Foot Care, Cooling Foot and Leg Gel (Chłodzący żel do nóg i stóp)

Foot Care, Cooling Foot and Leg Gel (Chłodzący żel do nóg i stóp)

Lekki żel skutecznie usuwa uczucie zmęczenia nóg i stóp. Dzięki zawartości mentolu odświeża i orzeźwia skórę.

Jak dla mnie rewelacja :)

Kupiłam ten żel już jakiś czas temu...
Użyłam go raz i "rzuciłam w kąt" z myślą, że może kiedyś się przyda...
I faktycznie tak było:)Jak zaczęłam spędzać w pracy po 8 godzin stojąc, to żel okazał się wybawieniem:)
Bolały mnie nie tylko stopy, ale i łydki...Smaruję nim teraz stopy i łydki...Czasem nawet dwa razy dziennie-przed pójściem do pracy i przed położeniem się spać ...i muszę przyznać, że ból i zmęczenie nóg odczuwam znacznie później niż przed stosowaniem tego żelu:) Mentol daje uczucie chłodu na długo i m.in. dzięki temu nogi mam znacznie lżejsze...Konsystencja żelu jak dla mnie super-dodatkowe uczucie chłodku:)(używałam kremu chłodzącego-i w moim odczuciu żel ma przewagę nad kremem-lżejsza konsystencja i dodatkowe uczucie chłodzenia)
To prawda, że żel na początku troszkę się klei, ale to chwilowe...Mimo tego uważam, ze zasługuje na miano KWC:)

Używam tego produktu od:miesiąca

niepotrzebny

Żel ma lekką konsystencję,miły mentolowy zapach, łydki po wmasowaniu są lżejsze. Pozostawia uczucie orzeźwienia i ochłodzenia, ale efekt ten jest chwilowy i po paru minutach wrażenie znika. Nie warto.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zbędny

Kosmetyk o konsystencji żelu i miłym mentolowym zapachu. Na 2 sekundy daje uczucie chłodu i orzeźwienia i nic poza tym. Krem zupełnie zbędny, bo nie daje nic oprócz krótkiego wrażenia.

Używam tego produktu od: kilku razów
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Manicure - geometryczny french

idealny na lato

Naprawdę chłodzi :) ma miętowy zapach, łatwo się rozprowadza, odświeża stópki i zmniejsza opuchnięcia z gorąca. W moim przypadku był przetestowany w ekstremalnych warunkach (praca w gorącym pomieszczeniu, cały dzień na nogach) - był niezastąpiony. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że trochę się kleił do skóry. Ale można mu to wybaczyć :)

Używam tego produktu od:wakacje 2007

owszem, chłodzi:)

Kosmetyk wpadł w moje łapki troche przypadkiem, przed zimą, kiedy niezbyt odczuwałam potrzebę chłodzenia swoich nóg:). Miał czekać na lato, ale zużyłam go przed świętami, kiedy praca na nocnej zmianie dała efekt masakrycznie zmęczonych nóg. Żel chlodził, dając przez to wrażenie (złudzenie;)) lżejszych i bardziej wypoczetych nóg. Niestety, uczucie to trwało od kilku minut do godziny, bo żel raz chłodził leciutko na kilka minut, a raz mroził przez niemal godzinę. Zaraz po nałożeniu lekko się kleił, ale później było już ok. Chyba nawet nawilżał i trochę napinał skórę. Jednak na lato bylby chyba bardziej przydatny ( i przyjemny). Może za kilka miesięcy spróbuję ponownie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:całe1

Kupiłam przypadkiem. Całkiem fajny kremik muszę przyznać. idealny na gorące dni i dla zmęczonych nóg. Daje doskonale uczucie chłodzenia. Producent pisze ze jest również do stóp jednak na podeszwie stopy nic nie czuć, dlatego ja smaruje tylko łydki i podbicie stopy. Godny polecenia.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Przyjemny

Idealny lekki żel na lato!
Przynosi ukojenie dla zmęczonych i rozgrzanych stóp/nóg.
Chłodzi owszem, ale krótko, jednak ulgę przynosi na długo.
Ma intensywny, mentolowy, orzeźwiający zapach
Żel się błyskawicznie wchłania nie pozostawiając po sobie ani śladu prócz zapachu.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.
Zachęcam wypróbować, bo warto!!!

Wydajność średnia. Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chłodzi i orzeźwia

Nie tylko do stóp - dla mnie absolutna nowość, można też kremikować nogi...pomaga!

na początku trochę się klei, ale to tylko chwilowe uczucie, potem się super wchłania.

poza tym super pachnie miętą.

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny

Źel ma dość lużną konsystencję, pachnie odświeżająco, dobrze się rozprowadza i wchłania, stopy się nie kleją. Sam żel chłodzi niemal natychmiastowo i przynosi ulgę zmęczonym stopom, zmiękcza też naskórek - kosmetyk wart swojej ceny - polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale będą kolejne!

nogi jak nowe ;)

Po jego użyciu nogi są niczym nowe ;) Nakładam żel na zmęczone, obolałe nogi... Mocno chłodzi, nakładam go tylko na nogi, a po kilku minutach mam gęsią skórkę na całym ciele ;) A później... przestaję po prostu czuć nogi, jakby były maksymalne wypoczęte. Żel dobrze się wchłania i nie lepi się. Niezastąpiony po całym dniu na nogach czy w czasie upałów. W chłodniejszych sezonach nie używam, aż takiego ochłodzenia mi nie trzeba ;)

Używam tego produktu od: kilku mies.

świetny kremik

Swietny kosmetyk.
Bardzo wydajny, szybko sie wchlania, fajnie chlodzi zmeczone stopy i efekt ten utrzymuje sie dosc dlugo.
Specjalnych własciwosci pielegnacyjnych raczej nie ma, ale nie jest to jego zadaniem:)
Sprawdzil sie nie raz podczas wycieczek, po meczacym dniu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa

Czemu nie ;)

Plusy:
+ fajna konsystencja żelowa
+ spełnia swoją rolę - chłodzi stópki :)
+ wygodne opakowanie
Minusy
- jedynym minusem jest nieładny zapach