Pro Longwear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy) (Długotrwały podkład do twarzy)

Pro Longwear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Cena już od 141,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Najnowszy podkład marki Mac, jak sama nazwa wskazuje, jest to podkład który wytrzymuje praktycznie cały dzień. Jest nieco cięższy niż Studio Fix, ale nie ma mowy o jakiejkolwiek masce, wtapia sie w nasz naturalny kolor skory, przez co wygląda bardzo naturalnie. Podkład dla cer normalnych, mieszanych i tłustych.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 6

rewelacja

Rewelacyjny podkład.
Mam cerę mieszaną, świecąca strefa T i lubiące przesuszać się policzki.
Jeden z niewielu podkładów który sprawdził się u mnie latem. Nie waży się na nosie co niestety inne podkłady bardzo lubią robić. Nieźle trzyma mat, nie przesusza policzków co słynny revlon niestety przy regularnym stosowaniu robi- pomimo dobrego nawilżania :(
Jak dla mnie krycie super, trzyma się do wieczora.
Często używam go łącząc z innym lżejszym podkładem np loreal true match i nic się nie gryzie ze sobą a wygląda bardzo naturalnie i trzyma się nadal cały dzień.
Według mnie najlepiej nakładać mokrą gąbeczką typu beauty blender.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255768].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 122

bardzo dobry!

Potrzebuję podkładu, który niezmiennie wytrwa cały dzień i będzie dobrze krył i nie będzie robił maski. Pro Longwear poleciła mi przyjaciółka. Określiłabym jako strzał w 8 :)
Plusy:
- wytrzymuje 12h pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu, 3 razy w ciągu dnia muszę się zmatowić bibułką, to wszystko
- wygląda bardzo dobrze mimo tego, że nie nakładam jednej warstwy
- dobrze współpracuje z korektorami innych firm
- trzyma się mimo dotykania twarzy :)
Minusy:
- ciężko się rozprowadza, trzeba się nauczyć szybkich ruchów ;), bo szybko zastyga
- kryje średnio mimo dwóch warstw
- nie jest wydajny, głównie dlatego ze za słabo kryje i trzeba go więcej użyć.

Podsumowując polecam, bo to jeden z najlepszych podkładów z jakimi miałam do czynienia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252531].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Podkład matujący

Długo zastanawiałam się czy kupić ten podklad, ponieważ naczytalam sie wiele różnych opinii np że podklady z Mac'a są dosyć ciężkie na twarzy i tak dalej.
Pani dobrala mi idealny kolor, wygląda bardzo naturalnie, matowi i utrzymuje się cały dzień na czym mi najbardziej zależało.
Ja nie odczuwam aby był on ciężki, bardzo dobrze się w nim czuje :)
Jedyny minus to cena, ale jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251131].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - nietypowe kosmetyki

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 21

Najlepszy jaki mialam!

Producent obiecuje całodniowa trwałość i nie przesadza.;) Mam trudną skórę,a ten podkład daje radę nawet w upałach,gdy cera narażona jest na jeszcze większe błyszczenie. Po całym dniu wrecz ciężko mi go zmyć.
Plusy:
+ trwałość
+ naturalność
+ brak efektu maski
+ olbrzymi wybór kolorów
+ fajne szklane opakowanie
Minusy:
- cena
- aplikator, który moze sam zmieniać pozycje,a w rezultacie podkład moze nam się wylać, np.w kosmetyczce podczas podróży.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234136].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Wykorzystała: kilka próbek

I tak, i nie

Miałam go na studniówce i na sylwestrze, bo na takie okazje zdecydowanie jest godny zaufania, ale czy na co dzień?
- zapycha,
- jest dosyć ciężki, czuć go na twarzy
- sam bardzo wysuszał, musiałam go mieszać z olejkiem,
- dosyć tępy, trzeba umieć go nakładać.
Z drugiej strony:
+ trwały,
+ nie wchodzi w zmarszczki,
+ utrzymuje mat,
+ kolor, chyba największy plus podkładów z MACa to ta żółtkowa kolorystka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210593].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

zdecydowanie mój HIT!

Długo szukałam idealnego podkładu, potrzebuję czegoś, co nie wysuszy mi skóry, zapewni średnie/mocne krycie i będzie się trzymał przez 12 godzin...

Dużo podróżuję w pracy, więc oczekuję od podkładu, że naprawdę wytrzyma czasami całkiem ekstremalne warunki. MACa testowałam podczas dwunastogodzinnego lotu, po którym od razu miałam spotkanie; w Brazylii, gdzie wilgotność i temperatura były wysokie; w fabrykach, gdzie również jest niemiłosiernie gorąco; w Chinach - podczas wspinania się na mur; na Islandii, gdzie z kolei strasznie wieje i pada; i na co dzień - czyli w moim klimatyzowanym korpo.

Wszędzie sprawdzał się znakomicie! Jedyne, co zmieniałam w makijażu to oczywiście baza, lżejsza na cieple dni, cięższa/bogatsza na zimno i wiatr.

Plusy:
+ trwały
+ nie wysusza mojej super-suchej skóry
+ opakowanie dozuje odpowiednią ilość podkładu
+ jeden z niewielu, który ma mój kolor
+ można osiągnąć różne stopnie krycia - palcami: srednie, blenderem/pędzlem: mocne

Minusy:
- cena, nie ukrywajmy, mogłaby być niższa
- wydajność - rzecz względna, bo używam różnej ilości w zależności od stopnia krycia, jaki chcę otrzymać. U mnie opakowanie starcza na 3 miesiące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201868].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Idealny do mojej cery

Mam cerę mieszaną na której pojawia się sporo wyprysków. Ten podkład nie zapycha jej, jest nie wpływający na pogorszenie się cery. Naprawdę długotrwały, dobrze przypudrowany trzyma się nawet 15 godzin (mój max trzymania go na buzi). Trochę średnia gama kolorystyczna dla mnie bo nw13 wygląda na mnie źle bo mam bardzo żółtawy kolor skóry a nc15 jest za ciemny. Latem idealne są nc20 i nc25 mieszane ze soba. Jest super wydajny, jedno opakowanie starcza mi na 4-5 miesięcy. Jest dość ciężki ale łądnie wygląda na skórze. Zostawia pół matwoe wykończenie tak, że często zapominam go przypudrować. Świetnie kryje i można je budować warstwami. Dogaduje się prawie z każdym kremem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200183].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Bardzo go lubię

plusy
+ dużo odcieni, szczególnie odcienie żółte są dla mnie cenne
+ bardzo dobra konsystencja, łatwo się rozprowadza
+ daje średnie krycie, jak dla mnie idealne
+ nie matuje całkowicie, skóra jest naturalna, nie jak maska
+ fajne opakowanie z praktyczną pompką

minusy
- przy pracy w biurze ( w klimatyzowanym pomieszczeniu) trochę waży się na twarzy, daje radę przez ok 6h potem może być już gorzej. Trwałość dla mnie nie jest zgodna z opisem producenta
- bardzo ciężko się go zmywa z twarzy, nie nakładam go dużo a potrafię zużyć ok 10 wacików żeby go zmyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179408].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Specyficzny, trochę dziwny - na lato nie, na zimę jak najbardziej

Podkład kupiłam przed weselem znajomej, zależało mi na tym, żeby podkład utrzymał się jak najdłużej. Będąc zadowolona z utrzymywania się Revlona CS (który na lato jednak jest zbyt ciężki) stwierdziłam, że Mac Pro Longwear może być dobrą alternatywą, miał dobre recenzje. I cóż... jest to podkład jak dla mnie dziwny ;) Z jednej strony zastyga tworząc bardzo ładny efekt, świetnie utrzymuje kosmetyki do konturowania i pięknie wychodzi na zdjęciach. A z drugiej strony wyjątkowo szybko zaczął mi schodzić z nosa i nieestetycznie się świecić, warzyć, wyglądał przez to ciężko po jakimś czasie i był bardzo widoczny na twarzy. Odstawiłam go więc i postanowiłam wrócić do niego zimą. I jakie było moje zaskoczenie gdy utrzymał się pięknie przez 10 h na uczelni bez żadnych tłustych plam, chociaż po jakimś czasie również wyglądał dość ciężko. Wynika z tego, że jest to podkład przyzwoity ale tylko zimą, gdy nie działa na niego wysoka temperatura. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, bo jak za taką cenę (kupiłam go za 138 zł) oczekiwałabym od niego więcej.

Plusy:
+ duży wybór kolorów i jasne odcienie (nr NC 15 w buteleczce wydaje się ciemny mocno żółty, na twarzy wygląda naprawdę jasno)
+ pięknie utrzymuje kontur i daje ładne wykończenie twarzy - niby matuje ale jest to taki naturalny mat
+ w chłodniejsze dni jest trwały, wytrzymuje bez poprawek ładnie ok 9, 10 h (posiadam cerę mieszaną)

Wady:
- dość ciężki, widoczny na twarzy
- trzeba mieć wprawę w nakładaniu zastygających podkładów, jeśli robi się to wolno, można sobie narobić plam, ponieważ ma dosyć tępą konsystencję
- nie da się go dokładać, ponieważ zastyga i dokładając go "zabieramy" poprzednią warstwę
- w cieplejsze dni niestety robi ciasto na twarzy, warzy się, świeci, spływa...

Dla normalnej, lekko mieszanej cery w porządku, na tłustej może się nie sprawdzić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania, ok. pół buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091991].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 164

Uwielbiany!

Podkład idealny.

Po pierwsze odcień - NC15 - idealnie jaśniuteńki i żółciutki. Krycie jak dla mnie bardzo dobre. Określiłabym je jako średnie, możliwe do nadbudowania. Podkład nie podkreśla suchych skórek.

Opakowanie higieniczne, z pompką, która dozuje małą ilość podkładu - nie ma obawy, że wypłynie go zbyt dużo.

Konsystencja półpłynna. Nie jest lejący się, ale nie jest też zupełnie stały.

Utrzymuje się na skórze cały dzień - dwugodzinny, bardzo intensywny trening siatkówki nie jest dla niego wyzwaniem - nawet po takiej próbie pozostał na skórze wraz z bronzerem, różem i rozświetlaczem!

Zdecydowanie to najlepszy podkład jaki miałam okazję próbować w ostatnim czasie.

Opis producenta początkowo mnie nie zachwycił, opinie na wizażu także, kupiłam go szczerze mówiąc trochę w ciemno, ale ostatnio zauważyłam, że to właśnie te podkłady, kupowane w ciemno, lepiej sprawdzają się na mojej skórze niż te, których zakup dokładnie rozważam.

Nie spowodował u mnie żadnych problemów skórnych - alergicy powinni jednak uważać i udać się na próbne nałożenie go do salonu MAC ponieważ wiem, że niektórzy miewają problemy skórne po tych podkładach.

Nakładam go beaty blenderem.

Moja skóra - normalna w kierunku suchej. Jako bazy używam kremu normalizującego z Ziaja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087891].usefull || 0 }}% pomocna.