Matt Make - Up (Podkład matujący)

Matt Make - Up

Kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie przez 12 godzin. Wygładza skórę i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Nie blokuje porów, pozwala skórze oddychać. Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

kryjące, matujące
fluidy
w tubce

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 1

mój numer jeden

Próbowałam wszelakich fluidów, o wiele droższych, bardziej polecanych.. jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań, aż któregoś dnia natknęłam się na markę Kobo w drogerii Natura :D
ten podkład to mój nr jeden. razem z bazą tej samej firmy tworzą świetny zestaw nie do zdarcia.
pięknie pachnie, matowi, mimo mojej suchej z natury skóry nie wysusza, nadaje cerze blasku, długo się utrzymuje. poza tym jest tani i wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122886].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie polecam.

Skuszona promocją i opinią Pani sprzedającej postanowiłam kupić fluid matujący, bo takiego właśnie szukałam. Rozczarowanie ogromne.

Minusy:
-mojej cery nie matuje w żadnym stopniu
-krycie w zasadzie zerowe
-świeciłam się po nim od razu

Oprócz przyjemnego zapachu nie ma w sobie nic co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu. NIGDY WIĘCEJ.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041786].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

niestety asfaltowa twarz

Niestety nie spasował mi.
- właśnie daje efekt maski
- buzia świeci się po ok.godzinie niemiłosiernie
- jest tłusty, sprawia wrażenie oblepionej twarzy
- słabo kryje. Jeśli się ma rozszerzone pory to może jakoś je wypełnia, ale jakąkolwiek wypukłość na twarzy podkreśla niesamowicie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026792].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 18

drugi po najlepszym

W zasadzie nic nie dorowna vichy dermablend , ten jest drugi w kolejnosci jesli chodzi o poziom zadoolenia. dalabym piec gwiazdek jednak jego atrakcyjnosc spada dla mnie w dol. nie dosc ze podrozal - (teraz kupuje go za 23 zl ) to nie moge dobrac juz odpiedniego koloru po tym jak sie opalilam . w zime uzywalam 103 , teraz kupilam 104. niby ciemniejszy a jednak tez jasny. ciemniejszych z matujacych nie ma wiec troche slabo. zmieniono tez opakowanie , a cena poszla gore , ech...dodatkowo chyba zapycha ...? wczesniej tego nie widzialam lecz po dlugim okresie uzywania vichy mozna zauwazyc roznice...

Używam tego produktu od: co jakis czas
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011161].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

raczej nie

raczej nie

plusy:
+kryje
+matuje
+długo się utrzymuje na twarzy
+konsystencja
+nie wchodzi w załamania i nie podkreśla porów
+ciężki- w sam raz na większe wyjście

minusy:
-zapycha! po imprezie sylwestrowej wstałam z całą masą nowych niespodzianek. tak było po każdej jednorazowej próbie. ;/

pomimo wielu plusów ten jeden zasadniczy minus wygrywa, a szkoda....

Używam tego produktu od: wrzesień- grudzień
Ilość zużytych opakowań: kilka wspólnych wypadów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987098].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 90

Może być

Używałam tego podkładu zanim odkryłam mój KWC- Revlon Colorstay.
Podkład Kobo lubiłam. Matowił na 3 godz, ale tworzył maskę na twarzy. Nie uczulał, nie zapychał. Opakowanie to dramat, zawsze rozcinałam go pod koniec, by wydobyć resztę podkładu. Gama kolorystyczna nie powala na kolana.
Mimo tych wad mam dobre wspomnienia. Cena i dostępność sa na plus.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980106].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 31

Za tą cenę? Super

Potrzebowałam na szybko podkładu i ten wpadł mi w ręce.
Jak dla mnie na razie najlepszy z tańszych podkładów.

PLUSY:

*cena- na przecenie w naturze ok 13 zł <3
*bardzo wydajny
*zapach
*wygodna tubka
*jak dla mnie matuje.

MINUSY:

Mało kolorów i trudno go dopasować,mój kolor 101 Ivory

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1,jeszcze nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968330].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 101

Dobry choć składem nie powala ;/

Rzadko się zdarza, że dwa razy kupuję ten sam podkład. Naprawdę!
Na rynku jest tyle tego, że za każdym razem gdy muszę kupić podkład to wybieram coś nowego, innego z nadzieją, że trafię na CUD ;)
Jednak w mojej podkładowej historii zdarzyła się powtórka.
Właśnie kończę drugą buteleczkę matującego podkładu KOBO nr 101.

