Foot Care, Exfoliating Foot Scrub (Krem ścierający do stóp)

Foot Care, Exfoliating Foot Scrub (Krem ścierający do stóp)

Oczyszcza skórę stóp, przywracając jej jednocześnie miękkość. Drobno pokruszone łupiny migdałów usuwają zrogowaciały naskórek, gliceryna nawilża i wygładza, a olejek eukaliptusowy odświeża skórę.

bardzo dobry

Ma dość duże drobiny ścierające i w połączeniu z tarką działa super. Pachnie mentolem a mi ten zapach się już znudził. Jest wydajny. Nie znalazłam więcej plusów i minusów.

dobry

Nie jest to peeling, który uczyni cuda z naszymi stopami, ale dobrze spełnia swoją podstawową funkcję. Złuszcza martwy naskórek, wygładza i zmiękcza skórę. Wprawdzie mam już swój ulubiony peeling do stóp z Yves Rocher, ale ten bardzo miło wspominam.

Używam tego produktu od: czasem
Ilość zużytych opakowań: kilka

Co do peelingów do stóp- kupuję je bardzo rzadko, bo od tego mam peeling Lirene (niby antycelluitowy, a nadaje się do wszystkiego). Oceniany kosmetyk kupiła mama, zaznaczam, że nie kupię go ponownie, bo jest nim zachwycona i to ona będzie go kupywała:D ale mi też czasem zdarzy sie go użyć, z pewnością :)

ale do rzeczy:
-wygładza, ściera martwy naskórek dość dobrze.
-ładnie pachnie.

-właściwości nawilżających nie zauważyłam...
-tych drobinek mogłoby być więcej...

podsumowując: kosmetyk na 3+.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2, wspólnie z mamą.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Dość dobry

Nie mam dużego problemu ze stopami, dlatego ten peeling był dla mnie wystarczający i jestem zadowolona z efektów. Według mnie ściera dobrze i efekty są widoczne już po pierwszym użyciu. Oczwywiście w połączeniu z pumeksowaniem, no ale chyba nikt nie oczekuje cudów tylko po peelingu. Cena niska, a więc polecam

Używam tego produktu od:2 lat

hmmm...

no tak szcerze powiedziawszy to ma tyle samo plusów co minusów. Konsystencja jest fajna, ładnie pachnie, cena w promocji też nie jest najgorsza, jednak to fakt, że mało ściera, nie jest ani za gęsty ani zbyt płynny jednak i tych drobinek mogłoby być więcej, chociaż też trudno powiedziec czy by to coś dało bo drobinki są dość duże i twarde. A no i jest bardzo wydajny :)Używam tego produktu od:w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań: od 2 tyg.

przeciętny

Peeling bardzo delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek, ja zawsze stosuje go na mokro na dobrze wymoczone nogi w wodzie z solą do kąpieli. Efekt zmiękczenia i wygładzenia jest krótkotrwały i po kilku dniach znika. Konsystencję jak na peeling ma trochę za rzadką i przede wszystkim za mało drobinek ścierających. Zapach trochę miętowy, nie przypadł mi do gustu. Ładne opakowanie i przystępna cena.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

już wolę sól z oliwką

Ogólnie kiepski. Z zalet znajduje sam zapach. A wady to::
-trudno się zmywa
-mało ma granulek pilingujących
-mazia się i nie czuć ,że pracuje
-zupełnie nie nawilża

Używam tego produktu od:nie wiem

Beznadziejny

Cala seria oriflamu do stop zawiodła mnie na całej lini. Peeling ma mietowy zapach, delikatna kremowa konsystencje i poreczne opakowanie. Sam efekt po uzyciu jest do kitu stopy sa jedynie gładkie kosmetyk nie nawilzył moich przesuszonych stop do tego łupiny migdałow sa tak słabe, ze ledwo cokolowiek scieraja.
Wole dopłacic troche kasy i zakupic cos skuteczniejszego.

Używam tego produktu od:dawno

Naprawdę OK

Przyjemnie złuszcza, ma ładny zapach, nie wysusza skóry. Po kilku użyciach mam gładziutkie stopy jak pięcioletnie dziecko :). No i jest bardzo wydajny! Zdecydowanie polecam :].

Niestety nie zgadam się...

z poprzedniczkami.Kupiła go moja mama.Dość długo leżał na półce z kosmetykami,a ja go nie ruszałam.Wreszcie sięgnęłam po niego i zaczęłam od szorowanie pumeksem,bo inaczej scrub rady sobie by nie dał.Następnie rozsmarowałam peeling.Ma bardzo łagodną w dotyku konsystencje.W ogóle nie przypomina scrubu.Nie wyczuwam kompletnie żadnej drobinki.Lekko schłodził mi stopy.Byłam negatywnie zdziwiona.Sprawdziłam więc datę ważności.Była bardzo długa.Pomyślałam więc,że dostałam wadliwy produkt,ale to było raczej nie możliwe.Stopy owszem były gładkie,ale tylko przez jeden dzień.Aplikator nie poręczny.Trudno się wyciska z niego tą rzadką konsystencje.Nakrętka bardzo się brudzi.Zapach mdły,miętowy.Opakowanie delikatne w dotyku,miłe.Produkt jest nie wydajny.Odradzam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:z trudem kończę jedno

bardzo bardzo fajny

ściera dość delikatnie, ale jak ktoś nie ma zapuszczonych stóp to wystarczy. ale jak chcecie nim usunąć maksymalnie zgrubiały naskórek to sobie nie poradzi.
co tu dużo mówić, stópki są gładkie jak pupcia niemowlęcia.

ale w tym miejscu muszę się przyznac do czegoś, zabrakło mi ostatnio mojego peelingu do twarzy ..i ... siegnęłam po ten kosmetyk, aby odblokowac pory ( mam cere skażoną trądzikiem). efekt super:) przebarwienia się rozjaśniają (stosuję go na twarz regularnie raz w tygodniu), skóra się wygładziła i jest bardziejn promienna :)

kosmetyk 2 w 1 :) to luubie

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

najlepszy !

bez wątpienia muszę powiedzieć, ze to jest najlepszy scrub to stóp jak miałam. ładnie złuszcza naskórek- choc oczywiscie nie da się tego porównac ze zwykłym pumeksem. grunt to systematyczność. ogromnym plusem jest to, ze peeling jest na bazie gliceryny, dzięki czemu kosmetyk nie wysusza tak okrutnie -jak inne scruby- stóp. jest tani i wydajny, przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy