Wella, Viva, One Night Mousse

Wella, Viva, One Night Mousse

Pianka koloryzująca kudełki jednorazowo występująca w bardzo intensywnych i nieco udziwnionych kolorach - czerwień, granat itp. Dobry pomysł to ta jednorazowość. Wady - oblepia włosy jak plakatówka, stają się sztywne i po prostu okropne. Do tego farba z nieprawdopodobną prędkością osiada na dłoniach, szyi i, o zgrozo, ubraniach - całą marynarkę uśliczniłam sobie na czerwono :( Trzeba bardzo uważać.

Zabawka z dzieciństwa ;)

Kupowałam je 8 lat temu jak miałam 12 - 13 lat :) Na kolonijne dyskoteki. Jakość średnia (brudzi), ale do zabawy jak najbardziej może być. Świeci w ultrafiolecie, sprawdzone. Farbowałam głównie na różowo i wychodził taki trochę "brudny róż" nie żaden jaskrawy, po umyciu włosów parę razy schodził :) Mam do niego sentyment za to gwiazdki.

paskudztwo

To było lat temu 10, ale pamietam jak dzis. Wybierałam się na jakąs ważną imprezę i postanowiłam zaszalec z tą pianką. Z jasnej blondynki chciałam się przeistoczyc w cud rudzielca. Przystąpiłam do nakładania- wstrząsnełam porządnie, ale i tak zawartosc butli wylała sie na dłon i ciekła przez palce po rekach-blee. Najpierw usiłowałam nałozyc palcami, potem za pomoca grzebienia. Włosy miałam do pasa i starczyło tylko na połowe włosów. Zaczłam toto wczesywac, wmasowywac, ale porobiły sie plamy, czesc zaczeła wysychać i zlepiac sie w strąki, których nie sposób było rozczesac. Gdy wyszłyc wyglądały koszmarnie, jak tłuste, zlepione i zero połysku. Musiałąm myc pare razy włosy, nim sie tego pozbyłam. Zmarnowałąm kupę czasu. I ostatecznie pofarbowałam włosy czerwoną bibuła, która w tamtych czasach była jeszcze dosc popularna. Hehe. Efekt bibiły był o niebo lepszy niz tej pianki :>

Używam tego produktu od: uzyłam raz
Ilość zużytych opakowań: jedno na włosy do pasa, podejrzewam, ze należało uzyc ze trzech

ultrafiolet - super!

Gdzie można to kupić? Kupiłam to kilka lat temu chyba, używałam pianki koloryzujące UV. Wygląda świetnie w klubie, gdzie są lampy UV, jeśli się pokoloruje np poszczególne pasemka. No niemniej jednak szukam w sklepach już od kilku miesięcy i nie mogę tego znaleźć. Niech ktoś pomoże, bo bardzo zależy mi żeby kupić tę piankę. Gdzie można ją kupić? :(

Używam tego produktu od: kilku lat

Sekretne życie zwierzaków domowych w gazetach

Kompletna porażka

Użyłam go raz, idąc na imprezę. Chciałam mieć intensywnie czerwone włosy, no i niby miałam. Niestety, włosy zrobiły się sztywne i matowe, dosłownie siano. Bez używania środków stylizujących miałam na głowie hełm. Dopiero przy trzecim myciu włosów całkowicie zmył się czerwonawy odcień. Przy włosach nieco poniżej ramion, dość gęstych, musiałam użyć trzech opakowań, żeby pokryć wszystkie. Może kosmetyk lepiej sprawdziłby się przy samych pasemkach, ale tak czy inaczej, włosy są po nim polepione. Stanowczo odradzam!Używam tego produktu od: użyłam raz

może byc

uzywałam tego produktu naprawde daaaawno ale pamietam ze wtedy podobał mi sie efekt jaki otrzymałam na włosach. zrobiłam sobie niebieskie pasemka idac na impreze i byłam bardzo zadowlona. jedynie co mi na pewno pzreszkadzało to fakt ze w opakowaniu jest naprawde niewiele farby :(((
ale mysle ze np idac na sylwestra albo na jakas impreze spokojnie mozna go uzyc.

Używam tego produktu od: ......

