Żel do twarzy, ciała i włosów z brokatem Fun Line, Kolastyna

Żel do twarzy, ciała i włosów z brokatem Fun Line, Kolastyna

Przejrzyste żele z brokatem z serii FUN LINE (KOLASTYNA) bardzo łatwo rozprowadzają się na ciele jak i na włosach, dając intensywny połysk i długo się utrzymując. Niezwykle zmysłowy, trwały zapach jest dodatkowym atutem tych kosmetyków.
Dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych: Złoto pustyni, Srebro Alaski, Kameleon, Róż indyjski, Szamaragdowa zieleń i Lazurowy błękit. W jednej tubce jest 75 ml kosmetyku. Na zdjęciu opisywany kosmetyk to pierwszy i drugi z lewej.

Cena: ok. 10 zł / 75 ml

kiedyś tak, teraz nie

Żel kupiłam dosyć dawno, kiedy jeszcze miałam naście lat;-) Wtedy to był ekstra dodatek na szkolną dyskotekę, ale dzisiaj to już trochę obciach i tandeta. Ogólnie uważam, że produkt ten używany od czasu do czasu przez nastolatki może być pomocny, natomiast nie polecam go na co dzień ;-) U mnie powodował podrażnienia skóry no i trochę również łupież na głowie. Mimo to jako zabawka jest ok. ;-)

Używam tego produktu od: wielu lat

ok

Dostałam ten żel parę lat temu do jakieś gazety młodzieżowej. Efekt był fajny, opakowanie wygodne, zapach nie przeszkadzał. Utrzymywał się długo, nie ścierał, ani nie brudził ubrań. Obecnie nie lubię brokatów, ale gdybym miała coś takiego używać to bym zapewne to kupiła.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2 całe

Bardzo fajny

Żel dostałam już ładnych pare lat temu w kolorze "lazurowy błękit". Kosmetyk jest bardzo wydajny, jednak używany na skórze lepi się kilka minut. Po wchłonięciu zostaje równomiernie błyszczący brokat - genialnie wygląda w świetle UV:) Trwały, trzyma się całą imprezę. Nie testowałam go na włosach, ale na ciele sprawdził się. Niestety termin ważności mija w czerwcu, więc będę musiała poszukać podobnego produktu, bo dawno nie widziałam w moim mieście żelu Kolastyny...

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Manicure - glitter nails

może być

Dostałam kiedyś próbkę żelu, dosyć sporą- 30 ml (w porownaniu z 75 ml w normalnym opakowaniu). Łatwo się nakłada i ma ledwo wyczuwalny zapach. Dużo sporawych drobinek, miałam wersję złotą. Po aplikacji, to co zostanie na rękach, łatwo zmyc wodą, tak samo z ciało. Czasem schodzi za szybko (zanim się wróci do domu).

Brokat

Moze byc. Drobinki nie skupiaja sie w jednym miejscu, zapach calkiem przyjemny, jednak mam problem z aplikacja :( Musze czekac chwile az sie wchlonie :( a brokat zostaje np. na ubraniu. Moim zdanie *** za jakosc i *** za trwalosc powinny byc ok. I tyle :)

dobry

Używałam ten żel jakieś 2 lata temu na sylwestra i byłam z niego bardz zadowolona. Ma ślicznie błyszczące drobinki, jest delikatny, nie kleił się, nakładając go na ciało czy włosy nie miałam żadnego problemu, trzyma się dość długo no i cena nie jest za wysoka.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
jedno ale zaupię chyba także w tym roku

Zadowalający

Zakupilam go do nabłyszczenia fryzury na studniówkę 2 lata temu, był bardzo dobry, nie ścierał się , nie opadal, dodatkowo posmarowałam nim trochę ciało i nawet o dziwo nie zostawał na ubraniach innych osob jak to brokaty mają w zwyczaju. Kolejna zaleta nie kleił się. Jednak jak dla mnei nie jest idealny głównie z powodu zapachu (pachnie tak samo od początku , zeby nie było że się przeterminował :), poza tym drobinki są trochę za duże, wolę subtelniejszy błysk ...

Fajny

fajny Kosmetyk przydaje się na dyskoteki, mam ten złoty. Fajnie wyglada na ciele, na włosach też efekt jest choć delikatny, jest dosyć trwały, jednak po kilku godzinach brokat zaczyna się osypytać kiedy żel wysycha. Początkowy efekt jednak jest bardzo ładny
ilość zużytych opakowań: 1

Nic specjalnego...

Chciałam najpierw wypróbować cóż to takiego, więc dowiedziawszy się o próbce w jakimś czasopiśmie - zakupiłam i przetestowałam. To był dobry pomysł, bo mimo iż żele nie są specjalnie drogie - miałabym wyrzuty za pieniądze wyrzucone w błoto. Problemy zaczynają się już przy nakładaniu, żel osiada wszędzie gdzie nie trzeba, trudno go zmyć po aplikacji z rąk. Na włosach jest bardzo nietrwały. Osobiście poszukam innych kosmetyków zawierających brokat...

fajny

Pojawia sie na prawie kazdej imprezie-u mnie albo moich kolezanek.Ladnie wyglada na ciele,nie jst tandetny,dosc duzo drobinek,ktore ladnie lsnia.Nie jest drogi i dlugo trzyma sie na ciele.Z wlosami nie probowalam.Ilość zużytych opakowań: 2

Bajera

Mam próbkę z gazety o kolorze złotym. Długo się trzyma, nie ma problemu z nałożeniem go tam gdzie chcę. Jak tylko skończy mi się próbka to kupię cały, bo warto. Polecam.

plus dla kolastyny!

Kupno tego żelu było strzałem w dziesiątkę. Jest niezwykle wydajny i niedrogi, mamy też do wyboru dużo intrygujących kolorów. Żel przyjemnie pachnie (nie czuć w nim ani odrobiny chemii) i długo utrzymuje się na skórze. Nawilża skórę i – o dziwo – ma właściwości pielęgnacyjne i odświeżające. Nie klei się, łatwo nałożyć go na ciało. Wyraźnie się błyszczy, a nałożony na włosy wcale ich nie przetłuszcza. Za całą serię Fun Line daję KOLASTYNIE dużego plusa!Ilość zużytych opakowań: jedna próbka w kolorze złota, i niecałe duże opakowanie w kolorze srebra