Oriflame, Milk & Honey, Bath & Shower Gel (nawilżający żel pod prysznic)

Oriflame, Milk & Honey, Bath & Shower Gel (nawilżający żel pod prysznic)

Świetnie oczyszcza, nawilża oraz odżywia skórę całego ciała. Zawiera ekstrakt miodu i proteiny mleka.

Mmmm :)

Miałam ten żel we wcześniejszej wersji, niż tu pokazana.
Pachniał ślicznie, ciepło, miodowo, nie wysuszał skóry a wręcz przeciwnie - nawilżał ją.
Kosmetyki Oriflame kupowałam wtedy za grosze od kumpeli, która była konsultantką, więc stosunek jakości do ceny zazwyczaj był dla mnie na plus ;)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa

nie bardzo

Do produktów z tej serii mam stały dostęp, bo moja mama od lat jest ich wierną fanką. Zawsze stoją w naszej łazience. Oceniam je hurtowo, więc część mojej recenzji będzie się powtarzać przy innych produktach.
Ich największy plus to oczywiście zapach- śliczny, cieplutki, luksusowy ;) Ale jak dla mnie z miodem i mlekiem to on ma niewiele wspólnego.
Ten żel to chyba najmniej udany produkt z całej serii. Stara wersja żelu była lepsza. Przede wszystkim zmiana opakowania bardzo niekorzystna! To obecne jest nieporęczne, a do tego i brzydkie. Konsystencja też jakby rzadsza w stosunku do poprzednika. Reszta bez zmian- pieni się umiarkowanie i trochę wysusza. Jedynym atutem pozostał zapach.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: drugie

dobry

Bardzo dobry żel, może trochę niepraktyczne opakowanie, ale duże i starcza na dość długi okres czasu, ładny zapach, żel jest gęsty i wytwarza przyjemną pianę, dobrze myje i oczyszcza skórę, nie powoduje podrażnień, ja jestem zadowolona, zapach naprawdę świetny, opakowanie wygląda na ciekawe ale tylko wtedy gdy stoi na półce w czasie kąpieli jest bardzo niepraktyczne, ale i tak jestem zadowolona i polecam
ilość zużytych opakowań: 1

Studio fryzur kucyk Beyonce

uwielbiam ten zapach :)

Uwielbiam ten żelik głównie za wzgledu na cudowny zapach. Na jesień i zimę jak znalazł :) Do tego ładnie się pieni, nie wysusza skóry. Ma śliczne opakowanie - tuba z wersji Milk & Honey Gold. Minus- cena. Zbyt wysoka niestety... Ale czasami ulegam pokusier\

sympatyczny

Przyjemnie się w nim pluskać ze względu na śliczny zapach utrzymany w duchu L'eau d'Issey-wielbicielkom tejże kompozycji polecam szczególnie gorąco- który utrzymuje się na ciele czas jakiś w formie bardzo dyskretnej mgiełki. O ile zapach mnie oczarował, o tyle mydełko jako takie niezbyt. Mimo iż dość dobrze się pieni, solidnie odświeża, to jednak wydaje się mało wydajne, szybko znika z gąbki i zachwalany efekt nawilżający, w moim odczuciu, jest krótkotrwały i należałoby go wzmocnić odpowiednim balsamem, szczególnie teraz, jesienią i zimą- firma na szczęście postarała się o dopełnienie serii, wielki plus! "Umilacz" wart wypróbowania, jeśli jednak mam być szczera zdecydowanie wolę żele Palmolive(fioletowy i niebieski:)Ilość zużytych opakowań: jedno.

bardzo dobry

Ze wszystkich kosmetykow Oriflame ta seria najbardziej przypadla mi do gustu. Mialam zel do kapieli w takiej samej tubie tylko przezroczystej a nie krem, ale spisywal sie swietnie; po uzyciu skora byla delikatna, gladka i miekka. Piekny zapach, fajnie sie pienil, bardzo lubilam sie nim myc. Maly minusik za niezbyt wygodne opakowanie - zelu wylewalo sie za duzo.

pachnący

Przyjemny żel pod prysznic; delikatny, dobrze się pieni, szybko spłukuje. Pozostawia skórę pachnącą, mięciutką, nawilżoną Opłaca się w promocji....

Fajniutki:)

Naprawde delikatny krem pod prysznic bardzo ładnie nawilża skóre i ma miły zapach :) Warto spróbować.Cena troche wysoka allee ja kupiłam go w promocji za 16,90 zl :)

świetny!

Naprawdę bardzo dobry kosmetyk.Nie podrażnia skóry (używałam nawet do golenia), dobrze ją nawilża, zmiękcza i pozostawia jedwabiście głądką w dotyku.Jest wydajny, ma przyjemny zapach.