Lubię ten podkład mimo silikonowej formuły. Jedyne co mnie zastanawia to skład. Na opakowaniu go nie znajdziemy.
Zaś na stronie producenta widnieje troszkę inny podkład, owszem matujący, z SPF 15, ale o pojemności 30 ml, a nie 40.
Jeśli jednak jest to ten sam produkt to skład nie należy do najciekawszych.

Jednak mimo to nadal lubię się z tym podkładem, bodaje fajne krycie, ale nie tworzy pudrowej maski. Efekt matu utrzymuje się do 8 godzin nawet bez pudru. Rewelacyjnie stapia się z cerą.
Nawet używany codziennie nie pogorszył stanu mojej cery (jak wiadomo mam kapryśną z tendencją do trądziku) za co otrzymuje ogromnego plusa.
Sprawdził się też podczas upału. Na plus jest też obecność filtra o SPF 15.
Jego konsystencja jest gęsta, ale bardzo dobrze się rozprowadza dlatego wystarczy niewielka ilość żeby pokryć całą twarz. Przez to podkład ten jest bardzo wydajny. Moje opakowanie zużywam już prawie rok ;)

Uważam, że warto się na niego skusić podczas promocji. Na początku roku kupiłam go za 10 zł, a jego normalna cena to ok 20 za 40 ml.

Używam tego produktu od: lipiec 2011

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961919].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

nie jest najgorszy

Posiadam dość jasną cerę i ciężko było mi dobrać odcień podkładu. Niestety najjaśniejszy ma różowe tony co nie bardzo mi odpowiada dlatego kupiłam nr 102 czyli medium beige.
Producent zapewnia, że skóra będzie bez efektu maski oraz, że nie zatyka porów. Jak dla mnie tych dwóch punktów nie spełnia. Co do trwałości przez 12h to też bym się spierała. Wybrałam wersję matującą ale niestety po jakimś czasie zaczynam się ,,świecić" szczególnie na czole.
Co do konsystencji to jest bardzo gęsty, przypomina krem, jednak dobrze się go rozprowadza zarówno palcami jak mi pędzlem.
Wolę używać go na wieczorne wyjścia kiedy to mój makijaż jest mocniejszy. Na dzień wolę coś lżejszego.

Plusy :
- cena
- dobre krycie
- opakowanie (małe poręczne, mam już nowe opakowanie - tubkę)

Minusy :
- po jakimś czasie moja skóra się świeci
- efekt maski
- zatyka pory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938693].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Niemiła niespodzianka

Kupiłam ten podkład z nadzieją, że przykryje on niedoskonałości mojej cery i ładnie ją zmatuje. Mam bardzo jasną cerę dlatego wybrałam najjaśniejszy odcień (Light Beige), który całkiem dobrze stapia się z odcieniem mojej skóry, choć obawiam się, że w zimie mógłby być odrobinę zbyt ciemny. Podkład przez kilka pierwszych dni sprawdzał się bardzo dobrze: skóra pozostawała matowa przez kilka godzin i wystarczyło po jakimś czasie sięgnąć po bibułkę matującą, żeby ściągnąć ewentualny nadmiar sebum. Niedoskonałości były dość dobrze zakryte, choć nie wszystkie. Podkład jest bardzo gęsty i ciężki, dlatego trzeba dojść do wprawy w jego nakładaniu, by na twarzy nie poswatały nieestetyczne smugi. Producent zapewnia, że podkład nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać, jednak od kiedy zaczęłam go regularnie stosować (do pracy i na spotkania towarzyskie), stan mojej cery uległ dramatycznemu pogorszeniu. Na twarzy pojawiło się dużo małych krostek i kilka większych wyprysków. Nie planuję kończyć zaczętego opakowania, dwadzieściakilka złotych za podkład to nie jest jakaś wygórowana cena, więc bez większego żalu wyrzucę go do kosza i zainwestuję w inny, bo po miesięcznej przygodzie z podkładem Kobo, nie jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu, nie strasząc przy tym innych ludzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938075].usefull || 0 }}% pomocna.