Wazelina kosmetyczna

Wazelina kosmetyczna

Pojemność 1 szt

Wazelina kosmetyczna ASA, dostępna w kilku wersjach zapachowych. Nawilża skórę, łagodzi podrażnienia i chroni przed wysuszeniem naskórka i ust. Tworzy warstwę izolującą, przez co nawilża warstwę rogową naskórka.

Calkiem ok

Mialam cytrynke i zielone jabluszko. Pachnialy ladnie, smakowaly jak...wazelina;) ale nie bylo najgorzej.

Biore Izotek, moje usta sa ciagle przesuszone, a daly sobie rade.

Konsystencja calkiem fajna, wazelina ladnie wygladala na ustach.

Odejmuje gwiazdke za pudeleczko - znalazlam wazeline smakowa innej firmy, o bardzo przyjemnym opakowaniu;), wiec to zaczelo mnie razic.

zalatuje ;(

Przeciętna wazelina, powinna dostać tylko 2 gwiazdki ale dostaje bonus za to, jak wygląda na ustach.

Mam wersję truskawkową ale ten zapach to raczej dojrzewający ser :( strasznie śmierdzi.

Dobrze natłuszcza, ale z nawilżeniem już sobie gorzej radzi.
Na ustach wygląda jak błyszczyk, wargi są wygładzone i jakby mokre. Bardzo podoba mi się, że chociaż jest bezbarwna to lekko apetycznie czerwieni mi usta.

Jest bardzo wydajna i tania.

Szkoda,że ma paskudne opakowanie, bo przez to nie można się z nią pokazać publicznie na mieście :D
lepiej by wyglądała w metalowym pudełeczku.

Odradzam wersję truskawkową-grozi utratą węchu i porzuceniem przez znajomych.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

nic specjalnego

Używałam jej zima poniewaz cały czas miałam spierzchnięte usta ,niestety nie pomagała. Natłuszczała a nie nawilżała.Zjadałam ją momentalnie i usta pozostawały nadal suche trzeba było nakładac kolejną warstwę .O jakiejs regenracij nie było mowy.Skonczyło sie na tym że czysciłam buty skórzane tą wazeliną.

depilacja bikini rodzaje

żaden cud

Dla mnie to najzwyklejsza w świecie wazelina. Natłuszcza i tyle. Z braku pomadki ochronnej nanosiłam na ustach, pomagała zapomnieć o uczuciu spierzchniętych ust, ale do regularnej pielęgnacji raczej sie nie nadaje bo więcej natłuszcza niż nawilża. Dobrze sprawdza się na piętach, albo do smarowania łapek psu przed wyjściem na mróz ;) Miałam wersję bezzapachową, szkoda, może te zapachowe są przyjemniejsze w użyciu.Ilość zużytych opakowań:1

mnjam...

Wazelina ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach. Dobrze się ją rozprowadza i na ustach i na łokciach i na piętach...Dobrze nawilża i natłuszcza potem moje usta ładnie się błyszczą i wyglądają nareszcie zdrowo a stosuję i na nogi które również są zmiękczone i gładkie. Łatwo ją dostać ja kupuję w aptece ja miałam już kilka zapachów i wszystkie są tak samo dobre i starczają na długo ale trochę się kleją. Zużyłam kilka opakowań kosmetyku.