Yves Rocher, Pur Désir de Fleurs, Mleczko do ciała

Yves Rocher, Pur Désir de Fleurs, Mleczko do ciała

Zmysłowe mleczko do ciała o pięknym zapachu kwiatów (Pur Désir de Lilas - na zdjęciu). Nawilża skórę i pięlęgnuje roztaczając zapach bzu na długo.

Dostępne również inne zapachy: lilia, róża, gardenia, mimoza, kwiat pomarańczy.

Fajny!

Bardzo przyjemny balsam o zapachu bzu. Dobrze nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1.

Kocham, uwielbiam, pragnę !

Mój KWC ! Mleczko samo w sobie spełnia swoją funkcję, czyli nawilża, ale ten ZAPACH ! Kocham zapach bzu ! Pierwszy zestaw dostałam od kogoś jako "nietrafiony pod choinkę". Przechwyciłam i przepadłam. Zapach utrzymuje się w ciągu dnia przez kilka godzin, po dodaniu do tego produktów z serii (żelu pod prysznic, mydła i wody toaletowej) - pachnie się na całego cały dzień :)
Wielki plus za nie testowanie na zwierzętach !

Używam tego produktu od: Od czasu do czasu jak dostanę na prezent :)
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

średniaczek jak za tą cenę

Nie wiem, czy kupiłabym ponownie za tę cenę, bo znam tańsze i lepsze masła, mleczka i balsamy, ale ten dostałam w prezencie razem z żelem o zapachu różanym.

Mleczko bardzo ładnie pachnie, delikatna prawdziwa róża, skóra pachnie jeszcze chwilkę po aplikacji, szkoda że nie dłużej.

Konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka, chwilę się wchłania i trochę marze po skórze.

Nawilżenie w porządku, ale mam skórę normalną, do suchej będzie z pewnością za słabe.

Opakowanie estetyczne, jednak ciężko z niego wydobyć kosmetyk, lubię opakowania z pompką.

Cena regularna nie przyciąga, ale lubię dostawać prezenty ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Wspaniały zapach

Oceniam mleczko do ciała o zapachu bzu.

Cudny zapach!
Mleczko spełnia również swoją rolę, jeśli chodzi o nawilżanie. Pozostawia lekko tłustawą powłokę, która po jakimś czasie się wchłania. Jest wydajne.
Właściwie nie znalazłam żadnych minusów poza jednym - obawiam się, że wycofano ten zapach wraz z wprowadzeniem nowej linii, gdzie też występuje zapach bzu.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Plus za zapach

Nawilża, jak każdy inny, jednak zapach ma bardzo piękny.
Świetnie się rozprowadza dzięki dobrej konsystencji, choć opakowanie utrudnia jego wydobycie.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

całkiem cłakiem

dostałam od koleżanki balsam o zapachu bzu (lilia). Na początku długo nie mogłam przyzwyczaić się do jego zapachu, jednak później przypadł mi do gustu.

Balsam ma dobre działanie nawilżające, skóra jest miękka i gładka. Dobrze się rozsmarowuje i wchłania, choć jest nieco wodnisty, przez co wydaje się mało wydajny.

Na pewno nie wydałabym na niego 29złotych, nie wiem ile kosztuje w promocji.

Kiedyś miałam jeszcze okazję raz wypróbować balsam \'kwiat pomarańczy\', ale nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Piwonii mówię A FUJ!

Niezbyt udanym pomysłem wydaje mi się ocenianie kilku oddzielnych jak by nie było i różnych (składem, zapachem, opakowaniem...) produktów w jednym worku. Ja akurat mam Piwonię, akurat piwonię dostałam na nietrafiony prezent i piwonię oceniam.

Lekkie mleczko o dość rzadkiej konsystencji, szybko wchłaniające się. BARDZO (za bardzo) intensywny zapach, który długo pozostaje, i na skórze i w łazience.
Spektakularnych efektów odżywczo-nawilżających po zastosowaniu nie zauważyłam.

Największym dla mnie problemem, i tudzież powodem dla którego nie skończyłam jeszcze opakowania jest koszmarny zapach. Lubię kwiaty, ale tej piwonii ścierpieć nie mogę - nie podchodzi moim nozdrzom po prostu.

Ogromnym dla mnie plusem jest buteleczka : biało-różowa, która ślicznie wygląda i komponuje się z wystrojem mojej łazienki w stylu *Shabby Chic*.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: nie mogę skończyć...

Świetne, zapach boski!!!

Mam dwa mleczka- Lilia i Piwonia. Są świetne, uwielbiam szczególnie teraz, gdy mamy wiosnę. Typowo wiosenne, orzeźwiające zapachy dające energię na cały dzień. Wczoraj posmarowałam się nim na słońcu, nie wiem czy to zasługa tego cudownego mleczka do ciała, ale po 1,5 godzinie byłam już mocno opalona, a więc spróbujcie, być może jest dobry na słońce :P

PLUSY
+piękne, mocne, orzeźwiające, energetyzujące zapachy
+świetna konsystencja, taka jak lubię
+szybciutko się wchłania
+wydajny
+a...i super nawilża !!!

MINUSY
brak

POLECAM

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte dwa

ok

W zasadzie poprawny balsam do ciała. Dosyć dobrze nawilża, ma bardzo ładny i intensywny zapach, długo utrzymujący się na skórze. Jest całkiem wydajny, ma stosunkowo rzadką konsystencję i szybko się wchłania. Nie zachwyca jednak, nie pozostawia długotrwałego uczucia nawilżenia.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

dziwny zapach

Oceniam mleczko o zapachu kwiatu pomarańczy.
Konsystencja dość rzadka, wchłania się bardzo szybko. Spektakularnych efektów po zastosowaniu nie zauważyłam. Ale i z racji koszmarnego (dla mnie) zapachu nie używałam produktu zbyt regularnie. Ot, po prostu kończyła się data ważności.
Jak już wspomniałam: zapach był koszmarny. Ciężki, nużący, mdły. I oczywiście utrzymywał się dłuuuugo. Nie wiem, czy tak pachną kwiaty pomarańczy, ale wyobrażałam to sobie inaczej.
Na pewno wypróbuję mleczko o zapachu bzu. Tu nie spodziewam się porazki.

Używam tego produktu od: morduję od dawna

zapach przede wszystkim

Ja również mam mleczko o zapachu bzu. I jak cała seria, mleczko pachnie pięknie, zapach na skórze jest delikatny i subtelny, ale także dosyć trwały.
Konsystencja bardzo rzadka, lejąca, mleczko wchłania się szybko, pozostawiając skórę dość dobrze nawilżoną i pachnącą. Przy regularnym używaniu skóra stała się odrobinę gładsza.
Mleczko jest bardzo niewydajne, a cena nie jest najniższa.
Butelka ładna i praktyczna.

Ogólnie jako uzupełnienie serii polecam, ale jako środek pielęgnacyjny to mleczko jest przeciętne.

Ilość zużytych opakowań:kończę 1

lubię

Posiadam wersję o zapachu bzu.
Jako element całej bzowej serii mleczko wypada najlepiej (zasługuje na 4,5). Pachnie pięknie, jak wszystkie te produkty, ale też rewelacyjnie nawilża i wygładza, dając efekt aksamitnej skóry. Szybko się wchłania, lecz zapach utrzymuje się naprawdę długo.
Największym minusem jest wydajność - ze względu na dość płynną konsystencję stosunkowo szybko ubywa go z opakowania.