Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Kobo Professional, Mono Eye Shadow (Pojedynczy matowy cień do powiek)

Matowy cień Kobo Professional Mono Eye Shadow dostępny zarówno w pojedynczym opakowaniu jak i w postaci wkładu, z możliwością dokupienia kasetki x4. Kolory cieni Kobo Professional Mono Eye Shadow w ofercie są zarówno naturalne i stonowane jak i szalone. Pigmentacja i trwałość na powiekach odpowiada produktom stosowanym w profesjonalnym makijażu.
Dostępne w wielu kolorach.

Efekt
matowe
pojedyncze
prasowane

Przepiękne kolory, cieżka praca

Kolory są na prawdę bardzo ładne i dobrze napigmentowane jednak praca z nimi nie jest już taka przyjemna.
Mam odcień 114 Aubergine- piękny, intensywny, ciemno, różowo fioletowy kolor.
Niestety nałożony na powiekę przykleja się w miejscu w którym go położę i nie chce się rozcierać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495746].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Nie jest już nowością, że marka Kobo ma coraz lepsze kosmetyki w swojej ofercie. Skomponowałam sobie już jedną kasetkę (właściwie to jestem w trakcie komponowania drugiej:D), ale w pierwszej posiadam 2 matowe cienie i mam już pewną opinię na ich temat
+ są dobrze napigmentowane
+ dobrze rozcierają się na powiece, nie znikają w trakcie blendowania
+ są tanie, zwykle dokupuję wkłady na promocjach za jakieś 6zł
+ na dobrej bazie trzymają się cały dzień
+ nie rozmazują się w ciągu dnia

- potrafią się lekko osypywać, szczególnie przy nakładaniu na pędzel
- nie są najwydajniejsze, widać ubytek po kilku zastosowaniach (ale myślę, że za cenę 6zł jestem w stanie im to wybaczyć :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Cień jest dobrze napigmentowany, nie osypuje się, dobrze się blenduje i na powiece długo się utrzymuje. Jedyny minus to cena, ale jest duzo ładnych kolorów i dlatego mam kilka odcieni :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472951].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Znikają z oczu

Jestem niesamowicie rozczarowana tymi cieniami. Tyle się naczytałam o ich cudowności a to jakaś porażka - mam 2 kolory Lime i Electric blue i oba pigmentację maja piękną, ale na palcu jak się potrze cień. Zeby w miarę zbliżoną intensywność uzyskać na powiece trzeba się solidnie namęczyć. Nakładanie pędzlem to tragedia już lepiej naciapać palcem. Kolejna sprawa to to, że okropnie znikają podczas blendowania i trzeba je wialokrotnie dokładać. Na powiece tez dość szybko znikają (nawet się nie rolują a po prostu znikają) - oczywiście zawsze używam bazy. Daję 2 gwiazdki zamiast 1 bo zielony jest o tyle mniej okropny, że trochę dłużej się utrzymuje na powiece, no i oba się nie osypują.
Może akurat te odcienie są trefne a inne są super, w każdym razie nie wiem czy chcę to jeszcze sprawdzać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449767].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre

Bardzo dobre matowe cienie:

+doskonała pigmentacja matowych cieni-kolor jest wyraźny, intensywny i prawdziwie matowy
+delikatna konsystencja-cień dobrze się nabiera, nie pyli, gładko rozprowadza
+dobra trwałość na bazie i bez niej
+dobrze się rozciera i blenduje
+wygodne i trwałe opakowania

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431571].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione!

Cienie na punkcie których zgłupiałam. Do tego stopnia, że zdarza mi się dublować niektóre sztuki ;). Najczęściej kupuję w formie wkładów, bo są najtańsze i można bez problemu umieścić je w dowolnej paletce magnetycznej. Moje ulubione to: 139 Chocolate Sweets - matowy jasny brąz złamany odrobiną śliwki, bardzo oryginalny kolor i 205 Golden Rose - różowo złoty duochrome, cacko! Poza tym mam jeszcze: 105 India Rose, 106 Papaya Shake, 114 Aubergine, 118 Khaki, 140 Cranberry, 144 Lemon Chiffon, 201 Iridescent Pink, 203 Raspberry Pink, 213 Green Pistachio, 218 Red Brown, 221 State Blue i 222 Amethyst. Nie ma wśród tych kolorów ani jednego, którego nie mogłabym polecić. Wszystkie kolory mają podobną, bardzo dobrą pigmentację i trwałość. Są wg mnie lepsze od Inglota (i tańsze).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430846].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetny !

