Rimmel, Match Perfection, Concealer (Korektor w pisaku)

Rimmel, Match Perfection, Concealer (Korektor w pisaku)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Korektor pod oczy z kompleksem tlenowym pozwalający skórze oddychać.
Dzięki swej formule doskonale maskuje oznaki zmęczenia.
W nowoczesnej formie pisaka, zakończony miękkim pędzelkiem.

w pędzelku / w aplikatorze
pod oczy
kryjące

Jest ok

Korektor ma nieodpowiedni aplikator, mam problemy z wyciskaniem produktu. Korektor oksyduje na twarzy, robi się nieco ciemniejszy. Krycie ma wystarczające jak dla mnie, wygląda naturalnie, a jednoczesnie jest w stanie przykryć mi drobne niedoskonałości czy zaczerwienienia. Nie zbiera się i jest trwały.

Dobry jako rozświetlacz pod oczy

Wygodna aplikacja, slabe krycie. Patent z pędzelkiem jest bardzo wygodny do nakladania, a fluid typu korektor + rozświetlacz dobrze się nadaje do rozjasnienia okolic pod oczami.

Fluid przepływa przez pędzelek i mozna go rozprowadzic rowną warstwą, wiec jest malo klepania i ciapkania. :) Daje to tez fajna kontrole przy nakladaniu.

Na niedoskonalosci bym go nigdy nie uzyla, ale nawet nie przyszlo mi to do glowy. Nie wiem czy wynikalo to z opisu, czy dowiedzialam sie podczas kupna. Moze dlatego ze jest to korektor + rozswietlacz, wiec to samo w sobie sugeruje troche inne uzycie.

Mimo niewielkiego krycia lubię ten produkt i polecam młodym osobom, zwlaszcza za tą cenę.

Na kolana to mnie nie powalił

Przyznam że kupując go i płacąc taką cenę liczyłam na jakiś nowy hit do mojej kosmetyczki a więc
Jeżeli chodzi o kwestię wizualne nie jest on przesądzony maly, poręczny wszystko czytelne nie ma efektu wow ale ja to lubię co dalej zapach hmm zapachu nie odczuwam dla mnie nie ma on zapachu
Zostańmy więc przy plusach
Jest to produkt lekki fajnie współgra z resztą kosmetyków czego nie mogę mu zarzucić
Ponadto nie wysusza skóry co też jest dużym plusem
Ale niestety jego krycie to jakaś porażka
Moja cera nie wymaga jakiegoś wielkiego krycia jakieś niedoskonałości pojawiają się rzadko a jak już to są one niewielkie niestety nie radzi sobie nawet z tym..
Cena po prostu z kosmosu jak na ten produkt
Żeby jeszcze był wydajny ale nie ucieka z opakowania przy lekkim nacisku i szybko się zużywa
Jeżeli chodzi o jego trwałość nie zobaczyłam nic niepokojącego ale totalny brak krycia dyskwalifikuje go
Mam wrażenie że straciłam pieniądze ale nie żałuję bo mogę się podzielić moja opinia z wami mam nadzieję że będzie pomocna
Gama kolorystyczna tez nie jest zbyt duża...
Niestety więcej nie kupię

Z moimi niedoskonałościami słabo sobie radzi..

Ostatnio coś mnie naszło na testowanie korektorów pod oczy. Mimo mojemu wiernemu Catrice postanowiłam zrobić mały skok w bok, i sprawdzić co ciekawego mamy jeszcze na rynku kosmetycznym.. a mamy tego na prawdę całkiem sporo.. wiecie dziewczyny jak się pracuje w drogerii ciężko jest przejść obojętnie obok fajnych promocji czy nowości :D mimo, że ten korektor trochę już gości na rynku dopiero teraz postanowiłam go sprawdzić.

Standardowo jak w większości moich recenzji zacznę od kwestii wizualnej produktu, a mianowicie korektor ma prostą szatę graficzną, o przyjemnej dla oka kolorystyce oraz czytelną czcionką. Tubka jest miękka, bardzo poręczna o pojemności 7ml, bardzo łatwo się aplikuje produkt na okolice oczu, wydobywamy tyle produktu ile nam potrzeba.. ale.. jednak musimy tutaj troszkę uważać bo gdy wyciśniemy go za dużo to produkt nam się niestety zmarnuje. Jest to mój pierwszy korektor tego typu.. chodzi mi o sposób aplikacji w formie syntetycznego pędzelka, w który to właśnie ta niepozorna tubka jest wyposażona :) Ta forma jest na prawdę bardzo wygodna - ja aplikowałam go najpierw na okolice oczu a następnie wklepywałam go gąbeczką.
Świetnie sprawdzi się na wyjazd do kosmetyczki - jest bardzo lekki i poręczny.

Mój odcień to 020 SOFT IVORY i do mojej skóry pasuje idealnie. Bardzo dobrze współpracuje z innymi kosmetykami.

Jego konsystencja jest lekka, kremowa, dobrze się go aplikuje i dopasowuje się do koloru skóry.

Zapach - no ja tutaj nie wyczuwam żadnego, jest dla mnie bezzapachowy.

