Professional Hair Care System, Super Strong Hold - Fixing Hair Spray (Mocno utrwalający lakier do włosów)

Na długo nadaje fryzurze pożądany kształt. Nie zlepia włosów, doskonale utrwala fryzurę.

Cena: 21 zł / 200 ml

Przeciętny i przyjemny

Śliczny zapach i wpaniały rozpylacz. Na początku byłam tymi dwoma elementami szczerze zachwycona, bo naprawdę są dobre. Wadą jest to, że niestety ni wpływał dodatnio na moje włosy - w jakiejkolwiek ilości by go nie nałożyć nie utrwalał fryzury ani na długo, ani skutecznie.Nałożony zbyt obficie sklejał włosy, choć w mniejszym stopniu, niż inne znane mi lakiery (supersilny AquaNet) w zbyt małej ilości utrwalał fryzurę na jakieś dziesięć minut.Jest średnio wydajny, poza tym nie nabłyszcza.Jest przeciętny, ale przyjemny.Nie planuję zaopatrzenia się w niego ponownie, choć nie wykluczam użycia, jeśli jak i za pierwszym razem zostanie mi sprezentowany.Ilość zużytych opakowań: 1 do dna

niezły

Największą jego zaletą to prawie niewidoczność na włosach, tzn. mocne utrwalenie bez sklejania włosów bądź tworzenia na głowie skorupy.Poza tym jest dość trwały, choć poprawki w ciągu dnia mogą okazać się niezbędne przy co bardziej fantazyjnych fryzurach. :)