Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Diamond Gloss, Szampon nadający diamentowy blask (stara wersja)

Diamond Gloss, Szampon nadający diamentowy blask (stara wersja)

Kompleksowa pielęgnacja dopasowana do indywidualnych potrzeb Twoich włosów, która nada im piękny, zdrowy wygląd i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Długie i półdługie włosy często wydają się matowe i pozbawione życia, są szorstkie i brakuje im blasku. Szampon Diamond Gloss sprawia, że włosy mienią się wyjątkowym blaskiem, stają się gładkie, miękkie, odżywione. Formuła z diamentowym pyłem nadaje włosom olśniewający blask od nasady aż po same końce włosów.
Wszystkie produkty do pielęgnacji włosów Nivea zawierają ponadto specjalny zmiękczający i wygładzający włosy system składników opatrzonych bio-certyfikatem, w którego skład wchodzą olejek jojoba i aloes.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Simmondsia Chinensis Oil, Aloe Barbadensis Gel, Diamond Powder, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Oryzanol, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, PEG-90 M, Citric Acid, Mica, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Methylparaben, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum, CI 77891.

/bw/

Jestem na tak

Jak zwykle na początku przy szamponach zwracam uwagę na zapach, uwielbiam jak jest na tyle intensywny, że po umyciu zatrzymuje sie na moich włosach. Szampony Nivea mają właśnie to do siebie. Dodatkowo szampon faktycznie nadaje blasku moim włosom, w słońcu mają miłe dla oka refleksy.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037548].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy szampon

Jeden z moich ulubionych szamponów. A jeszcze lepszy w połączeniu z odżywką z tej samej firmy! Szampon ogólnie świetnie zmywa łój już po jednym myciu, ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję i śliczny zapach. Włosy nie są po nim suche,nie przetłuszczają się szybko a skóra głowy nie jest podrażniona. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037361].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny szampon

Nie rozumiem negatywnych komentarzy na temat tego szamponu. Po umyciu włosy pięknie lśnią i pachną, spełnia wszystkie oczekiwania. W dodatku stosunek ceny do jakości jest wręcz wspaniały.

Ilość zużytych opakowań: 8-9 pełnych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037332].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit mity

Dobre nawilżenie

Nie wiem czy blask zauważyłam na włosach ale na pewno są o wiele miększe i zapach długo się utrzymuje. Kusi też zwykle cena, bo 10 zł to niewiele na taką jakość

Ilość zużytych opakowań: osiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037325].usefull || 0 }}% pomocna.

Raz tak raz nie

Używam tego produktu na przemian z innymi. To dlatego, że po kilku razach monotonnego stosowania tego szamponu, moje końce się wysuszają. Mam jednak do niego słabość-zapach i nadawanie blasku moim włosom.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037237].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon naprawdę niezły!

a powiedziałabym, że nawet bardzo dobry.. Lekko pielęgnuje moje włosy, cozyszcza skórę, nadaje moim włosom wspomnianego "diamentowego" blasku, przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 7 małych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037216].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedni go lubią, drudzy nienawidzą

Z tym produktem jestem w mieszanej "relacji" - osobiście nie przepadam za nim, jednak cała moja rodzina za nim szaleje.

Zalety:

+ niska cena

+ dostępność w drogeriach i supermarketach

+ zaufana marka

+ ładny zapach, który nie męczy

+ wydajność - jak na moją rodzinę i 3 osoby z długimi włosami jest super

+ nadaje blasku

Wady:

- niestety nie do mojej skóry głowy, która lubi się przetłuszczać

- cały czas miałam wrażenie brudnych włosów, w przeciwieństwie do mojej rodziny

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037172].usefull || 0 }}% pomocna.

Stary sprawdzony ale nie najlepszy

Lata temu używałam tego szamponu jak szalona, gdyż wtedy niczego lepszego nie było :) teraz po wyjściu nowej wersji, można spokojnie odłożyć ten wysłużony szampon i zamienić na lepszy model ;)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032754].usefull || 0 }}% pomocna.

Początek piękny, potem klapa

Zachęciła mnie cena. Miałam trochę obaw, ale stwierdziłam że zaryzykuję.
Na początku stosowania kosmetyku efekt był taki jak opisano na opakowaniu, ale im dłużej myłam nim włosy to blasku już nie było. Za to uzyskałam ekstra suche końce :P Jedynie ładny zapach utrzymywał się na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018354].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Diamond Gloss to szampon i odżywka do których zawsze wracam są to moje ulubione produkty do pielęgnacji włosów od Nivea
szampon jest dla mnie super zdecydowanie polecam i jestem z niego bardzo zadowolona bardzo ładnie pachnie sama przyjemność przy myciu i dobrze się pieni wystarczy niewielka ilość szamponu, po zastosowaniu zauważyłam że włosy dobrze się układają i rozczesują, są miękkie i świeże a przede wszystkim nabrały blasku
Odżywka bez niej nie wyobrażam sobie mycia włosów w połączeniu z szamponem sprawia że włosy są delikatne i łatwiejsze do rozczesywania a to dla mnie wielki plus pozostawia włosy miękkie i przyjemne w dotyku nie obciąża ich ma bardzo delikatny zapach który utrzymuje się na włosach Po bardzo długim już stosowaniu zauważyłam że końcówki moich włosów przestały się rozdwajać

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946168].usefull || 0 }}% pomocna.