Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Matowy cień Kobo Professional Mono Eye Shadow dostępny zarówno w pojedynczym opakowaniu jak i w postaci wkładu, z możliwością dokupienia kasetki x4. Kolory cieni Kobo Professional Mono Eye Shadow w ofercie są zarówno naturalne i stonowane jak i szalone. Pigmentacja i trwałość na powiekach odpowiada produktom stosowanym w profesjonalnym makijażu.
Dostępne w wielu kolorach.

Efekt
matowe
pojedyncze
prasowane

Must have!

Nie wyobrażam sobie dopełniania brwi bez cienia w kolorze (402) coffee.
Cień jest ze mną od kilku lat, ogromny plus za zimny, wręcz szary odcień brązu, który idealnie nadaje się dla osób z mysimi włosami i trzyma się cały dzień na miejscu. Opakowanie małe, produktu dużo. Cena i dostępność w drogeriach jak najbardziej na plus. Polecam z czystym sumieniem.

Dobrze napigmentowane

Cienie Kobo słyną ze swojej dobrej jakości, więc ja ostatnio zdecydowałam się na ich zakup i muszę przyznać rację osobom, które je chwaliły. Są dobrze napigmentowane, zgrywają się z innymi cieniami, a ogólnie praca z nimi to przyjemność. Właściwie nie wiem, czemu tak długo migałam się od wypróbowania tej firmy, ale wydaje mi się, że po prostu sugerowałam się tym, że marki drogeryjne nie mają dobrych jakościowo cieni. Teraz zmieniłam zdanie. Bardzo urzekło mnie również to, że jest opcja kupienia wkładu, bo posiadam paletkę magnetyczną i o wiele lepiej jest mi je tam trzymać, niż każdy w osobnym opakowaniu. Z pewnością kupię więcej kolorów.

Genialny, tylko trzeba się go nauczyć

Będąc w Naturze zazwyczaj omijałam szafy Kobo, gdyż wydawała mi się "zbyt ekskluzywna", a to był błąd, bo kosmetyki wcale nie są drogie, chociaż wyglądają naprawdę profesjonalnie. Cienie bardzo przykuły moją uwagę ze względu na ilość kolorów i wzięłam ich kilka na próbę. Często w Naturze można dorwać je w cenie około 5 zł jako wkład, co jest bardzo opłacalne.
Co do samej aplikacji, to polecam nakładać je pacynką, a nie pędzlem, ponieważ z pędzla zupełnie "znikają", a nałożone pacynką mają o wiele intensywniejszy kolor

Bobbi Brown - Oko

Jestem na tak

Zakupiłam czarny cień, w celu stworzenia makijażu scenicznego. Cień jest bardzo mocno napigmentowany, więc jak najbardziej spełnił swoje zadanie. Często w przypadku czarnych cieni po nałożeniu zamiast czarnego koloru otrzymujemy szarość. W tym przypadku tak nie było. Rewelacyjna pigmentacja przy dobrej cenie i to jest chyba najważniejszy argument. Widziałam że jest szeroka gama kolorów, więc w przyszłości może jeszcze się na jakiś skuszę. Minus - trochę się obsypują ale szczerze powiedziawszy z większością cieni tak mam.

warte uwagi

Matowe cienie od Kobo mają dobrą pigmentację i utrzymują się na powiece bez zarzutu. Potrafią się trochę osypywać przy aplikacji. Ogólnie bardzo przyzwoite cienie, którymi przy odrobinie wprawy można wyczarować ładne makijaże oka. Dobra cena i ładne kolory.

Rewelacyjne cienie

Jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze drogeryjne cienie. Płakałabym gdyby drogeria Natura została zamknięta. Rewelacyjna pigmentacja przy dobrej cenie i to jest chyba najważniejszy argument. Szeroka gama kolorów. Minus - trochę się obsypują ale nawet bardzo drogie produkty znanych marek mają ten sam problem, więc do zaakceptowania. Polecam każdemu :)

Kooooocham!

Cienie od jakiegoś czasu sa moim oczkiem w glowie (juz mam "kilka"paletek). Mając okazję testować zarówno te droższe jak i tańsze z czystym sumieniem stwierdzam, że te od Kobo są najlepszej jakości ! Co tu więcej pisac? Stosunek jakosci do ceny? Bomba! Polecam!!! <3

Czarodziej! Istny magik!

No dlaczego, dlaczego on nie działa cudów na mojej powiece?! :(

Ale od początku.
Kupiłam go chyba w Naturze... Bo leżał w koszu z promocjami. Dałam za niego chyba 5 zł. O ile nie mniej... Nie wierzyłam własnym oczom.
Mam kolor fioletowy - 112.
Byłam zachwycona lawendowym odcieniem. Od dawna polowałam na ładny fiolet i oto i on! Voilà ! Znalazłam go! W TAKIEJ CENIE!
Uradowana przybiegłam do domu, oczywiście test musiał być! Wsadziłam tam mojego palucha i przejechałam nim po dłoni. Kolor intensywny... piękny...
Ale wystarczyło kilka razy przetrzeć go palcami a... znikał. Po prostu niczym jak po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia Obliviate z Harrego Pottera ZNIKAŁ...

Myślicie, że na oku było lepiej?!
Ha-ha-ha! Otóż NIE! ;)
Problem z nabieraniem go na pędzelek - pigment ciężko przykleja się do włosia. Gdy już w końcu uda się coś nabrać na pędzel, to na oku praktycznie go nie widać. A gdy już macie odpicowane powieki to nie cieszcie się za bardzo, bo cień odpadnie szybciej niż wypowiecie zaklęcie Alohomora, by otworzyć drzwi i mknąć na miasto ;)

Słabizna
Może po prostu te egzemplarze z promocji były wadliwe? :(
Czytając Wasze recenzje, to też mam wątpliwości :D

Żałuję.
TZN! Nie żałuję tych 5 wydanych złotych. Nie no. Aż taka to nie jestem.
Żałuję tylko miejsca, który mi zajmuje w szafce - czarodziej. A mógłby tak sobie sam, przez przypadek nagle "zniknąć"... ;)

jak dla mnie przeciętne

Na szczęście kupiłam tylko jeden cień.
Za taką cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Możliwe , że moja partia była jakaś wadliwa ale wątpię :D

Dobra jakość

Cienie są dobrze napigmentowane, łatwo się blendują. Plusem jest szeroka gama kolorystyczna, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Szczerze polecam ten produkt.

Kupiłam skuszona promocja w Naturze.
Cienie są trwałe i fajnie się aplikują. Są idealnie matowe bez żadnych drobnek. Nie rozwiązują się i nie krusza.
- cena całkiem okey
- Trwałość dobra
- opakowanie ładne
- bardzo wydajne!
Jak najbardziej polecam

szok !!

Cienie kupiłam jako wkłady w promocji za 6,99 trzy jasne nudziaki 3 kolorki ciemniejsze. Szczerze myślałam, że to będzie totalny bubel a okazało się że są całkiem spoko. Pigmentacja super, osypują się "znośnie", jedyny minusik to to iż jest jak dla mnie za malo kolorów.