Asa, Wazelina kosmetyczna

Asa, Wazelina kosmetyczna

Wazelina kosmetyczna ASA, dostępna w kilku wersjach zapachowych. Nawilża skórę, łagodzi podrażnienia i chroni przed wysuszeniem naskórka i ust. Tworzy warstwę izolującą, przez co nawilża warstwę rogową naskórka.

Calkiem ok

Mialam cytrynke i zielone jabluszko. Pachnialy ladnie, smakowaly jak...wazelina;) ale nie bylo najgorzej.

Biore Izotek, moje usta sa ciagle przesuszone, a daly sobie rade.

Konsystencja calkiem fajna, wazelina ladnie wygladala na ustach.

Odejmuje gwiazdke za pudeleczko - znalazlam wazeline smakowa innej firmy, o bardzo przyjemnym opakowaniu;), wiec to zaczelo mnie razic.

zalatuje ;(

Przeciętna wazelina, powinna dostać tylko 2 gwiazdki ale dostaje bonus za to, jak wygląda na ustach.

Mam wersję truskawkową ale ten zapach to raczej dojrzewający ser :( strasznie śmierdzi.

Dobrze natłuszcza, ale z nawilżeniem już sobie gorzej radzi.
Na ustach wygląda jak błyszczyk, wargi są wygładzone i jakby mokre. Bardzo podoba mi się, że chociaż jest bezbarwna to lekko apetycznie czerwieni mi usta.

Jest bardzo wydajna i tania.

Szkoda,że ma paskudne opakowanie, bo przez to nie można się z nią pokazać publicznie na mieście :D
lepiej by wyglądała w metalowym pudełeczku.

Odradzam wersję truskawkową-grozi utratą węchu i porzuceniem przez znajomych.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

nic specjalnego

Używałam jej zima poniewaz cały czas miałam spierzchnięte usta ,niestety nie pomagała. Natłuszczała a nie nawilżała.Zjadałam ją momentalnie i usta pozostawały nadal suche trzeba było nakładac kolejną warstwę .O jakiejs regenracij nie było mowy.Skonczyło sie na tym że czysciłam buty skórzane tą wazeliną.

żaden cud

Dla mnie to najzwyklejsza w świecie wazelina. Natłuszcza i tyle. Z braku pomadki ochronnej nanosiłam na ustach, pomagała zapomnieć o uczuciu spierzchniętych ust, ale do regularnej pielęgnacji raczej sie nie nadaje bo więcej natłuszcza niż nawilża. Dobrze sprawdza się na piętach, albo do smarowania łapek psu przed wyjściem na mróz ;) Miałam wersję bezzapachową, szkoda, może te zapachowe są przyjemniejsze w użyciu.Ilość zużytych opakowań:1

mnjam...

Wazelina ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach. Dobrze się ją rozprowadza i na ustach i na łokciach i na piętach...Dobrze nawilża i natłuszcza potem moje usta ładnie się błyszczą i wyglądają nareszcie zdrowo a stosuję i na nogi które również są zmiękczone i gładkie. Łatwo ją dostać ja kupuję w aptece ja miałam już kilka zapachów i wszystkie są tak samo dobre i starczają na długo ale trochę się kleją. Zużyłam kilka opakowań kosmetyku.