Rimmel, Match Perfection, Concealer (Korektor w pisaku)

Rimmel, Match Perfection, Concealer (Korektor w pisaku)

Korektor pod oczy z kompleksem tlenowym pozwalający skórze oddychać.
Dzięki swej formule doskonale maskuje oznaki zmęczenia.
W nowoczesnej formie pisaka, zakończony miękkim pędzelkiem.

pod oczy
kryjące

Średniak

Korektor kupiłam zachęcona ciekawym opakowaniem i zaleceniami producenta. Na chwilę obecną sądze, że jest on średni, z jednej strony, kolor, konsystencja i "pisak" jest ok, ale za to krycie i utrzymywanie jest przeciętne. Producent gwarantuje rozświetlenie, a z moimi cieniami produkt zdecydowanie sobie nie poradził.

Najlepszy!

Posiadam odcień 030 classic beige. Korektoru używam nieprzerwanie już od jakichś 5 lat. W między czasie testuję inne korektory, ale ten zawsze muszę mieć "na zapas". Przetestowałam już wiele kosmetyków tego typu i albo gama kolorystyczna jest dla mnie nieodpowiednia, krycie, trwałość albo jeszcze inny powód.

Delikatny

Posiadam najjaśniejszy odcień, lecz uwaga bo dla bladziochów może się okazać za ciemny. Dla mnie jest w sam raz.

Konsystencja jest lekka. Korektor nie zakryje sińców pod oczami, ja nie mam takiego problemu i wcale nie oczekiwałam tego od Rimmela Match Perfection. Krycie jest po prostu średnie.

Produkt ładnie ujednolica nam kolor pod oczami, sprawia, że skóra wygląda świeżo i jest rozświetlona. Przypudrowany nie podkreśla zmarszczek i trzyma się cały dzień. Do tej pory ładnie łączył się ze wszystkimi podkładami jakie używałam.

Gwiazdkę odejmuję za jego wydajność. Strasznie szybko się kończy a w regularnej cenie wcale nie jest taki tani.

Lekki

Korektor na początku mnie nie zachwycił. Po pierwsze ma niewygodne opakowanie które wyciska zbyt dużo produktu. Ma 7 ml a w porównaniu do opakowań z aplikatorem starczył mi na bardzo krótko. A nie trzeba go dużo używać żeby zakryć co potrzeba.
Z kolejnych wad to kolor. Mam 030, ale jestem bladziochem. Jest to kolor który da się użyć ale nie rozjaśnia okolic pod oczami. Niestety dodatkowo jeszcze ciemnieje o1-2 tony.
Kryje średnio. Dla mnie wystarczająco:
Ma bardzo przyjemna konsystencje. Nakładany chłodzi pod oczami. Daje efekt mokrosci i nawilżenia. Rozprowadza się idealnie. Nie widać go pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki. Utrzymuje się bardzo dobrze.

Jest to naprawdę godny produkt. Ale niewygodnie się go używa.

Polecam!

Towarzyszy mi już przeszło pół roku. Jakiś czas temu myślałam, że już się kończy a tu dalej do mojej dyspozycji. Wielki plus za wydajność. Co do ceny to jest ok ale zawsze lepiej na promocji :D Miałam ocień 030 idealnie sprawdzał się do zakrywania cieni pod oczami. Teraz poluję na coś jeszcze jaśniejszego. Opakowanie bardzo wygodne. Nie wiem jednak czy uda mi się wycisnąć go do ostatniej kropli.. Forma aplikatora u mnie jak najbardziej na plus.

Super korektor

Bardzo dobry korektor, używam go przede wszystkim pod oczy i bardzo dobrze zakrywa cienie nadając oku delikatnego blasku. Bardzo dobrze dopasowuje się do koloru cery.

Jedyny minus to aplikator, ciężko rozprowadzić jest korektor tym pędzelkiem, a tylko utrudnia on wydobycie produktu z opakowania.

ok

ciekawy korektor. tzn dobrze koryguje, ładnie się trzyma, jest bardzo wydajny ale aplikacja tym pędzelkiem doprowadzała mnie do szału i to jest jedyny powód dla którego nigdy więcej go nie kupię

Bardzo fajny produkt

Bardzo podpasował mi ten korektor. Używam zarówno pod oczy, jak i jako bazę pod cienie. Ma przyjemny aplikator, oraz jasny odcień. Przyzwoite krycie, aczkolwiek na wypryski już nie dałby rady.

Leciutki korektor

Nie jest to zły korektor, jednak do przykrycia większych niedoskonałości na pewno się nie sprawdzi, gdyż krycie ma raczej średnie. Mimo tego nie waży się, nie roluje i nie wchodzi w załamania za co duży plus. Fajnie rozjaśnia i nie wysusza skóry pod oczami. Wydajność też ok.

za słaby

Pierwszy raz zdecydowałam się na zakup korektora z takim aplikatora. Już wiem, że jak dla mnie ten pędzelek jest nieprzydatny ponieważ i tak rozprowadzam korektor palcami. Co do działania- słabo kryje wory pod oczami, bardziej pełni funkcje rozświetlającą- i w tej kwestii idzie mu całkiem dobrze. Lecz nie jest to produkt do którego będę wracać.

Lekki korektor

Bardzo lubię ten korektor za jego formułę, kolor, to jak dopasowuje się do koloru skóry. Nie wchodzi w zmarszczki i bez problemu utrzymuje się cały dzień. Ma praktyczne opakowanie z pędzelkiem, który ułatwia aplikacje produktu. Nie wysusza skóry. Jest wydajny. Polecam.

Kolor 060 Natural beige

Dobrze kryje, latwa aplikacja z pomocą pedzelka, ktory wydziela odpowiednią ilość produktu, wydajny. Czasem trzeba mocniej scisnąć tubke, żeby znalazł się na pedzelku. Co do koloru- początkowo wydawał się odpowiedni do mojej jasnej cery. Po nałożeniu był jednak inny efekt, korektor okazał się trochę za ciemny. Jednak dobrze kryje cienie pod oczami i wystarczy go niewielka ilość przez co problem z doborem koloru znikł. Z uplywem czasu nie roluje sie i nie ciemnieje mimo odcienia. Ogólnie oceniam go pozytywnie choć nie trafiłam z kolorem.