Zamysł dobry

Fajne miało być, na krótkie włosy pewnie fajne jeśli się nie dotyka, ale na długie ( i nie te pseudo długie jak każdy myśli czyli za ramiona trochę, tylko długie!) to chyba 3-4 opakowania trzeba było zużyć, ale kolory były ładne.. gdyby było więcej tej farbki w opakowaniu i nie brudziłaby i schodziła faktycznie po 1 dniu to byłoby super, ale pewnie mało realne..

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: niebieski i czerwony

dawne czasy :)

Ta pianka to była moja pierwsza w życiu zmiana koloru włosów :) Miałam wesrję blond. Oczywiście był to bardzo świecący blond, z ogromną ilością jakiegoś pyłku. Włosy po użyciu tej pianki były rzeczywiście jaśniejsza ale do tego masakrycznie sztywne. Miałam wrażenie jakbym miała hełm na głowie :)
Zmywało sie w miare łatwo. Bawiłam się w te piankę 2 czy 3 razy :)
Taki to był gadżet dla nastolatek..
Jak ją kupiłam i uzyłam to byłam młoda i głupia więc sobie wybaczam;)

Używam tego produktu od: pare ładnych lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

tragedia!!

Użyłam kilka lat temu. Kupiłam sobie kolor czarny i nałożyłm tak jak było napisane w instrukcji. Efekt tragiczny,brokat i sama "farba" osypywała się z włosów,wszystko,czym dotknęłam włosów stawało się czarne,także ubrania. Pomysł bardzo fajny,niestety kompletny niewypał. Na szczęście od razu TO się zmyło z moich włosów,a podobno czasem były z tym problemy.
od:dość dawno temu;P

Odradzam

- włosy jak pomalowane plakatówką
- słaby efekt
- nierównomierny kolor, włosy sklejone, brudne, matowe i bez życia
- brudzi wszystko do czegokolwiek się przytkniemy, ale paradoksalnie ciężko ją zmyć z włosówUżyłam tego produktu kilka lat temu

Nie, nie, nie!

Teraz już wspominam to z rozbawieniem :D Kupiłam ją jakieś ładne kilka lat temu, lat miałam jakieś 13. Bardzo chciałąm mieć czerwone włosy :) Ufarbowała mi przyjaciółka. No ale normalnie same plusy tej farbki, haha ;)
* cała łazienka czerwona
* koloru żadnego w zasadzie nie widać
* włosy wyglądały strasznie, dokładnie jakbym plakatóką je pokryła
* obsypywała się, zafarbowąła mi icuhy na czerwono
* nie mogłam nic robić, bo czego dotknełam głową lub ręką którą wcześniej dotykałam włosów stawało się czerwone
* nie daje efetu, a zmywa się koszmarnie ciężko
* cała wanna była równeiż czerwona

Użyłam ttego produktu kilka lat temu

Nigdy więcej.

Jak juz dziewczyny wcześniej wspomniały - jak plakatówka. Strasznie się osypuje, wysusza, włosy są gorsze od siana.

Koloru nie ma prawie żadnego, mi wyszedł jedynie jakiś przebłysk niebieskiego.

Moja koleżanka uzyskała lepszy efekt malując sobie włosy szkolnymi akwarelami.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

masakra ))-:

Oj, pamiętam tą piankę... Użylam jej jakieś 2 lata temu, przez Sylwestrem, bo chcialam mieć czarne wlosy (mialam koor czarny, ze srebrnym połyskiem czy coś takiego). Wydajność -żanda, musialam zużyć 2 opakowania, żeby cale wlosy pokryć - a wlosy byly lekko za ramiona. Myślalam, że ta pianka barwi normalnie - tak jak szampon, tylko jest mniej trwała. Jednak sie pomylilam. To ohydztwo barwi jak farba plakatowa, wlosy są posklejane, nie można ich rozczesać, są normalnie sztywne, a fuj!!! A jesli się je dotknie, lub, co gorsza- dotknie się je ubraniem - to od razu można sie nieźle pobrudzić. Normalnie nie wiem, kto wymyślił tą pianke - bo to przecież chore, żeby ona zachowywala sie jak zwykla farba plakatowa!!! Aha - nocowałam u mojego TŻ po tym Sylwestrze i moje włosy pobrudzily mu całą poduszkę - była elegancko czarniutka :-D , jak od węgla :-D Aha - srebrnego połysku nie zauważylam, pianka trzymala się na moich wlosach chyba z 3 miesiące (a wlosy myję co 2 dzień...). Jest OKROPNA!!!!!!