Działanie:
Używałam go na codzień pod oczy w celu ukrycia cieni pod oczami oraz przebarwień. O ile cienie ładnie niweluje tak z większymi niedoskonałościami nie radzi sobie. Krycie jego jest słabe. A jednak bardzo mi na tym zależy sięgając po tego typu produkty.
Formuła jest lekka, produkt nie wchodzi w zmarszczki, nie roluje się i dobrze współgra chociażby z kremami. Nie ciemnieje na twarzy, nie warzy się, i nie przesusza okolic oczu, mogę nawet powiedzieć, że lekko nawilża, nie podrażnia i nie uczula. Przypudrowany pudrem, trzyma się kilka godzin. Daje ładny naturalny efekt, zdrowej, świeżej skóry i delikatnie ją rozświetla, ale jest to na prawdę takie subtelne rozświetlenie, bez drobinek.

Do minusów niestety muszę zaliczyć jego wydajność - cena za taką pojemność jest według mnie nieadekwatna.. bo kosztuje ok. 30 zł no na promocji można go dorwać na pewno taniej.. ale mimo wszystko.. bardzo szybko się zużywa.. a kolorystyka też jest ograniczona do 3 odcieni jak dobrze pamietam..

Podsumowując jak dla mnie to przeciętny produkt, ponieważ sięgając po korektor oczekuje najbardziej krycia, a tu ono jest dla mnie zbyt słabe. Nie polecam go osobom które mają dużo do ukrycia, typu np. zasinienia, przebarwienia bo jest zbyt lekki i nie poradzi sobie z nimi. Reszta całkiem ok. Jest łatwo dostępny w prawie wszystkich drogeriach i online.

taki sobie

Może nie mam zbyt dużych problemów z cieniami pod oczami, więc jak dla mnie maskuje w miarę dobrze, odcień prawie dobry. Problemem jest to, że wysusza delikatną skórę pod oczami, wchodzi w załamania zmarszczkowe. Podkreśla je. W miarę dobrze się go aplikuje i jest wydajny, dość trwały. Mam odcień 030. Ale się nie polubimy...

Sprawdza się

Jest to jeden z moich ulubionych korektorów. Nie jest on mocno kryjący, ale właśnie takiego efektu oczekiwałam od korektora na co dzień. Odcień, który stosuje to 010 Porcelain. Uważam, że jest on fajny dośc jasny, do normalnego typu karnacji. Posiada on aplikator w pędzelku - dla mnie duży plus. Jest moim zdaniem wydajny, jedynie cena jest troszkę przesadzona. Polecam ten produkt! Moje must have :P

ciemny

kto wo wymyslił, żeby korektor pod oczy który ma zakrywać ciemne cienie w najjaśniejszym oscieniu 01 już był ciemny, mało tego mam wrazenie że po godzinie na twarzy jest jeszcze ciemniejszy co poteguje efekt zmeczenia i starości niestety musiałam go zmieszać z czyms innym zeby zwyczajnie mnie nie zrobił baba jagą, nie chce nawet myslec o kobietach z jasniutka porcelanowa cerą... brr
poza tym wiem jz że pisak to nie jest najlepsza forma aplikacji korektora naciaga skóre ciężko czasem wychodzi i rozprowdzanie dalekie jest od delikatnego wklepywania, trzeba jeszcze przyznać że cena jest jakaś suoer lekka więc tym bardziej nie

Delikatny korektor pod oczy

Jak dla mnie produkt ten dobrze sprawdza się pod oczami; ma średnie krycie, jest nawilżający, lekko zastyga, jednak stosowany na twarzy powoduje małe krostki. Próbowałam jakiś czas i pod oczami jest idealny, nawet nie wchodzi w załamania skóry ale na twarzy to masakra. Forma aplikacji jest ok pod oczy, na twarzy jeśli aplikator miałby styczność z niedoskonałościami zbierałyby się na nim bakterie.

Całkiem, całkiem

Przyjemny korektor. Ma ładny, jasny odcień. Jest dość lekki, a dzięki pędzelkowi wygodnie się go nakłada. Nie podrażnia tez wrażliwej skóry. Jedyny zarzut jaki do niego mam to to, że po pewnym czasie zbiera się w zmarszczkach i bardzo je podkreśla. Niestety, ale ta wada dyskwalifikuje go dla mnie.

Moja milosc

Zdecydowanie jeden z moich faworytow. Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami, nie obciąża, nie nie ściera się,jest bardzo kremowy. Warto go szukać na promocjach bo cena regularna wypada średnio.

Rimmel, Match Perfection, Concealer

eh.. ten korektor do jak dla mnie jakiś niewypał. Kupiłam go, użyłam może ze dwa razy i musieliśmy się pożegnać . Nie zakrywa cieni pod oczami , nie kryje niedoskonałości , a największym minusem jest to, że ciemnieje . Nie dość, że najjaśniejszy odcień jest dość ciemny , to po nałożeniu go na twarz wyglądałam jak pomarańcz.

Calkiem ok

Nie mam jakiegoś ulubieńca jeśli chodzi o korektory. Ten jest ok pod oczy, ale większych niedoskonałości nie zasloni, nie nada się też np do odcięcia cut crease.
Mam go w najjasniejszym odcieniu, czyli 005. Źle nie jest, ale jaśniejsze tony też by się przydały.
Plus za pędzelek, którym bardzo wygodnie nakłada się produkt.
Pod oczami spisuje się dobrze. Krycie ma średnie. Będzie wchodził w zmarszczki, ale utrwalony lekka baza pod cienie (ja używam w tym celu Paese Beauty Records) i pudrem, już tego nie robi. Jego lekka formula nie przesusza skóry pod oczami, ale nie przykryje większych zasinien.
Korektor bardzo wydajny. Mam go chyba z 4 miesiące i przy codziennym stosowaniu, dopiero teraz się kończy.