Isana, Hair, Birken-Haarwasser [Haarwasser Birke mit Panthenol Normales & Schuppiges Haar] (Woda brzozowa do włosów normalnych i z łupieżem)

Woda brzozowa zawiera wyselekcjonowane ekstrakty z liści brzozy, które intensywnie pielęgnują włosy normalne i z łupieżem oraz rewitalizują skórę głowy.
Prowitamina B5 wzmacnia włosy i nadaje im połysk.
Woda brzozowa z pantenolem:
poprawia ukrwienie skóry głowy,
zapobiega szybkiemu ponownemu przetłuszczaniu się włosów,
wzmacnia i pielęgnuje włosy,
nadaje włosom połysk i większą objętość,
nie zawiera tłuszczu.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Produkt o zmienionym składzie i nowej formule.

W 2017 roku zmieniono skład. Obecny skład to: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycerin, Betula Alba Leaf Extract, Betula Alba Juice, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Panthenol, Parfum, Potassium Sorbate, Citric Acid, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, CI 19140, CI 14720.

Stary skład: Aqua,Isopropyl Alcohol,Propylene Glycol,Glycerin, Betulaalba Leaf Extract, Betula Alba Juice, Alcohol Denat. Sodium Benzoate,Panthenol, Parfum, Potassium Sorbate,Citric Acid, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, CI-19140

Super za niską cenę

Super produkt praktycznie za grosze. Butelka jest wielka, starcza na długo. Bardzo podoba mi się zapach. Moje włosy są grube i ciężkie, czasem boli mnie przez to skóra głowy. Konsekwentne stosowanie wody brzozowej sprawiło, że pozbyłam się tego problemu.

super

Już po kilku dniach zauważyłam, że podczas szczotkowania, na szczotce zostaje mniej włosów. Jej bazą jest alkohol (podobnie jak w toniku wzmacniającym włosy z Oriflame). Nie wiem co ten alkohol ma w sobie takiego, ale jego dobroczynny wpływ na włosy da się zauważyć. Tonik z Oriflame kosztuje około 20 zł za 100 ml, woda brzozowa około 7 zł za 500 ml. Po toniku efekty zauważalne były po kilku tygodniach stosowania, tu wystarczy kilka dni. Z czystym sumieniem zatem mogę polecić wam ten produkt, proponuję tylko zaopatrzyć się w butelkę z atomizerem (mi służy właśnie ta po wyżej wspomnianym toniku). Woda nie obciąża włosów.
Jak używać? Przede wszystkim systematyczność w stosowaniu - najlepiej dwa razy dziennie. Ja przedzielam włosy na pasma co centymetr i w miejsca "ścieżek" psikam wodę, po czym wmasowuję w skórę.

Fajna i niedroga wcierka do włosów

Kupiłam tacie i zużyłam sama :D Produkt bardzo w porządku. Przez miesiąc nakładałam każdego wieczoru na skalp co zaowocowało dużą ilością baby hair. Moja fryzjerka była w szoku kiedy zobaczyła jak szybko i ładnie rosną mi nowe włosy. Teraz już nie wypadają. Niestety woda nie ograniczyła u mnie przetłuszczania włosów.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

jestem na tak

Woda brzozowa ISANA to kosmetyk który kupiłam na promocji w rossmannie i muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem że taki tani kosmetyk może działać takie cuda.Wody używamy wraz z mężem po każdym myciu,mężowi jest łatwiej bo wiadomo jak się aplikuje płyny na krótkie a jak na długie włosy.Ja wodę przelałam do buteleczki z atomizerem i psikam włosy od skóry głowy aż po same końce,następnie wmasowuję i wgniatam we włosy cały zaaplikowany płyn.Pachnie troszkę dziwnie ale zawsze po tym psikam głowę odżywką która zupełnie niweluje ten nieco kwaskowaty zapach.U mnie włosy rosną znacznie szybciej a przede wszystkim mam wrażenie że jest ich coraz więcej,a co najważniejsze od jakiegoś czasu nie wypadają.Mąż ma bardzo podobne odczucia zwłaszcza jeśli chodzi o porost i gęstość włosów.Kosmetyk jest niesamowicie wydajny używamy go już dość długo a dopiero jesteśmy w połowie butelki,a w kolejce czeka kolejna

Mi nie pomógł

Używałam kiedy dosyć mocno wypadały mi włosy i chwytałam się każdej deski ratunku. Produkt bardzo wymęczyłam, bo wielka butla i niestety nic nie pomogło. Zapach średni, działanie żadne. Opakowanie to istna tragedia, bo wielka dziura zamiast precyzyjnego dozownika. Nie wiem, co autor miał na myślni pakując w tej sposób wcierkę. Trzeba przelewać do czegoś innego, a chyba nie w tym rzeczy. Porażka.

