Intimate, Refreshing Natural Spray (Dezodorant intymny w aerozolu)

Intimate, Refreshing Natural Spray (Dezodorant intymny w aerozolu)

Zapewnia poczucie świeżości. Bezalkoholowy, testowany dermatologicznie.

szkoda, że go już nie ma

Bardzo przydatny kosmetyk zwłaszcza na wyjazdach albo w sytuacjach, kiedy cieżko jest zadbac w pelni o higiene intymna.
Bardzo wydajny, nie powoduje podraznien. Jedynym minusem bylo to, ze pod koniec opakowania zaczela zatykac sie pompka.
Szkoda, ze zostal wycofany z oferty Oriflame, bo chetnie kupilabym go ponownie zwlaszcza, ze nie zauwazylam nigdzie tego typu kosmetyku.

Przydatna rzecz

Jak pierwszy raz zobaczyłam go w katalogu troche chcialo mi się smiać, ale z ciekawości kupilam. I nie zaluję...mily odswiezajacy zapach, nie podrażnia. Dobra rzecz na każdą porę roku, po kąpieli, po uzyciu chusteczek do miejsc intymnych. Warto go mieć w podrózy i na wycieczce...na pewno sie przyda.....jezeli oczywiście zrobilyscie sobie zapasy...bo został wycofany.....buuuu

Fajna rzecz

Bardzo fajna rzecz.Naprawdę odświeża,nie podrażnia ma bardz subtelny ładny zapach.Mam go bardzo długo i jestem z niego zadowolona.Szczególnie godny polecenia latem.

depilacja brwi

duze odswierzenie

Heh w zyciu bym nie pomyslala ze taka rzecz moze byc przydatnaAle skusilam sie i okazalo sie ze ten dezidorancik swietnie odswierzadaje poczucie swierzosci na wiele godzin.Stosuje zamiennie z chusteczkami w ciagu dnia, ale sadze ze jeszcze bardziej przydatne owo cudo bedzie latem.Nie niezbedna, aczkolwiem mila rzecz