Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Tołpa, Planet of Nature, Regenerujący krem-koncentrat do rąk

Tołpa, Planet of Nature, Regenerujący krem-koncentrat do rąk

Cena już od 8,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regenerujący krem-koncentrat do rąk z serii Tpołpy Planet of Nature. Regeneruje i odżywia. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Wygładza i uelastycznia skórę rąk oraz chroni ją przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Wskazania: wrażliwa, sucha i zniszczona skóra dłoni.
Zregeneruj skórę dłoni i spraw, by była gładka. Dzięki ekstraktom roślinnym krem-koncentrat zregeneruje, odżywi, nawilży i odnowi skórę rąk. Stosując go codziennie dłonie odzyskają gładkość, witalność, miękkość i elastyczność.
Składniki roślinne: olej palmowy, masło shea, alantoina.

Przyjemniaczek

Bardzo dobry krem do rąk. Chyba najlepszy jaki używałam. Jeśli chodzi o efekty to są one porównywalne do kremu L\\\'Occitane z masłem Kartie. Krem jest dość rzadki co mi się podoba. Nie jest zbyt tłusty, dzięki czemu szybko się wchłania. Ale przy tym świetnie nawilża i wygładza skórę dłoni. Podoba mi się jego zapach. Do tego jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835022].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie super!

Nie rozumiem, skąd te słabe opinie, wg mnie to jeden z lepszych kremów do rąk, jakie było dane mi używać.

+ nawilża, szybko się wchłania, bardzo ładnie pachnie, ręce są po nim 'aksamitne' i efekt utrzymuje się dłużej niż 5 minut.

- wodnista konsystencja (jak dla mnie jedyny i niewiele znaczący minus)

Ogólnie bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196813].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem do rąk.

Bardzo fajny lekki nawilżający krem.

+Lekki
+Doskonale nawilża
+Przyjemny zapach

-Bardzo rzadki
-Długo się wchłania

Mimo minusów - polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007398].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla moich dłoni- NIE.

Krem kupiłam na promocji w Rossmannie za około 5 złotych, lubię produkty marki Tołpa więc chętnie po owy krem sięgnęłam.
Zacznę jednak od tego, że moja skóra dłoni sporo już przeszła -szorowanie w detergentach, ciągłe mycie naczyń bez rękawiczek (NIGDY więcej!), skromna pielęgnacja dłoni, unikanie ochronnych kremów do rąk... słowem KATASTROFA !
Od jakiegoś czasu wprowadziłam jednak na stałe do swojej pielęgnacji kremy do rąk, staram się co jakiś czas wymieniać, bo moja skóra szybko przyzwyczaja się danego kremu.
Lubię kremy tłuste, które zostawiają lepki film na dłoniach. Sięgnęłam więc po Tołpe ... i szybko się rozczarowałam!
Krem nie nawilża, jedynie na chwile i to tylko i wyłącznie wtedy gdy nałoży się 1/3 tubki.
Nawet nie do pierwszego mycia rąk. On po prostu wsiąka w skórę i nie dzieję się zupełnie nic.
Konsystencja również nie jest najlepsza, kiedy pierwszy raz go otworzyłam sporo mi się wylało- jest bardzo lejąca!
Wchłania się dosyć szybko, jednak ja akurat wolę kremy , które potrzebują troszkę czasu aby się wchłonąć , ten natomiast wsiąka i znika- ot tyle!
Cieszę się, że kupiłam go na promocji, bo normalnie kosztuje około 10 złotych.
Co do wydajności mam go ponad tydzień a została mi mniejsza połowa- słabiutko.
Generalnie nie polecam go osobom, które mają suchą skórę dłoni, wręcz szorstką miejscami.
Na pewno nie jest to dobry nawilżający krem, raczej baardzo przeciętny.
Dodam może jeszcze, że zapach mi odpowiada, nie jest jakiś nachalny, brakuje mi w nim jednak naturalności z jakiej słynie Tołpa.
Daje półtora gwiazdki za to, że mnie nie uczulił, co również cenię w kosmetykach tego typu.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979783].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Jestem zadowolona :)

Kupiony przypadkiem, zachęcona przez panią ekspedientkę ;) Dla mnie jest super, nie mam do niego większych zastrzeżeń.

Plusy:
- zapach
- moim zdaniem dobrze nawilża
- w jakimś stopniu regeneruje
- odżywia

Minusy:
- trzeba chwilkę poczekać zanim się wchłonie

Jak dla mnie spełnia swoją funkcje. Są kremy droższe, które nie robią faktycznie nic z naszymi dłońmi , ten się spisuje :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958175].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko na noc

Witam! Ten produkt zakupiłem w aptece, bo był na promocji a ja lubię tą firmę. Na początku krem wydawał się beznadziejny. Jednak z czasem zacząłem go używać na noc i tu właśnie sprawdził się doskonale. Skóra rano jest nawilżona i wyraźnie zregenerowana. Przyspiesza gojenie się małych ranek, nawilża i odżywia. Krem jest bardzo mało wydajny, ale jest w miarę tani. :) Generalnie polecam tylko na noc.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania i trzecie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955074].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziew

Kupiłam, bo był w promocji w hebe. Miała być rewelacja, naprawdę mocno regenerujący krem, a tu wielkie rozczarowanie, bo to coś nie robi nic. Nie ma nawet co się rozpisywać, zero efektów, nawet dobrze nie nawilża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954487].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepski

Długo czaiłam się na to, aby kupić coś firmy Tołpa. Doczekałam się promocji i padło na ten krem, dałam za niego coś ok. 6 złotych, czyli nie tak dużo. Jest to produkt polski więc cieszyłam się z tego zakupu. Zaciekawił mnie też ekologiczny torf w składzie, przekonał olej palmowy i masło shea.

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego produktu. Niestety, przeliczyłam się. Mimo że nie mam skóry wrażliwej, suchej czy zniszczonej to śmiem twierdzić, że ten produkt nikomu nic nie zregeneruje ani nie rozwiąże problemów skóry na dłoniach.

PLUSY:
- zapach jest ładny, ale dla "wrażliwych" może być bardzo drażniący - dla mnie jest OK,
- ładna, estetyczna tubka,
- wygodne otwieranie,
- łatwo się rozsmarowuje ze względu na dość lejącą konsystencję,
- po nałożeniu nie mam uczucia dyskomfortu związanego z czymś lepkim na dłoniach,
- polski produkt.

MINUSY:
- słabo się wchłania, a jeśli już to raczej bez pośpiechu,
- nie nawilża lekko przesuszonej skóry rąk, a co dopiero mówić o regeneracji tej zniszczonej!
- ulgę daje tylko na krótki czas,
- absolutnie nie ochroni skóry w czasie zimy.

Reasumując, nie jest to produkt wart kupna. Już lepiej kupić sobiekrem z Czterech pór roku - tańsze o połowę i zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952239].usefull || 0 }}% pomocna.

zakochana po uszy!

Krem świetnie pielęgnuje zmęczoną i suchą skórę dłoni. Nie powoduje podrażnień, ani nie powoduje, że skóra jest napięta. Wręcz przeciwnie – świetnie nawilża i natłuszcza skórę, regeneruje podrażnienia wynikłe z niskiej temperatury powietrza. Dla mnie idealny!

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949989].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykły krem

Tzw koncentrat to zwykły krem do rąk, ma lekką konsystencję więc szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu ale niestety efekt nie jest długotrwały. Cena zbyt wysoka, na szczęście zakupiłam go w promocji.
Zapach osobiście mnie nie drażni.
Krem na pewno nie poradziłby sobie z mocno przesuszonymi i zniszczonymi dłońmi jak informuje producent.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945618].usefull || 0 }}% pomocna.

Troche mu brakuje do ideału.

Ciągle się daje nabrać na promocje. Raz kupiłam ten krem w SP, drugi raz się dałam nabrać w Hebe. Znana firma w dobrej cenie - postanowiłam spróbować. Oryginalnie ten krem do tanich nie należy. Ładne opakowanie, ciekawy zapach, lekka konsystencja. Problemem jest zakrętka którą czasem trudno otworzyć. Przy dłuższym użytkowaniu niestety zapach okazuje się zbyt męczący, czasem wręcz śmierdzi, a krem niestety nie nawilża. Po nakremowaniu rąk za chwile człowiek zapomina czy kremował ręce czy nie. Brak jakiegokolwiek efektu. Nie wiem gdzie się podziały te dobroczynne składniki? Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943600].usefull || 0 }}% pomocna.