La Roche Posay, Respectissime Mascara Intense (tusz pogrubiający i wydłużający)

La Roche Posay, Respectissime Mascara Intense (tusz pogrubiający i wydłużający)

Tusz ten pogrubia i wydłuża rzęsy, zawiera system zapobiegający kruszeniu i osypywaniu się. Bardzo dobry kosmetyk dla wrażliwych i alergicznych oczu. Nie zawiera: kalafonii, laki, karminu koszenilowego, opiłków masy perłowej.
Tolerancja testowana u osób noszących szkła kontaktowe i mających oczy wrażliwe. Dostępny w 4 kolorach.

69 zł / 5,8 ml

To jest to!

Bardzo dobry, idealna czerń, świetnie 'otwiera' oko, nie osypuje się, pięknie wydłuża :), pogrubia.

Ideał- wreszcie!

hmmmm

Bardzo lubie LRP, wiec kupilam i te maskare. Juz od dluzszego czasu szukam mojego idealu. Nie mam az tak wrazliwych oczu, zeby uzywac maskar dla bardzo wrazliwych, ale szukam tuszu ktory bedzie bardzo, bardzo pogrubial. Dawal efekt sztucznych rzes, takich jak maja modelki w tych wszystkich reklamach. Niestety bardzo sie rozczarowalam. Tusz za 14€ pogrubia raczej srednio, tak jak robi to wiekszosc zachwalanych maskar, a i tak nie jest super. Trzeba uwazac , zeby nie naniesc zbyt grubej warstwy, bo bardzo sklei rzesy. No i jak przystalo na koncern Loreala, tusz powodowal ze dolne rzesy haczyly mi sie o gorne. Nie znosze tego, mam takie dziwne uczucie w oczach , ze cos mi przeszkadza. Bardzo sie rozczarowalam.

świetny

Naprawdę świetny tusz. Mam kolor brązowy, który ma bardzo ciepły, intensywny odcień. Jak narazie najładniejszy brąz jakiego używałam. Po drugie, tusz ani odrobinę się nie kruszy i nie rozmazuje. Mam naprawdę wrażliwe oczy i ten tusz zupełnie ich nie podrażnia. Świetny. Pogrubia i wydłuża, ale wygląda naturalnie. Jedyne do czego można by się przyczepić to to, że szybko trzeba się malować, bo inaczej skleja trochę rzęsy.

15.06.2005
hmm... nie wiem co o tym myśleć, ale niestety tusz, chociaż świetny, to na miesiąc mi starczył.. dosłownie...
więc nie na długo starcza...ale i tak uważam, że jest świetny

La Roche Posay Skin Checker

jeden z lepszych

nie kupiłabym go, gdyby apteka go akurat nie wyprzedawała...kosztowal mnie -bagatela-29.90zł. Recenzję wystawiam więc sugerując się siłą rzeczy tą ceną...
Za tą cenę jest rewelacyjny, ma świetną szczoteczkę, nie skleja absolutnie rzęs. Daje efekt miękkich, elastycznych rzęs, i głęboki czarny kolor.
Nie kruszy się.
Dla wielbicielek naturalnego efektu pomalowanych rzęs.

Super lagodny

Moja ulubiona, jak dotad maskara.Super lagodna,super wytrzymala przez caly dzien.Wspaniale sie zmywa i nie zdarza mi sie z rana, jak to bylo z innymi maskarami,budzic z napuchnietym oczami,bo jakies tam drobinki maskary pozostaly w oczach.Mam kolor czarny,makijaz jest po niej naturalny.Lubi skleic rzesy i uformowac grudki,wiec trzeba nia uwaznie malowac.Z czasem nabralam wprawy i wychodzi to naprawde bardzo dobrze.Mam rzesy bardzo dlugie,lecz cieniutkie,maskara lekko je pogrubia i tuszuje na calej dlugosci nie usztywniajac ich.
Polecam osobom o wrazliwych oczach i lubiacych delikatny makijaz oczu.

Edytuje recenzje dodajac, ze druga polowa tuszu zaczela schnac i sypac sie.Okropnosc.Jestem bardzo zla na niego i ucinam mu gwiazdek :-(

świetny

Bardzo fajny! Trwały,ale łatwo się zmywa, nie rozmazuje się, nie kruszy, bardzo ładnie podkreśla rzęsy(ale jest to makijaż delikatny, raczej dzienny) nie tworzy grudek. Super!

dla mnie nr 1

Ta mascara ładnie pogrubia i wydłuża (ach...) moje rzęsy. Jest także pierwszą, przy pomocy której - i przy odrobinie wprawy - mogłam je podkręcić; wystarczy przeciągnąć po rzęsach i przytrzymać je przez chwilę w górze na szczoteczce. Efekt jest wyrazisty, ale nie teatralny. To także pierwsza mascara, której zapach nie tylko znoszę, ale naprawdę mi się podoba (kwiat bzu?). No i nieziemski kolor - ultratwarzowy fiolet w odcieniu śliwki. Zmywa się czym chcesz (ja lubię wodą i żelem, można też mleczkiem, albo zmywaczem do oczu).

Dobra jakosć

Trochę wydłuża i pogrubia,lekko skleja,ładnie pachnie,nie uczula,ale jest bardzo drogi(66 zł za 5,8 ml)Stosunek ceny do pojmności jest śmieszny,zdecydowana przesada,nie zasługuje na tak wysoka cene.Radzę kupić coś innego chociaż ten do beznadziejnych nie należy.

super jakość

Spełnił wszystkie moje oczekiwania: ładnie wydłużył moje rzęsy, dał głeboki kolor, nie osypywał się i nie mazał i łatwo aplikował. Tusz pięknie pachnie, lecz nie uczula.Daje naturalny, delikatny efekt,nie spełni oczekiwań osoby, która marzy o mocnym makijażu. Pokrywa rzęsy cienką warstwą i nie skleja ich.Po umalowaniu rzesy są miękkie, a nie sztywne i suche jak w przypadku innych mascar. Zdecydowanym minusem jest mała wydajność i niewielka pojemność.

znam tańsze a lepsze

Faktem jest to ,że trochę pogrubia rzęsy ale jednocześnie skleja.<BR>Nie zauważyłam natomiast żadnego podkręcania.Po nałożeniu na rzęsy momentalnie wysycha i nie ma możliwości ich "rozczesania".<BR>Tak ogólnie sumując nie polecam dla kobiet,które chcą szybko zrobić makijaż.Ja się chyba już nie skuszę.

przeciętny

Bradzo przeciętny.<BR>Przy obecnej konkurencji na rynku - przegrywa w przedbiegach.<BR>Niby jest delikatny, nie podrażnie, nie osypuje się (to fakty), ale...<BR>NIC POZA TYM.<BR>Ot, taki sobie, przeciętny tusz.<BR>Raczej nie polecam.<BR>Szkoda pieniążków.

Przeciętny

Zostałam nim pomalowana raz, na pokazie makijażu kosmetykami kolorowymi LaRoche Posay - i albo makijażystka była nieumiejętna, albo ten tusz ani nie podwija, ani nie pogrubia, ani nie wydłuża. <BR>Szczerze wierzę, że nigdy nikogo nie uczuli, ale wg dzisiejszych standardów posiadać jedynie tą cechę to chyba trochę mało. Poza tym jest przeciętny.<BR>Można go kupić dla bezpieczeństwa. Jego główną zaletą jest chyba zapewnienie komfortu psychicznego podczas użycia.