Lakier do włosów z brokatem, Fun Line, Kolastyna

Lakier do włosów z brokatem, Fun Line, Kolastyna

Doskonała receptura lakierów do włosów z brokatem z serii FUN LINE gwarantuje nie tylko dobrze utrwaloną fryzurę ale także jej sylwestrowo- karnawałowy wygląd. Mieniące się drobinki złota, srebra i kameleonu, intrygujący zapach, oraz trwałość to główne zalety tych produktów. Pojemność jednej buteleczki to 75 ml.
Na zdjęciu opisywany produkt to pierwszy z prawej.

Cena: ok. 10 zł

takie sobie

Kupiłam kiedyś przed sylwestrem...
nawet dobrze się trzymał,
nawet dobrze błyszczał,

Koszmar był później:

- lakier (tzn brokat z lakieru) strasznie się osypywał, już po godzinie miałam go nie tylko na włosach, ale twarzy, ciele, ubraniach (nie tylko moich, ale wszystkich wokoło!!)
- nie potrafiłam go zmyć, myłam włosy 4 razy, a on ciągle tkwił w moich włosach :(
- chciałam go użyć, po niecałym miesiącu ponownie - na studniówkę - niestety, nic nie chciało "wylecieć" - nie wiem czy lakier zaschnął? czy atomizer się zepsuł ... :|

Używam tego produktu od: użyłam na jedną imprezę

Efektowny :)

Maiałam żelik z kolorowym brokatem :) Muszę przyznać,że byłam bardzo zadowolona ;) Był sietny zarówno do włosów,jak i do ciała :) Długo się trzymał i cudnie błyszczał :D Nie jest drogi,a jest naprawdę porządnym produktem.Polecam :)

Używam tego produktu od:długo

ładnie wygląda

kupiłam kolor złoty. utrwalenia nie daje żadnego, więc lepiej wystylizować i utrwalić fryzurę przed nalożeniem tego lakieru. jeśli rozpyli sie go równomiernie i w odpowiedniej odległości od włosów to efekt jest fajny, delikatny i widoczny:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Eris film 1

hmmm

zalezy od koloru srebrny wygladal tak jakby go nie bylo zlupa go szukaj a kolorowy dawal jakis tam efekt poza tym strasznie skleja wlosy jak lakeir sa takie sztywne i nie naturalne ale wyglada czasem jako tako

oszroniony efekt

Wypróbowany został na trzech głowach: włosach blond, ciemnobrazowych i rudych. NA jasnych włosach daje ładny srebrzysty efekt, na ciemnych - efekt włosów przyprószonych siwizną. Brokat jest drobniutki, nie widac drobinek wiec efekt nie jest przesadzony. Jesli chodzi o własciwosci utrwalajace - nie ma co na niego liczyc, jest słabiutki. Psika zbyt mocno, wiec trzeba uwazac na odleglosc. Ladny zapach. Ogólnie - nie bede go unikac, ale tez specjalnie szukac tez go nie bede.
ilość zużytych opakowań: 1

ruda paćka, i ten zapach

Mam zastrzeżenia co do tego kosmetyku. Kolory owszem, ładne, ale ja miałam wersję multikolorową i po użyciu na moich włosach zostawała ruda, brokatowa paćka. Zapach nienajładniejszy, duszący. Po kilkakrotnym użyciu produkt jest już tylko lakierem, bo drobinek brokatu jest niewiele, a te które zostały osiadają na ściankach pojemnika. Nie jest trwały, skutecznie skleja włosy.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie