Fluo Club, Cień do powiek w żelu

Fluo Club, Cień do powiek w żelu

Cień do powiek w żelu z serii FLUO CLUB MANHATTAN. Dostępny w kilku kolorach (m.in. różowym i pomarańczowym), zapewnia fluoresencyjne efekty w świetle dyskotek. Kosmetyk zamknięty w ciekawym, niedużym opakowaniu z łatwością mieści się w kosmetyczce. Zawartość buteleczki to kilka ml.

Cena: ok. 20 zł

Do ciała - tak!

Dostałam go kiedyś,kiedyś jako gratis za zakupy w Rossmannie - kolor: złoty :)

Do powiek niestety się nie nadawał,zbierał się w załamaniu i brzydko to wygladało.
Mial dziwny zapach i nieciekawą żelową konystecją.

Ale do ciała... bajka! pamiętam jeszcze jakie malunki na ciele nim uskuteczniałam :] na dyskotece wyglądało to świetnie :D

Wydajność bardzo kiepska,skończył się w tempie błyskawicznym.

Nie kupię z prostego powodu, został wycofany ze sprzedaży.

Używam tego produktu od:Bardzo dawno temu... ;)
Ilość zużytych opakowań:Jedno.

fajne coś

Zupełnie przyjemna rzecz. Znalazłam go między zapomnianymi kosmetykami - może odrobinkę wysechł ale dalej jest ok.
Mam kolor złoty, fajnie się nakłada, można go stosować nie tylko na oczy. Daje dobry efekt zarówno w dzień jak i w nocy. Stosuję go dość cienką warstwą i mnie sie wcale nie wałkuje...
Fajna zabawka ;)

Używam tego produktu od:bardzo dawna...
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

NIE!

Naszczęscie dostałam je w prezencie (zielony i pomarańczowy) były juz chyba troche uzywane. Jakos nie specjalnie spełniał swoje funkcje. W ogóle nie chciał wyschnąc, nie dał sie posmarowac na całym oku bo zaraz robiły sie w załamaniach powiek mało estetyczne kreski. Zupełnie nie wart swojej ceny i juz go chyba faktycznie nie ma na rynku.

depilacja zalety

bubel

a fuj, coś takiego powinno być wycofane z rynku (i już chyba jest). Klei się to, zbiera w załamaniu powieki, czy tym się można posługiwać. Naprawdę okropne są te cienie, absolutnie nie warte swojej ceny

lubię go.

Cień jest mały i poręczny, ale nie wydajny. Manhattan chociaż raz wykazał się pomysłowością, i wypuścił wielofunkcyjny kosmetyk – bo cień może służyć zarówno do ozdabiania oczu, jak i ust, a nawet do malowania ciekawych wzorów na ciele. Ładnie błyszczy się w świetle dyskotek, i przyjemnie – choć nieco chemicznie – pachnie. Jest trwały, a jeśli niedużo go nałożymy wygląda transparentnie. Zawiera drobne, prawie niewidoczne drobinki brokatu. Może uczulać. Minusy produktu to cena i mały wybór kolorów.Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno