Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Matowy cień Kobo Professional Mono Eye Shadow dostępny zarówno w pojedynczym opakowaniu jak i w postaci wkładu, z możliwością dokupienia kasetki x4. Kolory cieni Kobo Professional Mono Eye Shadow w ofercie są zarówno naturalne i stonowane jak i szalone. Pigmentacja i trwałość na powiekach odpowiada produktom stosowanym w profesjonalnym makijażu.
Dostępne w wielu kolorach.

Efekt
matowe
pojedyncze
prasowane

Kooooocham!

Cienie od jakiegoś czasu sa moim oczkiem w glowie (juz mam "kilka"paletek). Mając okazję testować zarówno te droższe jak i tańsze z czystym sumieniem stwierdzam, że te od Kobo są najlepszej jakości ! Co tu więcej pisac? Stosunek jakosci do ceny? Bomba! Polecam!!! <3

Czarodziej! Istny magik!

No dlaczego, dlaczego on nie działa cudów na mojej powiece?! :(

Ale od początku.
Kupiłam go chyba w Naturze... Bo leżał w koszu z promocjami. Dałam za niego chyba 5 zł. O ile nie mniej... Nie wierzyłam własnym oczom.
Mam kolor fioletowy - 112.
Byłam zachwycona lawendowym odcieniem. Od dawna polowałam na ładny fiolet i oto i on! Voilà ! Znalazłam go! W TAKIEJ CENIE!
Uradowana przybiegłam do domu, oczywiście test musiał być! Wsadziłam tam mojego palucha i przejechałam nim po dłoni. Kolor intensywny... piękny...
Ale wystarczyło kilka razy przetrzeć go palcami a... znikał. Po prostu niczym jak po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia Obliviate z Harrego Pottera ZNIKAŁ...

Myślicie, że na oku było lepiej?!
Ha-ha-ha! Otóż NIE! ;)
Problem z nabieraniem go na pędzelek - pigment ciężko przykleja się do włosia. Gdy już w końcu uda się coś nabrać na pędzel, to na oku praktycznie go nie widać. A gdy już macie odpicowane powieki to nie cieszcie się za bardzo, bo cień odpadnie szybciej niż wypowiecie zaklęcie Alohomora, by otworzyć drzwi i mknąć na miasto ;)

Słabizna
Może po prostu te egzemplarze z promocji były wadliwe? :(
Czytając Wasze recenzje, to też mam wątpliwości :D

Żałuję.
TZN! Nie żałuję tych 5 wydanych złotych. Nie no. Aż taka to nie jestem.
Żałuję tylko miejsca, który mi zajmuje w szafce - czarodziej. A mógłby tak sobie sam, przez przypadek nagle "zniknąć"... ;)

jak dla mnie przeciętne

Na szczęście kupiłam tylko jeden cień.
Za taką cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Możliwe , że moja partia była jakaś wadliwa ale wątpię :D

hity mascar

Dobra jakość

Cienie są dobrze napigmentowane, łatwo się blendują. Plusem jest szeroka gama kolorystyczna, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Szczerze polecam ten produkt.

Kupiłam skuszona promocja w Naturze.
Cienie są trwałe i fajnie się aplikują. Są idealnie matowe bez żadnych drobnek. Nie rozwiązują się i nie krusza.
- cena całkiem okey
- Trwałość dobra
- opakowanie ładne
- bardzo wydajne!
Jak najbardziej polecam

szok !!

Cienie kupiłam jako wkłady w promocji za 6,99 trzy jasne nudziaki 3 kolorki ciemniejsze. Szczerze myślałam, że to będzie totalny bubel a okazało się że są całkiem spoko. Pigmentacja super, osypują się "znośnie", jedyny minusik to to iż jest jak dla mnie za malo kolorów.

całkiem fajne

Mam trzy cienie. Khaki, turkusowy i kobaltowy. Wszystkie lubię, choć z całego trio kolor khaki ma najsłabszą pigmentację.
Cienie dobrze trzymają się powieki, na bazie wytrzymują cały dzień nieznacznie rolując się po kilku godzinach.
Podczas nakładania delikatnie się osypują, co widać zwłaszcza przy kolorze kobaltowym.
Są tanie i łatwodostępne więc z pewnością jeszcze jakieś kupię.

mój HIT

Cienie z Kobo to moje nowe odkrycie i nowa miłość. Niesamowita pigmentacja i trwałość, super się blendują i niewiele kosztują. Używanie ich to czysta przyjemność, można je rozcierać w nieskończoność. Jestem zachwycona jakością tego produktu i polecam wszystkim, kto jeszcze nie próbował, bo nie zawiedziecie się. Póki co mam dwa i przedstawiam ich swatche na ręce. 145
i 205

Dobre cienie w dobrej cenie

Fajne cienie, dobra cena, trzymają się dość długo. Może kolory szału nie robią (mam wrażenie że po nałożeniu widzimy ciut inny kolor jaki się spodziewałyśmy) ale ogólnie są OK.

Genialna pigmentacja kosztem osypywania się

Cienie Kobo mam od bardzo dawna, moimi ulubionymi kolorami są deep black, aubergine, russet, caffe latte. Posiadam też almond, chocolate sweets i true beige, które są średnio napigmentowane i szału nie robią, oraz electric blue i turquis, które są pięknymi kolorami, ale potrzebującymi ciągłego dokładania, bo przy blendowaniu łatwo tracą intensywność.
Przede wszystkim cienie Kobo zasługują na uwagę ze względu na ciekawą kolorystykę i świetną pigmentację. Dobrze się blendują (choć nie tak dobrze jak np. Zoeva), większość odcieni nie traci mocno na intensywności i są trwałe na powiece. Kolor Chocolate Sweets trochę odstaje od reszty - robi plamy i ciężko zbudować jego intensywność. Jednak wszystkie cienie Kobo, jakie mam, są bardzo suche, wręcz kredowe.
Zapewne przez swoją suchość właśnie, trochę się pylą i mocno osypują - w szczególności kolor deep black.
Mimo tych wad, poleciłabym Kobo każdemu - są tanie, łatwo dostępne i dobrej jakości.

Przepiękne kolory, cieżka praca

Kolory są na prawdę bardzo ładne i dobrze napigmentowane jednak praca z nimi nie jest już taka przyjemna.
Mam odcień 114 Aubergine- piękny, intensywny, ciemno, różowo fioletowy kolor.
Niestety nałożony na powiekę przykleja się w miejscu w którym go położę i nie chce się rozcierać.

jest ok

Nie jest już nowością, że marka Kobo ma coraz lepsze kosmetyki w swojej ofercie. Skomponowałam sobie już jedną kasetkę (właściwie to jestem w trakcie komponowania drugiej:D), ale w pierwszej posiadam 2 matowe cienie i mam już pewną opinię na ich temat
+ są dobrze napigmentowane
+ dobrze rozcierają się na powiece, nie znikają w trakcie blendowania
+ są tanie, zwykle dokupuję wkłady na promocjach za jakieś 6zł
+ na dobrej bazie trzymają się cały dzień
+ nie rozmazują się w ciągu dnia

- potrafią się lekko osypywać, szczególnie przy nakładaniu na pędzel
- nie są najwydajniejsze, widać ubytek po kilku zastosowaniach (ale myślę, że za cenę 6zł jestem w stanie im to wybaczyć :))