Oriflame, Milk & Honey, Body Lotion (Nawilżający balsam do ciała)

Oriflame, Milk & Honey, Body Lotion (Nawilżający balsam do ciała)

Lekki i łatwo wchłaniający się balsam do ciała z prowitaminą B5. Znakomicie nawilża oraz odżywia skórę.

Trochę naciągane +3

Wg mnie, to raczej balsam dla osób, które nie mają przesuszonej skóry. Doszłam do tego wniosku, ponieważ nie sprawdził się u mnie na przesuszonych łydkach po depilacji (nawilżenie krótkotrwałe), zaś z resztą ciała poradził sobie w miarę dobrze.

Ogólnie sprawa wygląda tak:

- nawilża przeciętnie
- ładnie pachnie (ale to tylko moje zdanie)
- łatwo się aplikuje
- szybko się wchłania
- jest mało wydajny
- jest dość drogi jak na taką jakość itd.

Miałam dziwne wrażenie, że ten kosmetyk będzie jakiś taki... luksusowy? Przynajmniej tak nastroił mnie katalog, ale rzeczywistość była nieco inna. W sumie szkoda.

Używam tego produktu od: w sumie kilka miesięcy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Średniak

Balsam fajnie pachnie, bardzo szybko się wchłania,skóra długo ładnie pachnie ale skórze suchej na nic sie nie przyda, bo nawilża bardzo kiepsko, tuż po użyciu skóra jest nawilżona ale to uczucie szybko się kończy i skóra jest znowu sucha. No i cena....za taką cenę można kupić wiele porządniejszych balsamów czy mleczek do ciała.

Używam tego produktu od:dawna

nie bardzo

Faktycznie trochę nawilża i nawet ładnie pachnie (chociaż nie kojarzy mi się to ani z mlekiem ani z miodem), ale to w zasadzie tyle.
Jest zdecydowanie zbyt rzadki i przez to nawilżenie nie jest zbyt skuteczne, dozownik wręcz okropny, wylewa się przy odrobinie nieuwagi :( Jest też mało wydajny, chociaż jak dla mnie to i tak trwa za długo, bo chciałabym już sobie kupić jakiś inny, nowy :)

Dobry do rąk

+ Ładne opakowanie, choć dozownik denerwujący (za każdym razem trzeba go wycierać przed odwróceniem do góry dnem).
++ Bardzo fajnie wygładza i zmiękcza, ale na krótko, nie pozostawia na skórze tłustego filmu (w sam raz do rąk).
- Za wysoka cena, nawet w promocji.
-- Nieciekawy zapach (skoro w składzie są aromaty, mógł to być zapach miodu i mleka!).
--- Zbyt płynna konsystencja, mała wydajność, krótkotrwały efekt, brak jakiegokolwiek filmu.

Zużytych opakowań: 1

taki sobie

Przyjemny balsam do ciała o miłym delikatnym zapachu. nawilza ciało po kąpieli, ale efekt mnie do konca nie zadowala...mam bardzo suchą skórę i ten blasam radzi sobie z nią przez moze 3 godzinki....dla skóry normalnej bedzie na pewno dużo lepszy

Używałam tego balsamu jeszcze w starym opakowaniu. Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, dobrze nawilża i wygładza skórę. Jest jednak trochę za rzadki, dlatego wolę krem do ciała z tej serii.
Cena w promocji znośna.

ilość zużytych opakowań: 1

w porządku

Mam wersję w starym opakowaniu. Balsam jest rzadki, czego raczej nie lubię, leje się na prawo i lewo, trochę się z początku maże po skórze, ale potem szybko i bardzo dobrze się wchłania. Nawilża dobrze, ale nie intensywnie. Zapach zupełnie nie kojarzy mi się ani z mlekiem, ani z miodem, średnio mi się podoba, ale nie jest nachalny, na skórze go w zasadzie nie czuję (szkoda, że nie pachnie tak jak On Line Mleczna Kąpiel :)). Całkiem wydajny. Ale bez zachwytów, więc raczej więcej nie kupię.

ładnie pachnie

Pięknie pachnie - delikatnie i nie mdli mnie jak zasypiam :), rzadka konsystencja, co mi odpowiada. Szybko się wchłania. Niestety mało wydajny. Ale ja lubię zmieniać kosmetyki, więc to mi pasuje.

Nic rewelacyjnego

Bardzo rzadka konsystencja, przez co dobrze się rozprowadza. Szybko się wchłania. Jednak efekt nawilżający bardzo mierny. Po krótkim czasie skóra jest jak pergamin (tak jakby nie została potraktowana żadnym balsamem), na nogach się łuszczy. Zapach dość miły i koniec na tym.
ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

fajniusi

Jak jest w nowym opakowaniu w formie rulonika a lotion wylewa sie przez mala dziurke lubie go bardziej :PDobrze nawilza, slicznie pachnie (choc to kwestia gustu, wiem ze sa osoby nie lubiace tego zapachu)Formula rzeczywiscie lotionu, rzadki i leisty, wiec wielbicielkom balsamu odradzamAle ja lubie bo latwo sie wsmarowywuje i nie tlusci nadmiernie a latwo wydobyc go z pojemniczka.Bardzo wyadjny bo zdazam go rozprowadzic zanim sie wchlonieMilo sie nim nasmarowac przed snem, zapach koi i milo sie zasypia :)Ilość zużytych opakowań: jeden w starym opakowaniu, jeden w nowym (lepszy)

Miodzio

Doskonale nawilża,pięknie pachnie,szybko się wchłania,przyjemnie się go używa

Wiadomo miodowo-mleczny

Cudowny zapach ,szybko sie wchłania ,bardzo wydajny znakomite uzupełnienie mojej ulubionej serii.:)Fajna konsystencja.Daje uczucie komfortu :) Jak mi sie skończył to wygrzebywałam szczotką do zębów ;P hihji