Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nail Art, Express Dry Drops (Wysuszacz do lakieru)

Nail Art, Express Dry Drops (Wysuszacz do lakieru)

Cena już od 8,46 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Ekspresowy płyn przyspieszający wysychanie lakieru. Osusza lakier do paznokci w ciągu 60 sekund. Stosuj 1 - 2 krople na świeżo pomalowane paznokcie.

Sama nie wiem...

Nie jestem przekonana czy działają...

:) + łatwo i dobrze się aplikuje - posiada kroplomierz, którym swobodnie nabiera sie potrzebną ilośc kosmetyku. Mnie łatwo obsługuje się ten kroplomierz i nie mam problemów z aplikacja.
:) + konsystencja - płynna, oleista. Zapobiega to smużeniu kalieru gdyż nie maziamy żadnym pędzelkiem po świezo nałożonym lekierze tylko kłądziemy na środek każdego paznokcia kropelkę preparatu, który natychmiast rozprzestrzenia się na całą płytkę.
:) + nabłyszcza - ale krótkotrwale, do umycia dłoni - zmywamy bowiem ten olejek z paznokci
:) + nie rozcieńcza, nie smuży ani nie roluje lakieru
:) + nawilża skórki! Oleista substancja wchłania się w skórki i wyglądają na zdrowe
:) + łatwo się zmywa
:) + nie podrażnia ani nie uczula
:) + spora pojemność
:) + wydajność - juz kilka lat używam, maksymalnie kilka razy w miesiącu i sporo zostało
:) + cena też bardzo atraktyjna - tego typu kosmetyki nie powinny być droższe niż lakier

:( - nie zauważyłam efektu przyspieszania wysychania. Jak wcześniej miewałam poduszkę odbitą na lakierze, to teraz mam nadal :-/

Zastanawia mnie, czy może działanie tego kosmetyku zalezy od lakieru i jego składu. Może jednymi lakierami działa fanstacztycznie kiedy zupełnie nie wpływa na inne. No coż, będę nadal testowac z innymi lakierami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523661].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny!

Kupiłam ten produkt skuszona recenzjami i zakupu nie żałowałam (może póki go po prostu nie zgubiłam :) ). Produkt okazał się świetny, zdecydowanie przyspieszał proces wysychania lakieru. Wydłużał również jego trwałość i pięknie nabłyszczał.

Plusy:
- działa, co najważniejsze! przyspiesza wysychanie, utrwala, nabłyszcza
- przy okazji nawilża suche skórki
- dość wydajny produkt
- cena
- dostępność

Minusy:
- oleista konsystencja, przez co ciężko korzysta się z pipety (zwłaszcza gdy trzeba zająć się już drugą ręką)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517306].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Kupiłam z polecenia koleżanki i nie żałuje! To jest to czego od dawna szukałam! Świetny produkt dla osób, które tak jak ja nie usiedzą i nie lubią czekać aż lakier im porządnie zaschnie. Na etykiecie jest napisane, że paznokcie są utrwalone w 60 sekund, ale ja wole poczekać 10-15 minut i mam 100% pewność, że lakier się mi nigdzie nie odbije.
Plusy:
- paznokcie są szybko utrwalone, super produkt jak ktoś nie lubi czekać pół dnia,
- nie ma zapachu,
- wygodna aplikacja pipetą,
- nie wpływa na trwałość lakieru, najczęściej nakładam na dwie warstwy lakieru,
- wydajny, 2 lub 3 krople na paznokieć wystarczą.
Minusy:
- konsystencja trochę tłusta i trzeba uważać żeby czegoś nie pobrudzić,
- czasami tworzy jakby biały nalot na paznokciu, ale zmywa się z czasem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272021].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Super!

Plusy:
+ przyspiesza faktycznie wysychanie lakieru, jednak chwilkę trzeba odczekać
+ szybka i łatwa aplikacja
+ tani
+ fajne wygodne szklane opakowanie z pipetą

Minusów nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246408].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnie

Minusy:
- nieprzyjemny zapach
- dziwna konsystencja, niby wodniste ale jednocześnie jest jakieś tłuste ;p

Plusy:
- wydajny
- praktyczny i poręczny aplikator

Z jednymi lakierami działa lepiej, z innymi trochę gorzej.
Trochę przyśpiesza wysychanie lakieru, ale nie jest to efekt "wow".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118126].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatna rzecz.

Bardzo lubię przyspieszacze wysychania lakieru, bo lubię to, co ułatwia życie. :) Nie lubię czekać na to, żeby lakier porządnie dosechł, zatem stosuję przyspieszacze. Obecnie zużywam już drugą buteleczkę kropli od Essence.

