Foot Care, Antiperspirant Foot Cream (Krem antyperspiracyjny do stóp)

Foot Care, Antiperspirant Foot Cream (Krem antyperspiracyjny do stóp)

Zapewnia stopom świeżość, zapobiegając nadmiernej potliwości. Wygładza i nawilża skórę.

Fenomenalnie szybko działa!

Od dłuższego czasu używam codziennie! Jest bardzo skuteczny i szybko się wchłania - polecam każdemu na te letnie upały! Można go stosować nawet jako deodorant i nie podrażnia!

Tak się zastanawiam, czy gdyby nie przeciwdziałał potliwości to mógłby nawilżać bardziej? Chyba nie.

Więc minusów brak!

Oj nie.

Nie lubie go. Ma nieładny zapach, długo utrzymujący się. Nie podoba mi się jego konsystencja. Nie nawilżał, a powiedziałabym, że nawet wysuszał. Po zastosowaniu stopy nie są naturalnie miękkie, ale jakies takie niemiłe w dotyku, jakby się coś z nich obsypywało. Poszedł do kosza.

Używam tego produktu od: jakoś dawno
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

mój ulubieniec wśród antyperspirantów

Powróciłam do tego kremu całkiem niedawno, po trzech latach przerwy. Nie wiem jak spisuje się na stopach z problemem nadmiernej potliwości, do utrzymania świeżości wystarcza zupełnie. Po nałożeniu przez chwilę przyjemnie chłodzi. Ma bardzo świeży , miętowo-pieprzowy zapach. Nie zostawia skorupy ani śladów, dobrze się wchłania. Zdaje egzamin w zakrytych butach i w klapkach i sandałkach. Wydajny ze względu na gęstą konsystencję.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jedno - trzy lata temu, drugie napoczęte

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

OK.

Plusy:
+ zapobiega nadmiernej potliwości,
+ orzeźwiający zapach,
+ szybko się wchłania,

Minusy:
- nie nawilża,

Krem dobrze sprawdza się jako antyperspirant zarówno zimą jak i latem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

polecam

Bardzo fajny krem. Zdecydowanie daje poczucie świeżości, ogranicza pocenie i przykry zapach. Dzięki niemu sandałki na obcasie nie przysparzają tylu otarć i bolesnych odparzeń. Krem ma świeży zapach- ani on ładny ani brzydki, po prostu świeży. Jest wydajny. Ma jeden mały minus- nie nawilża, tak jak obiecuje producent (ale też nie wysusza).

Używam tego produktu od: 3 miesięcy nieregularnie

używam regularnie

Bardzo lubię ten krem. Przede wszystkim ze względu na jego skuteczność. Jest antyperspirantem nie tylko z nazwy. Stosując go codziennie rano moje stopy mniej się pocą, są dłużej świeże, w ciągu dnia nie dokucza mi efekt wilgotnych stóp, ale nie są jednocześnie wysuszone. Krem delikatnie nawilża i wygładza stopy. Bardzo dużą zaletą jest także brak białego osadu jaki zostawia wiele antyperspirantów. W bardzo upalne dni bywa za słaby, ale jest na pewno bardzo pomocny. Mimo małej tubki, jest wydajny, a często można kupić duże opakowanie (100 ml) w dobrej cenie.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

kiepski

Krem oprócz zapobiegania poceniu miał również nawilżać stopy, kompletnie tego nie zauważyłam... Stopy po użyciu były suche, wręcz popękane na piętach i musiałam je ratować innym kremem. Zapach bardzo przeciętny, nie drażni, ale nie zachwyca. Pozostawia dziwną, lepką warstwę na dłoniach po aplikacji. Podziękuję...

Używam tego produktu od: kupiłam rok temu
Ilość zużytych opakowań: pół

po prostu DZIAŁA!

Na początku z dozą niepewności podchodziłam do tego kremu. Ale po kilku zastosowaniach widać, że naprawdę działa! Stopy pocą się mniej, nie ma problemu ze ślizganiem się w letnich butkach ;) Robiąc kilkudniową przerwę w stosowniu efekty działania tego kremu nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Zapach nie drażni, ale i nie zachwyca. Dosyć szybko się wchłania, ale ja go stosuję na noc, więc nie przejmuję się tym zbytnio.
Jak dla mnie trochę mało nawilża (chodzi mi głównie o pięty), ale jest ok. A gdyby połaczyć jego właściwości antyperspiracyjne z kremem wygładzającym pięty (też Oriflame) - byłby idał wszechczasów ;)

Zalety:
+ przede wszystkim DZIAŁANIE
+ neutralny zapach
+ szybko się wchłania
+ eliminuje nieporządane zapachy
+ wydajny
+ przystępna cena (szczególnie w promocji)
+ delikatnie chłodzi

Wady:
- brakUżywam tego produktu od: daaawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

niezbędnik na lato :)

Świetny patent na upały (i nie tylko)! Kremik jest lekki, szybko się wchłania, ogranicza pocenie się stóp. Do tego wykazuje właściwości nawilżające skórę. Nie trzeba czekać długo, żeby się wchłonął. Ładnie, rześko pachnie :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy

To najlepszy antyperspirant jaki kiedykolwiek spotkałam.
Oto plusy:
+stopy cały dzień dobrze się czują
+mam wrażenie że wieczorem po umyciu stóp ciągle
działa
+nie zostawia białej warstwy
+eliminuje nieporządane zapachy
+nawilża

To że chwilę trzeba odczekać nim się wchłonie absolutnie mi nie przeszkadza, w obliczu jego cudownego działania to szczegół. Lepszego nie znam.

Używam tego produktu od: dawna

Całkiem całkiem :)

Lubię go. Szybko się wchłania, lekko wygładza skórę. Ma dobrą konsystencję. Jest malutki, ale moim zdaniem wydajny. No i po promocji całkiem niedrogi :). Trochę przedziwdziała poceniu, likwiduje niemal całkowicie przykry zapach. Nie podoba mi się zbytnio zapach samego kremiku, ale idzie wytrzymac :). Kupię go ponownie, ponieważ jak narazie to najlepszy antyperspirant do stóp, jaki znalazłam.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa pierwszego

Dobry

Calkiem przyzwoity krem do stop. Nie wysusza ich, troche nawet wygladza, przez co nadaje sie nie tylko na lato.
Jezeli chodzi o ochrone przed poceniem to cudow nie dziala, przynajmniej nie na dlugo, ale wiadomo ze kazdy jest inny i poci sie inaczej, takze jednemu bedzie odpowiadal w 100% a drugiemu wcale.
Pierwsze odczucia bardzo pozytywne, przyjemny zapach, uczucie chlodzenia. Latwo sie go rozprowadza i nie trzeba tez uzywac strasznych ilosci takze jest calkiem wydajny.
Troche dlugo sie wchlania, takze mozna sie poslizgnac na kafelkach w lazience po posmarowaniu ;) i niestety dziala dosc krotko.

Ilość zużytych opakowań: skonczylam wlasnie drugie jumbo