Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Hair, Birken-Haarwasser (Woda brzozowa)

Isana, Hair, Birken-Haarwasser (Woda brzozowa)

Preparat do intensywnej pielęgnacji włosów normalnych i z łupieżem.
Ekstrakty z liści brzozy pielęgnują włosy i rewitalizują skórę głowy. Prowitamina B5 nadaje włosom połysk i wzmacnia je.
Dzięki specjalnemu połączeniu aktywnych substancji
- poprawia się ukrwienie skóry głowy,
- włosy stają się mocniejsze,
- nabierają blasku i objętości, a łupież znika.

jestem na tak

Woda brzozowa ISANA to kosmetyk który kupiłam na promocji w rossmannie i muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem że taki tani kosmetyk może działać takie cuda.Wody używamy wraz z mężem po każdym myciu,mężowi jest łatwiej bo wiadomo jak się aplikuje płyny na krótkie a jak na długie włosy.Ja wodę przelałam do buteleczki z atomizerem i psikam włosy od skóry głowy aż po same końce,następnie wmasowuję i wgniatam we włosy cały zaaplikowany płyn.Pachnie troszkę dziwnie ale zawsze po tym psikam głowę odżywką która zupełnie niweluje ten nieco kwaskowaty zapach.U mnie włosy rosną znacznie szybciej a przede wszystkim mam wrażenie że jest ich coraz więcej,a co najważniejsze od jakiegoś czasu nie wypadają.Mąż ma bardzo podobne odczucia zwłaszcza jeśli chodzi o porost i gęstość włosów.Kosmetyk jest niesamowicie wydajny używamy go już dość długo a dopiero jesteśmy w połowie butelki,a w kolejce czeka kolejna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561116].usefull || 0 }}% pomocna.

Mi nie pomógł

Używałam kiedy dosyć mocno wypadały mi włosy i chwytałam się każdej deski ratunku. Produkt bardzo wymęczyłam, bo wielka butla i niestety nic nie pomogło. Zapach średni, działanie żadne. Opakowanie to istna tragedia, bo wielka dziura zamiast precyzyjnego dozownika. Nie wiem, co autor miał na myślni pakując w tej sposób wcierkę. Trzeba przelewać do czegoś innego, a chyba nie w tym rzeczy. Porażka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455367].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok, warto wypróbować

Wodę brzozową wcieram w skórę głowy dwa razy w tygodniu. Nie przetłuszcza, nie wysusza, wręcz przeciwnie, zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają. Spektakularnych efektów nie ma. Pojawiło się sporo baby hair, jednak nie jestem pewna czy to po wodzie, czy po olejku rycynowym, którego też używam.
Duża butelka, niska cena, zapach intensywny, trochę jakby jabłkowy :) warto wypróbować za tą cenę.
Wadą jest niewygodna i nieprzemyślana aplikacja, a właściwie jej brak. Bardzo dużo wody się rozlewa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441066].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Niezadowala

Zacznijmy od opakowania. Istna tragedia, ani to nalać na głowę, ani na rękę bo się rozlewa. Widać że producent nie przemyślał sprawy. Po drugie mało wydajny z tego względu że ciężko nałożyć rozlewa się. Nie zauważyłam żadnej różnicy w trakcie użytkowania. Przelałam do buteleczki z atomizerem żeby łatwiej było rozpylić na skórę głowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218706].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Plusy:
+przyspiesza porost wlosow
+daje uczucie dłuższej świeżości wlosow
+ładnie pachnie
+ cena, 7zl, czesto na promocji

+/- nie wiem jak z łupieżem bo nie mam

Minusy:
-opakowanie, zawsze przelewam w cos mniejszego
-trzeba uważać, zeby nie przesuszyc skalpu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215563].usefull || 0 }}% pomocna.

Miało być fajnie...

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ łatwo się zmywa

minusy:
- obciąża
- nie ogranicza przetłuszczania
- nie wzmacnia
- klei się

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za dużo wylewa się z opakowania
- słaba dostępność
+ niska cena
+ wysoka wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213663].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Wodę stosuje zapobiegawczo bo lubię nakładać wcierki na włosy a ta jest tania i jest jej sporo. Nie zauważyła po niej spektakularnego efektu ani większej ilości babyhair ale prawdopodobnie pomogła trochę z wypadaniem włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067346].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet pozytywnie

Opakowanie :KOSZMARNE więc odejmuje całą gwizdkę i zapach alkoholu drażniący i nie poradzenie sobie z łupieżem, co ma być główną zaletą. . Sama woda zawiera alcohol, to dobrze lepiej działa. Przedłuża świeżość włosów, i co najważniejsze, są babyhairs. Nie jest ich dużo jak po Jantarze na przykład, ale jestem zadowolona.Kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/5jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036023].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna, gotowa wcierka.

Kupiłam ok. rok temu. Chciałam pomóc moim wypadającym włosom i pobudzić wzrost. Pośrednio się to udało.
+Po ok. miesiącu pojawiają się "baby hairs"
+Zapach choć chemiczny, to znośny
+Duże opakowanie
+Niska cena
+Nie klei się
+Włosy odbite u nasady- uwielbiam to w niej
+Dostępność-wszystkie Rossmanny

Trzeba jednak uważać przy stosowaniu, aby nie przesuszyć skalpu i nie nabawić się łupieżu. U mnie trochę wysuszała skórę.
-Swędzenie skóry głowy przy codziennym stosowaniu.
-Alkohol wysoko w składzie
-Chemiczny zapach-ale szybko się ulatnia
-Wlew. Ogromny. Bez przelania do mniejszej buteleczki, najlepiej z areozolem będzie nie przyjemnie...

Reasumując całkiem dobra, gotowa wcierka. Wielka pojemność za grosze. Działa- wyrastają nowe włoski. Nie hamuje wypadania, trochę wysusza skórę. Zapach znośny. Można spróbować za tą cenę. Polecam!

Używam tego produktu od: Ok. rok. Okresowo.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030706].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spełniła wszystkich oczekiwań,ale jest okej

Daję cztery gwiazdki,mimo sporej ilości minusów,ale za te plusy w takiej cenie nie mogę dać mniej.
+pojemność
+cena
+dostępność
+zmniejszyła łupież,na który nic nie pomagało
+nie przesusza włosów mimo alkoholu,który jest wysoko w składzie
+wydajność
+pojawiło się sporo baby hair
+zmniejsza wypadanie włosów (dlatego muszę teraz używać systematycznie,bo straciłam sporo włosów przez ich plątanie)
+mniejsze przetłuszczanie
+większa objętość
+wzmacnia włosy
+włosy lepiej się układają przy codziennym stosowaniu

-zapach,ale na szczęście nie utrzymuje się
-opakowanie-po prostu beznadziejne,przelałam sobie do opakowania po odżywce w spray\\\'u
-brak konkretnej instrukcji obsługi- niewiadomo czy produkt lepiej działa na sucho, na mokro, przed czy po myciu.
-wygląd tej wody,kolor
-włosy stały się matowe
-nie zauważyłam przyspieszenia porostu włosów

Używam tego produktu od: luty 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002719].usefull || 0 }}% pomocna.