Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Kobo Professional, Smooth Make - Up Base (Wygładzająca baza pod podkład)

Baza pod podkład doskonale wygładza i nawilża skórę, ułatwia rozprowadzenie podkładu oraz przedłuża jego trwałość.
Składniki aktywne:
- hydromanil (kompleks naturalych cząsteczek z roslin Tara) aktywnie nawilża skórę przez 24 h,
- olejek makadami - wyraźnie zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz łagodzi podrażnienia i wygładza wysuszoną skórę,
- alantoina regeneruje naskórek i przyspiesza odbudowę skóry,
- kompleks witamin E, C, F tworzy naturalny filtr ochronny na skórze.

Jest ok

Dość fajna baza, jednak nie polecam do użytku na co dzień, raczej na jakieś wyjścia, przy co dziennym użytku, troszkę zapycha. Sam efekt jest ładny, ponieważ ładnie wygładza twarz i podkład bardzo ładnie leży. Nie roluje się, bezzapachowy. Cena również zachęcając, zwłaszcza, że Kobo co chwile ma jakieś promocje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400801].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden plus jest chyba tylko taki że ładnie nawilża skórę, ale poza tym nic specjalnego, niby baza która powinna dłużej utrzymywać makijaż a tu nic takiego nie widać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167826].usefull || 0 }}% pomocna.

W zasadzie nieźle

Przyznam,że zaznaczenie "to mój hit" jest dość naciągane,gdyż używam tej opcji do produktów które naprawdę mnie zachwyciły.
Pierwsze co na wstępie czuć kwiatowy zapach.Przyjemny czy nie,jest to kwestia gustu.Jak dla mnie jak najbardziej na plus.Po nałożeniu baza staje się gładka,wchłania się zostawiając miłe uczucie na skórze.Często używam jej solo jako zwyczajnego kremu.Oczywiście,świeci się,w końcu nie ma konsystencji sylikonowej tak jak ta ze Smashboxa.
Polecam dla skóry normalnej,w kierunku suchej.Przedłużenia makijażu specjalnie nie zauważyłam,jednak rekompensuje to optymalne nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124266].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewidoczna kreska na powiece

w pełni zasługujący na 4

Plusy:
- wydajność
- cena
- dobre nawilżenie cery
- ułatwia nakładanie podkładu
- nie odróżnia się, współgra z podkładem

Minusy:
- zacinająca się pompka
- jak dla mnie zbyt wodnista konsystencja

Produkt spełnia moje oczekiwania. Kupiłam, ponieważ namówiła mnie koleżanka. Z początku nie byłam zbyt przekonana, ponieważ byłam zadowolona z wcześniej używanej przeze mnie bazy. Jednak stwierdzam, że zakup tego produktu był dobrą decyzją. Zdecydowanie ułatwia rozprowadzanie podkładu, nawilża i nie powoduje podrażnień. Co do podtrzymywania makijażu - nie mam zdania. Nie zauważyłam widocznej poprawy trwałości makijażu.

Za niewielką wadę uważam pompkę, która czasami się zacina, czasami "wyrzuca" za dużo. Dla mnie również jest trochę zbyt wodnisty. Dla suchej cery - idealny. Dla normalnej cery powinien mieć bardziej kremową konsystencję.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041089].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra dla suchej/normalnej cery!

Używam bazy od KOBO na codzień.
Nie jest ciężka, nie zawiera silikonu, pięknie łączy się z fluidem, albo kremem BB.
Polecam i na pewno kupie kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039668].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Jestem zadowolona z tej bazy, ponieważ dobrze nawilża i wygładza skórę, dzięki czemu makijaż dłużej się utrzymuje. Kremowa konsystencja sprawia, że nakłada się ją szybko i przyjemnie i nie trzeba czekać długo na wchłonięcie. Przy tym jest bardzo wydajna, ponieważ wystarczy odrobinka, aby rozprowadzić produkt na twarz. Baza to pierwszy produkt z serii Kobo, którego używam i szczerze polecam ją każdemu.

Jedynym minusem jest pompka, która czasami się zacina.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (zużyłam ok. 1/10 opakowania)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972746].usefull || 0 }}% pomocna.

takie nic, wolę krem nawilżający

WYGŁADZENIE -
NAWILŻENIE +
PRZYSPIESZA ŚWIECENIE SIĘ SKÓRY -
wyczuwalny zapach -
wchłania się +/-
Baza ma wygładzać, nic takiego nie czuje po jej aplikacji, poza tym ma jeszcze nawilżać to myślę się trochę pokrywa z opisem, ale jednocześnie przez to nawilżenie skóra się świeci szybciej. Dlatego w porównaniu do zwykłego kremu nawilżającego wypada słabo, bo właściwie mniej nawilża niż krem a nie wygładza a na dodatek szybciej się świecimy, ja mam cerę suchą i nie byłam zadowolona z efektu to co dopiero ktoś z cerą tłustą.

Ogólnie nie zaszkodzi ale też niezbyt pomoże.

Używam tego produktu od: 4 mieisęcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967852].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest to ani zły ani dobry produkt .

Nie jest to ani zły ani dobry produkt .
Po nałożeniu na pewno czuć efekt nawilżenia ,ale bardziej od bazy oczekiwałam żeby przedłużała trwałość makijażu a tego wg mnie nie robi .
No i zapach , mnie nie przypadł do gustu ,jest mocno perfumowana na szczęście zapach po nałożeniu ulatnia sie .

Plusy :
- uczucie nawilżenia
-cena ( w promocji za 11 zł)
-ładny wygląd opakowania i wygodna pompka
-szybko sie wchłania

Minusy:
- dostępność
-nie przedłuża trwałości makijażu
- zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967554].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto kupić i spróbować :)

To dość dobra baza.
Świetnie nawilża, pięknie pachnie, szybko się wchłania.
Jednak myślę, że mogłabym się bez niej obejść.
Dużym plusem jest jej cena i wydajność.
Robi to, co ma robić - czyli nawilża, lepiej niż nie jeden krem.

Minusem tej bazy jest pompka! Ta pompka dosłownie mści się na mnie..Dopiero po zużyciu 1/2 opakowania jestem w stanie normalnie wycisnąć bazę na palec czy pędzel..
Na początku baza lądowała w wielu miejscach - ubrania, ściany, podłoga..I wcale nie przesadzam. Jeśli mam się do czegoś przyczepić, to przyczepiam się właśnie do tej pompki.

Myślę, że wiele kosmetyków z firmy KOBO jest dobrymi, tańszymi odpowiednikami INGLOTA. Bardzo lubię obie firmy.
Myślę też, że kupię kolejne opakowanie :)

Używam tego produktu od: prawie roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963205].usefull || 0 }}% pomocna.

" Krem pod podkład "

Fajnie nawilża skore, dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania . Moim zdaniem nie nadaje się do używania na całonocna imprezę bo po prostu nie przedłuża żywotności makijażu. Nie wygładza skory, ale dosyć dobrze współgra raczej z większością podkładów. Wykorzystam ja jako krem nawilżający na co dzień z fajnym składem :)

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953008].usefull || 0 }}% pomocna.