Professional Hair Care System, Strength & Shine Leave in Treatment (Wzmacniająca i nabłyszczająca odżywka w sprayu)

Odżywia, nawilża i wzmacnia włosy. Dodaje im połysku, zapobiega łamaniu się i rozdwajaniu końcówek. Filtry UV chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Do włosów wszystkich rodzajów.

KOSZMAR

Ta odżywka to jakaś kpina! mało tego, że nie pomaga (nie da się po niej rozczesać włosów, a o odżywieniu nie wspomnę) to najnormalniej w świecie szkodzi. Włosy są jakieś drutowate, szorstkie i zupełnie jak nie moje. Sprezentowałam ją koleżance, która po jej użyciu miała identyczne odczucia. Nikomu nie polecam.

POLECAM

Bardzo fajna odzywka, która pielęgnuje wloski i ładnie je nabłyszcza. Ma ładny zapach i bardzo dobry rozpylacz, który bardzo drobniutko rozpyla mgiełkę na wlosach, dzięki czemu nie można jej "przedawkować". Nie obciąża wlosów, które po jej zastosowaniu są gladkie i lśniące. Polecam