Adidas Woman, Sport (Dezodorant do ciała)

Adidas Woman, Sport (Dezodorant do ciała)

Perfumowany dezodorant do ciała z serii adidas (coty) występujący w kilku przyjemnych, orzeźwiających wersjach zapachowych (m.in. Fitness, Active). Doskonały dla kobiet aktywnych, uprawiających sporty.
Zawiera alkohol.

Pojemność jednej buteleczki to 75 ml.
Cena: około 10 zł

Taki sobie, o.

Zwyklaczek.
Średnio chronił, średnio pachniał.
Zostawiał białe ślady a to doprowadza mnie do szału.
Używałam jednocześnie dezodorantu oraz roll-on\'u.
Myślę że są lepsze dezodoranty w tej samej a nawet niższej cenie choć na ulubieńca jeszcze nie trafiłam ;)

Używałam niebieskiej wersji, trzeba przyznać ze był wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie, nie, nie!

Dostałam kiedyś w prezencie z żelem pod prysznic. Później chyba kupiłam jeden jedyny raz tak "sama z siebie". Fajnie, bo nie trzeba czekać aż wyschnie, jak to bywa z kulką. Jednak dezodorant zostawia taki tłusty filtr pod pachą. A jak skóra się spoci podczas biegania to robią się takie suche kuleczki, nie wiem jak to nazwać.. Generalnie pociłam się po nim, zapachu też do końca nie neutralizował i ślady na ubraniach też zostawały.

Używam tego produktu od: dawno temu, już nie używam
Ilość zużytych opakowań: bodajże 2, całe

Taki sobie

Używam go czasami jak nie mam czasu żeby czekać aż wyschnie mi dezodorant w kulce. Dla mnie ten dezodorant jest naprawdę bardzo średni. Nie trzyma za dobrze, pocę się po nim. Ma intensywny zapach, co niestety mi nie odpowiada. Chociaż ja ogólnie nie lubię dezodorantów do pryskania. Z tych wszystkich co miałam ten jeszcze ujdzie, ale rewelacyjny nie jest.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

mój typ

używam od bardzo dawna, miałam wszystkie zapachy, najbardziej przypadł mi do gustu ten granatowy, różowy też jest ok. Zapach są wyczuwalne i dość intensywne, zatem jeśli używam perfum, o lżejszym zapachu wtedy używam wersji z białą nakrętką -PURE.

Co najważniejsze jako antyperspirant się sprawdza i to lepiej niż dobrze.

Używam tego produktu od: długo, długo
Ilość zużytych opakowań: dużo, 15 na pewno

nie wiem jak ocenic..

Mialam niebieski i pomaranczowy i jeszcze jakis, ale nie pamietam. Niebieski mial najlepszy zapach, najgorszy byl pomaranczowy. Niestety, ledwo rozpoczelam pomaranczowy, a juz musialam go wyrzucic, bo potwornie mnie uczulil. Skora pod pachami wygladala jak poparzona, piekla i bolala. 3 nie zaczelam dostala go moja mama. Nie wiem dlaczego tak mnie uczulil. Gdy uzywalam niebieskiego wszystko bylo ok. Co do dzialania- nie mam problemow z poceniem, dla mnie to byl dobry dezodorant, jednak nie powtorze zakupu, bo dermatolog zabronila mi uzywania dezodorantow w sprayu i z alkoholem... :)

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 cale, drugie 1 psik

Niezły

Ma przyjemny zapach i przyjemnie odświeża, ale nie jest jakiś rewolucyjny jeżeli chodzi o niepocenie się po wysiłku fizycznym, ale i tak polecam - bardzo sympatyczny dezodorant.

znośny

zaletyładne zapachy
skuteczne w miarę małe wszędzie się mieszczą ale przez to są niestety niewydajne zapach dość długo utrzymuje się po użyciu ale za tą cenę radzę nabyć coś o większej pojemności.

średni

Kupiłam ten dezodorant w promocji razemz wodą i żelem pod prysznic.
Zapaszek fajny, ale nie trzyma sie na skórze. Żel też sie nie sprawdził :(

są lepsze.

Dezodorant ten nie jest najlepszym, jaki używałam. Ma nieporęczne opakowanie, a zapach utrzymuje się na ciele krótko. Jest wydajny i niedrogi. Zapachy są mdłe, nieświeże i duszące, nie do używania latem. Są lepsze.Ilość zuzytych opakowań: zużyłam niecałe jedno opakowanie