Matt Make - Up (Podkład matujący)

Matt Make - Up (Podkład matujący)

Kryje niedoskonałości skóry bez efektu maski. Pochłania nadmiar sebum i kontroluje jego wydzielanie przez 12 godzin. Wygładza skórę i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Nie blokuje porów, pozwala skórze oddychać. Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

kryjące, matujące
fluidy
w tubce

Raczej nie

Kupiłam go i nie zużyłam nawet jednej trzeciej opakowania. Przede wszystkim twarz wygląda po jego użyciu nieładnie, tak tępo i nie świeżo. Oprócz tego uwydatnia pory i drobne zmarszczki, a najgorsze jak dla mnie z tego wszystkiego jest to, że bardzo zapycha. Coś tam wygładza, coś tam matuje, coś tam kryje, ale minusy przewyższają o niebo plusy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358271].usefull || 0 }}% pomocna.

Przewartościowany

Podkład jest moim zdaniem mocno zawyżony w opiniach na KWC. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że nic z tego nie będzie.

- kolor Ivory to opalony odcień
- tępa konsystencja
- słabe krycie
- zero matu, po 2 godzinach cała twarz się świeci
- po 8 godzinach na twarzy nic nie zostaje, a producent deklaruje 12 h trwałości
- efekt jak po liftingu a potem makijaż się rozpuszcza

Już dawno nie miałam takiego bubla. Nie pomaga baza, puder i utrwalacz w sprayu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312996].usefull || 0 }}% pomocna.

Mówię mu nie.

Skuszona promocją i dobrymi opiniami zakupiłam ten produkt. Zawiodłam się. Podkład nie wtapia się w skórę. Nie odpowiada mi konsystencja. Bardzo widać go na skórze. Daje brzydki efekt. Nie daje efektu matu. Buzia świeci się. Trudno dobrać kolor. Przy tym wszystkim ma słabe krycie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285541].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

mój numer jeden

Próbowałam wszelakich fluidów, o wiele droższych, bardziej polecanych.. jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań, aż któregoś dnia natknęłam się na markę Kobo w drogerii Natura :D
ten podkład to mój nr jeden. razem z bazą tej samej firmy tworzą świetny zestaw nie do zdarcia.
pięknie pachnie, matowi, mimo mojej suchej z natury skóry nie wysusza, nadaje cerze blasku, długo się utrzymuje. poza tym jest tani i wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122886].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam.

Skuszona promocją i opinią Pani sprzedającej postanowiłam kupić fluid matujący, bo takiego właśnie szukałam. Rozczarowanie ogromne.

Minusy:
-mojej cery nie matuje w żadnym stopniu
-krycie w zasadzie zerowe
-świeciłam się po nim od razu

Oprócz przyjemnego zapachu nie ma w sobie nic co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu. NIGDY WIĘCEJ.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041786].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety asfaltowa twarz

Niestety nie spasował mi.
- właśnie daje efekt maski
- buzia świeci się po ok.godzinie niemiłosiernie
- jest tłusty, sprawia wrażenie oblepionej twarzy
- słabo kryje. Jeśli się ma rozszerzone pory to może jakoś je wypełnia, ale jakąkolwiek wypukłość na twarzy podkreśla niesamowicie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026792].usefull || 0 }}% pomocna.

drugi po najlepszym

W zasadzie nic nie dorowna vichy dermablend , ten jest drugi w kolejnosci jesli chodzi o poziom zadoolenia. dalabym piec gwiazdek jednak jego atrakcyjnosc spada dla mnie w dol. nie dosc ze podrozal - (teraz kupuje go za 23 zl ) to nie moge dobrac juz odpiedniego koloru po tym jak sie opalilam . w zime uzywalam 103 , teraz kupilam 104. niby ciemniejszy a jednak tez jasny. ciemniejszych z matujacych nie ma wiec troche slabo. zmieniono tez opakowanie , a cena poszla gore , ech...dodatkowo chyba zapycha ...? wczesniej tego nie widzialam lecz po dlugim okresie uzywania vichy mozna zauwazyc roznice...

Używam tego produktu od: co jakis czas
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011161].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej nie

raczej nie

plusy:
+kryje
+matuje
+długo się utrzymuje na twarzy
+konsystencja
+nie wchodzi w załamania i nie podkreśla porów
+ciężki- w sam raz na większe wyjście

minusy:
-zapycha! po imprezie sylwestrowej wstałam z całą masą nowych niespodzianek. tak było po każdej jednorazowej próbie. ;/

pomimo wielu plusów ten jeden zasadniczy minus wygrywa, a szkoda....

Używam tego produktu od: wrzesień- grudzień
Ilość zużytych opakowań: kilka wspólnych wypadów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987098].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Używałam tego podkładu zanim odkryłam mój KWC- Revlon Colorstay.
Podkład Kobo lubiłam. Matowił na 3 godz, ale tworzył maskę na twarzy. Nie uczulał, nie zapychał. Opakowanie to dramat, zawsze rozcinałam go pod koniec, by wydobyć resztę podkładu. Gama kolorystyczna nie powala na kolana.
Mimo tych wad mam dobre wspomnienia. Cena i dostępność sa na plus.

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980106].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tą cenę? Super

Potrzebowałam na szybko podkładu i ten wpadł mi w ręce.
Jak dla mnie na razie najlepszy z tańszych podkładów.

PLUSY:

*cena- na przecenie w naturze ok 13 zł <3
*bardzo wydajny
*zapach
*wygodna tubka
*jak dla mnie matuje.

MINUSY:

Mało kolorów i trudno go dopasować,mój kolor 101 Ivory

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1,jeszcze nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968330].usefull || 0 }}% pomocna.