRY OPALONEJ

Daję jednak 4 gwizdki bo za tą cenę to jest naprawdę dobrej jakości kosmetyk tylko jak się okazało nie dla wszystkich.

super!

Posiadam kuleczki w kolorach:
-rozświetlający jasny
-brązujący

Jestem z obu bardzo zadowolona. Do tego są tanie i bardzo wydajne. Co prawda nie używam ich długo bo dopiero miesiąc ale już widzę, ze są wydajne :)
POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

Bardzo fajny i tani

Puder jest fajniutki. super rozświetla cerę, nadaje się i do twarzy i do ciała, ważne jest to, że utrzymuje się cały dzień. Jak za te cenę jest wart uwagi. Po co wdawać pieniądze na droższe rozświetlacze, jak możn amieć fajny produkt za niską cenę. Polecam. Dodam, że mam wersję rozświetlającą bez brązującej.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

bardzo dobre

po 1. cena - na prawde niska za taka jakość
po 2. wydajność- stosuje do kilku miesiecy i jeszcez zapewne kilka postosuję
po 3. kolory- ja mam kuleczki brązujące, które nadają delikatny i naturalny odcień

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

EFEKT-CENA = ocena bdb

jestem w szoku, że tak tanie kulki mogą być jednocześnie tak dobre. Mam hopla na punkcie pudrów, mam ich naprawdę bardzo dużo, samych kulek z 10 rodzajów i przyznam szczerze, że MARIZA (13 zł) wypada bardzo bardzo dobrze, zaskakująca dobrze. Oceniam brązujące kulki.
Po pierwsze, nie świecą się na buzi jak choinka,
po drugie-kolor jest brązowy! a nie pomarańczowy
świetnie nadaje się do modelowania buzi
zapachu nie czuję, więc na PLUS
konsystencja jest pudrowa, więc pod twardym włosiem pędzla łatwo je pokruszyć
na ogromny plus jest cena. Jak widać, za 13 zł można kupić świetny produkt.
Nie wysusza mi buzi, utrzymuje się dość długo.
Jest ich dosyć mało, ale jak lubisz eksperymentować z bronzerami, to naprawdę polecam.
Praktycznie same plusy
minusem jest tylko ich delikatna struktura, nie są zbyt mocno zbite i jak pisałam wcześniej trochę się kruszą, przez co należy uważać z ilością nałożoną na pędzelek. Trochę wprawy i efekt świetny

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Wspaniałe kulki

Kulki dostałam w prezencie, nie zawiodłam się, mam te brązujące, są świetne, efekt murowany, super rozświetlają twarz i dekolt,dość długo się utrzymują, są bardzo wydajne, pewnie będą mi służyły jakiś czas.
Bardzo fajnie się prezentują po lecie na opalonej skórze.
Polecam ten produkt.

super za niską cenę

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru, wspaniale rozświetla, nie obsypuje się, efekt jest widoczny bardzo długo, twarz wygląda na wypoczętą, ja mam kulki jasne, takie pasują do mojej karnacji. Dużym plusem jest dość niska cena jak na tak dobry kosmetyk. jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Super kosmetyk , a bardzo tani!

Puder ten daje świetny efekt- bardzo delikatny, subtelny połysk. Jest bardzo naturalny! A w szczególności w połączeniu z jasnym różem- wygląda to bardzo dziewczęco (ale naturalnie) ;)) Aplikacja nie sprawia żadnych problemów- nie osypuje się, co do trwałości to nie za wiele mam do powiedzenia, bo w sumie nie zauważam zniknięcia rozświetlcza ;)) Nie zauważyłam, żeby powodował zaskórniki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: używam nadal 1

Dobry, tani puder

Skusiłam się niską ceną tego pudru i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Bo jest wydajny, do tego dobrze się rozprowadza, nie sypie się zbytnio jak się go już nałozy na twarz czy ramiona. Ogólnie dobry kosmetyk za bardzo niską cenę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dla mnie super

mam odcien najciemniejszy tych kuleczek i jestem bardzo zadowolona...wprawdzie nie nadaje sie na calą twarz gdyz ma duzo drobinek ale na same kosci policzkowe czy dekolt jest swietny.. mysle jeszcze nad zakupem tych najjasniejszych jako highlighter. Polecam

Używam tego produktu od:kilku miesiecy