Nigdy nie próbowałam tych cieni, dlatego na promocji w Naturze postanowiłam kupić wersję do uzupełnienia, żeby zapłacić jak najmniej, gdyby okazał się pomyłką. Kupiłam ciekawy beżowo-żółty cień z delikatnymi drobinkami. Pigmentacja mnie pozytywnie zaskoczyła, ponieważ jest naprawdę dobra. Cień nie pyli się, a na bazie jest bardzo trwały. Świetnie wygląda w połączeniu z granatem i fioletem. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Okazuje się, że plastikowe opakowanie wcale nie jest potrzebne, bo można zostawić go w tym cieniutkim albo wsadzić do magnetycznej paletki. Za 4 złote mogłabym ich kupić dużo więcej, gdybym tylko wiedziała jak są dobre.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405246].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Cienie do powiek świetnie utrzymują się na powiece, podczas dnia bez poprawek, ogromna gama kolorów za tak małą cenę. Cienie, są mocno napigmentowane i można nimi tworzyć piękne makijaże. Nie osypują się podczas nakładania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400766].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najlepsze cienie drogeryjne

Posiadam wiele odcieni z tej serii matowych, kupuję jednak wkłady do paletki - z tego względu, ze wychodzą taniej oraz dlatego, że takową paletkę posiadam i tworze własny zbiór potrzebnych mi kolorów.
Cena może nie jest najniższa, ale i tak cienie Kobo są konkurencyjne w porównaniu do wielu wysokopółkowych marek. Nie każdego stać na palety The Balm czy Urban Decay. Fajne jest to, że Kobo jest dostępne od ręki, w drogerii. Nie ma co się oszukiwać - dobrych cieni w drogeriach jak na lekarstwo. W Rossmannie uważam, ze w ogóle nie ma nic godnego uwagi, natomiast w naturze stawiałabym właśnie na Kobo, My Secret oraz Pierre Rene.
Fajnie, że Kobo ma naprawdę szeroką gamę kolorystyczną, poczynając od jasnych, cielistych, delikatnych beży, po intensywne kolory jak fiolet czy chabrowy a na ciemnych brązach, czerniach kończąc. Jest w czym wybierać. Trzeba przyznać także, że cienie mają naprawdę bardzo dobrą pigmentację. Jestem zadowolona ze wszystkich kolorów jakie mam. Jak dla mnie jakościowo są bardzo porównywalne z Inglotem. Gorąco polecam w ogóle wszystkim, nawet pasjonatom makijażu a w szczególności tym, którzy chcą pokombinować z cieniami, ale nie mają doświadczenia i nie chcą kupować drogich palet a najpierw uderzyć w coś drogeryjnego. Lepszych nie znajdziecie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379276].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Jak w tytule - uwielbiam cienie tej marki. W momencie kiedy mam ochotę zrobić naprawdę ciekawy makijaż, albo po prostu mam jakąś okazję, stawiam własnie na nie. Niesamowita mnogość wykończeń, przy czym:
* maty są stosunkowo suche, dobrze napigmentowane, moim zdaniem biją na głowę Inglota, jedynie My Secret może konkurować z nimi, ale nie mają wkładów, tylko pojedyncze opakowania
* seria fashion to połączenie delikatnej perły i drobinek, jest niezwykle miękka, jakby kremowa - taki cień, o takim wykończeniu robi makijaż całego oka, potrafi opalizować na trzy różne barwy pod różnym kątem padania światła, niesamowity efekt
* inne też dają rade - satyny, maty z drobinkami, są różne, różniaste, ale wszystkie świetnie się rozcierają i mają dobrą pigmentację - jak za tę cenę (na -40% kupujemy, pamiętajcie), cudo

Trwałość też niezła, wiadomo, na bazie / korektorze zawsze lepiej, ale to standard, pierwsze prawo makijażu oka. Ostrzegam, że dokupywanie kolejnych wkładów potrafi uzależnić. Mimo to ciężko przejść obok nich obojętne - jedne z moich ulubionych cieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374216].usefull || 0 }}% pomocna.