* Produkt ma postać bezwonnej i bezbarwnej wody. Nie jest to typowe H2O, jest lekko tłustawa. Jesteśmy jakby w połowie drogi między wodą, a olejkiem.
* Swoje podstawowe zadanie ten produkt, co do zasady spełnia. Nie jest tak, że po zaaplikowaniu wysuszacza na paznokieć ten robi się automatycznie suchy i lakier staje się twardy i nienaruszalny. Piękne by to było, acz tak się nie dzieje. Niewątpliwie jednak kropelki przyspieszają schnięcie. Pokrywają świeży lakier ochronną, błyszczącą warstewką, która pomaga mu przysychać. Przy aplikacji kropelki rozlewają się też po skórkach i stole ;) i wszystko robi się tłuste. Fajne jest to, że nie wysuszają skóry wokół paznokci. Zgodzę się, że efektywność tego produktu może zależeć od tego, z jakim lakierem przyjdzie mu współpracować. Ja używałam go w kontakcie z lakierami między innymi Astor, Bell, Miss Sporty, Essence, czy Avon i generalnie wielkiej rozbieżności nie było. Stosowałam krople tylko do tradycyjnych, jednolitych, błyszczących lakierów. Nie wiem, czy mogą one zmieniać właściwości lakierów matowych, brokatowych, czy innych jakkolwiek bardziej wymyślnych.
* Krople znajdują się w małej, szklanej, przezroczystej buteleczce. Aplikuje się je za pomocą niewielkiej pipetki i to ona jest głównym źródłem mojej frustracji a propos tego produktu. Jest bowiem bardzo niewielka i ciężko nią operować. Nie miałam nigdy wysuszacza, który aplikowałby się inaczej (miałam swego czasu taki z Czterech Pór Roku, który działał na podobnej zasadzie). Sam sposób zły nie jest, niezbyt przemyślana jest jednak właśnie pipetka - guma, którą musimy nacisnąć, żeby uwolnić kropelki jest zbyt mała i bardzo twarda i ciężko się nią obsłużyć.
* Wysuszacz kosztuje ok 10-12 złotych i dostaniemy go w każdej drogerii, która ma szafę Essence. Ja najczęściej kupuję je w Hebe lub w Rossmannie. Zauważyłam jednak, że w tym drugim często tego produktu brakuje, widać po prostu ma wzięcie.

Jeśli zużyję to opakowanie to wielce prawdopodobnym jest, że kupię następne. Wysuszacz spełnia swoje zadanie, a nie rujnuje lakieru. Jest tani, wydajny i łatwy w obsłudze.

Używam tego produktu od: Ok. pół roku.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117216].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Dobry produkt w niskiej cenie. Wysuszacz spełnia swoje zadanie, po jego użyciu lakier schnie szybciej, dodatkowo wysuszacz zostawia na paznokciach warstwę ochronną. Zamknięty jest w małej buteleczce z wygodną pipetką. Minusem jest wydajność, ja często zmieniam kolor paznokci i produkt szybko się kończy. Trzeba uważać przy aplikacji, żeby nie pobrudzić ubrań ;)

Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991222].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

U mnie się absolutnie sprawdził. Testowałam go z lakierem Essie, który sam z siebie dość szybko schnie. Efekt: kiedy nakładam kroplę na ostatni paznokieć to ten pierwszy jest już praktycznie suchy. Jeszcze nigdy wysychanie paznokci nie było tak przyjemne.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991180].usefull || 0 }}% pomocna.

bubel

Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Niestety negatywnie mnie zaskoczył. Prawie w ogóle nie przyspiesza wysychania lakieru. Już lepszy efekt daje zamoczenie palców w wodzie (słyszałam o takim patencie). Oczywiście nie kupię go ponownie, bo to dla mnie bubel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961478].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku

Całkiem przydatny produkt, choć niepozbawiony wad.
Rzeczywiście, co do zasady, przyspiesza wysychanie lakieru - znacznie upraszcza to manicure, ale jak napisała moja poprzedniczka są i takie lakiery, które pomimo użycia kropli Essence schną w swoim tempie. Nie wiem od czego to zależy, od rodzaju czy od składu lakieru ? Jednakże w większości przypadków krople działąją jak należy i skracają oczekiwanie na wyschnięcie lakieru.
Krople nie przesuszają ani płytki paznokci ani skórek wokół. Przystępna cena. Wydajny.
Na minus dozowanie, mało precyzyjne - nabieramy kroplomierzem i wyciskamy kropelkę na paznokieć, niekiedy kropla rozlewa się nietylko po paznokciu, ale spływa po palcach. Kiedyś miałam wysuszacz w atomizerze i taki sposób dozowania bardziej mi odpowiadał.
Generalnie jednak jest to udany kosmetyk, który znacznie skraca manicure. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953784].usefull || 0 }}% pomocna.