Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Match Perfection Concealer (Korektor w pisaku)

Rimmel, Match Perfection Concealer (Korektor w pisaku)

Cena już od 25,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Korektor pod oczy z kompleksem tlenowym pozwalający skórze oddychać.
Dzięki swej formule doskonale maskuje oznaki zmęczenia.
W nowoczesnej formie pisaka, zakończony miękkim pędzelkiem.

pod oczy
kryjące

Nie dla mnie

Korektor zakrywa drobne niedoskonałości na twarzy, ale z sińcami sobie nie radzi. Plus za gęstą konsystencję.
Niestety ciemnieje na twarzy na pomarańczowy odcień. Za taką cenę (ok 30 zł) spodziewałam się czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527406].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Fajna konsystencja
Dobrze dobrane odcienie
Nie waży się
Nie wysusza skóry
Krycie mogłoby być trochę lepsze, ale i tak jest nieźle
Fajne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498936].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej średniak

Plusy:
+kolor - najjaśniejszy bardzo ładnie wygląda na mojej cerze
+konsystencja - nie za bardzo wodnista, ładnie można go rozprowadzić
+trwałość - po utrwaleniu pudrem utrzymuje się cały dzień bez żadnych problemów

Minusy:
-krycie - jak dla moich całkiem sporych cieni to jednak za mało
-opakowanie - tubka z pędzelkiem niby fajny pomysł ale ciężko trafić z odpowiednią ilością

Jak dla mnie raczej średni korektor ze względu na to, że nie zakrył do końca cieni. Jeśli ktoś nie potrzebuje dużego krycia to myślę, że powinien być ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491716].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Wiecej wad niż zalet

Nie jestem do końca pewna czy to aby ten sam bo u mnie na opakowaniu słowo "Perfection" oraz stwierdzenie że trzyma się do 13 godzin jest na różowo ale niby nazwa, marka i budowa ta sama. W każdym razie... Kupiłam zachęcona pędzelkiem który umożliwi cieńsze linie nakładania i co...? Włoski od pierwszego użytku wypadały aż do końca tubki... Wyciskając musiałam wręcz się siłować bo raz chciał wylecieć raz nie... A jak już wyleciał to zazwyczaj za dużo i na zmarnowanie. Co do tych 13h... jak bez bazy używałam to MAX 2-3h z bazą do 5... gdzie to 13 godzin?... to ja nie wiem. Kolor ok nie zmieniał mi barwy / tonacji. Krycie nie było pełne ale poranne wory dało się "przypudrować" (szkoda że nie na długo). Jak dla mnie jednak toporne opakowanie a raczej wydobywanie produktu, sypiące się włosy i mała wytrzymałość to zbyt wiele minusów. Chciałabym dodać że noszę okulary więc nie ma mowy o tarciu oczów bo zaraz bym miała całe uwalone szkiełka. Dodatkowo biorąc pod uwagę zalety i wady... cena tego produktu nie jest adekwatna do "obietnic" zawartych w opisie. Jak dla mnie produkt ten na pewno nie nadaje się na dłuższe wypady czy dla osoby z cerą tłustą / mieszaną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488866].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedyś ulubiony i nieodzowny

Zacznę od tego, że przez długi czas (chyba kilka lat?) nie rozstawałam się z tym korektorem. Używałam tylko jego i świetnie mi się sprawdzał, stosowałam go pod oczy i także na skrzydełka nosa, tam gdzie cera wymagała ujednolicenia kolorytu (nie wiem jak się sprawdza na wypryskach, bo raczej nie miewam). Długo uważałam go za najlepszy - i nadal dobrze go oceniam - ale potem poznałam Catrice liquid camuflage i zupełnie się na niego przerzuciłam, bo dużo lepiej kryje cienie pod oczami, z którymi mam problem. Rimmel całkiem dobrze sobie z nimi radził, ale nie wiedziałam, że można uzyskać lepszy efekt. Jednak dla osób bez aż tak dużych cieni powinien być wystarczający.
Bardzo lubię jego formułę, nie jest za sucha, odpowiednio gęsta, nie zbiera się w załamaniach pod okiem.
Po przypudrowaniu bardzo trwały, długo się trzyma.
Dobra kolorystyka.
Opakowanie - może być problematyczne ze względu na trudność wyciśnięcia produktu do końca - ale zawsze wtedy rozcinam opakowanie i wyjmuję potrzebną ilość pędzelkiem. Zawsze więc zużywam go zupełnie do końca. Pod tym względem wolę więc takie opakowanie niż tradycyjne twarde z aplikatorem, gdzie końcówki już i tak nijak nie wyciągniemy, a opakowania raczej już tak łatwo nie przetniemy.

Ogólnie oceniłabym go na taką szkolną czwórkę z plusem, jest dobry, choć teraz mogę znaleźć coś, co lepiej radzi sobie z cieniami pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478376].usefull || 0 }}% pomocna.

Obowiązkowo w mojej kosmetyczce

Dobór odpowiedniego korektora czy podkładu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że w drogeriach teraz wszystkiego pełno. Jakimś cudem trafiłam na ten korektor Rimmela i cóż... przypasował całkiem nieźle. Używam odcienia 030.
Plusy:
+ zapewnia optymalne krycie cieni pod oczami, bez sztucznego efektu,
+ nie podkreśla zmarszczek,
+ nie wysusza nadmiernie,
+ nie obciąża skóry, sprawia wrażenie całkiem lekkiego, co przy delikatnej skórze wokół oczu jest niezwykle istotne,

Ale żeby nie było tak pięknie to jednak dodam parę minusów:
- stosunek pojemność/cena - za tą cenę mogłoby go być nieco więcej,
- opakowanie - niby wygodne bo w formie tubki zakończonej pędzelkiem ale kiedy korektor zbliża się ku końcowi ciężko wycisnąć te ostatnie resztki, oj ciężko... do tego ma tendencję do pryskania na odległość (uwaga na ubrania),
- czasem wymaga dodatkowych poprawek.

Podsumowując: jeśli ktoś jeszcze nie próbował i właśnie się zastanawia to... polecam sprawdzić i samemu się przekonać. Sama zużyłam już kilka opakowań i niedawno kupiłam następne :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440621].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo kryjący ale przyjemny

Korektor mam w odcieniu 030 classic beige .
-nie ciemnieje
-lekkie do średniego krycia
-bardzo gęsty
-trzeba go przypudrować
-nie ma zapachu
-mało wydajny
-dobrze się go rozprowadza
-po pewnym czasie wchodzi w zmarszczki
-dobrze się trzyma na twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400131].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie najlepszy

Korektora używam od kilku miesięcy. Jak dla mnie jest aktualnie najlepszym jaki miałam. Kolor 030 classic beige jest nudziakiem bez różowych podtonów. Idealnie stapia się z moja skórą. Na początku irytujący jest pędzelek bo za dużo wylewa ale można go opanować ;) stosuje go też na niespodzianki bo ładnie kryje :p

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377926].usefull || 0 }}% pomocna.

sprawdził się :)

Posiadam z tej serii podkład więc chciałam wypróbować i korektor, mój kolor to 030 - beżowy, bez różowych tonów, myślałam, że będzie za ciemny ale jest w sam raz :)

+ bardzo dobrze zakrywa cienie pod oczami
+ rozświetla
+ nie wysusza
+ nie wchodzi w zmarszczki
+ nie roluje się
+ jest niewidoczny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374716].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry dzienniak

Fajny dzienny korektor nie na specjalne okazje. Ładnie rozświetla , ale jego porażką jest jego aplikacja, gdyż z aplikatorem trzeba się siłować , by coś z siebie dał. Jak da to za dużo. Ale biorąc pod uwagę jego rozświetlenie, trwałość i wydajność wart jest zachodu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365551].usefull || 0 }}% pomocna.