Jest ok, warto wypróbować

Wodę brzozową wcieram w skórę głowy dwa razy w tygodniu. Nie przetłuszcza, nie wysusza, wręcz przeciwnie, zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają. Spektakularnych efektów nie ma. Pojawiło się sporo baby hair, jednak nie jestem pewna czy to po wodzie, czy po olejku rycynowym, którego też używam.
Duża butelka, niska cena, zapach intensywny, trochę jakby jabłkowy :) warto wypróbować za tą cenę.
Wadą jest niewygodna i nieprzemyślana aplikacja, a właściwie jej brak. Bardzo dużo wody się rozlewa.

Niezadowala

Zacznijmy od opakowania. Istna tragedia, ani to nalać na głowę, ani na rękę bo się rozlewa. Widać że producent nie przemyślał sprawy. Po drugie mało wydajny z tego względu że ciężko nałożyć rozlewa się. Nie zauważyłam żadnej różnicy w trakcie użytkowania. Przelałam do buteleczki z atomizerem żeby łatwiej było rozpylić na skórę głowy.

OK

Plusy:
+przyspiesza porost wlosow
+daje uczucie dłuższej świeżości wlosow
+ładnie pachnie
+ cena, 7zl, czesto na promocji

+/- nie wiem jak z łupieżem bo nie mam

Minusy:
-opakowanie, zawsze przelewam w cos mniejszego
-trzeba uważać, zeby nie przesuszyc skalpu

Miało być fajnie...

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ łatwo się zmywa

minusy:
- obciąża
- nie ogranicza przetłuszczania
- nie wzmacnia
- klei się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za dużo wylewa się z opakowania
- słaba dostępność
+ niska cena
+ wysoka wydajność

Średnia

Wodę stosuje zapobiegawczo bo lubię nakładać wcierki na włosy a ta jest tania i jest jej sporo. Nie zauważyła po niej spektakularnego efektu ani większej ilości babyhair ale prawdopodobnie pomogła trochę z wypadaniem włosów.

Nawet pozytywnie

Opakowanie :KOSZMARNE więc odejmuje całą gwizdkę i zapach alkoholu drażniący i nie poradzenie sobie z łupieżem, co ma być główną zaletą. . Sama woda zawiera alcohol, to dobrze lepiej działa. Przedłuża świeżość włosów, i co najważniejsze, są babyhairs. Nie jest ich dużo jak po Jantarze na przykład, ale jestem zadowolona.Kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/5jednego

Fajna, gotowa wcierka.

Kupiłam ok. rok temu. Chciałam pomóc moim wypadającym włosom i pobudzić wzrost. Pośrednio się to udało.
+Po ok. miesiącu pojawiają się "baby hairs"
+Zapach choć chemiczny, to znośny
+Duże opakowanie
+Niska cena
+Nie klei się
+Włosy odbite u nasady- uwielbiam to w niej
+Dostępność-wszystkie Rossmanny

Trzeba jednak uważać przy stosowaniu, aby nie przesuszyć skalpu i nie nabawić się łupieżu. U mnie trochę wysuszała skórę.
-Swędzenie skóry głowy przy codziennym stosowaniu.
-Alkohol wysoko w składzie
-Chemiczny zapach-ale szybko się ulatnia
-Wlew. Ogromny. Bez przelania do mniejszej buteleczki, najlepiej z areozolem będzie nie przyjemnie...

Reasumując całkiem dobra, gotowa wcierka. Wielka pojemność za grosze. Działa- wyrastają nowe włoski. Nie hamuje wypadania, trochę wysusza skórę. Zapach znośny. Można spróbować za tą cenę. Polecam!

Używam tego produktu od: Ok. rok. Okresowo.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie